Senaste resultat

Antal: 202


Sö 2016-08-21

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
96 P05M 19:00 Bollstanäs SK Grön - Fc Järfälla 2-4 Hässelby IP IP6 FINAL
237 P06M 18:20 Hanvikens SK blå - Hanvikens SK gul 7-6 (STR) Hässelby IP IP5 FINAL
94 P05M 17:40 Hammarby IF FF P05-6 - Bollstanäs SK Grön 2-5 Hässelby IP IP6 Semifinal 1
95 P05M 17:40 Fc Järfälla - Skå Ik Vit 4-0 Hässelby IP IP5 Semifinal 2
236 P06M 17:00 AIK vit - Hanvikens SK gul 1-6 Hässelby IP IP6 Semifinal 2
235 P06M 17:00 Hanvikens SK blå - IF Brommapojkarna P06-18 Röd 4-2 Hässelby IP IP5 Semifinal 1
93 P05M 16:20 Skå Ik Vit - Vallentuna BK Röd 5-0 Hässelby Gård HG2 1/4-final 4
92 P05M 16:20 Fc Järfälla - IF Brommapojkarna 6 2-0 Hässelby IP IP6 1/4-final 3
91 P05M 16:20 Bollstanäs SK Grön - Kallhäll Blå 3-1 Hässelby IP IP5 1/4-final 2
90 P05M 16:20 Hammarby IF FF 05.9 - Hammarby IF FF P05-6 2-3 (STR) Hässelby Gård HG1 1/4-final 1
233 P06M 15:40 Sollentuna FK Helenelund 2 - AIK vit 1-2 Hässelby Gård HG2 1/4-final 3
234 P06M 15:40 IFK Lidingö 3 blå - Hanvikens SK gul 2-4 Hässelby IP IP6 1/4-final 4
232 P06M 15:40 IF Brommapojkarna P06-18 Röd - IF Brommapojkarna 06-9 röd 2-0 Hässelby IP IP5 1/4-final 2
231 P06M 15:40 Hanvikens SK blå - IFK Lidingö P06:16 3-1 Hässelby Gård HG1 1/4-final 1
85 P05M 15:00 Kallhäll Blå - Vallentuna BK Vit 2-1 Hässelby IP IP6 1/8-final 4
89 P05M 15:00 Hässelby SK P05-1 Vit - Vallentuna BK Röd 0-2 Grimsta GR2 1/8-final 8
83 P05M 15:00 Hammarby IF FF P05-6 - Enskede IK Grön 3-1 Hässelby Gård HG2 1/8-final 2
87 P05M 15:00 IFK VIksjö - IF Brommapojkarna 6 4-5 (STR) Hässelängen HÄ 1/8-final 6
84 P05M 15:00 Bollstanäs SK Grön - Kallhäll Vit 3-1 Hässelby IP IP5 1/8-final 3
86 P05M 15:00 IF Brommapojkarna 05-14 - Fc Järfälla 1-2 Maltesholm MH1 1/8-final 5
82 P05M 15:00 Hammarby IF FF 05.9 - Hässelby SK P05-1 Röd 2-0 Hässelby Gård HG1 1/8-final 1
88 P05M 15:00 Skå Ik Vit - Hässelby SK P05-4 9-0 Grimsta GR1 1/8-final 7
229 P06M 14:20 Spånga P06:6 - IFK Lidingö 3 blå 0-3 Hässelby IP IP6 1/8-final 7
230 P06M 14:20 Täby FK Svart - Hanvikens SK gul 3-6 Maltesholm MH1 1/8-final 8
226 P06M 14:20 Vällingby AIK - IF Brommapojkarna 06-9 röd 0-2 Hässelängen HÄ 1/8-final 4
225 P06M 14:20 IF Brommapojkarna P06-18 Röd - Stuvsta IF 7-0 Hässelby IP IP5 1/8-final 3
224 P06M 14:20 IFK Lidingö P06:16 - IFK Stocksund 9-2 Hässelby Gård HG2 1/8-final 2
223 P06M 14:20 Hanvikens SK blå - Sundbybergs IK 3-0 (WO) Hässelby Gård HG1 1/8-final 1
228 P06M 14:20 AIK vit - Hässelby SK P06-3 LAG 1 7-5 (STR) Grimsta GR2 1/8-final 6
227 P06M 14:20 Sollentuna FK Helenelund 2 - Hässelby SK P 06-1 svart 1-0 Grimsta GR1 1/8-final 5
57 P05L 13:40 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - Bollstanäs SK Svart 0-2 Hässelby Gård HG2 FINAL
15 F06 13:40 IF Brommapojkarna F06 lag 2 - Sollentuna FK F06 Silverdal 3-4 Hässelby IP IP6 A-FINAL
269 F05 13:40 Ängby IF - IFK Lidingö FK F05:4 3-4 (STR) Hässelby Gård HG1 B-FINAL
262 F05 13:00 IFK Stocksund Orange - IFK Stocksund VIt 0-1 Hässelby IP IP5 A-FINAL
308 P06L 13:00 Sollentuna FK Helenelund 1 - Segeltorps IF P06:2 3-5 Hässelby Gård HG2 FINAL
18 F06 13:00 Hässelby SK F06-2 Orange - Hässelby SK F06-1 Vit 1-2 Hässelby Gård HG1 B-FINAL
14 F06 12:20 Sollentuna FK F06 Silverdal - Hässelby SK F06-2 Grön 5-1 Hässelby IP IP5 A-Semifinal 2
13 F06 12:20 IF Brommapojkarna F06 lag 2 - Bromstens IK 2-0 (STR) Hässelby IP IP6 A-Semifinal 1
268 F05 12:20 IFK Lidingö FK F05:4 - IFK Viksjö Gul 1-0 Hässelby Gård HG2 B-Semifinal 2
56 P05L 12:20 Bollstanäs SK Svart - Bollstanäs SK Gul 3-1 Grimsta GR2 Semifinal 2
267 F05 12:20 Hässelby SK F05 - Ängby IF 2-5 (STR) Hässelby Gård HG1 B-Semifinal 1
55 P05L 12:20 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - Älvsjö AIK Gul 4-1 Grimsta GR1 Semifinal 1
260 F05 11:40 IFK Stocksund Orange - Belebarkarby F05 Vit 5-3 (STR) Hässelby IP IP5 A-Semifinal 1
16 F06 11:40 Hässelby SK F06-1 Röd - Hässelby SK F06-2 Orange 0-3 Hässelby Gård HG1 B-Semifinal 1
261 F05 11:40 IFK Stocksund VIt - Örby IS F05 Röd 2-0 Hässelby IP IP6 A-Semifinal 2
17 F06 11:40 Hässelby SK F06-1 Vit - IFK Stocksund F06 1-0 Hässelby Gård HG2 B-Semifinal 2
307 P06L 11:40 Segeltorps IF P06:2 - Spånga P06:6 3-1 Grimsta GR2 Semifinal 2
306 P06L 11:40 Sollentuna FK Helenelund 1 - Spånga IS FK 3 2-1 Grimsta GR1 Semifinal 1
264 F05 11:00 Älta iF - Ängby IF 0-2 Hässelby IP IP5 B-1/4-final 2
266 F05 11:00 IFK Viksjö Gul - IFK Viksjö Blå 4-0 Hässelby IP IP6 B-1/4-final 4
52 P05L 11:00 Hanvikens SK Lag Röd - Älvsjö AIK Gul 1-2 Hässelby Gård HG2 1/4-final 2
51 P05L 11:00 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - Sollentuna FK Kärrdal 2-0 Hässelby Gård HG1 1/4-final 1
54 P05L 11:00 Bollstanäs SK Gul - Älvsjö AIK vit 9-8 (STR) Grimsta GR2 1/4-final 4
53 P05L 11:00 Bollstanäs SK Svart - IF Brommapojkarna 5 1-0 Grimsta GR1 1/4-final 3
304 P06L 10:20 Segeltorps IF P06:2 - IF Brommapojkarna 06-6 3-0 Hässelby Gård HG2 1/4-final 3
259 F05 10:20 Örby IS F05 Röd - Örby IS F05 Blå 2-1 Hässelby IP IP6 A-1/4-final 4
257 F05 10:20 Belebarkarby F05 Vit - FC Djursholm 2-0 Hässelby IP IP5 A-1/4-final 2
302 P06L 10:20 Sollentuna FK Helenelund 1 - Bele Barkarby FF Blå 6-0 Hässelby Gård HG1 1/4-final 1
305 P06L 10:20 Spånga P06:6 - Djurgården 4 2-0 Grimsta GR2 1/4-final 4
303 P06L 10:20 Spånga IS FK 3 - Täby FK Blå 3-0 Grimsta GR1 1/4-final 2
49 P05L 09:40 Skogås-Trångsunds FF - Bollstanäs SK Gul 0-2 Hässelängen HÄ 1/8-final 7
50 P05L 09:40 Älvsjö AIK vit - Tyresö ff Krusboda 2-1 Maltesholm MH1 1/8-final 8
46 P05L 09:40 Älvsjö AIK Gul - IFK Viksjö 1 5-2 Hässelby IP IP6 1/8-final 4
44 P05L 09:40 Sollentuna FK P05 Norrviken 1 - Sollentuna FK Kärrdal 1-3 (STR) Hässelby Gård HG2 1/8-final 2
45 P05L 09:40 Hanvikens SK Lag Röd - IFK Viksjö 2 7-0 Hässelby IP IP5 1/8-final 3
43 P05L 09:40 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - Boo FF P05:4 3-0 Hässelby Gård HG1 1/8-final 1
48 P05L 09:40 IF Brommapojkarna 5 - Hanvikens SK Lag Vit 2-1 Grimsta GR2 1/8-final 6
47 P05L 09:40 Bollstanäs SK Svart - Rotebro IS 3-0 (WO) Grimsta GR1 1/8-final 5
297 P06L 09:00 Täby FK Blå - Bele Barkarby FF 3-1 (STR) Hässelängen HÄ 1/8-final 4
301 P06L 09:00 Djurgården 4 - IF Brommapojkarna 06-9 svart 1-0 Maltesholm MH1 1/8-final 8
299 P06L 09:00 IF Brommapojkarna 06-6 - Ängby IF RÖD 3-0 Hässelby IP IP6 1/8-final 6
298 P06L 09:00 Segeltorps IF P06:2 - Sollentuna Kärrdal 8-0 Hässelby Gård HG2 1/8-final 5
300 P06L 09:00 Spånga P06:6 - Hässelby SK P 06-1 röd 6-1 Grimsta GR2 1/8-final 7
295 P06L 09:00 Bele Barkarby FF Blå - IF Brommapojkarna P06-18 Svart 5-3 (STR) Hässelby IP IP5 1/8-final 2
294 P06L 09:00 Sollentuna FK Helenelund 1 - IFK Lidingö 3 vit 8-1 Hässelby Gård HG1 1/8-final 1
296 P06L 09:00 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK P06-3 Lag 2 4-2 Grimsta GR1 1/8-final 3

Lö 2016-08-20

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
42 P05L-4 19:40 Älvsjö AIK Gul - Hanvikens SK Lag Vit 4-3 Hässelby IP IP6
41 P05L-4 19:40 Skogås-Trångsunds FF - Boo FF P05:4 4-0 Hässelby IP IP5
36 P05L-3 19:00 Rotebro IS - Hanvikens SK Lag Röd 0-3 (WO) Hässelby IP IP6
35 P05L-3 19:00 Älvsjö AIK vit - Sollentuna FK Kärrdal 4-1 Hässelby IP IP5
255 F05-3 18:30 IFK Viksjö Gul - FC Djursholm 0-1 Hässelby Gård HG2
80 P05M-4 18:30 Skå Ik Vit - IF Brommapojkarna 6 3-1 Hässelängen HÄ
254 F05-3 18:30 Örby IS F05 Röd - Ängby IF 2-0 Hässelby Gård HG1
75 P05M-3 18:30 Enskede IK Grön - Fc Järfälla 4-3 Grimsta GR3
81 P05M-4 18:30 Kallhäll Blå - Hässelby SK P05-1 Röd 2-0 Grimsta GR2
74 P05M-3 18:30 Hässelby SK P05-1 Vit - Bollstanäs SK Grön 2-4 Grimsta GR1
40 P05L-4 18:20 Skogås-Trångsunds FF - Älvsjö AIK Gul 6-0 Hässelby IP IP6
39 P05L-4 18:20 Boo FF P05:4 - Hanvikens SK Lag Vit 1-4 Hässelby IP IP5
78 P05M-4 17:40 IF Brommapojkarna 6 - Hässelby SK P05-1 Röd 6-0 Grimsta GR3
252 F05-3 17:40 Ängby IF - FC Djursholm 0-3 Hässelby Gård HG2
72 P05M-3 17:40 Bollstanäs SK Grön - Fc Järfälla 3-1 Grimsta GR1
33 P05L-3 17:40 Sollentuna FK Kärrdal - Hanvikens SK Lag Röd 1-5 Hässelby IP IP5
34 P05L-3 17:40 Älvsjö AIK vit - Rotebro IS 3-0 (WO) Hässelby IP IP6
253 F05-3 17:40 Örby IS F05 Röd - IFK Viksjö Gul 2-0 Hässelby Gård HG1
73 P05M-3 17:40 Hässelby SK P05-1 Vit - Enskede IK Grön 3-1 Hässelängen HÄ
79 P05M-4 17:40 Skå Ik Vit - Kallhäll Blå 1-1 Grimsta GR2
63 P05M-1 17:00 IFK VIksjö - Hässelby SK P05-4 2-0 Grimsta GR3
69 P05M-2 17:00 IF Brommapojkarna 05-14 - Hammarby IF FF P05-6 1-1 Grimsta GR2
68 P05M-2 17:00 Vallentuna BK Röd - Kallhäll Vit 2-1 Grimsta GR1
11 F06-2 17:00 Bromstens IK - Hässelby SK F06-2 Orange 2-0 Hässelby Gård HG1
37 P05L-4 17:00 Älvsjö AIK Gul - Boo FF P05:4 5-0 Hässelby IP IP5
62 P05M-1 17:00 Vallentuna BK Vit - Hammarby IF FF 05.9 3-1 Hässelängen HÄ
12 F06-2 17:00 Sollentuna FK F06 Silverdal - Hässelby SK F06-1 Vit 5-1 Hässelby Gård HG2
38 P05L-4 17:00 Hanvikens SK Lag Vit - Skogås-Trångsunds FF 2-2 Hässelby IP IP6
31 P05L-3 16:20 Rotebro IS - Sollentuna FK Kärrdal 0-3 (WO) Hässelby IP IP5
70 P05M-3 16:20 Enskede IK Grön - Bollstanäs SK Grön 2-8 Hässelängen HÄ
32 P05L-3 16:20 Hanvikens SK Lag Röd - Älvsjö AIK vit 1-0 Hässelby IP IP6
250 F05-3 16:20 IFK Viksjö Gul - Ängby IF 2-0 Hässelby Gård HG2
77 P05M-4 16:20 Hässelby SK P05-1 Röd - Skå Ik Vit 0-8 Grimsta GR2
251 F05-3 16:20 FC Djursholm - Örby IS F05 Röd 1-4 Hässelby Gård HG1
71 P05M-3 16:20 Fc Järfälla - Hässelby SK P05-1 Vit 1-1 Grimsta GR3
76 P05M-4 16:20 Kallhäll Blå - IF Brommapojkarna 6 2-2 Grimsta GR1
66 P05M-2 15:40 Kallhäll Vit - Hammarby IF FF P05-6 2-3 Grimsta GR3
10 F06-2 15:40 Bromstens IK - Sollentuna FK F06 Silverdal 0-3 Hässelby Gård HG2
61 P05M-1 15:40 Vallentuna BK Vit - IFK VIksjö 0-2 Grimsta GR1
29 P05L-2 15:40 Sollentuna FK P05 Norrviken 1 - IFK Viksjö 2 3-1 Hässelby IP IP5
30 P05L-2 15:40 Bollstanäs SK Svart - Tyresö ff Krusboda 2-2 Hässelby IP IP6
9 F06-2 15:40 Hässelby SK F06-2 Orange - Hässelby SK F06-1 Vit 0-2 Hässelby Gård HG1
60 P05M-1 15:40 Hammarby IF FF 05.9 - Hässelby SK P05-4 7-1 Hässelängen HÄ
67 P05M-2 15:40 Vallentuna BK Röd - IF Brommapojkarna 05-14 2-5 Grimsta GR2
221 P06M-4 15:00 Vällingby AIK - Sundbybergs IK 5-0 Hässelängen HÄ
23 P05L-1 15:00 IFK Viksjö 1 - Bollstanäs SK Gul 4-2 Hässelby IP IP5
248 F05-2 15:00 Älta iF - IFK Stocksund VIt 1-5 Hässelby Gård HG1
24 P05L-1 15:00 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - IF Brommapojkarna 5 5-0 Hässelby IP IP6
249 F05-2 15:00 IFK Lidingö FK F05:4 - Belebarkarby F05 Vit 0-4 Hässelby Gård HG2
215 P06M-3 15:00 Täby FK Svart - IF Brommapojkarna P06-18 Röd 3-4 Grimsta GR3
222 P06M-4 15:00 Spånga P06:6 - Hässelby SK P06-3 LAG 1 2-1 Grimsta GR2
216 P06M-3 15:00 IFK Stocksund - Hässelby SK P 06-1 svart 4-3 Grimsta GR1
28 P05L-2 14:20 Sollentuna FK P05 Norrviken 1 - Bollstanäs SK Svart 1-3 Hässelby IP IP6
7 F06-2 14:20 Sollentuna FK F06 Silverdal - Hässelby SK F06-2 Orange 3-0 Hässelby Gård HG2
58 P05M-1 14:20 IFK VIksjö - Hammarby IF FF 05.9 0-1 Hässelängen HÄ
27 P05L-2 14:20 IFK Viksjö 2 - Tyresö ff Krusboda 0-3 Hässelby IP IP5
8 F06-2 14:20 Hässelby SK F06-1 Vit - Bromstens IK 1-1 Hässelby Gård HG1
59 P05M-1 14:20 Hässelby SK P05-4 - Vallentuna BK Vit 0-2 Grimsta GR3
65 P05M-2 14:20 Hammarby IF FF P05-6 - Vallentuna BK Röd 4-2 Grimsta GR2
64 P05M-2 14:20 IF Brommapojkarna 05-14 - Kallhäll Vit 3-2 Grimsta GR1
22 P05L-1 13:40 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK P05 Norrviken 2 0-2 Hässelby IP IP6
213 P06M-3 13:40 IF Brommapojkarna P06-18 Röd - Hässelby SK P 06-1 svart 5-0 Hässelängen HÄ
21 P05L-1 13:40 Bollstanäs SK Gul - IF Brommapojkarna 5 2-3 Hässelby IP IP5
246 F05-2 13:40 IFK Stocksund VIt - Belebarkarby F05 Vit 3-1 Hässelby Gård HG1
247 F05-2 13:40 Älta iF - IFK Lidingö FK F05:4 2-4 Hässelby Gård HG2
219 P06M-4 13:40 Sundbybergs IK - Hässelby SK P06-3 LAG 1 2-3 Grimsta GR3
214 P06M-3 13:40 Täby FK Svart - IFK Stocksund 10-3 Grimsta GR2
220 P06M-4 13:40 Vällingby AIK - Spånga P06:6 0-5 Grimsta GR1
25 P05L-2 13:00 Bollstanäs SK Svart - IFK Viksjö 2 9-0 Hässelby IP IP5
209 P06M-2 13:00 Stuvsta IF - Sollentuna FK Helenelund 2 1-3 Hässelängen HÄ
26 P05L-2 13:00 Tyresö ff Krusboda - Sollentuna FK P05 Norrviken 1 0-2 Hässelby IP IP6
5 F06-1 13:00 IFK Stocksund F06 - IF Brommapojkarna F06 lag 2 0-2 Hässelby Gård HG1
210 P06M-2 13:00 IFK Lidingö P06:16 - Hanvikens SK gul 4-3 Grimsta GR2
6 F06-1 13:00 Hässelby SK F06-2 Grön - Hässelby SK F06-1 Röd 2-0 Hässelby Gård HG2
203 P06M-1 13:00 IFK Lidingö 3 blå - IF Brommapojkarna 06-9 röd 1-3 Grimsta GR3
204 P06M-1 13:00 Hanvikens SK blå - AIK vit 3-1 Grimsta GR1
275 P06L-1 12:20 Hässelby SK P 06-1 röd - Bele Barkarby FF 0-2 Grimsta GR3
243 F05-1 12:20 IFK Stocksund Orange - Hässelby SK F05 3-0 Hässelby Gård HG2
280 P06L-2 12:20 Segeltorps IF P06:2 - IF Brommapojkarna 06-9 svart 8-0 Hässelängen HÄ
19 P05L-1 12:20 Sollentuna FK P05 Norrviken 2 - Bollstanäs SK Gul 4-0 Hässelby IP IP5
20 P05L-1 12:20 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö 1 2-1 Hässelby IP IP6
242 F05-1 12:20 Örby IS F05 Blå - IFK Viksjö Blå 2-0 Hässelby Gård HG1
281 P06L-2 12:20 Hässelby SK P06-3 Lag 2 - Bele Barkarby FF Blå 1-6 Grimsta GR2
274 P06L-1 12:20 Sollentuna FK Helenelund 1 - IF Brommapojkarna 06-6 4-1 Grimsta GR1
293 P06L-4 11:40 Spånga P06:6 - IFK Lidingö 3 vit 4-0 Hässelby IP IP6
244 F05-2 11:40 IFK Lidingö FK F05:4 - IFK Stocksund VIt 0-2 Hässelby Gård HG2
211 P06M-3 11:40 IFK Stocksund - IF Brommapojkarna P06-18 Röd 2-9 Hässelängen HÄ
292 P06L-4 11:40 Ängby IF RÖD - Täby FK Blå 0-6 Hässelby IP IP5
245 F05-2 11:40 Belebarkarby F05 Vit - Älta iF 4-0 Hässelby Gård HG1
218 P06M-4 11:40 Hässelby SK P06-3 LAG 1 - Vällingby AIK 0-2 Grimsta GR2
212 P06M-3 11:40 Hässelby SK P 06-1 svart - Täby FK Svart 1-6 Grimsta GR3
217 P06M-4 11:40 Spånga P06:6 - Sundbybergs IK 6-0 Grimsta GR1
287 P06L-3 11:00 IF Brommapojkarna P06-18 Svart - Djurgården 4 1-3 Hässelby IP IP6
4 F06-1 11:00 IFK Stocksund F06 - Hässelby SK F06-2 Grön 1-3 Hässelby Gård HG2
201 P06M-1 11:00 IF Brommapojkarna 06-9 röd - AIK vit 2-3 Hässelängen HÄ
286 P06L-3 11:00 Spånga IS FK 3 - Sollentuna Kärrdal 3-3 Hässelby IP IP5
207 P06M-2 11:00 Sollentuna FK Helenelund 2 - Hanvikens SK gul 6-1 Grimsta GR3
3 F06-1 11:00 IF Brommapojkarna F06 lag 2 - Hässelby SK F06-1 Röd 2-0 Hässelby Gård HG1
208 P06M-2 11:00 Stuvsta IF - IFK Lidingö P06:16 2-2 Grimsta GR2
202 P06M-1 11:00 IFK Lidingö 3 blå - Hanvikens SK blå 1-7 Grimsta GR1
273 P06L-1 10:20 Sollentuna FK Helenelund 1 - Hässelby SK P 06-1 röd 3-0 Hässelängen HÄ
291 P06L-4 10:20 Ängby IF RÖD - Spånga P06:6 1-6 Hässelby IP IP6
241 F05-1 10:20 Örby IS F05 Blå - IFK Stocksund Orange 0-2 Hässelby Gård HG2
290 P06L-4 10:20 Täby FK Blå - IFK Lidingö 3 vit 6-0 Hässelby IP IP5
240 F05-1 10:20 IFK Viksjö Blå - Hässelby SK F05 1-4 Hässelby Gård HG1
279 P06L-2 10:20 Segeltorps IF P06:2 - Hässelby SK P06-3 Lag 2 9-1 Grimsta GR3
278 P06L-2 10:20 IF Brommapojkarna 06-9 svart - Bele Barkarby FF Blå 2-2 Grimsta GR2
272 P06L-1 10:20 IF Brommapojkarna 06-6 - Bele Barkarby FF 4-2 Grimsta GR1
205 P06M-2 09:40 IFK Lidingö P06:16 - Sollentuna FK Helenelund 2 2-2 Hässelängen HÄ
284 P06L-3 09:40 Sollentuna Kärrdal - Djurgården 4 5-5 Hässelby IP IP5
200 P06M-1 09:40 AIK vit - IFK Lidingö 3 blå 3-1 Grimsta GR1
199 P06M-1 09:40 Hanvikens SK blå - IF Brommapojkarna 06-9 röd 3-0 Grimsta GR3
285 P06L-3 09:40 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna P06-18 Svart 3-1 Hässelby IP IP6
2 F06-1 09:40 Hässelby SK F06-1 Röd - IFK Stocksund F06 1-0 Hässelby Gård HG1
1 F06-1 09:40 Hässelby SK F06-2 Grön - IF Brommapojkarna F06 lag 2 2-3 Hässelby Gård HG2
206 P06M-2 09:40 Hanvikens SK gul - Stuvsta IF 5-2 Grimsta GR2
276 P06L-2 09:00 Hässelby SK P06-3 Lag 2 - IF Brommapojkarna 06-9 svart 1-3 Hässelängen HÄ
239 F05-1 09:00 Hässelby SK F05 - Örby IS F05 Blå 0-2 Hässelby Gård HG2
289 P06L-4 09:00 IFK Lidingö 3 vit - Ängby IF RÖD 0-4 Hässelby IP IP6
288 P06L-4 09:00 Spånga P06:6 - Täby FK Blå 7-1 Hässelby IP IP5
238 F05-1 09:00 IFK Stocksund Orange - IFK Viksjö Blå 10-0 Hässelby Gård HG1
270 P06L-1 09:00 Hässelby SK P 06-1 röd - IF Brommapojkarna 06-6 1-3 Grimsta GR3
271 P06L-1 09:00 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK Helenelund 1 1-5 Grimsta GR2
277 P06L-2 09:00 Bele Barkarby FF Blå - Segeltorps IF P06:2 0-7 Grimsta GR1
282 P06L-3 08:20 IF Brommapojkarna P06-18 Svart - Sollentuna Kärrdal 5-3 Hässelby IP IP5
283 P06L-3 08:20 Djurgården 4 - Spånga IS FK 3 0-2 Hässelby IP IP6