92 |
Jente-1 |
20:30 |
Sarpsborg Sharks -
Tunet IBK
|
1-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
93 |
LG-1 |
20:00 |
NOR 92 Blå -
Freidig
|
0-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
91 |
LG-4 |
20:00 |
Greåker IBK G11 -
Øreåsen Innebandy
|
4-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
89 |
Jente-1 |
19:30 |
Slevik IB -
BMIL J15
|
0-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
90 |
LG-3 |
19:30 |
Fredrikstad IBK G11 -
Ajer IBK Hvit
|
12-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
47 |
Gutt-2 |
19:30 |
Ajer IBK -
Slevik G15-1
|
0-7
|
Solberghallen 1 |
|
|
87 |
Jente-1 |
19:00 |
Tunet IBK -
NOR 92 J15
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
88 |
LG-2 |
19:00 |
Ajer IBK Svart -
Sarpsborg Sharks Blå
|
0-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
86 |
Gutt-2 |
19:00 |
NES IBK G99 -
NOR 92 G99
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
84 |
Smg-3 |
18:30 |
Sveiva G12 -
Fredrikstad IBK Rød
|
2-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
83 |
LG-1 |
18:30 |
Slevik ibk -
Freidig
|
3-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
85 |
Smg-4 |
18:30 |
Tunet Slapshots -
Fredrikstad IBK Hvit
|
0-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
81 |
Jente-1 |
18:00 |
BMIL J15 -
Sarpsborg Sharks
|
1-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
80 |
Gutt-1 |
18:00 |
Gjøvik IBK -
Fredrikstad Innebandy G15
|
1-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
82 |
Smg-1 |
18:00 |
Sjetne Panthers 1 -
NOR 92 G00
|
0-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
66 |
Gutt-4 |
17:30 |
Lørenskog IBK -
GIF Fighters 99
|
0-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
79 |
LG-4 |
17:30 |
Øreåsen Innebandy -
Sveiva
|
5-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
77 |
Gutt-3 |
17:30 |
GIF Fighters -
Freidig 2
|
5-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
76 |
Smg-5 |
17:00 |
NOR 92 Blå -
Gif Fighters
|
0-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
75 |
LG-3 |
17:00 |
Sveiva rød -
GIF G10-1
|
2-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
74 |
Gutt-2 |
17:00 |
NES IBK G99 -
Ajer IBK
|
3-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
73 |
Smg-4 |
16:30 |
BMIL G13 -
Asker G00
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
71 |
LG-2 |
16:30 |
Sarpsborg Sharks Blå -
Lørenskog IBK
|
6-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
72 |
Smg-3 |
16:30 |
Øreåsen G13 -
Tunet Hotshots
|
1-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
69 |
Smg-1 |
16:00 |
Horten IBK 2000 -
BMIL G12
|
0-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
68 |
LG-4 |
16:00 |
Sveiva -
Greåker IBK G11
|
1-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
70 |
Smg-2 |
16:00 |
Herrestads AIF -
Sveiva 00
|
0-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
78 |
Gutt-4 |
15:30 |
Freidig 1 -
Bygdø Monolitten IL G15
|
8-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
65 |
Gutt-3 |
15:30 |
Øreåsen Innebandy -
Sveiva G99
|
6-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
67 |
LG-3 |
15:30 |
Sveiva rød -
Fredrikstad IBK G11
|
4-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
64 |
Smj-1 |
15:00 |
NOR 92 J13 -
Bygdø Monolitten IL
|
2-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
63 |
LG-2 |
15:00 |
Lørenskog IBK -
Ajer IBK Svart
|
1-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
62 |
Gutt-2 |
15:00 |
Slevik G15-1 -
NES IBK G99
|
5-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
60 |
Jente-1 |
14:30 |
Slevik IB -
Tunet IBK
|
1-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
61 |
LG-1 |
14:30 |
Tunet Lilla -
Slevik ibk
|
2-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
59 |
Gutt-1 |
14:30 |
NOR 92 G98 -
Holmlia G14
|
7-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
58 |
Smj-1 |
14:00 |
Sarpsborg hvit -
Sarpsborg blå
|
0-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
56 |
LG-4 |
14:00 |
Øreåsen Innebandy -
SF Grei
|
8-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
57 |
Smg-5 |
14:00 |
Sjetne Panthers 2 -
Sarpsborg Sharks Blå G13
|
0-11
|
Solberghallen 1 |
|
|
55 |
Smg-4 |
13:30 |
Tunet Slapshots -
BMIL G13
|
0-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
53 |
LG-3 |
13:30 |
GIF G10-1 -
Ajer IBK Hvit
|
2-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
54 |
Smg-2 |
13:30 |
Sveiva 00 -
Horten IBK 2001
|
17-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
38 |
Gutt-3 |
13:00 |
Sveiva G99 -
Freidig 2
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
52 |
LG-2 |
13:00 |
Sarpsborg Sharks Blå -
Grei
|
21-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
51 |
Gutt-4 |
13:00 |
GIF Fighters 99 -
Bygdø Monolitten IL G15
|
3-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
94 |
Jente-1 |
12:30 |
NOR 92 J15 -
Slevik IB
|
6-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
48 |
LG-1 |
12:30 |
Tunet Lilla -
NOR 92 Blå
|
1-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
49 |
Smg-5 |
12:30 |
Gif Fighters -
Sjetne Panthers 2
|
1-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
46 |
Smj-1 |
12:00 |
Sarpsborg hvit -
NOR 92 J13
|
1-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
44 |
Gutt-1 |
12:00 |
NOR 92 G98 -
Gjøvik IBK
|
8-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
45 |
Smg-4 |
12:00 |
Fredrikstad IBK Hvit -
Asker G00
|
3-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
42 |
Smg-1 |
11:30 |
Horten IBK 2000 -
NOR 92 G00
|
0-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
41 |
LG-4 |
11:30 |
SF Grei -
Greåker IBK G11
|
0-13
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
43 |
Smg-2 |
11:30 |
NOR 92 Hvit -
Herrestads AIF
|
0-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
39 |
Gutt-4 |
11:00 |
Lørenskog IBK -
Freidig 1
|
1-4
|
Ekneshallen 1 |
|
|
40 |
LG-3 |
11:00 |
Ajer IBK Hvit -
Sveiva rød
|
1-5
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
50 |
Gutt-3 |
11:00 |
Øreåsen Innebandy -
GIF Fighters
|
2-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
35 |
LG-2 |
10:30 |
Grei -
Ajer IBK Svart
|
3-5
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
36 |
Smg-5 |
10:30 |
Sarpsborg Sharks Blå G13 -
Gif Fighters
|
10-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
37 |
Smj-1 |
10:30 |
Sarpsborg blå -
Bygdø Monolitten IL
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
34 |
Smg-2 |
10:00 |
Horten IBK 2001 -
NOR 92 Hvit
|
0-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
32 |
Gutt-2 |
10:00 |
NOR 92 G99 -
Ajer IBK
|
4-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
33 |
LG-1 |
10:00 |
Freidig -
Tunet Lilla
|
0-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
31 |
Smg-3 |
09:30 |
Øreåsen G13 -
Sveiva G12
|
3-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
29 |
LG-4 |
09:30 |
SF Grei -
Sveiva
|
0-5
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
30 |
Smg-3 |
09:30 |
Tunet Hotshots -
Fredrikstad IBK Rød
|
3-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
27 |
Jente-1 |
09:00 |
NOR 92 J15 -
Sarpsborg Sharks
|
3-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
28 |
LG-3 |
09:00 |
Fredrikstad IBK G11 -
GIF G10-1
|
8-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
26 |
Gutt-1 |
09:00 |
Holmlia G14 -
Fredrikstad Innebandy G15
|
1-6
|
Solberghallen 1 |
|
|
23 |
Gutt-2 |
08:30 |
Slevik G15-1 -
NOR 92 G99
|
8-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
24 |
LG-2 |
08:30 |
Grei -
Lørenskog IBK
|
2-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
25 |
Smg-1 |
08:30 |
BMIL G12 -
Sjetne Panthers 1
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
20 |
Jente-1 |
08:00 |
Tunet IBK -
BMIL J15
|
1-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
21 |
LG-1 |
08:00 |
NOR 92 Blå -
Slevik ibk
|
4-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
22 |
Smg-5 |
08:00 |
Sjetne Panthers 2 -
NOR 92 Blå
|
0-3
|
Solberghallen 1 |
|
|