19 |
P7-1 |
08:00 |
Ifk Haninge blå -
Ifk Haninge vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
20 |
P7-1 |
08:00 |
Kista SC -
Sundbybergs IK P09 Central
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
21 |
P7-2 |
08:00 |
Assyriska ff Babylon -
Hammarby P09-11
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
22 |
P7-2 |
08:00 |
Ifk Haninge gul -
Sickla Red United
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
23 |
P8-1 |
08:00 |
MIK Svart -
MIK Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
24 |
P8-1 |
08:00 |
Karlberg BK Gul -
Pappas Pojkar FF Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
25 |
P8-2 |
08:30 |
MIK Blå -
MIK Grön
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
26 |
P8-2 |
08:30 |
Karlberg BK Blå -
Sörskogens IK
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
27 |
P8-3 |
08:30 |
MIK Röd -
Pappas Pojkar FF Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
28 |
P8-3 |
08:30 |
MIK Gul -
Spånga p08-9
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
29 |
P9-1 |
08:30 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Rönninge Salem Fotboll Svart
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
30 |
P9-1 |
08:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
31 |
P9-2 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK Grön -
Rönninge Salem Fotboll Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
32 |
P9-2 |
09:00 |
Bollstanäs SK P07:4 -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
33 |
P9-3 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Rönninge Salem Fotboll Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
34 |
P9-3 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Syrianska P07-1
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
35 |
P7-1 |
09:00 |
Sickla IF P09 Blå -
Ifk Haninge blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
36 |
P7-1 |
09:00 |
Ifk Haninge vit -
Kista SC
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
37 |
P7-2 |
09:30 |
Sundbybergs IK P09 City -
Assyriska ff Babylon
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
38 |
P7-2 |
09:30 |
Hammarby P09-11 -
Ifk Haninge gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
39 |
P8-1 |
09:30 |
MIK Vit -
Karlberg BK Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
40 |
P8-1 |
09:30 |
Pappas Pojkar FF Vit -
MIK Svart
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
41 |
P8-2 |
09:30 |
MIK Grön -
Karlberg BK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
42 |
P8-2 |
09:30 |
Sörskogens IK -
MIK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
43 |
P8-3 |
10:00 |
Pappas Pojkar FF Blå -
MIK Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
44 |
P8-3 |
10:00 |
Spånga p08-9 -
MIK Röd
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
45 |
P9-1 |
10:00 |
Rönninge Salem Fotboll Svart -
Mälarhöjdens IK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
46 |
P9-1 |
10:00 |
Vällingby AIK -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
47 |
P9-2 |
10:00 |
Rönninge Salem Fotboll Gul -
Bollstanäs SK P07:4
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
48 |
P9-2 |
10:00 |
Nackdala AIS -
Mälarhöjdens IK Grön
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
49 |
P9-3 |
10:30 |
Rönninge Salem Fotboll Vit -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
50 |
P9-3 |
10:30 |
Syrianska P07-1 -
Mälarhöjdens IK Svart
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
51 |
P7-1 |
10:30 |
Sundbybergs IK P09 Central -
Sickla IF P09 Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
52 |
P7-1 |
10:30 |
Ifk Haninge blå -
Kista SC
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
53 |
P7-2 |
10:30 |
Sickla Red United -
Sundbybergs IK P09 City
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
54 |
P7-2 |
10:30 |
Assyriska ff Babylon -
Ifk Haninge gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
55 |
P8-1 |
11:00 |
Pappas Pojkar FF Vit -
MIK Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
56 |
P8-1 |
11:00 |
MIK Svart -
Karlberg BK Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
57 |
P8-2 |
11:00 |
Sörskogens IK -
MIK Grön
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
58 |
P8-2 |
11:00 |
MIK Blå -
Karlberg BK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
59 |
P8-3 |
11:00 |
Spånga p08-9 -
Pappas Pojkar FF Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
60 |
P8-3 |
11:00 |
MIK Röd -
MIK Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
61 |
P9-1 |
11:30 |
Vällingby AIK -
Rönninge Salem Fotboll Svart
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
62 |
P9-1 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Mälarhöjdens IK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
63 |
P9-2 |
11:30 |
Nackdala AIS -
Rönninge Salem Fotboll Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
64 |
P9-2 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK Grön -
Bollstanäs SK P07:4
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
65 |
P9-3 |
11:30 |
Syrianska P07-1 -
Rönninge Salem Fotboll Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
66 |
P9-3 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
67 |
P7-1 |
12:00 |
Sickla IF P09 Blå -
Ifk Haninge vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
68 |
P7-1 |
12:00 |
Sundbybergs IK P09 Central -
Ifk Haninge blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|
69 |
P7-2 |
12:00 |
Sundbybergs IK P09 City -
Hammarby P09-11
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
|
|
70 |
P7-2 |
12:00 |
Sickla Red United -
Assyriska ff Babylon
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
|
|
71 |
P8 |
12:00 |
MIK Svart -
Spånga p08-9
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
Extra Match |
|
72 |
P8 |
12:00 |
Pappas Pojkar FF Blå -
MIK Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
Extra Match |
|
73 |
P8 |
12:30 |
MIK Blå -
Karlberg BK Gul
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
Extra Match |
|
74 |
P8 |
12:30 |
Pappas Pojkar FF Vit -
MIK Grön
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
Extra Match |
|
75 |
P8 |
12:30 |
MIK Gul -
Karlberg BK Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
Extra Match |
|
76 |
P8 |
12:30 |
Sörskogens IK -
MIK Röd
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
Extra Match |
|
77 |
P9 |
12:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Rönninge Salem Fotboll Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
Extra Match |
|
78 |
P9 |
12:30 |
Syrianska P07-1 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
Extra Match |
|
79 |
P9 |
13:00 |
Mälarhöjdens IK Grön -
Vällingby AIK
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
Extra Match |
|
80 |
P9 |
13:00 |
Rönninge Salem Fotboll Svart -
Bollstanäs SK P07:4
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
Extra Match |
|
81 |
P9 |
13:00 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 A |
Extra Match |
|
82 |
P9 |
13:00 |
Rönninge Salem Fotboll Gul -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 2 B |
Extra Match |
|
83 |
P7-1 |
13:00 |
Kista SC -
Sickla IF P09 Blå
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 A |
|
|
84 |
P7-1 |
13:00 |
Ifk Haninge vit -
Sundbybergs IK P09 Central
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 3 B |
|
|
85 |
P7-2 |
13:30 |
Ifk Haninge gul -
Sundbybergs IK P09 City
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 A |
|
|
86 |
P7-2 |
13:30 |
Hammarby P09-11 -
Sickla Red United
|
Dolt
|
Hägerstensåsens BP 1 B |
|
|