Matcher IH
Antal: 34
Fr 2014-04-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | F03-1 | 16:00 | Katrineholms IBF 2 - Katrineholms IBF 1 | Dolt | IH | ||
10 | P04-1 | 16:50 | Åby Oilers - Katrineholms IBF P05 | Dolt | IH | ||
14 | P02-1 | 17:40 | IBK Lockerud - Strängnäs IBK | Dolt | IH | ||
20 | P02-1 | 18:30 | Hölö/Järna IK - Sigtuna IF | Dolt | IH | ||
26 | P03-1 | 19:20 | Älvkarleby IK - IBK Lockerud Mariestad | Dolt | IH | ||
30 | F00-1 | 20:10 | Holmsund City IBC - Vendelsö IK | 6-1 | IH | ||
37 | P00-2 | 21:00 | Dalhem IF - Envikens IF | 1-1 | IH | ||
43 | P01-1 | 21:50 | Linköping IBK Svart - Katrineholms IBF | 4-7 | IH |
Lö 2014-04-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
48 | P03-1 | 08:00 | Tungelsta IF 1 - Katrineholms IBF | Dolt | IH | ||
51 | F02-1 | 08:50 | Älvsjö AIK 1 - GS 86 AIS | Dolt | IH | ||
61 | P03-1 | 09:40 | IBK Lockerud Mariestad - Tungelsta IF 2 | Dolt | IH | ||
65 | F01-1 | 10:30 | Katrineholms IBF - IFK Gnesta | 2-1 | IH | ||
73 | P01-1 | 11:20 | Torshälla IBK Vit - Tyresö/Trollbäcken 2 | 4-3 | IH | ||
76 | F03-1 | 12:10 | Katrineholms IBF 1 - IFK Gnesta | Dolt | IH | ||
83 | HJ20-1 | 13:00 | Trosa Edanö IBK 1 - Falkenbergs IBK | 3-1 | IH | ||
91 | P01-2 | 13:50 | Tungelsta IF - Nynäshamns IBK | 3-3 | IH | ||
95 | P00-2 | 14:40 | Kungsörs IBK - Tyresö/Trollbäcken IBK V | 6-1 | IH | ||
102 | P04-1 | 15:30 | Tungelsta IF - Katrineholms IBF P05 | Dolt | IH | ||
104 | F03-1 | 16:20 | Katrineholms IBF 1 - Katrineholms IBF 2 | Dolt | IH | ||
112 | F02-1 | 17:10 | Älvsjö AIK 1 - Vikingstad SK | Dolt | IH | ||
121 | P01-3 | 18:00 | Hölö/Järna IB - Flens Innebandy | 2-0 | IH | ||
123 | F01-1 | 18:50 | Tyresö/Trollbäcken IBK - Onyx Innebandy | 2-1 | IH | ||
128 | F98-1 | 19:40 | Kumla - Katrineholms IBF F99 | 6-1 | IH | ||
132 | F03-1 | 20:30 | Katrineholms IBF 2 - IFK Gnesta | Dolt | IH | ||
137 | P00-2 | 21:20 | Kungsörs IBK - Dalhem IF | 1-2 | IH |
Sö 2014-04-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
149 | P01 | 08:00 | Hölö/Järna IB - Tyresö/Trollbäcken 2 | 2-9 | IH | 1/8-final 4 | |
156 | P04-1 | 08:50 | Åby Oilers - Tungelsta IF | Dolt | IH | ||
158 | F02-1 | 09:40 | Vikingstad SK - Älvsjö AIK 2 | Dolt | IH | ||
165 | P00-1 | 10:30 | Skoghall röd - Älvkarleby IK | 10-1 | IH | ||
172 | F01-1 | 11:20 | Torshälla IBK - Linköping Innebandy | 2-1 | IH | ||
178 | P02-1 | 12:10 | Bergs IK - KFUM Norrköping Blå | Dolt | IH | ||
183 | HJ20-1 | 13:00 | Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK 1 | 5-4 | IH | ||
193 | P04-1 | 13:50 | Åkersberga IBK - Åby Oilers | Dolt | IH | ||
196 | P03-1 | 14:40 | Älvkarleby IK - Hultsberg/Björkås IBF | Dolt | IH |