Fr 2015-06-19 16:45 |
ROSA-1 |
141 |
Brigitte & the Stickbreakers -
Happy Campers
|
Meller Park |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 17:00 |
ROSA-4 |
171 |
De små blå vol.2 -
Sagene Lager
|
Meller Park |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 17:45 |
ROD-1 |
52 |
Jessheeeeeim 1 -
Elektro TT
|
Salming |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 18:15 |
ROD-6 |
126 |
Team Ralph -
Kortoe´s Disipler
|
Salming |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 18:30 |
GUL-2 |
14 |
Team Sommerbandy -
Sticks of Glory
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 18:45 |
ROD-6 |
127 |
Team Palmekysten -
Rekruttene
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 19:00 |
ROD-2 |
66 |
Oslofjorden Speckhoggers -
Skien innebandyklubb
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 20:00 |
ROSA-2 |
151 |
Chunky Monkeys -
Cunts n roses
|
Meller Park |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 20:15 |
ROSA-4 |
172 |
Team Twerk -
The first ladies
|
Meller Park |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 20:30 |
ROSA-1 |
146 |
Brigitte & the Stickbreakers -
Natt&Dag
|
Meller Park |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 20:45 |
ROSA-3 |
161 |
BI-jentene -
Løkki Ladies
|
Salming |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 21:00 |
ROD-4 |
99 |
Kjøttkøllane -
Lucky Loosers
|
Salming |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 21:15 |
ROD-1 |
56 |
Skien innebandyklubb2 -
Norwegian Penguins Hockey 2
|
Salming |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 21:30 |
ROD-3 |
85 |
Strømmen er drømmen - 2 -
Solveien IBK
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 21:45 |
ROD-5 |
115 |
Miks-fighters -
Jessheeeeeim 3
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Fr 2015-06-19 22:00 |
GUL-2 |
16 |
Sticks of Glory -
SBIOA Innebandy
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 09:00 |
ROSA-1 |
150 |
Happy Campers -
Powerpoff girls!
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 09:15 |
ROSA-2 |
156 |
Chunky Monkeys -
Erre herre er party
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 09:30 |
ROSA-2 |
158 |
Sagene Pils -
Chunky Monkeys
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 09:45 |
ROD-5 |
120 |
Norwegian Penguins Hockey -
Miks-fighters
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 10:00 |
ROD-1 |
61 |
Jessheeeeeim 1 -
Norwegian Penguins Hockey 2
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 10:15 |
ROD-5 |
121 |
Jessheeeeeim 3 -
Monolittene
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 10:30 |
ROD-4 |
107 |
De blå -
Helgelandsmoen Oilers
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 10:45 |
ROD-3 |
93 |
Torp Ninjaz -
Teledølene
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 11:00 |
ROD-2 |
78 |
Søndre Vikings -
SurfeRoza
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 11:45 |
ROSA-4 |
177 |
victorious secret -
Sagene Lager
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 12:00 |
ROSA-2 |
157 |
Team Gomp -
Cunts n roses
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 12:15 |
ROD-5 |
117 |
Christiania -
Norwegian Penguins Hockey
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 12:30 |
ROSA-4 |
179 |
Team Twerk -
victorious secret
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 12:45 |
ROD-1 |
54 |
Norwegian Penguins Hockey 2 -
Siste time fredag
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 13:00 |
ROD-2 |
75 |
SurfeRoza -
Oslofjorden Speckhoggers
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 13:30 |
ROD-4 |
103 |
Dinnerbay Power Rangers -
Sandefjord ibk
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 13:45 |
ROD-3 |
92 |
Jessheeeeeim 2 -
Strømmen er drømmen - 2
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 14:00 |
ROD-6 |
130 |
Team Ralph -
Team Palmekysten
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 14:45 |
ROD-4 |
101 |
Sandefjord ibk -
Kjøttkøllane
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 15:00 |
ROSA |
196 |
Team Sika -
victorious secret
|
Meller Park |
Anura |
A-1/4 Final 1 |
Lö 2015-06-20 15:15 |
ROD-6 |
125 |
Rekruttene -
Strømmen er drømmen - 1
|
Meller Park |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 15:30 |
GUL |
186 |
Team Famous -
Sticks of Glory
|
Salming |
Anura |
1/4-final 2 |
Lö 2015-06-20 15:45 |
GUL |
188 |
Crocodile Junkees -
Team Sommerbandy
|
Salming |
Anura |
1/4-final 4 |
Lö 2015-06-20 16:00 |
ROD-3 |
79 |
Jessheeeeeim 2 -
Torp Ninjaz
|
Salming |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 16:30 |
ROD-2 |
64 |
Brodd IBK -
Søndre Vikings
|
Teamdesign.no |
Anura |
|
Lö 2015-06-20 16:45 |
GUL |
189 |
SBIOA Innebandy -
Sticks of Glory
|
Teamdesign.no |
Anura |
Semifinal 1 |
Sö 2015-06-21 10:45 |
ROD |
24 |
De blå -
Norwegian Penguins Hockey
|
Meller Park |
Anura |
1/16-final 8 |
Sö 2015-06-21 11:00 |
ROD |
27 |
Christiania -
Lucky Loosers
|
Meller Park |
Anura |
1/16-final 11 |
Sö 2015-06-21 11:15 |
ROD |
30 |
Helgelandsmoen Oilers -
Jessheeeeeim 3
|
Meller Park |
Anura |
1/16-final 14 |
Sö 2015-06-21 11:30 |
ROD |
35 |
Monolittene -
Team Palmekysten
|
Salming |
Anura |
1/8-final 3 |
Sö 2015-06-21 11:45 |
ROD |
38 |
Christiania -
Kortoe´s Disipler
|
Salming |
Anura |
1/8-final 6 |
Sö 2015-06-21 12:00 |
ROSA |
135 |
Team Gomp -
Løkki Ladies
|
Salming |
Anura |
B-1/4-final 2 |
Sö 2015-06-21 12:15 |
ROD |
40 |
Strømmen er drømmen - 1 -
Brodd IBK
|
Teamdesign.no |
Anura |
1/8-final 8 |
Sö 2015-06-21 12:30 |
ROD |
41 |
Jessheeeeeim 1 -
SurfeRoza
|
Teamdesign.no |
Anura |
1/4-final 1 |
Sö 2015-06-21 12:45 |
ROD |
43 |
Solveien IBK -
Kortoe´s Disipler
|
Teamdesign.no |
Anura |
1/4-final 3 |