574 |
D-4 |
23:00 |
Värmdö IF -
Valhall IBK
|
3-0
|
Lu B |
|
|
576 |
D-6 |
23:00 |
Åkersberga IBF -
Surahammars IBF
|
3-2
|
Lu C |
|
|
580 |
H28-1 |
23:00 |
Sollentuna IBK -
FBC Uppsala U Svart
|
3-4
|
Lu D |
|
|
578 |
H28-1 |
23:00 |
Tillberga IK -
IBF Borlänge
|
2-1
|
MH |
|
|
575 |
D-5 |
23:00 |
Töjnan IBK -
Örebro Univer Innebandy
|
3-1
|
ORN |
|
|
582 |
HJ20-3 |
23:00 |
IBF Falun -
FBI Tullinge Vit
|
2-3
|
Lu A |
|
|
581 |
HJ20-1 |
23:00 |
FBI Tullinge svart -
KAIS/Mora IF
|
3-7
|
ISH |
|
|
577 |
D-6 |
23:00 |
Envikens IF -
Sollentuna IBK
|
4-0
|
FK 1 |
|
|
579 |
H28-1 |
23:00 |
Rotebro IS IBK -
KFUM Falun
|
1-1
|
FK 2 |
|
|
573 |
D-1 |
23:00 |
Kungsängens IF -
Storvreta Dam U
|
3-2
|
HBO |
|
|
572 |
P95-1 |
22:10 |
IBF Falun U 2 -
Hagfors IBS
|
2-4
|
Lu D |
|
|
565 |
HJ18 |
22:10 |
Gävle GIK -
FBC Lerum
|
2-1
(STR)(FL) |
MH |
1/4-final 4 |
|
564 |
HJ18 |
22:10 |
Täby FC -
IBF Örebro
|
2-3
|
ORN |
1/4-final 3 |
|
566 |
P98 |
22:10 |
Bergs IK -
Telge SIBK Röd
|
2-4
|
SS |
1/4-final 1 |
|
562 |
HJ18 |
22:10 |
Nykvarns IF -
Älvsjö AIK
|
5-6
|
Lu C |
1/4-final 1 |
|
571 |
H28-3 |
22:10 |
Djurö-Vindö IF 1 -
Alfta IBK
|
0-2
|
Lu B |
|
|
569 |
P98 |
22:10 |
KFUM Norrköing -
Lindås Waves
|
4-2
|
Lu A |
1/4-final 4 |
|
567 |
P98 |
22:10 |
Farsta IBK -
Tungelsta IF
|
1-7
|
ISH |
1/4-final 2 |
|
570 |
D-2 |
22:10 |
Obbola IK -
GS 86
|
2-5
|
HBO |
|
|
563 |
HJ18 |
22:10 |
Järfälla IBK -
IBF Falun U 1
|
2-3
|
FK 1 |
1/4-final 2 |
|
568 |
P98 |
22:10 |
Telge SIBK Vit -
Tapanilan Erä SISU (FIN)
|
0-8
|
FK 2 |
1/4-final 3 |
|
559 |
P95-2 |
21:20 |
Lillån IBK -
Ankarsvik BK
|
3-4
|
FK 1 |
|
|
558 |
P95-1 |
21:20 |
Åkersberga IBF -
Aktivera Innebandy
|
6-1
|
FK 2 |
|
|
561 |
F97-1 |
21:20 |
Täby FC 1 -
Täby IS
|
0-5
|
HBO |
|
|
554 |
P96 |
21:20 |
Västerås IB U -
Värmdö IF
|
4-1
|
ISH |
1/4-final 4 |
|
555 |
P99 |
21:20 |
Lillån IBK -
Jakobsbergs IBF
|
0-5
|
Lu A |
1/4-final 2 |
|
551 |
P96 |
21:20 |
IK Sirius BK -
Kokemäen Kova-Väki (FIN)
|
2-3
|
Lu C |
1/4-final 1 |
|
560 |
P95-2 |
21:20 |
Partille IBS -
Hagunda IF 2
|
1-5
|
Lu D |
|
|
553 |
P96 |
21:20 |
Kumla IBK -
IBC Hernösand
|
5-4
(STR)(FL) |
MH |
1/4-final 3 |
|
552 |
P96 |
21:20 |
Telge SIBK -
Karlstad IBF
|
4-1
|
ORN |
1/4-final 2 |
|
557 |
HM-3 |
21:20 |
Festarrangören -
Falu BS Bandy Blå
|
2-4
|
SS |
|
|
556 |
P99 |
21:20 |
Tapanilan Erä Energy-99 (FIN) -
Insjöns IF
|
4-3
|
Lu B |
1/4-final 4 |
|
548 |
F99-1 |
20:30 |
Värmdö IF -
Täby IS Vit
|
2-2
|
SS |
|
|
547 |
F96 |
20:30 |
Värmdö IF -
IBF Falun U
|
4-0
|
ORN |
1/4-final 4 |
|
544 |
F96 |
20:30 |
Bele/Barkarby -
Djurö-Vindö IF
|
5-0
|
MH |
1/4-final 1 |
|
550 |
F97-1 |
20:30 |
IBF Borlänge -
Högalids IS
|
2-3
|
Lu D |
|
|
541 |
P97 |
20:30 |
Arlanda IBK -
IBK Aston
|
4-1
|
Lu C |
1/4-final 2 |
|
540 |
P97 |
20:30 |
IK Zenith -
IBF Falun U
|
2-1
|
Lu B |
1/4-final 1 |
|
545 |
F96 |
20:30 |
Töjnan IBK -
Mariebergs SK
|
0-3
|
Lu A |
1/4-final 2 |
|
546 |
F96 |
20:30 |
Rotebro IS IBK -
Tikkurilan Tiikerit (FIN)
|
1-2
|
ISH |
1/4-final 3 |
|
543 |
P97 |
20:30 |
Lillån IBK -
Nykvarns IF
|
2-3
|
HBO |
1/4-final 4 |
|
542 |
P97 |
20:30 |
Farsta IBK -
PixboWallenstam IBF
|
2-1
|
FK 1 |
1/4-final 3 |
|
549 |
P95-2 |
20:30 |
Farsta IBK -
Västerås IB U
|
2-5
|
FK 2 |
|
|
531 |
HJ18 |
19:40 |
IBF Falun U 1 -
Mullsjö AIS
|
4-2
|
Lu B |
1/8-final 4 |
|
532 |
HJ18 |
19:40 |
RIG Umeå IBF -
Gävle GIK
|
2-4
|
Lu C |
1/8-final 7 |
|
539 |
DJ-1 |
19:40 |
FBI Tullinge -
Duvbo IK
|
7-1
|
Lu D |
|
|
530 |
HJ18 |
19:40 |
Järfälla IBK -
Jakobsbergs IBF
|
2-0
|
MH |
1/8-final 3 |
|
536 |
D-4 |
19:40 |
IBF Lockerud U -
Värmdö IF
|
1-2
|
ORN |
|
|
535 |
P98 |
19:40 |
Lindås Waves -
Rotebro IS IBK
|
3-2
|
Lu A |
1/8-final 8 |
|
537 |
P00-1 |
19:40 |
Offensiv Lidingö -
Värmdö IF P01
|
Dolt
|
ISH |
|
|
533 |
HJ18 |
19:40 |
FBI Tullinge -
FBC Lerum
|
3-4
|
FK 1 |
1/8-final 8 |
|
538 |
P95-1 |
19:40 |
FBC Chomutov (CZ) 1 -
Hagunda IF 1
|
1-5
|
FK 2 |
|
|
534 |
P98 |
19:40 |
HAIK -
Tungelsta IF
|
1-6
|
HBO |
1/8-final 4 |
|
527 |
P95-5 |
18:50 |
Tungelsta IF -
IBF Lockerud Mariestad
|
3-7
|
Lu D |
|
|
528 |
HM-2 |
18:50 |
Luftens Hjältar -
Amazing Horse
|
5-0
|
MH |
|
|
521 |
HJ20-2 |
18:50 |
Bele-Barkarby IF -
Surahammars IBF
|
3-3
|
ORN |
|
|
522 |
HM-3 |
18:50 |
Big Brothers -
HAIK
|
2-7
|
SS |
|
|
526 |
P95-4 |
18:50 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
FBC Chomutov (CZ) 2
|
4-3
|
Lu C |
|
|
519 |
D-5 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Nauka-Trevelstroy (RUS)
|
1-4
|
Lu B |
|
|
523 |
P00-1 |
18:50 |
Lillån IBK -
Västerhaninge IBK
|
Dolt
|
Lu A |
|
|
525 |
P95-3 |
18:50 |
Rönnby SK -
Enköping/Grillby IBK
|
3-1
|
ISH |
|
|
524 |
P98-1 |
18:50 |
Värmdö IF 1 -
Bergs IK
|
1-6
|
HBO |
|
|
529 |
DJ-1 |
18:50 |
Älvsjö AIK -
Huddinge IK 1
|
1-4
|
FK 1 |
|
|
520 |
H28-4 |
18:50 |
IBF Falun U -
Djurö-Vindö IF 2
|
1-3
|
FK 2 |
|
|
518 |
F95-1 |
18:00 |
Hässelby Innebandy -
Partille IBS
|
3-1
|
FK 1 |
|
|
513 |
P95-4 |
18:00 |
Älvsjö AIK -
IBF Falun U 1
|
2-1
|
FK 2 |
|
|
512 |
P97-1 |
18:00 |
Lillån IBK -
Tungelsta IF P 98
|
12-0
|
HBO |
|
|
514 |
P95-5 |
18:00 |
TÖFF IB -
IF Marin Väst
|
1-8
|
ISH |
|
|
515 |
F97-2 |
18:00 |
Täby FC 2 -
Nykvarns IF
|
0-5
|
Lu A |
|
|
517 |
F95-1 |
18:00 |
Täby IS IF -
Sigtuna IF
|
4-0
|
Lu C |
|
|
509 |
D-4 |
18:00 |
Hässelby SK -
Kungsörs IBK
|
1-0
|
Lu D |
|
|
508 |
D-1 |
18:00 |
Skälby IBK -
Kungsängens IF
|
2-7
|
MH |
|
|
510 |
HJ20-2 |
18:00 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Frölunda IBK
|
4-1
|
ORN |
|
|
516 |
F97-2 |
18:00 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Tungelsta IF
|
3-1
|
SS |
|
|
511 |
P00-1 |
18:00 |
Töjnan IBK 2 -
Värmdö IF
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
501 |
HM-1 |
17:10 |
Lakers IBF -
Nyx Security AB
|
10-1
|
ORN |
|
|
502 |
HM-3 |
17:10 |
Falu BS Bandy Blå -
Elk Brew United
|
1-4
|
MH |
|
|
504 |
P01-1 |
17:10 |
Stenhagen KK -
Värmdö IF
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
506 |
P95-2 |
17:10 |
Ankarsvik BK -
Partille IBS
|
5-1
|
Lu C |
|
|
500 |
HJ20-3 |
17:10 |
FBI Tullinge Vit -
Åkersberga IBF A
|
0-3
|
Lu B |
|
|
505 |
P96-1 |
17:10 |
Västerås IB U -
Rotebro IS IBK
|
2-0
|
Lu A |
|
|
499 |
HJ20-1 |
17:10 |
Åkersberga IBF B -
Täby FC
|
2-7
|
ISH |
|
|
507 |
H-1 |
17:10 |
Kungsängens IF -
FBC Chomutov (CZ)
|
3-2
|
FK 1 |
|
|
503 |
P01-1 |
17:10 |
Offensiv Lidingö -
St Croix IBK (NOR)
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
498 |
F99-1 |
17:10 |
Värmdö IF F 00 -
Värmdö IF
|
0-10
|
HBO |
|
|
494 |
P95-1 |
16:20 |
Aktivera Innebandy -
IBF Falun U 2
|
3-6
|
Lu D |
|
|
487 |
D-3 |
16:20 |
Trosa/Edanö IBK -
KAISMora IF
|
0-5
|
MH |
|
|
496 |
P95-3 |
16:20 |
Mullsjö AIS -
Vallentuna IBK
|
3-3
|
ORN |
|
|
489 |
HM-1 |
16:20 |
BIK Lugnet P 87 -
Korpen Borlänge
|
12-2
|
SS |
|
|
492 |
P99-1 |
16:20 |
Tyresö Trollbäcken IBK -
Råby BK
|
2-8
|
Lu C |
|
|
491 |
P98-2 |
16:20 |
IBF Gagnef -
Värmdö IF 2
|
3-3
|
Lu B |
|
|
493 |
P99-2 |
16:20 |
Västerhaninge IBK -
Lillån IBK
|
2-2
|
FK 1 |
|
|
495 |
P95-2 |
16:20 |
Västerås IB U -
Lillån IBK
|
3-4
|
FK 2 |
|
|
497 |
F97-1 |
16:20 |
IS Saga -
IBF Borlänge
|
2-7
|
HBO |
|
|
488 |
HJ18-3 |
16:20 |
FBI Tullinge -
Kungsängens IF
|
5-2
|
ISH |
|
|
490 |
P98-1 |
16:20 |
Tapanilan Erä SISU (FIN) -
Töjnan IBK
|
5-1
|
Lu A |
|
|
477 |
D-2 |
15:30 |
IBF Falun U 2 -
Obbola IK
|
1-0
|
ORN |
|
|
485 |
P99-1 |
15:30 |
Offensiv Lidingö 1 -
Töjnan IBK Svart
|
2-10
|
SS |
|
|
476 |
D-1 |
15:30 |
IBF Borlänge -
Huddinge IK
|
3-3
|
MH |
|
|
478 |
F99-1 |
15:30 |
Täby IS Blå -
Kungsängens IF
|
1-0
|
Lu D |
|
|
484 |
P99-1 |
15:30 |
Insjöns IF -
St Croix IBK (NOR)
|
6-1
|
Lu C |
|
|
483 |
P98-3 |
15:30 |
Lindås Waves -
TÖFF IB
|
4-0
|
Lu B |
|
|
482 |
P98-2 |
15:30 |
Offensiv Lidingö 1 -
Telge SIBK Vit
|
2-5
|
Lu A |
|
|
479 |
P96-3 |
15:30 |
Telge SIBK -
Lillån IBK
|
7-4
|
FK 1 |
|
|
486 |
P95-1 |
15:30 |
Hagunda IF 1 -
Åkersberga IBF
|
4-2
|
FK 2 |
|
|
481 |
P98-1 |
15:30 |
Bergs IK -
IK Frej
|
12-2
|
HBO |
|
|
480 |
P96-3 |
15:30 |
Kumla IBK -
Vallentuna IBK
|
5-0
|
ISH |
|
|
466 |
P02-1 |
14:40 |
Värmdö IF Vit -
Tungelsta IF 2
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
472 |
P97-3 |
14:40 |
Arlanda IBK -
St Croix IBK (NOR)
|
10-3
|
HBO |
|
|
474 |
HM-2 |
14:40 |
Amazing Horse -
Idrottsarrangören M A
|
1-2
|
ISH |
|
|
468 |
P96-2 |
14:40 |
Tungelsta IF -
Trosa/Edanö IBK
|
0-2
|
Lu A |
|
|
469 |
P96-3 |
14:40 |
Råsunda IS -
SBS Lieto (FIN)
|
4-3
|
Lu B |
|
|
470 |
P96-4 |
14:40 |
Nykvarns IF -
Kokemäen Kova-Väki (FIN)
|
2-7
|
Lu C |
|
|
475 |
HM-2 |
14:40 |
John Pohlman Fan Club -
VKS Innebandy
|
4-5
|
MH |
|
|
465 |
HM-3 |
14:40 |
HAIK -
Festarrangören
|
0-4
|
ORN |
|
|
473 |
P99-3 |
14:40 |
Rotebro IS IBK -
Töjnan IBK Gul
|
2-8
|
SS |
|
|
471 |
P97-2 |
14:40 |
IBK Aston -
IBK Handen
|
3-3
|
FK 1 |
|
|
467 |
P02-1 |
14:40 |
Tungelsta IF 1 -
Värmdö IF Blå
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
463 |
P99-3 |
13:50 |
Tapanilan Erä Energy-99 (FIN) -
TÖFF IB
|
13-3
|
SS |
|
|
464 |
H-1 |
13:50 |
IBK Köping -
Surahammars IBF
|
3-4
|
ORN |
|
|
454 |
D-3 |
13:50 |
Vallentuna IBK -
Floda IBK
|
0-3
|
MH |
|
|
459 |
P00-1 |
13:50 |
Värmdö IF -
Töjnan IBK 1
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
457 |
HJ18-2 |
13:50 |
Jakobsbergs IBF -
Enköpings IBK
|
1-2
|
Lu C |
|
|
458 |
HJ18-3 |
13:50 |
St Croix IBK (NOR) -
Älvsjö AIK
|
0-9
|
Lu B |
|
|
711 |
P00 |
13:50 |
Värmdö IF P01 -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
Dolt
|
Lu A |
|
|
461 |
P96-1 |
13:50 |
IK Sirius BK -
Team Thurga (SCH)
|
3-0
|
FK 1 |
|
|
455 |
H28-4 |
13:50 |
Djurö-Vindö IF 2 -
Team Thurga (SCH)
|
1-2
|
FK 2 |
|
|
462 |
P98-5 |
13:50 |
Rotebro IS IBK -
Farsta IBK
|
2-3
|
HBO |
|
|
460 |
P96-1 |
13:50 |
IBF Falun U -
Täby IS
|
1-1
|
ISH |
|
|
450 |
HJ18-6 |
13:00 |
Mullsjö AIS -
RIG Umeå IBF
|
2-3
|
Lu C |
|
|
448 |
HJ18-2 |
13:00 |
Offensiv Lidingö -
Hagunda IF
|
4-5
|
Lu D |
|
|
446 |
HJ18-1 |
13:00 |
Gävle GIK -
Åkersberga IBF
|
6-3
|
ORN |
|
|
449 |
HJ18-5 |
13:00 |
FBC Lerum -
Stenhagen IBK
|
5-2
|
Lu B |
|
|
445 |
D-2 |
13:00 |
Täby FC DJ -
Nykvarns IF
|
3-0
|
Lu A |
|
|
451 |
P97-4 |
13:00 |
Töjnan IBK -
Värmdö IF
|
4-1
|
FK 1 |
|
|
452 |
P98-3 |
13:00 |
Skogås/Trångsund -
Telge SIBK Röd
|
0-6
|
FK 2 |
|
|
453 |
P98-4 |
13:00 |
Tungelsta IF -
Tapanilan Erä Pro (FIN)
|
9-1
|
HBO |
|
|
447 |
HJ18-1 |
13:00 |
IBK Hallsta -
Lesjöfors/Filipstad IBK
|
5-1
|
ISH |
|
|
437 |
HJ20-2 |
12:10 |
Bele-Barkarby IF -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
2-5
|
MH |
|
|
438 |
HJ20-3 |
12:10 |
Storvreta IBK -
Värmdö IF
|
3-1
|
ORN |
|
|
441 |
P99-2 |
12:10 |
Lillån IBK -
Offensiv Lidingö 2
|
2-1
|
SS |
|
|
443 |
P95-3 |
12:10 |
Vallentuna IBK -
Rönnby SK
|
1-4
|
Lu D |
|
|
436 |
HJ18-4 |
12:10 |
Värmdö IF -
IBF Örebro
|
0-8
|
Lu C |
|
|
434 |
HJ18-1 |
12:10 |
Rotebro IS IBK -
Nykvarns IF
|
2-3
|
Lu B |
|
|
442 |
P99-2 |
12:10 |
Tungelsta IF -
Tikkurilan Tiikerit (FIN)
|
1-7
|
Lu A |
|
|
440 |
P97-1 |
12:10 |
IK Zenith -
Segeltorps IF
|
4-2
|
ISH |
|
|
435 |
HJ18-3 |
12:10 |
Insjöns IF IBK -
FBI Tullinge
|
0-2
|
FK 1 |
|
|
444 |
P95-4 |
12:10 |
FBC Chomutov (CZ) 2 -
Järfälla IBK
|
1-5
|
FK 2 |
|
|
439 |
P96-2 |
12:10 |
IBC Hernösand -
Rönnby SK
|
1-0
|
HBO |
|
|
429 |
P97-1 |
11:20 |
IF Edebäck -
Sala/Silverstaden IBK
|
4-5
|
FK 1 |
|
|
433 |
P95-5 |
11:20 |
IBF Lockerud Mariestad -
Nilsby IK
|
2-5
|
FK 2 |
|
|
427 |
P96-2 |
11:20 |
Karlstad IBF -
Arlanda IBK
|
3-0
|
HBO |
|
|
430 |
P97-4 |
11:20 |
Nykvarns IF -
IF Marin Väst
|
8-0
|
ISH |
|
|
428 |
P96-3 |
11:20 |
Vallentuna IBK -
Lillån IBK
|
3-4
|
Lu A |
|
|
431 |
P98-2 |
11:20 |
Värmdö IF 2 -
HAIK
|
1-2
|
Lu B |
|
|
426 |
P01-1 |
11:20 |
Kungsängens IF -
Värmdö IF
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
424 |
H28-4 |
11:20 |
Täby IS -
Stöpen IBK
|
2-1
|
MH |
|
|
423 |
H28-3 |
11:20 |
FBC Uppsala U Vit -
Rönnby SK
|
2-1
|
ORN |
|
|
425 |
HM-1 |
11:20 |
Köttmuren -
Soggy United
|
1-3
|
SS |
|
|
432 |
P99-1 |
11:20 |
Råby BK -
Töjnan IBK Svart
|
1-7
|
Lu C |
|
|
416 |
HJ18-6 |
10:30 |
Hässelby SK IBK -
Partille IBS
|
0-4
|
MH |
|
|
414 |
D-5 |
10:30 |
Nauka-Trevelstroy (RUS) -
Töjnan IBK
|
4-0
|
Lu D |
|
|
419 |
P96-3 |
10:30 |
Råsunda IS -
Kumla IBK
|
1-3
|
Lu C |
|
|
417 |
HJ20-2 |
10:30 |
Surahammars IBF -
Järfälla IBK
|
5-1
|
Lu B |
|
|
415 |
HJ18-5 |
10:30 |
IBF Lockerud Mariestad -
Farsta IBK
|
3-0
|
Lu A |
|
|
420 |
P96-3 |
10:30 |
SBS Lieto (FIN) -
Telge SIBK
|
1-11
|
ISH |
|
|
421 |
P96-4 |
10:30 |
Farsta IBK -
Ankarsvik BK
|
1-4
|
FK 1 |
|
|
418 |
P02-1 |
10:30 |
Värmdö IF Blå -
Tungelsta IF 2
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
422 |
P97-2 |
10:30 |
Täby IS -
PixboWallenstam IBF
|
1-4
|
HBO |
|
|
410 |
P98-5 |
09:40 |
Farsta IBK -
Karlstad IBF
|
7-2
|
Lu C |
|
|
406 |
P00-1 |
09:40 |
Partille IBS -
Offensiv Lidingö
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
405 |
HJ20-1 |
09:40 |
KAIS/Mora IF -
Skövde IBF
|
1-3
|
MH |
|
|
403 |
H28-2 |
09:40 |
HAIK -
Kungsängens IF
|
1-5
|
ORN |
|
|
409 |
P97-3 |
09:40 |
Tikkurilan Tiikerit C2 (FIN) -
Arlanda IBK
|
0-8
|
Lu B |
|
|
408 |
P97-2 |
09:40 |
IBK Handen -
TÖFF IB
|
3-3
|
Lu A |
|
|
412 |
P99-1 |
09:40 |
St Croix IBK (NOR) -
Offensiv Lidingö 1
|
4-4
|
FK 1 |
|
|
407 |
P00-1 |
09:40 |
Töjnan IBK 1 -
Lillån IBK
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
413 |
P99-3 |
09:40 |
Töjnan IBK Gul -
Jakobsbergs IBF
|
2-4
|
HBO |
|
|
400 |
P95-1 |
08:50 |
Hagfors IBS -
FBC Chomutov (CZ) 1
|
7-2
|
Lu D |
|
|
402 |
HM-2 |
08:50 |
Falu BS Bandy Gul -
Luftens Hjältar
|
0-7
|
MH |
|
|
392 |
H28-2 |
08:50 |
Arlanda IBK -
Vallentuna IBK
|
1-3
|
ORN |
|
|
399 |
P98-4 |
08:50 |
KFUM Norrköing -
Kungsängens IF
|
5-4
|
SS |
|
|
393 |
HJ18-2 |
08:50 |
Offensiv Lidingö -
Jakobsbergs IBF
|
2-3
|
Lu B |
|
|
395 |
HJ18-4 |
08:50 |
Skoghall IBK -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
3-4
|
Lu A |
|
|
397 |
HJ18-6 |
08:50 |
RIG Umeå IBF -
Huddinge IBS
|
3-1
|
ISH |
|
|
398 |
P96-4 |
08:50 |
Kokemäen Kova-Väki (FIN) -
Värmdö IF
|
1-2
|
HBO |
|
|
401 |
F97-2 |
08:50 |
Tungelsta IF -
Rotebro IS IBK
|
0-5
|
FK 2 |
|
|
396 |
HJ18-5 |
08:50 |
Stenhagen IBK -
Järfälla IBK
|
0-5
|
FK 1 |
|
|
389 |
P99-2 |
08:00 |
Tikkurilan Tiikerit (FIN) -
Västerhaninge IBK
|
9-1
|
FK 1 |
|
|
384 |
P01-1 |
08:00 |
IBF Falun U -
St Croix IBK (NOR)
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
390 |
P99-3 |
08:00 |
TÖFF IB -
Rotebro IS IBK
|
2-8
|
HBO |
|
|
386 |
P98-3 |
08:00 |
Telge SIBK Röd -
Lindås Waves
|
2-0
|
ISH |
|
|
385 |
P97-3 |
08:00 |
Sigtuna IF -
Farsta IBK
|
2-4
|
Lu B |
|
|
381 |
D-3 |
08:00 |
KAISMora IF -
Enköping IBK
|
4-1
|
Lu C |
|
|
391 |
F95-1 |
08:00 |
Surahammars IBF -
Järfälla IBK
|
2-3
|
Lu D |
|
|
383 |
HM-1 |
08:00 |
Korpen Borlänge -
Lakers IBF
|
2-11
|
MH |
|
|
382 |
HJ18-3 |
08:00 |
FBI Tullinge -
Älvsjö AIK
|
2-5
|
ORN |
|
|
387 |
P98-3 |
08:00 |
TÖFF IB -
Offensiv Lidingö 2
|
1-0
|
SS |
|
|
388 |
P98-4 |
08:00 |
Tapanilan Erä Pro (FIN) -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
1-1
|
Lu A |
|
|