Pojkar 07 (7)
Antal: 29
Fr 2019-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | D-2 | 08:00 | IFK Luleå blå - Lira BK gul | 10-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
6 | D-1 | 08:00 | Hedens IF - IFK Luleå vit | 5-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
8 | D-3 | 08:00 | IFK Luleå röd - Luleå SK | 2-5 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
9 | D-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK - Rutviks SK | 6-2 | C1 7-manna (Gstad) | ||
10 | D-2 | 08:50 | Gammelstads IF - Sunderby SK | 1-2 | C2 7-manna (Gstad) | ||
36 | D-3 | 11:20 | Gällivare SK - Öjeby IF | 6-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
41 | D-1 | 12:10 | IFK Luleå vit - Bergnäsets AIK | 4-1 | C1 7-manna (Gstad) | ||
42 | D-2 | 12:10 | Lira BK gul - Gammelstads IF | 1-9 | C2 7-manna (Gstad) | ||
49 | D-1 | 13:00 | Rutviks SK - Hedens IF | 2-5 | C1 7-manna (Gstad) | ||
50 | D-2 | 13:00 | Sunderby SK - IFK Luleå blå | 7-3 | C2 7-manna (Gstad) | ||
65 | D-3 | 14:40 | Luleå SK - Gällivare SK | 1-9 | D 7-manna (Gstad) | ||
68 | D-3 | 14:40 | Öjeby IF - IFK Luleå röd | 3-5 | R4 7-manna (Rutvik) |
Lö 2019-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
133 | D-3 | 09:40 | IFK Luleå röd - Gällivare SK | 2-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
159 | D-2 | 11:20 | Sunderby SK - Lira BK gul | 2-4 | C1 7-manna (Gstad) | ||
149 | D-1 | 11:20 | Rutviks SK - IFK Luleå vit | 1-7 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
183 | D-1 | 12:10 | Hedens IF - Bergnäsets AIK | 3-2 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
206 | D-2 | 13:50 | IFK Luleå blå - Gammelstads IF | 6-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
237 | D-3 | 15:30 | Öjeby IF - Luleå SK | 2-2 | E1 7-manna (Gstad) |
Sö 2019-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
268 | D | 08:00 | Gällivare SK - IFK Luleå vit | 3-2 | C1 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 | |
269 | D | 08:00 | Luleå SK - Rutviks SK | 5-2 | C2 7-manna (Gstad) | B-1/4-final 4 | |
272 | D | 08:00 | Lira BK gul - Öjeby IF | 5-3 | D 7-manna (Gstad) | B-1/4-final 2 | |
273 | D | 08:00 | Sunderby SK - IFK Luleå röd | 0-2 | E1 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 | |
328 | D | 11:20 | Gammelstads IF - Luleå SK | 4-1 | C1 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
332 | D | 11:20 | IFK Luleå blå - Gällivare SK | 4-1 | D 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
333 | D | 11:20 | Hedens IF - IFK Luleå röd | 2-3 | E1 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
339 | D | 11:20 | Bergnäsets AIK - Lira BK gul | 8-10 (STR) | R4 7-manna (Rutvik) | B-Semifinal 1 | |
375 | D | 13:50 | Hedens IF - Gällivare SK | 3-2 | D 7-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
390 | D | 14:40 | IFK Luleå röd - IFK Luleå blå | 2-5 | D 7-manna (Gstad) | A-FINAL | |
391 | D | 14:40 | Lira BK gul - Gammelstads IF | 8-0 | E1 7-manna (Gstad) | B-FINAL |