Spelschema publiceras ca 10 dagar innan cupen.
OBS: Vissa har problem med att se alla grupper i mobilen. Använd en dator om problemet uppstår.
|
|
P12 |
|
|
Råsunda IS |
|
|
Täby FK P12 centrum |
|
|
Belebarkarby FF |
|
|
Hammarby IF P12-26 |
|
|
Täby FK 8 Skarpäng |
Tid |
Plan |
|
09:20 |
R1 |
Täby FK P12 centrum - Belebarkarby FF |
09:20 |
R2 |
Råsunda IS - Hammarby IF P12-26 |
10:00 |
R1 |
Täby FK P12 centrum - Täby FK 8 Skarpäng |
10:00 |
R2 |
Råsunda IS - Belebarkarby FF |
11:20 |
R1 |
Hammarby IF P12-26 - Täby FK 8 Skarpäng |
11:20 |
R2 |
Råsunda IS - Täby FK P12 centrum |
12:40 |
R1 |
Belebarkarby FF - Hammarby IF P12-26 |
12:40 |
R2 |
Råsunda IS - Täby FK 8 Skarpäng |
13:20 |
R1 |
Belebarkarby FF - Täby FK 8 Skarpäng |
13:20 |
R2 |
Hammarby IF P12-26 - Täby FK P12 Centrum |
|
|
P11-2 |
|
|
|
P11-1 |
|
|
BKBK Röd |
|
|
|
Hammarby IF FF 9 |
|
|
Enskede Ljusblå |
|
|
|
BP |
|
|
Hammarby IF FF 25 |
|
|
|
Hammarby IF FF 14 |
|
|
Råsunda IS |
|
|
|
Hammarby IF FF 23 |
|
|
|
|
|
|
Hammarby IF FF 27 |
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
09:20 |
R4 |
Hammarby IF FF 25 - Enskede Ljusblå |
|
09:20 |
R3 |
BP - Hammarby IF FF 27 |
10:00 |
R4 |
Råsunda IS - BKBK Röd |
|
10:00 |
R3 |
Hammarby IF FF 23 - Hammarby IF FF 14 |
12:00 |
R3 |
Råsunda IS - Hammarby IF FF 25 |
|
10:40 |
R3 |
Hammarby IF FF 23 - BP |
12:00 |
R4 |
Enskede Ljusblå - BKBK Röd |
|
10:40 |
R4 |
Hammarby IF FF 9 - Hammarby IF FF 27 |
14:00 |
R3 |
Råsunda IS - Enskede Ljusblå |
|
11:20 |
R3 |
Hammarby IF FF 9 - BP |
14:00 |
R4 |
BKBK Röd - Hammarby IF FF 25 |
|
11:20 |
R4 |
Hammarby IF FF 14 - Hammarby IF FF 27 |
|
|
|
|
12:40 |
R3 |
Hammarby IF FF 27 - Hammarby IF FF 23 |
|
|
|
|
12:40 |
R4 |
Hammarby IF FF 14 - Hammarby IF FF 9 |
|
|
|
|
14:00 |
R1 |
BP - Hammarby IF FF 14 |
|
|
|
|
14:00 |
R2 |
Hammarby IF FF 23 - Hammarby IF FF 9 |
|
|
P10-1 |
|
|
|
P10-2 |
|
|
|
P10-3 |
|
|
Brommapojkarna P10-8 |
|
|
|
Norrtull SK Blå-1 |
|
|
|
Råsunda IS Vit |
|
|
Kransen United 1 |
|
|
|
Tunisiska FC 1 |
|
|
|
Brommapojkarna P10-7 |
|
|
Råsunda IS Blå |
|
|
|
Stuvsta P10:2 Grön |
|
|
|
Stuvsta P10:2 svart |
|
|
Tunisiska FC 2 |
|
|
|
Hammarby IF FF 9 |
|
|
|
Kransen United 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
10:40 |
R1 |
Brommapojkarna P10-8 - Kransen United 1 |
|
14:00 |
R5 |
Norrtull SK Blå-1 - Tunisiska FC 1 |
|
13:20 |
R3 |
Råsunda IS Vit - Brommapojkarna P10-7 |
10:40 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Tunisiska FC 2 |
|
14:00 |
R6 |
Stuvsta P10:2 Grön - Hammarby IF FF 9 |
|
13:20 |
R4 |
Stuvsta P10:2 Svart - Kransen United 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
R1 |
Råsunda IS Blå - Kransen United 1 |
|
16:00 |
R3 |
Tunisiska FC 1 - Stuvsta P10:2 Grön |
|
15:20 |
R3 |
Brommapojkarna P10-7 - Stuvsta P10:2 |
12:00 |
R2 |
Tunisiska FC 2 - Brommapojkarna P10-8 |
|
16:00 |
R4 |
Hammarby IF FF 9 - Norrtull SK Blå-1 |
|
15:20 |
R4 |
Råsunda IS Vit - Kransen United 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
R3 |
Råsunda IS Blå - Brommapojkarna P10-8 |
|
17:20 |
R3 |
Norrtull SK Blå-1 - Stuvsta P10:2 Grön |
|
16:40 |
R3 |
Råsunda IS Vit - Stuvsta P10:2 |
14:40 |
R4 |
Tunisiska FC 2 - Kransen United 1 |
|
17:20 |
R4 |
Hammarby IF FF 9 - Tunisiska FC 1 |
|
16:40 |
R4 |
Kransen United 2 - Brommapojkarna P10-7 |
|
|
P09-1 |
|
|
|
P09-2 |
|
|
|
P09-3 |
|
|
IFK Lidingö P09:8 |
|
|
|
Ursvik IK Gul 3 |
|
|
|
Råsunda IS Vit |
|
|
Råsunda IS Blå |
|
|
|
BP 09-08 |
|
|
|
Ursvik IK Gul 2 |
|
|
Ekerö IK 1 Blå |
|
|
|
Ekerö IK 1 Gul |
|
|
|
Ekerö IK P09-2 |
|
|
Ursvik IK Gul 1 |
|
|
|
Spånga IS P09-3 |
|
|
|
Vasalund Solna |
|
|
|
|
|
|
IF Brommapojkarna 09-14/15 |
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:40 |
R5 |
IFK Lidingö P09:8 - Ekerö IK 1 Blå |
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
12:40 |
R6 |
Råsunda IS Blå - Ursvik IK Gul 1 |
|
13:20 |
R5 |
Spånga IS P09-3 - IF Brommapojkarna 09-14/15 |
|
15:20 |
R1 |
Råsunda IS Vit - Ursvik IK Gul 2 |
|
|
|
|
13:20 |
R6 |
Ursvik IK Gul 3 - BP 09-08 |
|
15:20 |
R2 |
Ekerö IK P09-2 - Vasalund Solna |
14:40 |
R1 |
Råsunda IS Blå - IFK Lidingö P09:8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
R2 |
Ekerö IK 1 Blå - Ursvik IK Gul 1 |
|
14:40 |
R5 |
Ekerö IK 1 Gul - Spånga IS P09-3 |
|
17:20 |
R1 |
Ursvik IK Gul 2 - Ekerö IK P09-2 |
|
|
|
|
14:40 |
R6 |
Ursvik IK Gul 3 - IF Brommapojkarna 09-14/15 |
|
17:20 |
R2 |
Råsunda IS Vit - Vasalund Solna |
16:00 |
R1 |
Råsunda IS Blå - Ekerö IK 1 Blå |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
R2 |
Ursvik IK Gul 1 - IFK Lidingö P09:8 |
|
15:20 |
R5 |
Ekerö IK 1 Gul - BP 09-08 |
|
18:40 |
R1 |
Råsunda IS Vit - Ekerö IK P09-2 |
|
|
|
|
15:20 |
R6 |
Ursvik IK Gul 3 - Spånga IS P09-3 |
|
18:40 |
R2 |
Vasalund Solna - Ursvik IK Gul 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:40 |
R1 |
IF Brommapojkarna 09-14/15 - BP 09-08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:40 |
R2 |
Ursvik IK Gul 3 - Ekerö IK 1 Gul |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
R1 |
Spånga IS P09-3 - BP 09-08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
R2 |
IF Brommapojkarna 09-14/15 - Ekerö IK Gul 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|