183 |
P01-2 |
08:00 |
Kungsängens IF Blå -
Tumba GOIF
|
7-1
|
Lu B |
|
|
182 |
P02-1 |
08:00 |
TJ JM Chodov (CZ) -
Töjnan 2
|
Dolt
|
Lu C |
|
|
181 |
P01-3 |
08:00 |
Kekavas Bulldogs (LAT) -
FBC Bohemians (CZ)
|
1-8
|
Lu D |
|
|
184 |
P01-1 |
08:50 |
Kungsängens IF Vit -
IF Marin Väst
|
5-2
|
HBO |
|
|
187 |
P97-3 |
08:50 |
Kekavas Bulldogs (LAT) -
Älvsjö AIK 1
|
3-2
|
Lu B |
|
|
185 |
P01-3 |
08:50 |
Vendelsö IK 2 -
Vallentuna IBK P02
|
6-4
|
Lu C |
|
|
188 |
F97-1 |
08:50 |
Rotebro IS -
Nykvarns IF F00
|
0-0
|
Lu D |
|
|
190 |
HJ18-1 |
09:40 |
Åkersberga IBF 1 -
Älvsjö AIK
|
4-5
|
HBO |
|
|
192 |
HJ18-2 |
09:40 |
Huddinge IBS -
Åkersberga IBF 2
|
4-2
|
Lu A |
|
|
191 |
P99-1 |
09:40 |
Black Angels (CZ) -
FBC Lerum
|
2-1
|
Lu B |
|
|
193 |
P98-3 |
09:40 |
Töjnan -
Älvsjö AIK
|
1-4
|
Lu C |
|
|
189 |
P98-2 |
09:40 |
Åkersberga IBF -
Varla IBK
|
8-0
|
Lu D |
|
|
198 |
P99-2 |
10:30 |
Jakobsbergs IBF -
Offensiv Lidingö
|
2-2
|
HBO |
|
|
195 |
P01-1 |
10:30 |
Black Angels (CZ) -
Töjnan
|
3-3
|
Lu A |
|
|
196 |
P99-4 |
10:30 |
Ledbergs IF -
Töjnan 2
|
0-1
|
Lu B |
|
|
197 |
P97-1 |
10:30 |
TJ JM Chodov (CZ) -
Vallentuna IBK
|
5-2
|
Lu C |
|
|
194 |
P98-1 |
10:30 |
Insjöns IF -
Farsta IBK
|
4-1
|
Lu D |
|
|
204 |
F97-1 |
11:20 |
Hofors IBK F98 -
Envikens IF F98
|
0-1
|
ENV |
|
|
200 |
P99-1 |
11:20 |
Älvsjö AIK Innebandy -
Kekavas Bulldogs (LAT)
|
3-2
|
HBO |
|
|
203 |
P99-3 |
11:20 |
Nykvarns IF -
Rasbo IK
|
2-2
|
Lu A |
|
|
199 |
P01-1 |
11:20 |
FBC 98 Chomutov (CZ) -
Farsta IBK 1
|
1-12
|
Lu B |
|
|
201 |
D-2 |
11:20 |
Rotebro IS DJ20 -
Älvsjö AIK
|
2-3
|
Lu C |
|
|
186 |
P02-1 |
11:20 |
Vallentuna IBK -
Farsta IBK
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
206 |
HM-2 |
12:10 |
Noll Karaktär -
IMA
|
3-13
|
ENV |
|
|
210 |
P97-2 |
12:10 |
Håsta IBK -
Lindås Waves
|
1-1
|
HBO |
|
|
209 |
P01-2 |
12:10 |
St Croix IBK (NOR) -
Kungsängens IF Blå
|
2-10
|
Lu A |
|
|
207 |
P99-4 |
12:10 |
Lillån IBK -
Skoghall IBK
|
2-3
|
Lu B |
|
|
205 |
P01-3 |
12:10 |
Djurgårdens IF -
Kekavas Bulldogs (LAT)
|
5-2
|
Lu C |
|
|
208 |
P02-1 |
12:10 |
Töjnan 2 -
Farsta IBK P03
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
216 |
HJ18-3 |
13:00 |
IBF Falun U -
Pixbo/Wallenstam IBF
|
1-1
|
ENV |
|
|
215 |
HJ18-4 |
13:00 |
St Croix (NOR) -
Telge SIBK
|
1-4
|
HBO |
|
|
212 |
HJ18-5 |
13:00 |
IF Marin Väst -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
5-0
|
Lu A |
|
|
214 |
H28-2 |
13:00 |
IBF Norrköping Ungdom -
IS Saga
|
4-0
|
Lu B |
|
|
211 |
H28-1 |
13:00 |
Bele Barkarby IF -
FBI Tullinge
|
1-2
|
Lu C |
|
|
213 |
HJ18-5 |
13:00 |
Sandvikens AIK Ungdom -
Bele Barkarby IF
|
7-2
|
Lu D |
|
|
220 |
HJ18-2 |
13:50 |
Huddinge IBS -
Lindås Waves
|
9-2
|
ENV |
|
|
219 |
HJ18-2 |
13:50 |
IBK Plantaznici (CZ) -
Farsta IBK
|
1-10
|
Lu A |
|
|
221 |
HJ18-3 |
13:50 |
Farsta IBK 2 -
Trosa/Edanl IBK 1
|
1-6
|
Lu B |
|
|
217 |
H28-2 |
13:50 |
Kungsängens IF -
Töjnan
|
3-3
|
Lu C |
|
|
218 |
HJ18-4 |
13:50 |
Trosa/Edanö IBK 2 -
Östra SK
|
2-5
|
Lu D |
|
|
224 |
HJ18-1 |
14:40 |
Järfälla IBK -
Björklinge BK
|
6-4
|
ENV |
|
|
223 |
P98-1 |
14:40 |
KFUM Norrköping -
Järfälla IBK
|
2-2
|
HBO |
|
|
225 |
HJ18-1 |
14:40 |
Fagerhult Habo IBK -
Älvsjö AIK
|
0-3
|
Lu A |
|
|
222 |
H28-1 |
14:40 |
Hälsinggårdens AIK -
Vallentuna IBK
|
4-3
|
Lu B |
|
|
227 |
P01-2 |
14:40 |
TJ JM Chodov (CZ) -
Farsta IBK 2
|
1-0
|
Lu C |
|
|
226 |
HJ18-2 |
14:40 |
Åkersberga IBF 2 -
IBK Lockerud/Mariestad
|
1-4
|
Lu D |
|
|
228 |
H28-1 |
15:30 |
Bergs IK -
Bele Barkarby IF
|
0-5
(WO) |
ENV |
|
|
230 |
P01-1 |
15:30 |
Töjnan -
Kungsängens IF Vit
|
0-7
|
HBO |
|
|
231 |
P97-1 |
15:30 |
Älvsjö AIK 2 -
FBC Lerum
|
5-4
|
Lu A |
|
|
233 |
P97-2 |
15:30 |
IBF Örebro U -
Töjnan
|
5-1
|
Lu B |
|
|
232 |
P97-1 |
15:30 |
Vimmerby IBK -
Nykvarns IF
|
3-4
|
Lu C |
|
|
229 |
HJ18-1 |
15:30 |
IBF Norrköping U -
Åkersberga IBF 1
|
2-4
|
Lu D |
|
|
238 |
HJ18-4 |
16:20 |
FBC Lerum -
St Croix (NOR)
|
9-0
|
ENV |
|
|
234 |
HJ18-5 |
16:20 |
Hagunda IF -
IF Marin Väst
|
4-1
|
HBO |
|
|
235 |
P98-2 |
16:20 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Tungelsta IF
|
2-5
|
Lu A |
|
|
237 |
D-1 |
16:20 |
Töjnan -
Kungsängens IF
|
1-4
|
Lu B |
|
|
239 |
P02-1 |
16:20 |
Töjnan 1 -
TJ JM Chodov (CZ)
|
Dolt
|
Lu C |
|
|
236 |
P01-1 |
16:20 |
Farsta IBK 1 -
Black Angels (CZ)
|
3-4
|
Lu D |
|
|
243 |
F97-1 |
17:10 |
Envikens IF F98 -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
1-6
|
ENV |
|
|
241 |
H28-2 |
17:10 |
Skövde IBF -
IBF Norrköping Ungdom
|
4-0
|
Lu A |
|
|
244 |
F97-1 |
17:10 |
Hofors IBK F98 -
Rotebro IS
|
2-1
|
Lu B |
|
|
242 |
P97-3 |
17:10 |
Jakobsbergs IBF -
Kekavas Bulldogs (LAT)
|
4-2
|
Lu C |
|
|
240 |
P98-2 |
17:10 |
Bergs IK 2 -
Åkersberga IBF
|
0-0
|
Lu D |
|
|
248 |
P98-3 |
18:00 |
Offensiv Lidingö -
Töjnan
|
3-3
|
HBO |
|
|
249 |
P99-3 |
18:00 |
Töjnan 1 -
Nykvarns IF
|
1-3
|
Lu A |
|
|
247 |
HM-1 |
18:00 |
Pilbo Black Devils -
Lokomotiv Yazyk
|
1-2
|
Lu B |
|
|
245 |
P01-1 |
18:00 |
IF Marin Väst -
FBC 98 Chomutov (CZ)
|
11-1
|
Lu C |
|
|
246 |
P02-1 |
18:00 |
Farsta IBK -
St Croix IBK P03 (NOR)
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
253 |
P97-3 |
18:50 |
Älvsjö AIK 1 -
Lillån IBK
|
3-4
|
HBO |
|
|
250 |
P99-1 |
18:50 |
Tungelsta IF -
Älvsjö AIK Innebandy
|
0-7
|
Lu A |
|
|
254 |
P99-3 |
18:50 |
TJ JM Chodov 2 (CZ) -
Älvsjö AIK 99/00
|
3-3
|
Lu B |
|
|
252 |
P00-1 |
18:50 |
Nykvarns IF -
Jakobsbergs IBF
|
2-2
|
Lu C |
|
|
251 |
P00-1 |
18:50 |
Töjnan -
Töjnan P01
|
0-1
|
Lu D |
|
|
257 |
P99-2 |
19:40 |
TJ JM Chodov 1 (CZ) -
Skälby Sharks IBK
|
3-2
|
Lu A |
|
|
258 |
P97-2 |
19:40 |
Åkersberga IBF -
Håsta IBK
|
1-3
|
Lu B |
|
|
255 |
P99-4 |
19:40 |
FBC Bohemians (CZ) -
Ledbergs IF
|
5-2
|
Lu C |
|
|
256 |
P97-1 |
19:40 |
TJ JM Chodov (CZ) -
Älvsjö AIK 2
|
2-3
|
Lu D |
|
|
260 |
P99-4 |
20:30 |
Töjnan 2 -
Lillån IBK
|
2-1
|
HBO |
|
|
262 |
P01-2 |
20:30 |
Farsta IBK 2 -
Vendelsö IK 1
|
1-9
|
Lu A |
|
|
261 |
P01-2 |
20:30 |
Tumba GOIF -
TJ JM Chodov (CZ)
|
6-4
|
Lu B |
|
|
263 |
P97-3 |
20:30 |
Tungelsta IF -
Jakobsbergs IBF
|
2-5
|
Lu C |
|
|
259 |
D-2 |
20:30 |
Borlänge IBK -
Tyresö/Trollbäcken IBK DJ20
|
2-4
|
Lu D |
|
|
265 |
P01-3 |
21:20 |
Kekavas Bulldogs (LAT) -
Vendelsö IK 2
|
1-2
|
Lu A |
|
|
267 |
P97-2 |
21:20 |
Lindås Waves -
IBF Örebro U
|
2-1
|
Lu B |
|
|
264 |
D-1 |
21:20 |
Täby FC -
Djurgårdens IF
|
6-2
|
Lu C |
|
|
266 |
P97-1 |
21:20 |
FBC Lerum -
Nykvarns IF
|
1-9
|
Lu D |
|
|
271 |
P00-1 |
22:10 |
Töjnan -
Nykvarns IF
|
0-15
|
HBO |
|
|
272 |
P97-1 |
22:10 |
Vallentuna IBK -
Vimmerby IBK
|
6-3
|
Lu A |
|
|
270 |
HM-2 |
22:10 |
Sportfiskeklubben -
Soggy United
|
1-1
|
Lu B |
|
|
269 |
P99-1 |
22:10 |
Kekavas Bulldogs (LAT) -
Black Angels (CZ)
|
1-2
|
Lu C |
|
|
268 |
P98-1 |
22:10 |
Farsta IBK -
KFUM Norrköping
|
3-2
|
Lu D |
|
|
273 |
P98-1 |
23:00 |
Bergs IK 1 -
Insjöns IF
|
5-6
|
HBO |
|
|
275 |
P99-2 |
23:00 |
FBC 98 Chomutov (CZ) -
Jakobsbergs IBF
|
3-6
|
Lu A |
|
|
276 |
HM-1 |
23:00 |
Festarrangören -
The Mighty Thord
|
9-1
|
Lu B |
|
|
274 |
P98-2 |
23:00 |
Tungelsta IF -
Bergs IK 2
|
5-0
|
Lu C |
|
|