Fr 2015-06-19 16:30 |
GUL-1 |
1 |
3050 Mjøndærn -
Crocodile Junkees
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 16:45 |
GUL-2 |
12 |
SBIOA Innebandy -
Team Sommerbandy
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 17:00 |
ROD-1 |
49 |
Elektro TT -
Skien innebandyklubb2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 17:30 |
GUL-1 |
3 |
Tåsen Top Guns -
3050 Mjøndærn
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 17:45 |
GUL-2 |
13 |
Team Famous2 -
SBIOA Innebandy
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 18:15 |
GUL-1 |
4 |
Crocodile Junkees -
Team Famous
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 19:15 |
GUL-1 |
2 |
Team Famous -
Team Preben
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 19:15 |
ROD-5 |
114 |
Monolittene -
Norwegian Penguins Hockey
|
Salming |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 19:30 |
ROD-4 |
98 |
Sandefjord ibk -
Helgelandsmoen Oilers
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 19:45 |
GUL-1 |
5 |
Team Preben -
Tåsen Top Guns
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 20:00 |
ROD-3 |
82 |
Solveien IBK -
Jessheeeeeim 2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 20:15 |
GUL-2 |
11 |
Sticks of Glory -
Team Famous2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 20:30 |
GUL-1 |
6 |
3050 Mjøndærn -
Team Famous
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 20:45 |
ROD-5 |
112 |
Jessheeeeeim 3 -
Christiania
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 21:00 |
ROD-2 |
67 |
Goldfish -
Brodd IBK
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Fr 2015-06-19 21:15 |
GUL-2 |
15 |
Team Sommerbandy -
Team Famous2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 08:30 |
ROD-1 |
58 |
Jessheeeeeim 1 -
Skien innebandyklubb2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 08:45 |
ROD-1 |
59 |
Norwegian Penguins Hockey 2 -
Elektro TT
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 09:15 |
ROD-4 |
104 |
Kjøttkøllane -
De blå
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 09:30 |
ROSA-1 |
147 |
Team Sika -
Happy Campers
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 09:45 |
ROD-6 |
132 |
Rekruttene -
Team Ralph
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 10:00 |
ROD-4 |
106 |
Dinnerbay Power Rangers -
Kjøttkøllane
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 10:15 |
ROD-1 |
62 |
Elektro TT -
Køllekameratene
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 11:15 |
ROD-3 |
87 |
Jessheeeeeim 2 -
Teledølene
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 12:00 |
GUL-1 |
7 |
Tåsen Top Guns -
Crocodile Junkees
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 12:00 |
ROD-1 |
57 |
Elektro TT -
Siste time fredag
|
Salming |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 12:15 |
GUL-1 |
8 |
Team Preben -
3050 Mjøndærn
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 12:30 |
GUL-1 |
9 |
Team Famous -
Tåsen Top Guns
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 12:45 |
GUL-1 |
10 |
Crocodile Junkees -
Team Preben
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 13:00 |
ROD-3 |
90 |
Teledølene -
Strømmen er drømmen - 2
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 14:15 |
ROD-1 |
60 |
Siste time fredag -
Køllekameratene
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 14:30 |
ROD-6 |
131 |
Strømmen er drømmen - 1 -
Kortoe´s Disipler
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 14:45 |
GUL |
184 |
SBIOA Innebandy -
3050 Mjøndærn
|
Teamdesign.no |
Inge |
GUL-kvalikk-1 |
Lö 2015-06-20 15:00 |
ROD-4 |
105 |
Lucky Loosers -
Helgelandsmoen Oilers
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 15:15 |
ROSA |
198 |
Sagene Pale Ale -
Sagene Pils
|
Teamdesign.no |
Inge |
A-1/4 Final 3 |
Lö 2015-06-20 15:30 |
GUL |
185 |
Tåsen Top Guns -
SBIOA Innebandy
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/4-final 1 |
Lö 2015-06-20 15:45 |
GUL |
187 |
Team Preben -
Team Famous2
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/4-final 3 |
Lö 2015-06-20 16:00 |
ROD-6 |
124 |
Kortoe´s Disipler -
Team Palmekysten
|
Teamdesign.no |
Inge |
|
Lö 2015-06-20 17:00 |
ROSA |
202 |
victorious secret -
Sagene Pale Ale
|
Teamdesign.no |
Inge |
3/4-plass |
Lö 2015-06-20 17:15 |
GUL |
203 |
Sticks of Glory -
Team Sommerbandy
|
Teamdesign.no |
Inge |
3/4-plass |
Lö 2015-06-20 17:45 |
GUL |
191 |
SBIOA Innebandy -
Team Preben
|
Teamdesign.no |
Bjørn Einar, Inge |
Finale |
Sö 2015-06-21 10:00 |
ROD |
23 |
Norwegian Penguins Hockey 2 -
Skien innebandyklubb
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 7 |
Sö 2015-06-21 10:15 |
ROD |
21 |
Monolittene -
Sandefjord ibk
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 5 |
Sö 2015-06-21 10:30 |
ROD |
17 |
Jessheeeeeim 1 -
Oslofjorden Speckhoggers
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 1 |
Sö 2015-06-21 10:45 |
ROD |
25 |
Solveien IBK -
Rekruttene
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 9 |
Sö 2015-06-21 11:00 |
ROD |
28 |
Kortoe´s Disipler -
Svartskog
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 12 |
Sö 2015-06-21 11:15 |
ROD |
31 |
Teledølene -
Strømmen er drømmen - 1
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/16-final 15 |
Sö 2015-06-21 11:30 |
ROD |
34 |
Torp Ninjaz -
SurfeRoza
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/8-final 2 |
Sö 2015-06-21 11:45 |
ROD |
37 |
Solveien IBK -
Elektro TT
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/8-final 5 |
Sö 2015-06-21 12:00 |
ROD |
39 |
Køllekameratene -
Jessheeeeeim 3
|
Teamdesign.no |
Inge |
1/8-final 7 |
Sö 2015-06-21 13:00 |
ROSA |
138 |
Brigitte & the Stickbreakers -
Løkki Ladies
|
Teamdesign.no |
Inge |
B-Semifinal 1 |
Sö 2015-06-21 13:15 |
ROD |
45 |
Jessheeeeeim 1 -
Norwegian Penguins Hockey
|
Teamdesign.no |
Inge |
Semifinal 1 |
Sö 2015-06-21 13:45 |
ROSA |
140 |
Brigitte & the Stickbreakers -
Team Twerk
|
Teamdesign.no |
Inge |
B-FINAL |
Sö 2015-06-21 14:00 |
ROD |
47 |
Jessheeeeeim 1 -
Kortoe´s Disipler
|
Teamdesign.no |
Inge |
FINAL |