OBS:
Vissa har problem med att se alla grupper i mobilen.
Använd en dator om problemet uppstår.
Pojkar födda 2010
|
|
P10-1 |
|
|
|
P10-2 |
|
|
|
P10-3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Råsunda IS Blå |
|
|
|
Råsunda IS Vit |
|
|
|
Årsta FF Röd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Älvsjö AIK Svart 3 |
|
|
|
Årsta FF Vit |
|
|
|
Ängby IF Vit 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ängby IF Grön 2 |
|
|
|
Ängby IF Grön 1 |
|
|
|
Täby FK 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Täby FK 1 |
|
|
|
Sollentuna FK 1 |
|
|
|
Norrtulls SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:20 |
R1 |
Älvsjö AIK Svart 3 - Täby FK 1 |
|
14:40 |
R2 |
Råsunda IS Vit - Ängby IF Grön 1 |
|
14:00 |
R6 |
Årsta FF Röd - Ängby IF Vit 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15:20 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Ängby IF Grön 2 |
|
14:40 |
R6 |
Årsta FF Vit - Sollentuna FK 1 |
|
14:40 |
R3 |
Täby FK 2 - Norrtuls SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:40 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Täby FK 1 |
|
16:00 |
R2 |
Råsunda IS Vit - Sollentuna FK 1 |
|
16:00 |
R3 |
Ängby IF Vit 1 - Täby FK 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:40 |
R4 |
Ängby IF Grön 2 - Älvsjö AIK Svart 3 |
|
16:40 |
R1 |
Ängby IF Grön 1 - Årsta FF Vit |
|
16:40 |
R3 |
Norrtuls SK - Årsta FF Röd |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40 |
R1 |
Råsunda IS Blå - Älvsjö AIK Svart 3 |
|
18:00 |
R1 |
Råsunda IS Vit - Årsta FF Vit |
|
18:00 |
R3 |
Täby FK 2 - Årsta FF Röd |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40 |
R2 |
Täby FK 1 - Ängby IF Grön 2 |
|
18:00 |
R2 |
Sollentuna FK 1 - Ängby IF Grön 1 |
|
18:40 |
R3 |
Ängby IF Vit 1 - Norrtuls SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P10-4 |
|
|
|
P10-5 |
|
|
Älvsjö AIK Svart 1 |
|
|
|
Älvsjö AIK Svart 2 |
|
|
Djurgårdens IF 5 |
|
|
|
Sollentuna FK 2 |
|
|
Hässelby SK Vit |
|
|
|
Enskede IK |
|
|
Ängby IF Vit 2 |
|
|
|
Bele Barkarby FF |
|
|
|
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
14:00 |
R3 |
Hässelby SK Vit - Ängby IF Vit 2 |
|
10:00 |
R4 |
Älvsjö AIK Svart 2 - Sollentuna FK 2 |
15:20 |
R3 |
Ängby IF Vit 2 - Älvsjö AIK Svart 1 |
|
10:40 |
R4 |
Enskede IK - Bele Barkarby FF |
15:20 |
R6 |
Djurgårdens IF 5 - Hässelby SK Vit |
|
12:00 |
R4 |
Sollentuna FK 2 - Enskede IK |
16:00 |
R6 |
Älvsjö AIK Svart 1 - Djurgårdens IF 5 |
|
12:00 |
R6 |
Bele Barkarby FF - Älvsjö IK Svart 2 |
17:20 |
R1 |
Älvsjö AIK Svart 1 - Hässelby SK Vit |
|
14:00 |
R1 |
Älvsjö AIK Svart 2 - Enskede IK |
17:20 |
R2 |
Djurgårdens IF 5 - Ängby IF Vit 2 |
|
14:00 |
R2 |
Sollentuna FK 2 - Bele Barkarby FF |
Pojkar födda 2011
|
|
P11-1 |
|
|
|
P11-2 |
|
|
|
P11-3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Råsunda IS Vit |
|
|
|
Råsunda IS Blå |
|
|
|
AIK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Årsta FF Röd |
|
|
|
Årsta FF Vit |
|
|
|
Hammarby IF 23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanviken SK Blå |
|
|
|
Hanviken SK Grön |
|
|
|
Hanviken SK Röd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danderyds SK Svart |
|
|
|
Danderyds SK Blå |
|
|
|
Hanviken SK Gul |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
*Istället för internmatch |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
R5 |
Råsunda IS Vit - Årsta FF Röd |
|
11:20 |
R5 |
Hanviken SK Grön - Danderyds SK Blå |
|
09:20 |
R5 |
AIK - Hanviken SK Röd |
|
|
|
|
|
|
|
|
14:40 |
R4 |
Hanviken SK Blå - Danderyds SK Svart |
|
12:00 |
R5 |
Råsunda IS Blå - Årsta FF Vit |
|
09:20 |
R6 |
Hammarby IF 23 - Hanviken SK Gul |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
R4 |
Danderyds SK Svart - Årsta FF Röd |
|
13:20 |
R6 |
Årsta FF Vit - Hanviken SK Grön |
|
10:40 |
R5 |
Hanviken SK Röd - Hammarby IF 23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:40 |
R5 |
Råsunda IS Vit - Hanviken SK Blå |
|
15:20 |
R5 |
Råsunda IS Blå - Hanviken SK Grön |
|
10:40 |
R6 |
Hanviken SK Gul - AIK |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
R5 |
Råsunda IS Vit - Danderyds SK Svart |
|
16:00 |
R5 |
Danderyds SK Blå - Årsta FF Vit |
|
12:40 |
R4 |
AIK - Hammarby IF 23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40 |
R5 |
Årsta FF Röd - Hanviken SK Blå |
|
16:40 |
R5 |
Råsunda IS Blå - Danderyds SK Blå |
|
12:40 |
R5 |
*Hanviken SK Röd - Örby IS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:20 |
R5 |
*Hanviken SK Gul - Danderyds SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P11-4 |
|
|
|
P11-X |
|
|
Danderyds SK Vit |
|
|
|
Örby IS |
|
|
Djurgårdens IF 4 |
|
Tid |
Plan |
|
|
|
Hanviken SK Vit |
|
12:40 |
R5 |
*Hanviken SK Röd - Örby IS |
|
|
Hanviken SK Svart |
|
14:00 |
R4 |
*Hanviken SK Svart - Örby IS |
|
|
*Istället för internmatch |
|
15:20 |
R4 |
*Örby IS - Danderyds SK
|
Tid |
Plan |
|
|
|
|
|
10:00 |
R5 |
Danderyds SK Vit - Hanviken SK Vit |
|
|
|
|
10:00 |
R6 |
Djurgårdens IF 4 - Hanviken SK Svart |
|
|
|
|
11:20 |
R4 |
Hanviken SK Vit - Djurgårdens IF 4 |
|
|
|
|
11:20 |
R6 |
Hanviken SK Svart - Danderyds SK Vit |
|
|
|
|
13:20 |
R4 |
Danderyds SK Vit - Djurgårdens IF 4 |
|
|
|
|
14:00 |
R4 |
*Hanviken SK Svart - Örby IS |
|
|
|
|
14:00 |
R5 |
*Hanviken SK Vit - Råsunda IS Blå |
|
|
|
|
Pojkar födda 2012
|
|
P12-1 |
|
|
|
P12-2 |
|
|
|
P12-3 |
|
|
|
Råsunda IS Blå |
|
|
|
Råsunda IS Vit |
|
|
|
Vasalunds IF Röd |
|
|
|
Vasalunds IF Svart |
|
|
|
Segeltorps IF 2 |
|
|
|
Segeltorps IF 3 |
|
|
|
Segeltorps IF 1 |
|
|
|
Sörskogen Röd |
|
|
|
Hammarby IF 26 |
|
|
|
Sörskogen Vit |
|
|
|
Danderyds SK Vit |
|
|
|
Danderyds SK Blå |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
Tid |
Plan |
|
|
08:40 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Vasalunds IF Svart |
|
08:40 |
R4 |
Råsunda IS Vit - Danderyds SK Vit |
|
09:20 |
R2 |
Vasalunds IF Röd - Danderyds SK Blå |
|
08:40 |
R3 |
Segeltorps IF 1 - Sörskogen Vit |
|
09:20 |
R4 |
Segeltorps IF 2 - Sörskogen Röd |
|
09:20 |
R3 |
Segeltorps IF 3 - Hammarby IF 26 |
|
10:00 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Segeltorps IF 1 |
|
10:40 |
R2 |
Råsunda IS Vit - Sörskogen Röd |
|
11:20 |
R3 |
Danderyds SK Blå - Hammarby IF 26 |
|
10:00 |
R3 |
Sörskogen Vit - Vasalunds IF Svart |
|
10:40 |
R3 |
Danderyds SK Vit - Segeltorps IF 2 |
|
11:20 |
R2 |
Vasalunds IF Röd - Segeltorps IF 3 |
|
12:00 |
R2 |
Råsunda IS Blå - Sörskogen Vit |
|
12:40 |
R2 |
Råsunda IS - Segeltorps IF 2 |
|
13:20 |
R2 |
Hammarby IF 26 - Vasalunds IF Röd |
|
12:00 |
R3 |
Vasalunds IF Svart - Segeltorps IF 1 |
|
12:40 |
R3 |
Sörskogen Röd - Danderyds SK Vit |
|
13:20 |
R3 |
Danderyds SK Blå - Segeltorps IF 3 |
|
Pojkar födda 2013
|
|
Råsunda IS |
|
|
Apollon Solna FK 1 |
|
|
Apollon Solna FK 2 |
|
|
Erikslunds FK 1 |
|
|
Erikslunds FK 2 |
|
|
Vasalunds IF |
Tid |
Plan |
|
08:40 |
R1 |
Apollon Solna FK 2 - Erikslunds FK 1 |
08:40 |
R5 |
Råsunda IS - Vasalunds IF |
09:20 |
R1 |
Apollon Solna FK 1 - Erikslunds FK 1 |
10:00 |
R1 |
Råsunda IS - Apollon Solna FK 2 |
10:40 |
R1 |
Vasalunds IF - Apollon Solna FK 1 |
11:20 |
R1 |
Erikslunds FK 2 - Apollon Solna FK 2 |
12:00 |
R1 |
Råsunda IS - Apollon Solna FK 1 |
12:40 |
R1 |
Råsunda IS - Erikslunds FK 1 |
12:40 |
R6 |
Vasalunds IF - Apollon Solna FK 2 |
13:20 |
R1 |
Apollon Solna FK 1 - Erikslunds FK 2 |
14:40 |
R1 |
Vasalunds IF - Erikslunds FK 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|