473 |
P049M-18 |
20:00 |
Reymersholms IK:5 -
IFK Haninge P04:2
|
0-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
474 |
P049M-19 |
20:00 |
Täby United FC P04 Syd -
Sollentuna FK Kärrdal
|
6-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
472 |
F02L-17 |
19:45 |
Ekerö IK F02 -
Sätra SK
|
0-1
|
Knutby KN11 |
|
|
464 |
P049M-18 |
19:20 |
Väsby IK FK -
Tullinge TP04
|
0-2
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
466 |
F049M-18 |
19:20 |
Kallhälls FF -
BP F04-2
|
1-1
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
465 |
P049M-19 |
19:20 |
Enskede IK Blå -
Sollentuna FK Silverdal
|
1-2
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
468 |
P05L-20 |
19:20 |
Tullinge TP FK Gul -
Karlbergs BK-vit
|
2-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
467 |
F049M-18 |
19:20 |
Huddinge IF -
AIK F04U
|
0-2
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
470 |
P05M-20 |
19:20 |
Spånga P05 lag 3 -
Karlbergs BK-vit
|
12-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
471 |
P05M-20 |
19:20 |
Djurgården IF FF -
Spånga P05 Lag 4
|
7-0
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
469 |
P05L-20 |
19:20 |
Järla IF FK Svart -
Älvsjö AIK P05 Blå
|
0-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
463 |
F02L-17 |
19:05 |
IFK Lidingö F02 -
BP F02-4
|
1-0
|
Knutby KN11 |
|
|
462 |
P05M-19 |
18:40 |
Brommapojkarna P05-4 -
Alsike IF Gul
|
8-1
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
461 |
P05M-19 |
18:40 |
Lohärad IF Svart -
Tullinge TP FK Grön
|
5-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
458 |
F049M-17 |
18:40 |
IFK Viksjö -
Tyresö FF Gul
|
0-2
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
460 |
P05L-19 |
18:40 |
Hässelby SK P05-4 -
Ekerö IK P05
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
459 |
P05L-19 |
18:40 |
Alsike IF Vit -
Årsta FF P05:1
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
457 |
F049M-17 |
18:40 |
Värmdö IF -
Viggbyholms IK
|
0-2
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
456 |
P049M-19 |
18:30 |
Enskede IK Blå -
Täby United FC P04 Syd
|
0-4
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
455 |
P049M-18 |
18:30 |
Väsby IK FK -
Reymersholms IK:5
|
0-1
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
454 |
F02M-17 |
18:20 |
Skogås Trångsunds FF -
Hammarby FF Dff
|
0-1
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
453 |
F02L-17 |
18:15 |
IFK Lidingö F02 -
Ekerö IK F02
|
0-1
|
Knutby KN11 |
|
|
450 |
P05L-20 |
18:00 |
Tullinge TP FK Gul -
Järla IF FK Svart
|
1-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
448 |
P049M-17 |
18:00 |
Bele Barkarby Vit -
Spånga IS FK2
|
4-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
451 |
P05M-20 |
18:00 |
Karlbergs BK-vit -
Spånga P05 Lag 4
|
3-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
452 |
P05M-20 |
18:00 |
Spånga P05 lag 3 -
Djurgården IF FF
|
3-1
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
449 |
P05L-20 |
18:00 |
Karlbergs BK-vit -
Älvsjö AIK P05 Blå
|
0-10
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
447 |
P049M-17 |
18:00 |
IF Brommapojkarna 14 -
IFK VIksjö P04 Blå
|
1-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
445 |
P049M-18 |
17:50 |
Tullinge TP04 -
IFK Haninge P04:2
|
0-1
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
446 |
P049M-19 |
17:50 |
Sollentuna FK Silverdal -
Sollentuna FK Kärrdal
|
1-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
444 |
F02M-17 |
17:41 |
Sollentuna FK Syd -
Värmdö IF
|
0-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
443 |
F02L-17 |
17:35 |
BP F02-4 -
Sätra SK
|
2-0
|
Knutby KN11 |
|
|
433 |
F049M-18 |
17:20 |
BP F04-2 -
AIK F04U
|
0-2
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
439 |
P05L-19 |
17:20 |
Årsta FF P05:1 -
Ekerö IK P05
|
2-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
440 |
P05L-19 |
17:20 |
Alsike IF Vit -
Hässelby SK P05-4
|
5-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
434 |
F049M-18 |
17:20 |
Kallhälls FF -
Huddinge IF
|
1-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
435 |
F04-18 |
17:20 |
BP-7 -
Täby FK
|
0-8
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
436 |
F04-18 |
17:20 |
Sunnersta AIF Svart -
Spånga F04;1
|
0-0
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
442 |
P05M-19 |
17:20 |
Lohärad IF Svart -
Brommapojkarna P05-4
|
1-2
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
437 |
P04L-18 |
17:20 |
IFK Viksjö GUL -
Triangelns IK
|
0-10
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
438 |
P04L-18 |
17:20 |
Spånga IS FK4 -
Kista SC
|
0-3
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
441 |
P05M-19 |
17:20 |
Tullinge TP FK Grön -
Alsike IF Gul
|
5-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
432 |
P049M-19 |
17:00 |
Sollentuna FK Kärrdal -
Enskede IK Blå
|
2-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
431 |
P049M-18 |
17:00 |
IFK Haninge P04:2 -
Väsby IK FK
|
2-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
430 |
F02M-17 |
16:56 |
Sollentuna FK Syd -
Skogås Trångsunds FF
|
0-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
429 |
F02L-17 |
16:45 |
Sätra SK -
IFK Lidingö F02
|
0-1
|
Knutby KN11 |
|
|
425 |
P05L-20 |
16:40 |
Järla IF FK Svart -
Karlbergs BK-vit
|
3-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
419 |
F049M-17 |
16:40 |
Viggbyholms IK -
Tyresö FF Gul
|
0-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
420 |
F049M-17 |
16:40 |
Värmdö IF -
IFK Viksjö
|
1-2
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
426 |
P05L-20 |
16:40 |
Älvsjö AIK P05 Blå -
Tullinge TP FK Gul
|
7-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
422 |
F04-17 |
16:40 |
Boo IS -
Sunnersta AIF Grön
|
7-0
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
421 |
F04-17 |
16:40 |
Järla IF F04 -
Stureby SK
|
1-1
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
427 |
P05M-20 |
16:40 |
Djurgården IF FF -
Karlbergs BK-vit
|
5-0
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
428 |
P05M-20 |
16:40 |
Spånga P05 Lag 4 -
Spånga P05 lag 3
|
1-1
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
423 |
P04L-17 |
16:40 |
Segeltorps IF P04:3 -
Vasalunds IF 3
|
0-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
424 |
P04L-17 |
16:40 |
TUllinge TP04 -
Djurgården P04-8
|
5-3
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
417 |
P049M-18 |
16:20 |
Reymersholms IK:5 -
Tullinge TP04
|
0-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
418 |
P049M-19 |
16:20 |
Täby United FC P04 Syd -
Sollentuna FK Silverdal
|
0-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
416 |
F02M-17 |
16:17 |
Värmdö IF -
Hammarby FF Dff
|
0-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
415 |
F02L-17 |
16:05 |
Ekerö IK F02 -
BP F02-4
|
0-0
|
Knutby KN11 |
|
|
410 |
P04L-18 |
16:00 |
IFK Viksjö GUL -
Spånga IS FK4
|
1-3
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
409 |
P04L-18 |
16:00 |
Triangelns IK -
Kista SC
|
4-3
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
414 |
P05M-19 |
16:00 |
Alsike IF Gul -
Lohärad IF Svart
|
0-3
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
413 |
P05M-19 |
16:00 |
Brommapojkarna P05-4 -
Tullinge TP FK Grön
|
6-0
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
408 |
F04-18 |
16:00 |
BP-7 -
Sunnersta AIF Svart
|
0-2
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
405 |
P049M-17 |
16:00 |
IFK VIksjö P04 Blå -
Spånga IS FK2
|
1-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
407 |
F04-18 |
16:00 |
Täby FK -
Spånga F04;1
|
3-1
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
411 |
P05L-19 |
16:00 |
Hässelby SK P05-4 -
Årsta FF P05:1
|
4-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
412 |
P05L-19 |
16:00 |
Ekerö IK P05 -
Alsike IF Vit
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
406 |
P049M-17 |
16:00 |
IF Brommapojkarna 14 -
Bele Barkarby Vit
|
1-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
403 |
F049L-17 |
15:40 |
Hammarbydamfotboll F04 -
Brottby SK F04/05
|
1-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
404 |
P049L-17 |
15:40 |
Sollentuna FK, Tegelhagen -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
0-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
402 |
F02M-17 |
15:32 |
Hammarby FF Dff -
Sollentuna FK Syd
|
0-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
394 |
F04-17 |
15:20 |
Stureby SK -
Sunnersta AIF Grön
|
0-2
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
395 |
F04-17 |
15:20 |
Järla IF F04 -
Boo IS
|
0-9
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
400 |
P05M-18 |
15:20 |
BP 05-3 -
Spånga P05-7
|
1-1
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
401 |
P05M-18 |
15:20 |
Alsike IF Svart -
Spånga P05-1
|
5-4
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
396 |
P04L-17 |
15:20 |
Vasalunds IF 3 -
Djurgården P04-8
|
8-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
397 |
P04L-17 |
15:20 |
Segeltorps IF P04:3 -
TUllinge TP04
|
3-4
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
393 |
F049M-18 |
15:20 |
AIK F04U -
Kallhälls FF
|
1-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
399 |
P05L-18 |
15:20 |
Djurgårdens IF P05-10 -
BP 5
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
398 |
P05L-18 |
15:20 |
Sollentuna FK P05 Norrviken 1 -
Boo FF P05:2
|
4-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
392 |
F049M-18 |
15:20 |
Huddinge IF -
BP F04-2
|
0-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
390 |
F049L-17 |
15:00 |
Enskede Svart -
Hanvikens SK
|
1-2
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
391 |
P049L-17 |
15:00 |
IF Brommapojkarna Sundby -
Brommapojkarna Ålsten
|
0-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
389 |
F02M-17 |
14:53 |
Skogås Trångsunds FF -
Värmdö IF
|
0-1
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
379 |
F049M-17 |
14:40 |
IFK Viksjö -
Viggbyholms IK
|
0-1
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
385 |
P05L-17 |
14:40 |
Spånga P05:5 Vit -
Bele/Barkarby
|
0-6
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
386 |
P05L-17 |
14:40 |
Älvsjö AIK Vit -
Järla IF FK Grå
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
380 |
F049M-17 |
14:40 |
Tyresö FF Gul -
Värmdö IF
|
3-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
381 |
F04-18 |
14:40 |
Sunnersta AIF Svart -
Täby FK
|
1-0
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
382 |
F04-18 |
14:40 |
Spånga F04;1 -
BP-7
|
6-0
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
387 |
P05M-17 |
14:40 |
Vasalunds IF -
Lohärad IF Röd
|
12-1
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
388 |
P05M-17 |
14:40 |
Spånga P05:5 Blå -
FC Boo Svart
|
3-0
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
383 |
P04L-18 |
14:40 |
Spånga IS FK4 -
Triangelns IK
|
1-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
384 |
P04L-18 |
14:40 |
Kista SC -
IFK Viksjö GUL
|
10-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
378 |
F02M-18 |
14:14 |
Saltsjöbadens IF -
IF Brommapojkarna F02-2
|
0-1
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
377 |
P049L-17 |
14:10 |
IF Brommapojkarna Sundby -
Sollentuna FK, Tegelhagen
|
1-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
376 |
F049L-17 |
14:10 |
Enskede Svart -
Hammarbydamfotboll F04
|
2-3
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
371 |
P04L-17 |
14:00 |
Djurgården P04-8 -
Segeltorps IF P04:3
|
0-6
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
370 |
P04L-17 |
14:00 |
TUllinge TP04 -
Vasalunds IF 3
|
2-3
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
375 |
P05M-18 |
14:00 |
BP 05-3 -
Alsike IF Svart
|
2-3
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
374 |
P05M-18 |
14:00 |
Spånga P05-7 -
Spånga P05-1
|
4-1
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
367 |
P049M-17 |
14:00 |
Spånga IS FK2 -
IF Brommapojkarna 14
|
0-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
366 |
P049M-17 |
14:00 |
Bele Barkarby Vit -
IFK VIksjö P04 Blå
|
6-1
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
372 |
P05L-18 |
14:00 |
Boo FF P05:2 -
BP 5
|
5-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
369 |
F04-17 |
14:00 |
Sunnersta AIF Grön -
Järla IF F04
|
2-0
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
373 |
P05L-18 |
14:00 |
Sollentuna FK P05 Norrviken 1 -
Djurgårdens IF P05-10
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
368 |
F04-17 |
14:00 |
Boo IS -
Stureby SK
|
11-0
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
365 |
F02M-18 |
13:35 |
Huddinge IF -
IF Brommapojkarna F02-9
|
0-8
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
364 |
P049L-17 |
13:30 |
Brommapojkarna Ålsten -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
1-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
363 |
F049L-17 |
13:30 |
Hanvikens SK -
Brottby SK F04/05
|
0-1
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
359 |
P05L-17 |
13:20 |
Bele/Barkarby -
Järla IF FK Grå
|
4-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
362 |
P05M-17 |
13:20 |
Vasalunds IF -
Spånga P05:5 Blå
|
4-0
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
361 |
P05M-17 |
13:20 |
Lohärad IF Röd -
FC Boo Svart
|
1-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
356 |
F04-19 |
13:20 |
Aspudden/Tellus -
Sätra SK
|
0-3
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
355 |
F04-19 |
13:20 |
Tyresö FF Grön -
BP-3
|
0-3
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
354 |
P049L-18 |
13:20 |
BooFF P04:03 -
Djurgårdens IF P04:4
|
2-1
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
360 |
P05L-17 |
13:20 |
Spånga P05:5 Vit -
Älvsjö AIK Vit
|
3-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
357 |
F06-17 |
13:20 |
Skå IK F06 -
IFK Österåker
|
1-5
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
353 |
P049L-18 |
13:20 |
Brottby SK -
Kallhälls FF
|
0-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
358 |
F06-17 |
13:20 |
Hammarby IF F06 -
Sollentuna FK Silverdal
|
4-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
352 |
F02L-18 |
13:05 |
4:an grupp 1 -
Boo FF F02
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
351 |
F02L-19 |
13:00 |
Segeltorps IF -
Högdalens AIS F-02
|
2-2
|
Knutby KN11 |
|
|
350 |
P049L-19 |
12:50 |
Brommapojkarna 20 -
Runby IF
|
2-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
349 |
F049L-18 |
12:50 |
IFK Nyköping -
Enskede Röd
|
3-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
347 |
P05M-18 |
12:40 |
Alsike IF Svart -
Spånga P05-7
|
3-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
348 |
P05M-18 |
12:40 |
Spånga P05-1 -
BP 05-3
|
0-3
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
341 |
F06-18 |
12:40 |
Bromstens IK -
Kista SC
|
4-2
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
342 |
F06-18 |
12:40 |
FK Bromma F06 -
Stuvsta IF
|
1-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
344 |
P06L-17 |
12:40 |
Stuvsta IF P06:1 -
Brommapojkarna 06-6
|
3-3
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
343 |
P06L-17 |
12:40 |
Sollentuna FK Sportfältet 1 -
Sollentuna FK Sportfältet 2
|
4-2
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
339 |
P049M-20 |
12:40 |
IFK Viksjö P04 VIT -
IF Brommapojkarna 17
|
0-3
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
345 |
P05L-18 |
12:40 |
Djurgårdens IF P05-10 -
Boo FF P05:2
|
2-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
346 |
P05L-18 |
12:40 |
BP 5 -
Sollentuna FK P05 Norrviken 1
|
0-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
340 |
P049M-20 |
12:40 |
Ängby IF -
Enskede IK Röd
|
3-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
338 |
F02L-18 |
12:25 |
Högdalens AIS F-02 -
Segeltorps IF
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
337 |
F02L-19 |
12:15 |
Högdalens AIS F-02 -
Boo FF F02
|
0-1
|
Knutby KN11 |
|
|
335 |
F049L-18 |
12:10 |
Segeltorp IF -
Viggbyholms IK
|
0-2
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
336 |
P049L-19 |
12:10 |
Täby United FC P04 Syd -
DIF 04-3
|
0-2
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
330 |
F06-19 |
12:00 |
Karlbergs BK Röd -
Älta IF
|
0-1
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
329 |
F06-19 |
12:00 |
Karlbergs BK Vit -
Spånga F06 Lag 1
|
5-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
334 |
P05M-17 |
12:00 |
FC Boo Svart -
Vasalunds IF
|
3-4
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
325 |
P049L-20 |
12:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Sollentuna FK Töjnan
|
1-1
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
332 |
P05L-17 |
12:00 |
Järla IF FK Grå -
Spånga P05:5 Vit
|
1-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
331 |
P05L-17 |
12:00 |
Älvsjö AIK Vit -
Bele/Barkarby
|
1-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
326 |
P049L-20 |
12:00 |
Karlberg BK P04 United -
Boo FF lag 5
|
0-1
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
327 |
F04-19 |
12:00 |
BP-3 -
Sätra SK
|
0-3
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
328 |
F04-19 |
12:00 |
Tyresö FF Grön -
Aspudden/Tellus
|
0-3
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
333 |
P05M-17 |
12:00 |
Spånga P05:5 Blå -
Lohärad IF Röd
|
2-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
323 |
P049L-17 |
11:30 |
Ekerö IK - P04 Sandudden -
IF Brommapojkarna Sundby
|
0-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
324 |
F02L-19 |
11:30 |
Segeltorps IF -
Boo FF F02
|
0-1
|
Knutby KN11 |
|
|
322 |
F049L-17 |
11:30 |
Brottby SK F04/05 -
Enskede Svart
|
0-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
321 |
F02L-18 |
11:30 |
Högdalens AIS F-02 -
4:an grupp 1
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
318 |
P06L-17 |
11:20 |
Sollentuna FK Sportfältet 1 -
Stuvsta IF P06:1
|
6-1
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
319 |
P06L-18 |
11:20 |
Kista sc -
IF Brommapojkarna P06-3
|
1-5
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
320 |
P06L-18 |
11:20 |
Västerhaninge IF -
IFK Lidingö FK P06 Torsvik
|
3-2
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
313 |
F06-17 |
11:20 |
IFK Österåker -
Sollentuna FK Silverdal
|
0-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
314 |
F06-17 |
11:20 |
Skå IK F06 -
Hammarby IF F06
|
0-3
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
317 |
P06L-17 |
11:20 |
Sollentuna FK Sportfältet 2 -
Brommapojkarna 06-6
|
0-0
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
310 |
F02M-18 |
11:20 |
Huddinge IF -
Saltsjöbadens IF
|
1-4
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
312 |
P049L-18 |
11:20 |
Brottby SK -
BooFF P04:03
|
1-1
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
316 |
P06M-17 |
11:20 |
Stuvsta grön -
AIK P06U 2
|
4-5
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
315 |
P06M-17 |
11:20 |
Hammarby P06-11/1 -
Sollentuna FK - Vaxmora
|
1-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
311 |
P049L-18 |
11:20 |
Kallhälls FF -
Djurgårdens IF P04:4
|
3-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
308 |
F049L-17 |
10:50 |
Hammarbydamfotboll F04 -
Hanvikens SK
|
0-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
307 |
F02L-18 |
10:50 |
Segeltorps IF -
Boo FF F02
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
309 |
P049L-17 |
10:50 |
Sollentuna FK, Tegelhagen -
Brommapojkarna Ålsten
|
0-4
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
306 |
F02L-19 |
10:45 |
Högdalens AIS F-02 -
Segeltorps IF
|
0-0
|
Knutby KN11 |
|
|
305 |
P06L-19 |
10:40 |
IFK Aspudden-Tellus P06 Röd -
DIF P06:5
|
3-1
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
300 |
F06-18 |
10:40 |
Kista SC -
Stuvsta IF
|
1-2
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
301 |
F06-18 |
10:40 |
Bromstens IK -
FK Bromma F06
|
0-1
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
304 |
P06L-19 |
10:40 |
Spånga IS P06-7 -
Hammarby P06-11/2
|
3-0
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
299 |
F04-19 |
10:40 |
Sätra SK -
Tyresö FF Grön
|
3-0
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
302 |
P06M-18 |
10:40 |
IF Brommapojkarna P06-9 -
Årsta FF
|
2-6
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
295 |
P049M-20 |
10:40 |
IF Brommapojkarna 17 -
Enskede IK Röd
|
1-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
303 |
P06M-18 |
10:40 |
Brommapojkarna IF P06-13 -
KB Vit
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
296 |
P049M-20 |
10:40 |
IFK Viksjö P04 VIT -
Ängby IF
|
0-4
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
297 |
F02M-18 |
10:40 |
IF Brommapojkarna F02-9 -
IF Brommapojkarna F02-2
|
1-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
298 |
F04-19 |
10:40 |
Aspudden/Tellus -
BP-3
|
1-1
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
293 |
F049L-18 |
10:10 |
Segeltorp IF -
IFK Nyköping
|
0-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
294 |
P049L-19 |
10:10 |
Täby United FC P04 Syd -
Brommapojkarna 20
|
1-1
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
285 |
F06-19 |
10:00 |
Karlbergs BK Vit -
Karlbergs BK Röd
|
1-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
284 |
F06-19 |
10:00 |
Spånga F06 Lag 1 -
Älta IF
|
0-6
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
291 |
P06L-18 |
10:00 |
Kista sc -
Västerhaninge IF
|
2-4
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
292 |
F02L-19 |
10:00 |
Boo FF F02 -
Högdalens AIS F-02
|
2-0
|
Knutby KN11 |
|
|
287 |
P06M-17 |
10:00 |
Hammarby P06-11/1 -
Stuvsta grön
|
2-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
286 |
P06M-17 |
10:00 |
Sollentuna FK - Vaxmora -
AIK P06U 2
|
4-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
283 |
P049L-20 |
10:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Karlberg BK P04 United
|
2-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
288 |
P06L-17 |
10:00 |
Stuvsta IF P06:1 -
Sollentuna FK Sportfältet 2
|
1-2
|
StoraMossenSM7-1 |
|
|
289 |
P06L-17 |
10:00 |
Brommapojkarna 06-6 -
Sollentuna FK Sportfältet 1
|
1-1
|
StoraMossenSM7-2 |
|
|
290 |
P06L-18 |
10:00 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
IFK Lidingö FK P06 Torsvik
|
1-2
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
282 |
P049L-20 |
10:00 |
Sollentuna FK Töjnan -
Boo FF lag 5
|
1-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
281 |
F02L-18 |
09:55 |
Boo FF F02 -
Högdalens AIS F-02
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
280 |
F02M-18 |
09:50 |
IF Brommapojkarna F02-2 -
Huddinge IF
|
2-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
279 |
P049L-19 |
09:30 |
DIF 04-3 -
Runby IF
|
2-0
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
278 |
F049L-18 |
09:30 |
Viggbyholms IK -
Enskede Röd
|
2-0
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
276 |
P06L-19 |
09:20 |
Hammarby P06-11/2 -
DIF P06:5
|
2-4
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
277 |
P06L-19 |
09:20 |
Spånga IS P06-7 -
IFK Aspudden-Tellus P06 Röd
|
3-4
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
272 |
F06-17 |
09:20 |
Hammarby IF F06 -
IFK Österåker
|
1-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
273 |
F06-17 |
09:20 |
Sollentuna FK Silverdal -
Skå IK F06
|
2-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
271 |
P049L-18 |
09:20 |
Djurgårdens IF P04:4 -
Brottby SK
|
2-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
275 |
P06M-18 |
09:20 |
IF Brommapojkarna P06-9 -
Brommapojkarna IF P06-13
|
4-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
274 |
P06M-18 |
09:20 |
Årsta FF -
KB Vit
|
2-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
270 |
P049L-18 |
09:20 |
BooFF P04:03 -
Kallhälls FF
|
0-2
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
269 |
F02L-19 |
09:15 |
Boo FF F02 -
Segeltorps IF
|
1-0
|
Knutby KN11 |
|
|
268 |
F02L-18 |
09:15 |
4:an grupp 1 -
Segeltorps IF
|
Dolt
|
Knutby KN11 |
|
|
267 |
F02M-18 |
09:10 |
Saltsjöbadens IF -
IF Brommapojkarna F02-9
|
0-0
|
StoraMossenSM11 SM11 |
|
|
262 |
F06-18 |
08:40 |
Stuvsta IF -
Bromstens IK
|
1-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
259 |
F049L-18 |
08:40 |
Enskede Röd -
Segeltorp IF
|
1-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
261 |
F06-18 |
08:40 |
FK Bromma F06 -
Kista SC
|
2-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
257 |
P049M-20 |
08:40 |
Ängby IF -
IF Brommapojkarna 17
|
0-0
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
264 |
P06M-17 |
08:40 |
AIK P06U 2 -
Hammarby P06-11/1
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
263 |
P06M-17 |
08:40 |
Stuvsta grön -
Sollentuna FK - Vaxmora
|
1-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
258 |
P049M-20 |
08:40 |
Enskede IK Röd -
IFK Viksjö P04 VIT
|
5-0
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
265 |
P06L-18 |
08:40 |
Västerhaninge IF -
IF Brommapojkarna P06-3
|
1-3
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
266 |
P06L-18 |
08:40 |
IFK Lidingö FK P06 Torsvik -
Kista sc
|
6-2
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
260 |
P049L-19 |
08:40 |
Runby IF -
Täby United FC P04 Syd
|
0-3
|
BlackebergB11 B11 |
|
|
254 |
P06M-18 |
08:00 |
KB Vit -
IF Brommapojkarna P06-9
|
3-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
250 |
P049L-20 |
08:00 |
Boo FF lag 5 -
Tyresö FF Krusboda
|
0-3
|
SpångaSPÅ11 SPÅ11 |
|
|
255 |
P06L-19 |
08:00 |
IFK Aspudden-Tellus P06 Röd -
Hammarby P06-11/2
|
2-1
|
Södra Ängby SÄ1 |
|
|
256 |
P06L-19 |
08:00 |
DIF P06:5 -
Spånga IS P06-7
|
3-2
|
Södra Ängby SÄ2 |
|
|
251 |
F06-19 |
08:00 |
Karlbergs BK Röd -
Spånga F06 Lag 1
|
4-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
249 |
P049L-20 |
08:00 |
Karlberg BK P04 United -
Sollentuna FK Töjnan
|
0-3
|
BromstenBR11 B11 |
|
|
253 |
P06M-18 |
08:00 |
Brommapojkarna IF P06-13 -
Årsta FF
|
3-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
247 |
F049L-18 |
08:00 |
IFK Nyköping -
Viggbyholms IK
|
0-1
|
KvarnbackaKV11 KV11 |
|
|
252 |
F06-19 |
08:00 |
Älta IF -
Karlbergs BK Vit
|
1-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
248 |
P049L-19 |
08:00 |
Brommapojkarna 20 -
DIF 04-3
|
0-1
|
BlackebergB11 B11 |
|
|