Matcher SUND
Antal: 31
Fr 2013-04-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | P15-2 | 13:00 | Bergnäsets AIK - IFK Luleå 1 | 1-2 | SUND | ||
6 | P15-2 | 14:00 | Luleå SK - Bodens BK | 0-2 | SUND | ||
8 | F15-1 | 15:00 | Lira BK - Gammelstads IF | 1-0 | SUND | ||
12 | F15-1 | 16:00 | Gammelgårdens IF - Bergnäsets AIK | 3-1 | SUND | ||
18 | P15-2 | 17:00 | Kiruna FF/Sävast AIF - Bergnäsets AIK | 3-0 | SUND | ||
22 | P15-2 | 18:00 | OLS C15 - IFK Luleå 1 | 6-0 | SUND | ||
24 | F15-1 | 19:00 | Lira BK - Gammelgårdens IF | 3-2 | SUND | ||
30 | P15-2 | 20:00 | Kiruna FF/Sävast AIF - Luleå SK | 3-4 | SUND | ||
34 | P15-2 | 21:00 | Bodens BK - OLS C15 | 1-0 | SUND |
Lö 2013-04-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | F15-1 | 08:00 | Bergnäsets AIK - Lira BK | 1-1 | SUND | ||
41 | P15-2 | 09:00 | Luleå SK - IFK Luleå 1 | 0-1 | SUND | ||
45 | P15-2 | 10:00 | Bergnäsets AIK - OLS C15 | 0-1 | SUND | ||
48 | P15-2 | 11:00 | Bodens BK - Kiruna FF/Sävast AIF | 0-1 | SUND | ||
52 | F15-1 | 12:00 | Bergnäsets AIK - Gammelstads IF | 1-2 | SUND | ||
55 | F15-1 | 13:00 | IK Grand Bodö - Lira BK | 0-0 | SUND | ||
60 | P15-2 | 14:00 | OLS C15 - Luleå SK | 5-0 | SUND | ||
64 | P15-2 | 15:00 | Bodens BK - Bergnäsets AIK | 3-0 | SUND | ||
68 | P15-2 | 16:00 | IFK Luleå 1 - Kiruna FF/Sävast AIF | 1-4 | SUND | ||
72 | F15-1 | 17:00 | Notvikens IK - Lira BK | 0-1 | SUND | ||
75 | F15-1 | 18:00 | Gammelstads IF - Gammelgårdens IF | 1-1 | SUND | ||
80 | P15-2 | 19:00 | IFK Luleå 1 - Bodens BK | 2-6 | SUND | ||
84 | P15-2 | 20:00 | OLS C15 - Kiruna FF/Sävast AIF | 5-0 | SUND | ||
87 | P15-2 | 21:00 | Bergnäsets AIK - Luleå SK | 1-0 | SUND |
Sö 2013-04-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
94 | P15 | 08:10 | Piteå IF - Luleå SK | 1-0 | SUND | Plac. 9-10 | |
97 | F15 | 09:20 | Lira BK - Gammelgårdens IF | 0-3 | SUND | Semifinal 1 | |
101 | F15 | 10:30 | Gammelstads IF - IK Grand Bodö | 3-2 | SUND | Semifinal 2 | |
106 | P15 | 11:40 | HauPa - Bergnäsets AIK | 2-0 | SUND | Plac. 7-8 | |
109 | P15 | 12:50 | Storfors AIK - IFK Luleå 1 | 3-1 | SUND | Plac. 5-6 | |
113 | F15 | 14:00 | Bergnäsets AIK - Notvikens IK | 3-0 (WO) | SUND | Plac. 5-6 | |
114 | F15 | 15:10 | Lira BK - IK Grand Bodö | 0-1 | SUND | Plac. 3-4 | |
117 | F15 | 16:20 | Gammelgårdens IF - Gammelstads IF | 1-0 | SUND | FINAL |