1 |
P10 |
09:00 |
Huddinge IF 1 -
Mälarhöjdens IK 1
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
14 |
P10 |
09:00 |
Årsta FF Röd -
Hammarby IF 21
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
2 |
P10 |
09:30 |
Huddinge IF 1 -
Hanvikens SK 10
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
15 |
P10 |
09:30 |
Hammarby IF 21 -
Norrtulls SK
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
3 |
P10 |
10:00 |
Mälarhöjdens IK 2 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
16 |
P10 |
10:00 |
Hanvikens SK 10 -
Norrtulls SK
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
60 |
P11-1 |
10:30 |
Tyresö FF Strand Gul -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
56 |
P11-1 |
10:30 |
Årsta FF Röd -
Tyresö FF Strand Blå
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
55 |
F11-1 |
10:30 |
BKV Norrtälje -
Tyresö FF
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
4 |
P10 |
10:30 |
IFK Bergshamra -
BKBK Svart
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
17 |
P10 |
10:30 |
Mälarhöjdens IK 3 -
Huddinge IF 2
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
59 |
P11-1 |
11:00 |
Hammarby IF 26 -
Mälarhöjdens IK Mu
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
58 |
P11-1 |
11:00 |
Nackdala AIS -
Mälarhöjdens IK Iota
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
51 |
F11-1 |
11:00 |
Årsta FF Vit -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
5 |
P10 |
11:00 |
Mälarhöjdens IK 1 -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
18 |
P10 |
11:00 |
Hammarby IF 21 -
Huddinge IF 1
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
86 |
P11-1 |
11:30 |
Hammarby IF 26 -
Tyresö FF Strand Gul
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
87 |
P11-1 |
11:30 |
Årsta FF Svart -
Tyresö FF Strand Blå
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
52 |
F11-1 |
11:30 |
Högalids IF 1 -
BKV Norrtälje
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
6 |
P10 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK 1 -
Huddinge IF 2
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
19 |
P10 |
11:30 |
Årsta FF Röd -
BKBK Svart
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
89 |
P11-1 |
12:00 |
Årsta FF Vit -
Mälarhöjdens IK Mu
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
88 |
P11-1 |
12:00 |
Mälarhöjdens IK Iota -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
53 |
F11-1 |
12:00 |
Tyresö FF -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
8 |
P10 |
12:00 |
Norrtulls SK -
Mälarhöjdens IK 2
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
20 |
P10 |
12:00 |
Årsta FF Vit -
Hanvikens SK 10
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
57 |
P11-1 |
12:30 |
Tyresö FF Strand Gul -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
76 |
P11-1 |
12:30 |
Hammarby IF 26 -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
54 |
F11-1 |
12:30 |
Årsta FF Röd -
Högalids IF 1
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
7 |
P10 |
12:30 |
BKBK Svart -
Mälarhöjdens IK 3
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
21 |
P10 |
12:30 |
Huddinge IF 2 -
IFK Bergshamra
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
77 |
P11-1 |
13:00 |
Årsta FF Röd -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
80 |
P11-1 |
13:00 |
Tyresö FF Strand Blå -
Mälarhöjdens IK Iota
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
46 |
F11-1 |
13:00 |
Årsta FF Vit -
BKV Norrtälje
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
9 |
P10 |
13:00 |
Hammarby IF 21 -
Mälarhöjdens IK 1
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
22 |
P10 |
13:00 |
Årsta FF Röd -
Huddinge IF 1
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
82 |
P11-1 |
13:30 |
Tyresö FF Strand Gul -
Mälarhöjdens IK Mu
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
71 |
P11-1 |
13:30 |
Tyresö FF Strand Blå -
Nackdala AIS
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
47 |
F11-1 |
13:30 |
Årsta FF Röd -
Tyresö FF
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
10 |
P10 |
13:30 |
Mälarhöjdens IK 2 -
Mälarhöjdens IK 3
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
23 |
P10 |
13:30 |
Årsta FF Vit -
IFK Bergshamra
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
63 |
P11-1 |
14:00 |
Mälarhöjdens IK Iota -
Årsta FF Svart
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
81 |
P11-1 |
14:00 |
Årsta FF Vit -
Hammarby IF 26
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
48 |
F11-1 |
14:00 |
Högalids IF 1 -
Årsta FF Vit
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
11 |
P10 |
14:00 |
Hanvikens SK 10 -
Mälarhöjdens IK 2
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
24 |
P10 |
14:00 |
Årsta FF Vit -
Norrtulls SK
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
79 |
P11-1 |
14:30 |
Årsta FF Svart -
Mälarhöjdens IK Mu
|
Dolt
|
Höger 5v5 1 |
|
|
85 |
P11-1 |
14:30 |
Nackdala AIS -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Höger 5v5 2 |
|
|
49 |
F11-1 |
14:30 |
BKV Norrtälje -
Årsta FF Röd
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
13 |
P10 |
14:30 |
IFK Bergshamra -
Mälarhöjdens IK 3
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
25 |
P10 |
14:30 |
Huddinge IF 2 -
BKBK Svart
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
50 |
F11-1 |
15:00 |
Tyresö FF -
Högalids IF 1
|
Dolt
|
Höger 5v5 3 |
|
|
26 |
F10 |
15:00 |
Årsta FF -
Foc Farsta Gul
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
44 |
F10 |
15:00 |
IF BP 6 -
Foc Farsta Röd
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
42 |
F10 |
15:30 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Stadshagens IF
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
43 |
F10 |
15:30 |
Hanvikens SK Röd -
IFK Lidingö 8
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
35 |
F10 |
15:30 |
Hanvikens SK Vit -
Foc Farsta Blå
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
38 |
F10 |
16:00 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Foc Farsta Röd
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
37 |
F10 |
16:00 |
IF BP 6 -
Årsta FF
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
31 |
F10-1 |
16:00 |
Foc Farsta Gul -
Foc Farsta Blå
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
40 |
F10 |
16:30 |
Hanvikens SK Röd -
Stadshagens IF
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
45 |
F10 |
16:30 |
IF BP 6 -
Hanvikens SK Vit
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
36 |
F10 |
16:30 |
Årsta FF -
IFK Lidingö 8
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
28 |
F10 |
17:00 |
Hanvikens SK Röd -
Foc Farsta Röd
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
29 |
F10-1 |
17:00 |
Hanvikens SK Vit -
Foc Farsta Gul
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
34 |
F10 |
17:00 |
Foc Farsta Blå -
IFK Lidingö 8
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
27 |
F10 |
17:30 |
Stadshagens IF -
Foc Farsta Röd
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
32 |
F10-1 |
17:30 |
Årsta FF -
Sollentuna FK Vaxmora
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
33 |
F10-1 |
17:30 |
Foc Farsta Blå -
IF BP 6
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
30 |
F10-1 |
18:00 |
Foc Farsta Gul -
Hanvikens SK Röd
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|
39 |
F10 |
18:00 |
Hanvikens SK Vit -
Sollentuna FK Vaxmora
|
Dolt
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
41 |
F10 |
18:00 |
IF BP 6 -
IFK Lidingö 8
|
Dolt
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
90 |
F10-1 |
18:30 |
Årsta FF -
Stadshagens IF
|
Dolt
|
Höger 7v7 |
|
|