90 |
P12MS-1 |
08:00 |
IFK Viksjö 2 -
Sollentuna FK Norrviken
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
91 |
F14L-1 |
08:00 |
IK Frej Täby -
Segeltorp IF
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
92 |
P12MS-1 |
08:00 |
IF BP P06-4 -
DIF P06-7
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
93 |
P13MS-1 |
08:00 |
Sollentuna FK: Sportfältet P05 -
Spånga IS FK P05-2
|
1-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
94 |
P12MS-3 |
08:29 |
Hässelby SK FF P06-3 -
IF Brommapojkarna 10
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
95 |
F14L-1 |
08:29 |
BP F04-3 -
Sollentuna FK 2
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
96 |
P12MS-3 |
08:29 |
Djurgårdens IF U12-2 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
97 |
P13MS-1 |
08:30 |
Reymersholms IK P05:1 -
Älvsjö AIK Vit
|
0-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
98 |
P12L-3 |
08:58 |
Norrtulls Sk p06 svart -
Saltsjö-Boo IF Vit
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
99 |
P12L-3 |
08:58 |
IFK Aspudden Tellus United -
Sollentuna FK Norrviken
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
100 |
P13MS-1 |
09:00 |
Spånga IS FK P05-2 -
Reymersholms IK P05:1
|
3-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
101 |
F14L-1 |
09:02 |
Segeltorp IF -
BP F04-3
|
1-1
|
Knutby 11-m |
|
|
102 |
P12MS-1 |
09:27 |
Sollentuna FK Norrviken -
IF BP P06-4
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
103 |
P12MS-1 |
09:27 |
DIF P06-7 -
IFK Viksjö 2
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
104 |
P13MS-1 |
09:30 |
Älvsjö AIK Vit -
Sollentuna FK: Sportfältet P05
|
1-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
105 |
F14L-1 |
09:31 |
Sollentuna FK 2 -
IK Frej Täby
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
106 |
P12MS-3 |
09:56 |
IF Brommapojkarna 10 -
Djurgårdens IF U12-2
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
107 |
P12MS-3 |
09:56 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Hässelby SK FF P06-3
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
108 |
P13MS-1 |
10:00 |
Älvsjö AIK Vit -
Spånga IS FK P05-2
|
1-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
109 |
F14L-1 |
10:04 |
Sollentuna FK 2 -
Segeltorp IF
|
1-0
|
Knutby 11-m |
|
|
110 |
P12L-3 |
10:25 |
Saltsjö-Boo IF Vit -
IFK Aspudden Tellus United
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
111 |
P12L-3 |
10:25 |
Sollentuna FK Norrviken -
Norrtulls Sk p06 svart
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
112 |
P13MS-1 |
10:30 |
Sollentuna FK: Sportfältet P05 -
Reymersholms IK P05:1
|
3-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
113 |
F14L-1 |
10:33 |
IK Frej Täby -
BP F04-3
|
0-1
|
Knutby 11-m |
|
|
114 |
P12MS-1 |
10:54 |
DIF P06-7 -
Sollentuna FK Norrviken
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
115 |
P12MS-1 |
10:54 |
IFK Viksjö 2 -
IF BP P06-4
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
116 |
P13L-1 |
11:00 |
Reymersholms IK P05:1 -
Spånga is P05-Bas
|
1-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
117 |
F14L-2 |
11:02 |
Västerhaninge IF -
Kista SC
|
0-2
|
Knutby 11-m |
|
|
118 |
P12MS-3 |
11:23 |
Sollentuna FK Vaxmora -
IF Brommapojkarna 10
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
119 |
P12MS-3 |
11:23 |
Hässelby SK FF P06-3 -
Djurgårdens IF U12-2
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
120 |
P13L-1 |
11:30 |
Håbo ff - röd -
Älvsjö AIK Blå
|
0-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
121 |
F14L-2 |
11:31 |
Rönninge-Salem -
Tyresö FF 2
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
122 |
P12L-3 |
11:52 |
Sollentuna FK Norrviken -
Saltsjö-Boo IF Vit
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
123 |
P12L-3 |
11:52 |
Norrtulls Sk p06 svart -
IFK Aspudden Tellus United
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
124 |
F14L-2 |
12:00 |
IK Frej Täby Svart -
Kista SC
|
0-2
|
Knutby 11-m |
|
|
125 |
P13L-1 |
12:00 |
Spånga is P05-Bas -
Håbo ff - röd
|
1-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
126 |
F13L-3 |
12:21 |
Sollentuna FK SYD Svart -
Vallentuna BK Dam
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
|
|
127 |
F13L-3 |
12:21 |
Enköping SK Grön -
Örby IS Röd
|
0-4
|
Spånga IP 9-m |
|
|
128 |
F14L-2 |
12:29 |
Rönninge-Salem -
Västerhaninge IF
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
129 |
P13L-1 |
12:30 |
Älvsjö AIK Blå -
Reymersholms IK P05:1
|
3-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
130 |
F13L-1 |
12:50 |
BP F05-04 -
Mälarhöjden–Sätra FF
|
0-2
|
Bromsten 9-m |
|
|
131 |
F13L-1 |
12:50 |
Enebybergs IF -
Skiljebo sk
|
0-3
|
Spånga IP 9-m |
|
|
132 |
F14L-2 |
12:58 |
Kista SC -
Tyresö FF 2
|
1-1
|
Knutby 11-m |
|
|
133 |
P13L-1 |
13:00 |
Älvsjö AIK Blå -
Spånga is P05-Bas
|
1-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
134 |
P13L-2 |
13:19 |
IFK Lidingö FK 8 -
Pappas Pojkar FF
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
135 |
P13L-2 |
13:19 |
Enskede P05 lag vit -
Skiljebo SK P05-svart
|
1-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
136 |
F14L-2 |
13:27 |
Västerhaninge IF -
IK Frej Täby Svart
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
137 |
P13L-1 |
13:30 |
Reymersholms IK P05:1 -
Håbo ff - röd
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
138 |
F13L-3 |
13:48 |
Vallentuna BK Dam -
Enköping SK Grön
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
139 |
F13L-3 |
13:48 |
Örby IS Röd -
Sollentuna FK SYD Svart
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
140 |
F14L-2 |
13:56 |
Kista SC -
Rönninge-Salem
|
1-0
|
Knutby 11-m |
|
|
141 |
F13MS-1 |
14:00 |
Ekerö IK -
IF Brommapojkarna 3
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
142 |
F13L-1 |
14:17 |
Mälarhöjden–Sätra FF -
Enebybergs IF
|
2-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
143 |
F13L-1 |
14:17 |
Skiljebo sk -
BP F05-04
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
144 |
F14L-2 |
14:25 |
Tyresö FF 2 -
IK Frej Täby Svart
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
145 |
F13MS-1 |
14:30 |
AIK -
IFK Stocksund
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
146 |
P13L-2 |
14:46 |
Pappas Pojkar FF -
Enskede P05 lag vit
|
0-3
|
Bromsten 9-m |
|
|
147 |
P13L-2 |
14:46 |
Skiljebo SK P05-svart -
IFK Lidingö FK 8
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
148 |
F14L-3 |
14:54 |
Skogås Trångsunds FF -
Spånga IS
|
0-1
|
Knutby 11-m |
|
|
149 |
F13MS-1 |
15:00 |
IF Brommapojkarna 3 -
AIK
|
0-3
|
StoraMossen 9-m |
|
|
150 |
F13L-3 |
15:15 |
Örby IS Röd -
Vallentuna BK Dam
|
4-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
151 |
F13L-3 |
15:15 |
Sollentuna FK SYD Svart -
Enköping SK Grön
|
0-2
|
Spånga IP 9-m |
|
|
152 |
F14L-3 |
15:23 |
Ifk stocksund -
Vendelsö IK
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
153 |
F13MS-1 |
15:30 |
IFK Stocksund -
Ekerö IK
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
154 |
F13L-1 |
15:44 |
Enebybergs IF -
BP F05-04
|
1-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
155 |
F13L-1 |
15:44 |
Mälarhöjden–Sätra FF -
Skiljebo sk
|
0-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
156 |
F14L-3 |
15:56 |
Spånga IS -
Ifk stocksund
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
157 |
F13MS-1 |
16:00 |
IFK Stocksund -
IF Brommapojkarna 3
|
3-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
158 |
P13L-2 |
16:13 |
Skiljebo SK P05-svart -
Pappas Pojkar FF
|
1-2
|
Bromsten 9-m |
|
|
159 |
P13L-2 |
16:13 |
IFK Lidingö FK 8 -
Enskede P05 lag vit
|
0-1
|
Spånga IP 9-m |
|
|
160 |
F14L-3 |
16:25 |
Vendelsö IK -
Skogås Trångsunds FF
|
0-1
|
Knutby 11-m |
|
|
161 |
F13MS-1 |
16:30 |
Ekerö IK -
AIK
|
0-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
162 |
P12L-1 |
16:42 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
IFK Lidingö P06:3
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
163 |
P12L-1 |
16:42 |
Djurgårdens IF, lag 5 -
IFK Viksjö 1
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
164 |
F14L-3 |
16:58 |
Vendelsö IK -
Spånga IS
|
0-3
|
Knutby 11-m |
|
|
165 |
P13MS-3 |
17:00 |
BP P05-9 -
IFK Tumba Blå
|
3-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
166 |
P12L-2 |
17:11 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
Jarlabergs IF Gul
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
167 |
P12L-2 |
17:11 |
FC Järfälla 2 -
Täby FK
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
168 |
F14L-3 |
17:27 |
Skogås Trångsunds FF -
Ifk stocksund
|
2-1
|
Knutby 11-m |
|
|
169 |
P13MS-3 |
17:30 |
AIK P05 Vit -
Tullinge Fotboll
|
1-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
170 |
P13MS-2 |
17:40 |
IFK Aspudden/Tellus -
Reymersholms IK 9
|
0-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
171 |
P13MS-2 |
17:40 |
IF Brommapojkarna P05:3 -
Vasalunds U Kista
|
1-1
|
Spånga IP 9-m |
|
|
172 |
P14L-1 |
17:56 |
Enskede IK -
Sollentuna FK Mitt
|
0-0
|
Knutby 11-m |
|
|
173 |
P13MS-3 |
18:00 |
IFK Tumba Blå -
AIK P05 Vit
|
2-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
174 |
P12L-1 |
18:09 |
IFK Lidingö P06:3 -
Djurgårdens IF, lag 5
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
175 |
P12L-1 |
18:09 |
IFK Viksjö 1 -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
176 |
P14L-1 |
18:25 |
Djurgårdens IF P04:4 -
Spånga IS Lag2
|
1-0
|
Knutby 11-m |
|
|
177 |
P13MS-3 |
18:30 |
Tullinge Fotboll -
BP P05-9
|
1-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
178 |
P12L-2 |
18:38 |
Jarlabergs IF Gul -
FC Järfälla 2
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
179 |
P12L-2 |
18:38 |
Täby FK -
IFK Aspudden-Tellus Real
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
180 |
P14L-1 |
18:58 |
Sollentuna FK Mitt -
Djurgårdens IF P04:4
|
2-0
|
Knutby 11-m |
|
|
181 |
P13MS-3 |
19:00 |
Tullinge Fotboll -
IFK Tumba Blå
|
0-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
182 |
P13MS-2 |
19:07 |
Reymersholms IK 9 -
IF Brommapojkarna P05:3
|
0-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
183 |
P13MS-2 |
19:07 |
Vasalunds U Kista -
IFK Aspudden/Tellus
|
2-0
|
Spånga IP 9-m |
|
|
184 |
P14L-1 |
19:27 |
Spånga IS Lag2 -
Enskede IK
|
2-3
|
Knutby 11-m |
|
|
185 |
P13MS-3 |
19:30 |
BP P05-9 -
AIK P05 Vit
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
186 |
P12L-1 |
19:36 |
IFK Viksjö 1 -
IFK Lidingö P06:3
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
187 |
P12L-1 |
19:36 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Djurgårdens IF, lag 5
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
188 |
P14L-1 |
20:00 |
Spånga IS Lag2 -
Sollentuna FK Mitt
|
0-4
|
Knutby 11-m |
|
|
189 |
P12L-2 |
20:05 |
Täby FK -
Jarlabergs IF Gul
|
Dolt
|
Bromsten 9-m |
|
|
190 |
P12L-2 |
20:05 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
FC Järfälla 2
|
Dolt
|
Spånga IP 9-m |
|
|
191 |
P14L-1 |
20:29 |
Enskede IK -
Djurgårdens IF P04:4
|
1-0
|
Knutby 11-m |
|
|
192 |
P13MS-2 |
20:34 |
Vasalunds U Kista -
Reymersholms IK 9
|
1-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
193 |
P13MS-2 |
20:34 |
IFK Aspudden/Tellus -
IF Brommapojkarna P05:3
|
0-2
|
Spånga IP 9-m |
|
|