1 |
F06-3 |
08:00 |
Tyresö FF Gul -
Enebybergs IF
|
1-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
2 |
P09-1 |
08:00 |
Djurgårdens IF 10 -
Hammarby IF FF Lag 22
|
5-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
3 |
P09-2 |
08:00 |
IFK Stocksund Vit -
Djurgårdens IF P09-4
|
1-1
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
4 |
F06-1 |
08:00 |
Danderyds SK -
FC Djursholm F06
|
0-3
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
5 |
F06-2 |
08:00 |
IFK Stocksund Vit -
Boo FF F06:3
|
0-3
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
6 |
F06-3 |
08:30 |
IFK Stocksund Blå -
IFK Österåker
|
0-5
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
7 |
P09-1 |
08:30 |
IFK Lidingö P09-10 -
IFK Stocksund Blå
|
5-5
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
8 |
P09-2 |
08:30 |
Djurgårdens IF 5 -
Hammarby IF FF P09 lag 16
|
4-2
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
9 |
F06-1 |
08:30 |
Sollentuna FK F06 Helenelund 1 -
Tyresö FF Röd
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
10 |
F06-2 |
08:30 |
Vallentuna Damfotboll F-06 -
Danderyds SK Blå
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
11 |
F06-3 |
09:00 |
Sollentuna FK F06 Helenelund 2 -
Tyresö FF Gul
|
0-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
12 |
P09-1 |
09:00 |
Sollentuna FK Kärrdal -
Djurgårdens IF 10
|
0-5
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
13 |
P09-2 |
09:00 |
IFK Lidingö P09-10 Lag 2 -
IFK Stocksund Vit
|
2-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
14 |
F06-1 |
09:00 |
Vendelsö IK -
Danderyds SK
|
3-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
15 |
F06-2 |
09:00 |
Hanviken -
IFK Stocksund Vit
|
3-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
16 |
F06-3 |
09:30 |
Enebybergs IF -
IFK Österåker
|
0-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
17 |
P09-1 |
09:30 |
Hammarby IF FF Lag 22 -
IFK Lidingö P09-10
|
2-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
18 |
P09-2 |
09:30 |
Djurgårdens IF P09-4 -
Hammarby IF FF P09 lag 16
|
0-5
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
19 |
F06-1 |
09:30 |
FC Djursholm F06 -
Sollentuna FK F06 Helenelund 1
|
2-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
20 |
F06-2 |
09:30 |
Vallentuna Damfotboll F-06 -
Boo FF F06:3
|
1-3
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
21 |
F06-3 |
10:00 |
IFK Stocksund Blå -
Sollentuna FK F06 Helenelund 2
|
1-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
22 |
P09-1 |
10:00 |
IFK Stocksund Blå -
Sollentuna FK Kärrdal
|
5-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
23 |
P09-2 |
10:00 |
Djurgårdens IF 5 -
IFK Lidingö P09-10 Lag 2
|
2-2
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
24 |
F06-1 |
10:00 |
Tyresö FF Röd -
Vendelsö IK
|
0-4
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
25 |
F06-2 |
10:00 |
Danderyds SK Blå -
Hanviken
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
26 |
F06-3 |
10:30 |
IFK Österåker -
Tyresö FF Gul
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
27 |
P09-1 |
10:30 |
Djurgårdens IF 10 -
IFK Lidingö P09-10
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
28 |
P09-2 |
10:30 |
Hammarby IF FF P09 lag 16 -
IFK Stocksund Vit
|
4-3
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
29 |
F06-1 |
10:30 |
Danderyds SK -
Sollentuna FK F06 Helenelund 1
|
0-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
30 |
F06-2 |
10:30 |
IFK Stocksund Vit -
Vallentuna Damfotboll F-06
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
31 |
F06-3 |
11:00 |
Enebybergs IF -
IFK Stocksund Blå
|
4-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
32 |
P09-1 |
11:00 |
Sollentuna FK Kärrdal -
Hammarby IF FF Lag 22
|
2-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
33 |
P09-2 |
11:00 |
Djurgårdens IF P09-4 -
Djurgårdens IF 5
|
2-6
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
34 |
F06-1 |
11:00 |
Vendelsö IK -
FC Djursholm F06
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
35 |
F06-2 |
11:00 |
Boo FF F06:3 -
Danderyds SK Blå
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
36 |
F06-3 |
11:30 |
IFK Österåker -
Sollentuna FK F06 Helenelund 2
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
37 |
P09-1 |
11:30 |
IFK Stocksund Blå -
Djurgårdens IF 10
|
2-2
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
38 |
P09-2 |
11:30 |
Hammarby IF FF P09 lag 16 -
IFK Lidingö P09-10 Lag 2
|
0-2
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
39 |
F06-1 |
11:30 |
Tyresö FF Röd -
Danderyds SK
|
0-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
40 |
F06-2 |
11:30 |
Hanviken -
Vallentuna Damfotboll F-06
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
41 |
F06-3 |
12:00 |
Tyresö FF Gul -
IFK Stocksund Blå
|
3-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
42 |
P09-1 |
12:00 |
IFK Lidingö P09-10 -
Sollentuna FK Kärrdal
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
43 |
P09-2 |
12:00 |
IFK Stocksund Vit -
Djurgårdens IF 5
|
0-6
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
44 |
F06-1 |
12:00 |
Sollentuna FK F06 Helenelund 1 -
Vendelsö IK
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
45 |
F06-2 |
12:00 |
Danderyds SK Blå -
IFK Stocksund Vit
|
3-1
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
46 |
F06-3 |
12:30 |
Sollentuna FK F06 Helenelund 2 -
Enebybergs IF
|
1-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
47 |
P09-1 |
12:30 |
Hammarby IF FF Lag 22 -
IFK Stocksund Blå
|
4-5
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
48 |
P09-2 |
12:30 |
IFK Lidingö P09-10 Lag 2 -
Djurgårdens IF P09-4
|
2-4
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
49 |
F06-1 |
12:30 |
FC Djursholm F06 -
Tyresö FF Röd
|
4-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
50 |
F06-2 |
12:30 |
Boo FF F06:3 -
Hanviken
|
3-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
51 |
P06-1 |
13:00 |
DIF P06-4 -
FCD P06:2
|
0-5
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
52 |
P07-1 |
13:00 |
Danderyd Sk Vit -
Danderyds SK Blå
|
2-3
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
53 |
F07-1 |
13:00 |
Hammarby IF FF F07 -
IFK Lidingö F07:5
|
0-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
54 |
F07-2 |
13:00 |
Danderyds SK -
Sollentuna Kärrdal FK
|
0-1
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
55 |
P06-1 |
13:30 |
Huddinge IF -
IFK Stocksund P06
|
2-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
56 |
P07-1 |
13:30 |
IFK Stocksund P07 -
Täby FK
|
1-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
57 |
F07-1 |
13:30 |
Täby FK 3 -
Örby IS F07
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
58 |
F07-2 |
13:30 |
Hammarby IF Grön -
Stureby SK
|
3-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
59 |
P06-1 |
14:00 |
Sollentuna FK - Vallen Grön -
DIF P06-4
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
60 |
P07-1 |
14:00 |
Värmdö IF Vit -
Danderyd Sk Vit
|
0-3
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
61 |
F07-1 |
14:00 |
Hammarby IF FF F07 -
IFK Stocksund F07
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
62 |
F07-2 |
14:00 |
Tungelsta IF -
Danderyds SK
|
2-1
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
63 |
P06-1 |
14:30 |
FCD P06:2 -
Huddinge IF
|
0-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
64 |
P07-1 |
14:30 |
Danderyds SK Blå -
IFK Stocksund P07
|
0-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
65 |
F07-1 |
14:30 |
IFK Lidingö F07:5 -
Täby FK 3
|
1-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
66 |
F07-2 |
14:30 |
Sollentuna Kärrdal FK -
Stureby SK
|
0-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
67 |
P06-1 |
15:00 |
IFK Stocksund P06 -
Sollentuna FK - Vallen Grön
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
68 |
P07-1 |
15:00 |
Täby FK -
Värmdö IF Vit
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
69 |
F07-1 |
15:00 |
IFK Stocksund F07 -
Örby IS F07
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
70 |
F07-2 |
15:00 |
Tungelsta IF -
Hammarby IF Grön
|
0-3
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
71 |
P06-1 |
15:30 |
DIF P06-4 -
Huddinge IF
|
1-4
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
72 |
P07-1 |
15:30 |
Danderyd Sk Vit -
IFK Stocksund P07
|
0-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
73 |
F07-1 |
15:30 |
Täby FK 3 -
Hammarby IF FF F07
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
74 |
F07-2 |
15:30 |
Stureby SK -
Danderyds SK
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
75 |
P06-1 |
16:00 |
Sollentuna FK - Vallen Grön -
FCD P06:2
|
0-7
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
76 |
P07-1 |
16:00 |
Värmdö IF Vit -
Danderyds SK Blå
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
77 |
F07-1 |
16:00 |
Örby IS F07 -
IFK Lidingö F07:5
|
5-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
78 |
F07-2 |
16:00 |
Hammarby IF Grön -
Sollentuna Kärrdal FK
|
0-1
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
79 |
P06-1 |
16:30 |
IFK Stocksund P06 -
DIF P06-4
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
80 |
P07-1 |
16:30 |
Täby FK -
Danderyd Sk Vit
|
2-0
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
81 |
F07-1 |
16:30 |
IFK Stocksund F07 -
Täby FK 3
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
82 |
F07-2 |
16:30 |
Stureby SK -
Tungelsta IF
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
83 |
P06-1 |
17:00 |
Huddinge IF -
Sollentuna FK - Vallen Grön
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
84 |
P07-1 |
17:00 |
IFK Stocksund P07 -
Värmdö IF Vit
|
0-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
85 |
F07-1 |
17:00 |
Örby IS F07 -
Hammarby IF FF F07
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
86 |
F07-2 |
17:00 |
Danderyds SK -
Hammarby IF Grön
|
3-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
87 |
P06-1 |
17:30 |
FCD P06:2 -
IFK Stocksund P06
|
1-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
88 |
P07-1 |
17:30 |
Danderyds SK Blå -
Täby FK
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
89 |
F07-1 |
17:30 |
IFK Lidingö F07:5 -
IFK Stocksund F07
|
2-5
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
90 |
F07-2 |
17:30 |
Sollentuna Kärrdal FK -
Tungelsta IF
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|