87 |
P8L-1 |
09:00 |
BSK GUL -
Norrtulls SK P10 svart 2 B
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
88 |
P8L-1 |
09:00 |
IFK Aspuden-Tellus Röd 2 -
Stuvsta P10:1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
89 |
P8L-1 |
09:00 |
FC Arlanda P10 -
Karlbergs BK vit 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
90 |
P8L-1 |
09:20 |
Stockholm City FC -
Vendelsö IK 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
91 |
P8L-2 |
09:20 |
ASSYRISKA FF BABYLON -
IFK Aspuden-Tellus Röd 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
92 |
P8L-2 |
09:20 |
Karlbergs BK vit 1 -
Norrtulls SK P10 svart 2 A
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
93 |
P8L-1 |
09:45 |
Vendelsö IK 2 -
FC Arlanda P10
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
94 |
P8L-1 |
09:45 |
Norrtulls SK P10 svart 2 B -
IFK Aspuden-Tellus Röd 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
95 |
P8L-1 |
09:45 |
Stuvsta P10:1 -
BSK GUL
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
96 |
P8L-1 |
10:05 |
Karlbergs BK vit 2 -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
97 |
P8L-2 |
10:05 |
Vendelsö IK -
ASSYRISKA FF BABYLON
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
98 |
P8L-2 |
10:05 |
IFK Aspuden-Tellus Röd 1 -
Karlbergs BK vit 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
99 |
P8L-1 |
10:30 |
Karlbergs BK vit 2 -
Vendelsö IK 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
100 |
P8L-1 |
10:30 |
Norrtulls SK P10 svart 2 B -
Stuvsta P10:1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
101 |
P8L-1 |
10:30 |
BSK GUL -
IFK Aspuden-Tellus Röd 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
102 |
P8L-1 |
10:50 |
FC Arlanda P10 -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
103 |
P8L-2 |
10:50 |
Norrtulls SK P10 svart 2 A -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
104 |
P8L-2 |
10:50 |
ASSYRISKA FF BABYLON -
Karlbergs BK vit 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
105 |
P8M-1 |
11:10 |
BSK GUL -
Hammarby IF FF lag 27
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
106 |
P8M-1 |
11:10 |
Spånga P 10-3 blå -
Spånga P10-6
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
107 |
P8M-2 |
11:10 |
Alpha FC -
Hammarby IF P10 lag 3
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
108 |
P8M-2 |
11:30 |
Spånga P 10-3 vit -
Stuvsta IF:3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
109 |
P8L-2 |
11:30 |
Vendelsö IK -
IFK Aspuden-Tellus Röd 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
110 |
P8L-2 |
11:30 |
Norrtulls SK P10 svart 2 A -
ASSYRISKA FF BABYLON
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
111 |
P8L-1 |
11:50 |
Vendelsö IK 2 -
Norrtulls SK P10 svart 2 B
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
112 |
P8L-1 |
11:50 |
Stuvsta P10:1 -
Karlbergs BK vit 2
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
113 |
P8L-1 |
11:50 |
IFK Aspuden-Tellus Röd 2 -
FC Arlanda P10
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
114 |
P8L-1 |
12:10 |
Stockholm City FC -
BSK GUL
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
115 |
P8M-1 |
12:10 |
Ängby IF P2010 Grön 2 -
BSK GUL
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
116 |
P8M-1 |
12:10 |
Hammarby IF FF lag 27 -
Spånga P 10-3 blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
117 |
P8M-2 |
12:30 |
Ängby P2010 Grön 1 -
Alpha FC
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
118 |
P8M-2 |
12:30 |
Hammarby IF P10 lag 3 -
Spånga P 10-3 vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
119 |
P8L-2 |
12:30 |
Karlbergs BK vit 1 -
Vendelsö IK
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
120 |
P8L-2 |
12:49 |
IFK Aspuden-Tellus Röd 1 -
Norrtulls SK P10 svart 2 A
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
121 |
P10-1 |
12:49 |
ASSYRISKA ff bABYLON -
Bele Barkarby Grön
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
122 |
P10-1 |
12:49 |
Hammarby IF P0823 -
Hammarby P08 - 21
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
123 |
P10-2 |
13:08 |
Bele Barkarby Svart -
DIF P08-1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
124 |
P10-2 |
13:08 |
Hammarby P08 - 21 Lag 2 -
Märsta FF
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
125 |
P8M-1 |
13:08 |
Spånga P10-6 -
Ängby IF P2010 Grön 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
126 |
P8M-1 |
13:27 |
BSK GUL -
Spånga P 10-3 blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
127 |
P8M-2 |
13:27 |
Stuvsta IF:3 -
Ängby P2010 Grön 1
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
128 |
P8M-2 |
13:27 |
Alpha FC -
Spånga P 10-3 vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
129 |
P10-1 |
13:46 |
Nackdala Ais Vit -
ASSYRISKA ff bABYLON
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
130 |
P10-1 |
13:46 |
Bele Barkarby Grön -
Hammarby IF P0823
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
131 |
P10-2 |
13:46 |
Nackdala Ais blå -
Bele Barkarby Svart
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
132 |
P10-2 |
14:05 |
DIF P08-1 -
Hammarby P08 - 21 Lag 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
133 |
P8M-1 |
14:05 |
Ängby IF P2010 Grön 2 -
Hammarby IF FF lag 27
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
134 |
P8M-1 |
14:05 |
Spånga P10-6 -
BSK GUL
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
135 |
P8M-2 |
14:24 |
Ängby P2010 Grön 1 -
Hammarby IF P10 lag 3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
136 |
P8M-2 |
14:24 |
Stuvsta IF:3 -
Alpha FC
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
137 |
P10-1 |
14:24 |
Hammarby P08 - 21 -
Nackdala Ais Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
138 |
P10-1 |
14:43 |
ASSYRISKA ff bABYLON -
Hammarby IF P0823
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
139 |
P10-2 |
14:43 |
Märsta FF -
Nackdala Ais blå
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
140 |
P10-2 |
14:43 |
Bele Barkarby Svart -
Hammarby P08 - 21 Lag 2
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
141 |
P8M-1 |
15:02 |
Spånga P 10-3 blå -
Ängby IF P2010 Grön 2
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
142 |
P8M-1 |
15:02 |
Hammarby IF FF lag 27 -
Spånga P10-6
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
143 |
P8M-2 |
15:02 |
Spånga P 10-3 vit -
Ängby P2010 Grön 1
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
144 |
P8M-2 |
15:21 |
Hammarby IF P10 lag 3 -
Stuvsta IF:3
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
145 |
P10-1 |
15:21 |
Nackdala Ais Vit -
Bele Barkarby Grön
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
146 |
P10-1 |
15:21 |
Hammarby P08 - 21 -
ASSYRISKA ff bABYLON
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
147 |
P10-2 |
15:41 |
Nackdala Ais blå -
DIF P08-1
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
148 |
P10-2 |
15:41 |
Märsta FF -
Bele Barkarby Svart
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
149 |
F11M-1 |
15:41 |
Bele Barkarby FF - Lila -
Örby IS F07 Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
150 |
F11M-1 |
16:01 |
Västerås BK30 -
Boo FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
151 |
F11M-1 |
16:01 |
Stureby SK Blå -
Viggbyholms IK F07
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
152 |
F11M-2 |
16:01 |
Bele Barkarby FF - Rosa -
Örby IS F07 röd
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
153 |
F11M-2 |
16:21 |
Västerås BK30 SVART -
Hammarby F07 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
154 |
F11M-2 |
16:21 |
Järla IF F07 Vit -
Stureby SK Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
155 |
P10-1 |
16:21 |
Hammarby IF P0823 -
Nackdala Ais Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
156 |
P10-1 |
16:41 |
Bele Barkarby Grön -
Hammarby P08 - 21
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
157 |
P10-2 |
16:41 |
Hammarby P08 - 21 Lag 2 -
Nackdala Ais blå
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
158 |
P10-2 |
16:41 |
DIF P08-1 -
Märsta FF
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
159 |
F11M-1 |
17:01 |
Boo FF -
Bele Barkarby FF - Lila
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
160 |
F11M-1 |
17:01 |
Örby IS F07 Blå -
Stureby SK Blå
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
161 |
F11M-1 |
17:01 |
Viggbyholms IK F07 -
Västerås BK30
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
162 |
F11M-2 |
17:21 |
Hammarby F07 vit -
Bele Barkarby FF - Rosa
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
163 |
F11M-2 |
17:21 |
Örby IS F07 röd -
Järla IF F07 Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
164 |
F11M-2 |
17:21 |
Stureby SK Vit -
Västerås BK30 SVART
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
165 |
F11M-1 |
17:43 |
Stureby SK Blå -
Boo FF
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
166 |
F11M-1 |
17:43 |
Örby IS F07 Blå -
Viggbyholms IK F07
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
167 |
F11M-1 |
17:43 |
Bele Barkarby FF - Lila -
Västerås BK30
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
168 |
F11M-2 |
18:03 |
Järla IF F07 Vit -
Hammarby F07 vit
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
169 |
F11M-2 |
18:03 |
Örby IS F07 röd -
Stureby SK Vit
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
170 |
F11M-2 |
18:03 |
Bele Barkarby FF - Rosa -
Västerås BK30 SVART
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
171 |
F11M-1 |
18:25 |
Boo FF -
Örby IS F07 Blå
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
172 |
F11M-1 |
18:25 |
Viggbyholms IK F07 -
Bele Barkarby FF - Lila
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
173 |
F11M-1 |
18:25 |
Västerås BK30 -
Stureby SK Blå
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|
174 |
F11M-2 |
18:45 |
Hammarby F07 vit -
Örby IS F07 röd
|
Dolt
|
KS hall A |
|
|
175 |
F11M-2 |
18:45 |
Stureby SK Vit -
Bele Barkarby FF - Rosa
|
Dolt
|
KS hall B |
|
|
176 |
F11M-2 |
18:45 |
Västerås BK30 SVART -
Järla IF F07 Vit
|
Dolt
|
KS hall C |
|
|