41 |
P052-1 |
11:30 |
Skå IK Gul -
Brommapojkarna 06-17
|
2-2
|
Plan 1 |
|
|
42 |
P052-1 |
11:30 |
Ekerö P05 Ekebyhov Svart -
Skogås-Trångsund FF P05blå
|
4-3
|
Plan 3 |
|
|
47 |
P052-2 |
11:30 |
IFK Lidingö FK - Sticklinge -
IFK Täby Vit
|
2-3
|
Plan 2 |
|
|
48 |
P052-2 |
11:30 |
Ekerö Träkvista/Sundby/Munsö I -
Bällsta FF Grön
|
1-6
|
Plan 4 |
|
|
55 |
P052-3 |
12:30 |
Bällsta FF Svart -
Ekerö P05 Ekebyhov Vit
|
1-1
|
Plan 3 |
|
|
56 |
P052-3 |
12:30 |
Årsta FF P05:2 -
IFK Täby Svart
|
2-3
|
Plan 1 |
|
|
61 |
P052-4 |
12:30 |
IFK Lidingö FK P05:6 -
Vasalunds IF P 06 Gul
|
1-5
|
Plan 4 |
|
|
62 |
P052-4 |
12:30 |
BooFF P05:4 -
Jarlabergs IF
|
3-3
|
Plan 2 |
|
|
43 |
P052-1 |
13:40 |
Brommapojkarna 06-17 -
Ekerö P05 Ekebyhov Svart
|
0-2
|
Plan 1 |
|
|
44 |
P052-1 |
13:40 |
Skogås-Trångsund FF P05blå -
Skå IK Gul
|
4-3
|
Plan 3 |
|
|
49 |
P052-2 |
13:40 |
IFK Täby Vit -
Ekerö Träkvista/Sundby/Munsö I
|
2-1
|
Plan 2 |
|
|
50 |
P052-2 |
13:40 |
Bällsta FF Grön -
IFK Lidingö FK - Sticklinge
|
6-0
|
Plan 4 |
|
|
53 |
P052-3 |
14:10 |
IFK Täby Svart -
Bällsta FF Svart
|
1-2
|
Plan 3 |
|
|
54 |
P052-3 |
14:10 |
Ekerö P05 Ekebyhov Vit -
Årsta FF P05:2
|
3-2
|
Plan 4 |
|
|
45 |
P052-1 |
14:40 |
Skogås-Trångsund FF P05blå -
Brommapojkarna 06-17
|
2-1
|
Plan 3 |
|
|
46 |
P052-1 |
14:40 |
Skå IK Gul -
Ekerö P05 Ekebyhov Svart
|
1-7
|
Plan 4 |
|
|
59 |
P052-4 |
14:40 |
Jarlabergs IF -
IFK Lidingö FK P05:6
|
3-0
|
Plan 1 |
|
|
60 |
P052-4 |
14:40 |
Vasalunds IF P 06 Gul -
BooFF P05:4
|
3-2
|
Plan 2 |
|
|
51 |
P052-2 |
15:10 |
Bällsta FF Grön -
IFK Täby Vit
|
2-1
|
Plan 3 |
|
|
52 |
P052-2 |
15:10 |
IFK Lidingö FK - Sticklinge -
Ekerö Träkvista/Sundby/Munsö I
|
2-2
|
Plan 4 |
|
|
57 |
P052-3 |
15:40 |
Årsta FF P05:2 -
Bällsta FF Svart
|
0-1
|
Plan 1 |
|
|
58 |
P052-3 |
15:40 |
IFK Täby Svart -
Ekerö P05 Ekebyhov Vit
|
4-4
|
Plan 3 |
|
|
63 |
P052-4 |
15:40 |
BooFF P05:4 -
IFK Lidingö FK P05:6
|
4-0
|
Plan 2 |
|
|
64 |
P052-4 |
15:40 |
Jarlabergs IF -
Vasalunds IF P 06 Gul
|
2-3
|
Plan 4 |
|
|
103 |
P052 |
16:10 |
Ekerö Träkvista/Sundby/Munsö I -
Jarlabergs IF
|
3-2
|
Plan 1 |
Placeringsmatch |
|
104 |
P052 |
16:10 |
Brommapojkarna 06-17 -
IFK Täby Svart
|
1-3
|
Plan 2 |
Placeringsmatch |
|
105 |
P052 |
16:10 |
IFK Lidingö FK - Sticklinge -
IFK Lidingö FK P05:6
|
1-0
|
Plan 3 |
Placeringsmatch |
|
106 |
P052 |
16:10 |
Skå IK Gul -
Årsta FF P05:2
|
0-5
|
Plan 4 |
Placeringsmatch |
|
95 |
P052 |
16:50 |
Ekerö P05 Ekebyhov Svart -
BooFF P05:4
|
3-2
|
Plan 1 |
1/4-final 1 |
|
96 |
P052 |
16:50 |
Ekerö P05 Ekebyhov Vit -
Bällsta FF Grön
|
2-4
|
Plan 2 |
1/4-final 2 |
|
97 |
P052 |
16:50 |
Bällsta FF Svart -
IFK Täby Vit
|
6-2
|
Plan 3 |
1/4-final 3 |
|
98 |
P052 |
16:50 |
Skogås-Trångsund FF P05blå -
Vasalunds IF P 06 Gul
|
0-4
|
Plan 4 |
1/4-final 4 |
|
99 |
P052 |
17:40 |
Ekerö P05 Ekebyhov Svart -
Bällsta FF Grön
|
0-3
|
Plan 1 |
Semifinal 1 |
|
100 |
P052 |
17:40 |
Bällsta FF Svart -
Vasalunds IF P 06 Gul
|
3-1
|
Plan 2 |
Semifinal 2 |
|
101 |
P052 |
18:30 |
Bällsta FF Grön -
Bällsta FF Svart
|
2-1
(STR) |
Plan 1 |
FINAL |
|
102 |
P052 |
18:30 |
Ekerö P05 Ekebyhov Svart -
Vasalunds IF P 06 Gul
|
0-4
|
Plan 2 |
Plac. 3-4 |
|