155 |
F13 |
15:30 |
Luleå SK -
Storfors AIK
|
1-0
|
BJÖRX |
FINAL |
|
154 |
P16 |
15:30 |
Piteå IF -
Sunderby SK
|
1-0
|
ARCUS |
FINAL |
|
156 |
P13 |
15:30 |
Gammelstads IF -
Kiruna FF
|
1-2
|
HERTSÖ |
FINAL |
|
153 |
F16 |
15:30 |
GIF/IFK Kalix -
IK Grand Bodø
|
0-1
|
PORSÖ |
FINAL |
|
151 |
F14 |
15:30 |
TP-47 F01-02 -
PIF/MSSK Röd
|
0-1
|
SKOG |
FINAL |
|
152 |
P14 |
15:30 |
IFK Umeå -
TP-47
|
3-1
|
TUNA |
FINAL |
|
148 |
P16 |
14:15 |
Gammelstads IF -
HauPa/Ajax
|
3-0
|
ARCUS |
Plac. 7-8 |
|
149 |
F13 |
14:15 |
Notvikens IK -
Lira BK
|
0-1
|
BJÖRX |
Plac. 7-8 |
|
150 |
P13 |
14:15 |
Lira BK -
Sävast AIF
|
4-0
|
HERTSÖ |
Plac. 7-8 |
|
147 |
F16 |
14:15 |
Piteå IF -
Lira BK
|
1-2
|
PORSÖ |
Plac. 5-6 |
|
145 |
F14 |
14:15 |
Sunderby SK -
Alviks IK
|
2-0
|
SKOG |
Plac. 5-6 |
|
146 |
P14 |
14:15 |
Lira BK Blå -
Lira BK Gul
|
0-2
|
TUNA |
Plac. 5-6 |
|
141 |
F16 |
13:00 |
Gammelstads IF -
Alviks IK
|
0-1
|
PORSÖ |
Plac. 7-8 |
|
139 |
F14 |
13:00 |
IBFF/SAIK -
Lira BK Blå
|
1-0
|
SKOG |
Plac. 7-9 (gruppspel) 2 |
|
140 |
P14 |
13:00 |
Bodens BK FF -
IFK Luleå
|
3-1
|
TUNA |
Plac. 7-8 |
|
144 |
P13 |
13:00 |
Luleå SK -
Piteå IF Lag 2 Vit
|
2-0
|
HERTSÖ |
Plac. 9-10 |
|
143 |
F13 |
13:00 |
Rutvik SK -
Öjeby IF
|
2-0
|
BJÖRX |
Plac. 9-10 |
|
142 |
P16 |
13:00 |
Lira BK P01 -
Grand Bodø
|
0-2
|
ARCUS |
Plac. 9-10 |
|
136 |
P16 |
11:45 |
Kiruna FF -
Sunderby SK
|
1-4
|
ARCUS |
Semifinal 2 |
|
138 |
P13 |
11:45 |
Sunnanå SK -
Kiruna FF
|
1-3
|
HERTSÖ |
Semifinal 2 |
|
137 |
F13 |
11:45 |
Storfors AIK -
Alviks IK
|
3-2
|
BJÖRX |
Semifinal 2 |
|
135 |
F16 |
11:45 |
IK Grand Bodø -
Sunderby SK
|
2-1
|
PORSÖ |
Semifinal 2 |
|
133 |
F14 |
11:45 |
PIF/MSSK Röd -
Lira BK Gul
|
3-0
|
SKOG |
Semifinal 2 |
|
134 |
P14 |
11:45 |
Tegs SK -
TP-47
|
7-8
(STR) |
TUNA |
Semifinal 2 |
|
130 |
P16 |
10:30 |
Piteå IF -
Lira BK P00
|
1-0
|
ARCUS |
Semifinal 1 |
|
131 |
F13 |
10:30 |
MSSK -
Luleå SK
|
0-3
|
BJÖRX |
Semifinal 1 |
|
132 |
P13 |
10:30 |
Bodens BK -
Gammelstads IF
|
1-4
(STR) |
HERTSÖ |
Semifinal 1 |
|
129 |
F16 |
10:30 |
GIF/IFK Kalix -
Sävast AIF
|
1-0
|
PORSÖ |
Semifinal 1 |
|
127 |
F14 |
10:30 |
Bergnäsets AIK -
TP-47 F01-02
|
0-1
|
SKOG |
Semifinal 1 |
|
128 |
P14 |
10:30 |
IFK Umeå -
Alviks IK
|
4-0
|
TUNA |
Semifinal 1 |
|
122 |
P14 |
09:15 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK
|
5-1
|
TUNA |
Plac. 9-10 |
|
121 |
F14 |
09:15 |
IBFF/SAIK -
ASSI IF
|
4-1
|
SKOG |
Plac. 7-9 (gruppspel) 1 |
|
123 |
F16 |
09:15 |
IBFF -
Bergnäsets AIK
|
0-8
|
PORSÖ |
Plac. 9-10 |
|
126 |
P13 |
09:15 |
Storfors AIK -
MSSK
|
5-6
(STR) |
HERTSÖ |
Plac. 11-12 |
|
125 |
F13 |
09:15 |
Sunderby SK -
Gammelgårdens IF
|
0-2
|
BJÖRX |
Plac. 11-12 |
|
124 |
P16 |
09:15 |
Fauske Sprint -
IFK Kalix
|
0-3
(WO) |
ARCUS |
Plac. 11-12 (Spelas ej) |
|
116 |
P16 |
08:00 |
Sunderby SK -
Storfors AIK
|
2-1
|
ARCUS |
1/4-final 1 |
|
120 |
P13 |
08:00 |
Kiruna FF -
Piteå IF Lag 1 Röd
|
4-0
|
HERTSÖ |
1/4-final 1 |
|
118 |
F13 |
08:00 |
Alviks IK -
Piteå IF
|
2-1
|
BJÖRX |
1/4-final 1 |
|
117 |
F13 |
08:00 |
Luleå SK -
FC Norrsken
|
1-0
|
PORSÖ |
1/4-final 2 |
|
119 |
P13 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Alviks IK
|
6-5
(STR) |
SKOG |
1/4-final 2 |
|
115 |
P16 |
08:00 |
Piteå IF P01 -
Lira BK P00
|
0-2
|
TUNA |
1/4-final 2 |
|