464 |
F10L-1 |
20:05 |
Lagga Långhundra BK -
Ekerö IK Pantrar
|
2-1
|
Blackeberg B2 |
|
|
463 |
F10L-1 |
20:05 |
Hanvikens SK -
FK Bromma
|
3-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
465 |
F10L-1 |
20:05 |
Älta IF Guld -
Norrtulls SK
|
2-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
459 |
F10M-3 |
20:00 |
Vendelsö IK -
IFK Österåker 3
|
0-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
460 |
F10M-3 |
20:00 |
IFK Viksjö F05-1 -
Håbo FF 1
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
462 |
P11L-3 |
20:00 |
Djurgårdens IF P04-4 -
BOO FF P04:8
|
3-0
|
Knutby KN2 |
|
|
461 |
P11L-3 |
20:00 |
Älvsjö P04 VIT -
IFK Uppsala P04
|
3-5
|
Knutby KN1 |
|
|
458 |
P10L-4 |
20:00 |
Reymersholms IK P05:1 -
IFK Uppsala P05 Lag 2
|
5-3
|
Bromstens BR2 |
|
|
457 |
P10L-4 |
20:00 |
Ängby IF (p05) -
Tullinge TP FK
|
7-1
|
Bromstens BR1 |
|
|
455 |
P11L-2 |
19:35 |
Spånga IS FK P04 lag 5 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
456 |
P11L-2 |
19:35 |
Danmarks IF (röd) -
Bele Barkarby Vit
|
8-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
453 |
P10L-3 |
19:20 |
Vendelsö IK P06 Handen -
Sollentuna FK P05 Norrviken 1
|
2-1
|
Bromstens BR1 |
|
|
454 |
P10L-3 |
19:20 |
IFK Uppsala P05 -
Hammarby IF FF P06.5
|
1-4
|
Bromstens BR2 |
|
|
451 |
F11M-3 |
19:20 |
Håbo FF -
Sollentuna FK F04Nord
|
0-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
452 |
F11M-3 |
19:20 |
IFK Mariehamn -
Örby IS
|
0-7
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
450 |
P11M-2 |
19:15 |
Spånga IS 4 -
Brottby SK
|
4-1
|
Knutby KN2 |
|
|
449 |
P11M-2 |
19:15 |
Vasalunds IF S -
Upsala IF Vit
|
4-4
|
Knutby KN1 |
|
|
447 |
F10L-1 |
19:00 |
FK Bromma -
Älta IF Guld
|
0-5
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
448 |
F10L-1 |
19:00 |
Ekerö IK Pantrar -
Hanvikens SK
|
1-1
|
Blackeberg B2 |
|
|
446 |
F10L-1 |
19:00 |
Lagga Långhundra BK -
Norrtulls SK
|
0-3
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
444 |
P11L-4 |
18:55 |
UNIK P04 blå -
IK Sirius FK P04:blå
|
1-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
445 |
P11L-4 |
18:55 |
IF Söderkamraterna -
Kista SC
|
1-8
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
441 |
F10M-1 |
18:40 |
IFK Österåker -
AIK F05 Svart
|
1-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
442 |
P11S-17 |
18:40 |
AIK P05 U -
Sollentuna FK Silverdal
|
2-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
443 |
P11S-17 |
18:40 |
Bele Barkarby Vit -
IK Sirius FK P04:blå
|
2-4
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
440 |
F10M-1 |
18:40 |
Bele Barkarby F-05 -
IK Frej
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
439 |
P10L-2 |
18:40 |
IK Sirius FK -
BP P06-4
|
6-1
|
Bromstens BR2 |
|
|
438 |
P10L-2 |
18:40 |
Lohärad IF P05 Svart -
Kiof 1
|
9-1
|
Bromstens BR1 |
|
|
437 |
P11L-3 |
18:30 |
Älvsjö P04 VIT -
Djurgårdens IF P04-4
|
1-3
|
Knutby KN2 |
|
|
436 |
P11L-3 |
18:30 |
IFK Uppsala P04 -
BOO FF P04:8
|
3-1
|
Knutby KN1 |
|
|
431 |
F9-2 |
18:15 |
Gimo IF FK F06 vit -
Ursvik IK
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
432 |
F9-2 |
18:15 |
AIK F06 Svart -
Spånga Flickor 06
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
433 |
F9-2 |
18:15 |
Ösmo -
Vaksala F06 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
434 |
P11L-2 |
18:15 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Bele Barkarby Vit
|
6-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
435 |
P11L-2 |
18:15 |
Spånga IS FK P04 lag 5 -
Danmarks IF (röd)
|
1-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
430 |
P11S-18 |
18:00 |
AIK Svart -
Pappas Pojkar FF Blå
|
0-3
(WO) |
Stora Mossen SM2 |
|
|
429 |
P11S-18 |
18:00 |
Upsala IF Vit -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
6-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
428 |
F10M-3 |
18:00 |
Vendelsö IK -
IFK Viksjö F05-1
|
3-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
425 |
P10L-4 |
18:00 |
Tullinge TP FK -
IFK Uppsala P05 Lag 2
|
1-4
|
Bromstens BR1 |
|
|
426 |
P10L-4 |
18:00 |
Ängby IF (p05) -
Reymersholms IK P05:1
|
1-3
|
Bromstens BR2 |
|
|
427 |
F10M-3 |
18:00 |
IFK Österåker 3 -
Håbo FF 1
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
424 |
F10L-1 |
17:55 |
Norrtulls SK -
Hanvikens SK
|
2-1
|
Blackeberg B2 |
|
|
422 |
F10L-1 |
17:55 |
FK Bromma -
Ekerö IK Pantrar
|
0-2
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
423 |
F10L-1 |
17:55 |
Älta IF Guld -
Lagga Långhundra BK
|
3-1
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
421 |
P11M-2 |
17:45 |
Vasalunds IF S -
Spånga IS 4
|
2-1
|
Knutby KN2 |
|
|
420 |
P11M-2 |
17:45 |
Upsala IF Vit -
Brottby SK
|
4-1
|
Knutby KN1 |
|
|
419 |
P11L-4 |
17:35 |
UNIK P04 blå -
IF Söderkamraterna
|
4-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
418 |
P11L-4 |
17:35 |
IK Sirius FK P04:blå -
Kista SC
|
0-5
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
417 |
F9-1 |
17:35 |
Västerhaninge IF blå -
Vaksala F06 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
416 |
F9-1 |
17:35 |
AIK F06 Gul -
Gimo IF FK F06 blå
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
415 |
F9-1 |
17:35 |
Bromstens IK -
Rotebro IS FF Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
414 |
P11S-17 |
17:20 |
AIK P05 U -
Bele Barkarby Vit
|
6-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
412 |
P10L-3 |
17:20 |
Vendelsö IK P06 Handen -
IFK Uppsala P05
|
4-0
|
Bromstens BR2 |
|
|
411 |
P10L-3 |
17:20 |
Sollentuna FK P05 Norrviken 1 -
Hammarby IF FF P06.5
|
3-2
|
Bromstens BR1 |
|
|
409 |
F11M-3 |
17:20 |
Sollentuna FK F04Nord -
Örby IS
|
4-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
410 |
F11M-3 |
17:20 |
Håbo FF -
IFK Mariehamn
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
413 |
P11S-17 |
17:20 |
Sollentuna FK Silverdal -
IK Sirius FK P04:blå
|
1-5
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
407 |
P10S-1 |
17:15 |
BP P05-3 -
Enskede IK P10
|
2-4
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
408 |
P10S-1 |
17:15 |
BP 05-4 -
Täby United FC
|
1-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
405 |
P11L-3 |
17:00 |
Djurgårdens IF P04-4 -
IFK Uppsala P04
|
1-1
|
Knutby KN1 |
|
|
406 |
P11L-3 |
17:00 |
BOO FF P04:8 -
Älvsjö P04 VIT
|
2-2
|
Knutby KN2 |
|
|
400 |
F9-2 |
16:55 |
Gimo IF FK F06 vit -
Ösmo
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
401 |
F9-2 |
16:55 |
Ursvik IK -
AIK F06 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
402 |
F9-2 |
16:55 |
Vaksala F06 Svart -
Spånga Flickor 06
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
403 |
P11L-2 |
16:55 |
Danmarks IF (röd) -
Sollentuna FK Vaxmora
|
4-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
404 |
P11L-2 |
16:55 |
Bele Barkarby Vit -
Spånga IS FK P04 lag 5
|
0-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
399 |
P11S-18 |
16:40 |
Upsala IF Vit -
AIK Svart
|
3-0
(WO) |
Stora Mossen SM2 |
|
|
398 |
P11S-18 |
16:40 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Pappas Pojkar FF Blå
|
1-7
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
397 |
F10M-1 |
16:40 |
Bele Barkarby F-05 -
IFK Österåker
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
396 |
F10M-1 |
16:40 |
IK Frej -
AIK F05 Svart
|
2-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
394 |
P10L-2 |
16:40 |
Kiof 1 -
BP P06-4
|
0-6
|
Bromstens BR1 |
|
|
395 |
P10L-2 |
16:40 |
Lohärad IF P05 Svart -
IK Sirius FK
|
4-1
|
Bromstens BR2 |
|
|
393 |
F10L-1 |
16:35 |
FK Bromma -
Lagga Långhundra BK
|
1-1
|
Blackeberg B2 |
|
|
391 |
F10L-1 |
16:35 |
Älta IF Guld -
Hanvikens SK
|
7-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
392 |
F10L-1 |
16:35 |
Ekerö IK Pantrar -
Norrtulls SK
|
0-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
384 |
F9-1 |
16:15 |
Gimo IF FK F06 blå -
Bromstens IK
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
385 |
F9-1 |
16:15 |
Västerhaninge IF blå -
Rotebro IS FF Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
386 |
F9-1 |
16:15 |
AIK F06 Gul -
Vaksala F06 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
389 |
P11M-2 |
16:15 |
Spånga IS 4 -
Upsala IF Vit
|
2-3
|
Knutby KN1 |
|
|
387 |
P11L-4 |
16:15 |
IF Söderkamraterna -
IK Sirius FK P04:blå
|
0-4
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
388 |
P11L-4 |
16:15 |
Kista SC -
UNIK P04 blå
|
4-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
390 |
P11M-2 |
16:15 |
Brottby SK -
Vasalunds IF S
|
1-4
|
Knutby KN2 |
|
|
382 |
P11S-17 |
16:00 |
Bele Barkarby Vit -
Sollentuna FK Silverdal
|
0-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
383 |
P11S-17 |
16:00 |
IK Sirius FK P04:blå -
AIK P05 U
|
4-2
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
381 |
F10M-3 |
16:00 |
Håbo FF 1 -
Vendelsö IK
|
3-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
380 |
F10M-3 |
16:00 |
IFK Viksjö F05-1 -
IFK Österåker 3
|
2-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
379 |
P10L-4 |
16:00 |
IFK Uppsala P05 Lag 2 -
Ängby IF (p05)
|
0-4
|
Bromstens BR2 |
|
|
378 |
P10L-4 |
16:00 |
Reymersholms IK P05:1 -
Tullinge TP FK
|
6-0
|
Bromstens BR1 |
|
|
377 |
P10S-1 |
15:55 |
BP P05-3 -
BP 05-4
|
1-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
376 |
P10S-1 |
15:55 |
Enskede IK P10 -
Täby United FC
|
1-4
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
375 |
F9-2 |
15:35 |
AIK F06 Svart -
Vaksala F06 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
373 |
F9-2 |
15:35 |
Spånga Flickor 06 -
Gimo IF FK F06 vit
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
374 |
F9-2 |
15:35 |
Ösmo -
Ursvik IK
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
370 |
P10L-3 |
15:20 |
Hammarby IF FF P06.5 -
Vendelsö IK P06 Handen
|
1-1
|
Bromstens BR2 |
|
|
367 |
F11M-3 |
15:20 |
IFK Mariehamn -
Sollentuna FK F04Nord
|
0-5
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
368 |
F11M-3 |
15:20 |
Örby IS -
Håbo FF
|
0-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
371 |
P11S-18 |
15:20 |
AIK Svart -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
0-3
(WO) |
Stora Mossen SM1 |
|
|
372 |
P11S-18 |
15:20 |
Pappas Pojkar FF Blå -
Upsala IF Vit
|
4-4
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
369 |
P10L-3 |
15:20 |
IFK Uppsala P05 -
Sollentuna FK P05 Norrviken 1
|
1-5
|
Bromstens BR1 |
|
|
364 |
F10L-1 |
15:15 |
Ekerö IK Pantrar -
Älta IF Guld
|
1-0
|
Blackeberg B2 |
|
|
365 |
F10L-1 |
15:15 |
Norrtulls SK -
FK Bromma
|
5-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
366 |
F10L-1 |
15:15 |
Hanvikens SK -
Lagga Långhundra BK
|
0-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
361 |
F9-1 |
14:55 |
Bromstens IK -
AIK F06 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
362 |
F9-1 |
14:55 |
Västerhaninge IF blå -
Gimo IF FK F06 blå
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
363 |
F9-1 |
14:55 |
Rotebro IS FF Blå -
Vaksala F06 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
356 |
F11M-2 |
14:40 |
Saltsjöbadens IF -
BP F04-3
|
2-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
355 |
F11M-2 |
14:40 |
Älta IF -
Sunnersta AIF
|
3-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
360 |
F10M-1 |
14:40 |
AIK F05 Svart -
Bele Barkarby F-05
|
0-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
359 |
F10M-1 |
14:40 |
IFK Österåker -
IK Frej
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
357 |
P10L-2 |
14:40 |
IK Sirius FK -
Kiof 1
|
13-2
|
Bromstens BR1 |
|
|
358 |
P10L-2 |
14:40 |
BP P06-4 -
Lohärad IF P05 Svart
|
1-9
|
Bromstens BR2 |
|
|
353 |
P10S-1 |
14:30 |
Täby United FC -
BP P05-3
|
0-4
|
Blackeberg B1 |
|
|
354 |
P10S-1 |
14:30 |
BP 05-4 -
Enskede IK P10
|
6-3
|
Blackeberg B2 |
|
|
350 |
F9-2 |
14:15 |
Gimo IF FK F06 vit -
AIK F06 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
351 |
F9-2 |
14:15 |
Ösmo -
Spånga Flickor 06
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
352 |
F9-2 |
14:15 |
Ursvik IK -
Vaksala F06 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
344 |
P10M-1 |
14:00 |
Tullinge TP FK -
Södertälje FK 05 röd
|
2-6
|
Bromstens BR1 |
|
|
345 |
P10M-1 |
14:00 |
IFK Lidingö P05:3 -
Alsike IF Röd
|
2-4
|
Bromstens BR2 |
|
|
346 |
F10M-2 |
14:00 |
IFK Österåker 2 -
IFK Viksjö F05-2
|
2-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
347 |
F10M-2 |
14:00 |
Håbo FF -
AIK F05 gul
|
3-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
348 |
P11S-2 |
14:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Upsala IF Vit
|
2-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
349 |
P11S-2 |
14:00 |
Bele Barkarby Vit -
AIK P05 U
|
0-0
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
343 |
F9-1 |
13:35 |
Gimo IF FK F06 blå -
Rotebro IS FF Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
342 |
F9-1 |
13:35 |
Vaksala F06 Gul -
Bromstens IK
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
341 |
F9-1 |
13:35 |
AIK F06 Gul -
Västerhaninge IF blå
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
338 |
P11S-1 |
13:20 |
IK Sirius FK P04:blå -
AIK Svart
|
5-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
337 |
P11S-1 |
13:20 |
Sollentuna FK Silverdal -
Pappas Pojkar FF Blå
|
3-0
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
340 |
P11M-3 |
13:20 |
DIF04-3 -
Boo ff P04:9
|
6-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
339 |
P11M-3 |
13:20 |
Vaxholm Blå -
Hammarby P04.3
|
1-4
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
334 |
F11L-3 |
13:20 |
Brottby SK F04/05 -
DSK
|
1-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
335 |
P10M-2 |
13:20 |
Vasalunds if /kista -
Lohärad IF P05 Röd
|
2-1
|
Bromstens BR1 |
|
|
336 |
P10M-2 |
13:20 |
Boo FF P05:8 -
Alsike IF Svart
|
4-0
|
Bromstens BR2 |
|
|
333 |
F11L-3 |
13:20 |
Hanviken SK röd -
Västerhaninge BLÅ
|
3-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
331 |
P9-1 |
12:55 |
BP 07 lag2 -
IFK Aspudden Tellus gul lag 2
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
330 |
P9-1 |
12:55 |
Hammar P06-11 -
Täby FK 2
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
332 |
P9-1 |
12:55 |
Årsta FF B -
Västerhaninge IF
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
323 |
F11M-2 |
12:40 |
Älta IF -
Saltsjöbadens IF
|
4-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
324 |
P10M-3 |
12:40 |
Sundbybergs IK P05City -
Spånga IS P05-7
|
12-0
|
Bromstens BR1 |
|
|
329 |
P11M-1 |
12:40 |
Kallhälls FF -
Hanvikens SK
|
0-5
|
Knutby KN2 |
|
|
328 |
P11M-1 |
12:40 |
UNIK P04 blå -
Saltsjö-Boo IF
|
9-0
|
Knutby KN1 |
|
|
321 |
F11L-2 |
12:40 |
Hanviken SK vit -
Sollentuna FK Kärrdal lag2
|
3-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
320 |
F11L-2 |
12:40 |
Västerhaninge VIT -
Bro IK F04/05
|
7-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
326 |
P11L-1 |
12:40 |
Råsunda IS 2 -
Reymers
|
4-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
327 |
P11L-1 |
12:40 |
Norrtull SK-svart -
Brommapojkarna P04-9
|
2-5
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
322 |
F11M-2 |
12:40 |
Sunnersta AIF -
BP F04-3
|
3-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
325 |
P10M-3 |
12:40 |
Sollentuna FK P05 Norrviken 2 -
Alsike IF Gul
|
5-1
|
Bromstens BR2 |
|
|
317 |
P9-2 |
12:15 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Spånga IS 1
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
318 |
P9-2 |
12:15 |
Hammarby IF FF P06:10 -
Rimbo IF Blå
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
319 |
P9-2 |
12:15 |
Årsta FF A -
TÄBY FK 1
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
311 |
P11S-2 |
12:00 |
Upsala IF Vit -
AIK P05 U
|
4-0
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
312 |
P11S-2 |
12:00 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Bele Barkarby Vit
|
2-2
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
314 |
P11M-3 |
12:00 |
Vaxholm Blå -
DIF04-3
|
4-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
313 |
P11M-3 |
12:00 |
Hammarby P04.3 -
Boo ff P04:9
|
4-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
310 |
F10M-2 |
12:00 |
IFK Österåker 2 -
Håbo FF
|
3-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
309 |
F10M-2 |
12:00 |
IFK Viksjö F05-2 -
AIK F05 gul
|
0-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
316 |
P11M-4 |
12:00 |
Boo FF P04:13 -
Bele Barkarby Vit
|
1-6
|
Knutby KN2 |
|
|
307 |
P10M-1 |
12:00 |
Södertälje FK 05 röd -
Alsike IF Röd
|
7-0
|
Bromstens BR1 |
|
|
308 |
P10M-1 |
12:00 |
Tullinge TP FK -
IFK Lidingö P05:3
|
4-0
|
Bromstens BR2 |
|
|
315 |
P11M-4 |
12:00 |
Sollentuna FK Norrviken -
Brommapojkarna P04-25
|
0-4
|
Knutby KN1 |
|
|
304 |
P9-1 |
11:35 |
IFK Aspudden Tellus gul lag 2 -
Hammar P06-11
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
305 |
P9-1 |
11:35 |
Årsta FF B -
Täby FK 2
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
306 |
P9-1 |
11:35 |
BP 07 lag2 -
Västerhaninge IF
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
298 |
P10M-2 |
11:20 |
Lohärad IF P05 Röd -
Alsike IF Svart
|
1-0
|
Bromstens BR1 |
|
|
299 |
P10M-2 |
11:20 |
Vasalunds if /kista -
Boo FF P05:8
|
4-1
|
Bromstens BR2 |
|
|
296 |
F11L-3 |
11:20 |
Västerhaninge BLÅ -
DSK
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
297 |
F11L-3 |
11:20 |
Hanviken SK röd -
Brottby SK F04/05
|
2-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
302 |
P11L-1 |
11:20 |
Reymers -
Brommapojkarna P04-9
|
2-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
303 |
P11L-1 |
11:20 |
Råsunda IS 2 -
Norrtull SK-svart
|
2-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
301 |
P11S-1 |
11:20 |
Sollentuna FK Silverdal -
IK Sirius FK P04:blå
|
1-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
300 |
P11S-1 |
11:20 |
Pappas Pojkar FF Blå -
AIK Svart
|
4-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
295 |
P10S-1 |
11:15 |
Enskede IK P10 -
BP P05-3
|
1-5
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
294 |
P10S-1 |
11:15 |
Täby United FC -
BP 05-4
|
1-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
293 |
P9-2 |
10:55 |
TÄBY FK 1 -
Rimbo IF Blå
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
292 |
P9-2 |
10:55 |
Spånga IS 1 -
Hammarby IF FF P06:10
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
291 |
P9-2 |
10:55 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Årsta FF A
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
284 |
F11M-2 |
10:40 |
BP F04-3 -
Älta IF
|
0-4
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
283 |
F11M-2 |
10:40 |
Saltsjöbadens IF -
Sunnersta AIF
|
1-4
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
287 |
P11M-1 |
10:40 |
Saltsjö-Boo IF -
Hanvikens SK
|
2-3
|
Knutby KN1 |
|
|
286 |
P10M-3 |
10:40 |
Sundbybergs IK P05City -
Sollentuna FK P05 Norrviken 2
|
2-2
|
Bromstens BR2 |
|
|
281 |
F11L-2 |
10:40 |
Sollentuna FK Kärrdal lag2 -
Västerhaninge VIT
|
4-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
288 |
P11M-1 |
10:40 |
UNIK P04 blå -
Kallhälls FF
|
9-0
|
Knutby KN2 |
|
|
282 |
F11L-2 |
10:40 |
Bro IK F04/05 -
Hanviken SK vit
|
0-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
289 |
P11M-3 |
10:40 |
DIF04-3 -
Hammarby P04.3
|
1-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
290 |
P11M-3 |
10:40 |
Boo ff P04:9 -
Vaxholm Blå
|
1-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
285 |
P10M-3 |
10:40 |
Spånga IS P05-7 -
Alsike IF Gul
|
0-7
|
Bromstens BR1 |
|
|
278 |
P9-1 |
10:15 |
Hammar P06-11 -
BP 07 lag2
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
279 |
P9-1 |
10:15 |
Årsta FF B -
IFK Aspudden Tellus gul lag 2
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
280 |
P9-1 |
10:15 |
Täby FK 2 -
Västerhaninge IF
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
276 |
P10S-1 |
10:05 |
BP 05-4 -
BP P05-3
|
0-4
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
277 |
P10S-1 |
10:05 |
Täby United FC -
Enskede IK P10
|
7-1
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
271 |
P11S-2 |
10:00 |
AIK P05 U -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
3-0
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
270 |
P11S-2 |
10:00 |
Bele Barkarby Vit -
Upsala IF Vit
|
3-2
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
273 |
P11L-1 |
10:00 |
Brommapojkarna P04-9 -
Råsunda IS 2
|
1-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
272 |
P11L-1 |
10:00 |
Norrtull SK-svart -
Reymers
|
2-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
269 |
F10M-2 |
10:00 |
AIK F05 gul -
IFK Österåker 2
|
1-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
266 |
P10M-1 |
10:00 |
IFK Lidingö P05:3 -
Södertälje FK 05 röd
|
1-6
|
Bromstens BR1 |
|
|
268 |
F10M-2 |
10:00 |
Håbo FF -
IFK Viksjö F05-2
|
2-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
267 |
P10M-1 |
10:00 |
Alsike IF Röd -
Tullinge TP FK
|
7-2
|
Bromstens BR2 |
|
|
274 |
P11M-4 |
10:00 |
Brommapojkarna P04-25 -
Bele Barkarby Vit
|
4-0
|
Knutby KN1 |
|
|
275 |
P11M-4 |
10:00 |
Sollentuna FK Norrviken -
Boo FF P04:13
|
4-1
|
Knutby KN2 |
|
|
264 |
P9-2 |
09:35 |
Årsta FF A -
Spånga IS 1
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
265 |
P9-2 |
09:35 |
Hammarby IF FF P06:10 -
TÄBY FK 1
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
263 |
P9-2 |
09:35 |
Rimbo IF Blå -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
261 |
P11M-1 |
09:20 |
Kallhälls FF -
Saltsjö-Boo IF
|
3-1
|
Knutby KN1 |
|
|
262 |
P11M-1 |
09:20 |
Hanvikens SK -
UNIK P04 blå
|
0-2
|
Knutby KN2 |
|
|
255 |
F11L-3 |
09:20 |
Brottby SK F04/05 -
Västerhaninge BLÅ
|
1-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
256 |
F11L-3 |
09:20 |
DSK -
Hanviken SK röd
|
0-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
259 |
P11S-1 |
09:20 |
IK Sirius FK P04:blå -
Pappas Pojkar FF Blå
|
3-2
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
260 |
P11S-1 |
09:20 |
AIK Svart -
Sollentuna FK Silverdal
|
0-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
258 |
P10M-2 |
09:20 |
Alsike IF Svart -
Vasalunds if /kista
|
2-2
|
Bromstens BR2 |
|
|
257 |
P10M-2 |
09:20 |
Boo FF P05:8 -
Lohärad IF P05 Röd
|
7-1
|
Bromstens BR1 |
|
|
254 |
P9-1 |
08:55 |
IFK Aspudden Tellus gul lag 2 -
Täby FK 2
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
253 |
P9-1 |
08:55 |
Västerhaninge IF -
Hammar P06-11
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
252 |
P9-1 |
08:55 |
BP 07 lag2 -
Årsta FF B
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
247 |
F11L-2 |
08:40 |
Sollentuna FK Kärrdal lag2 -
Bro IK F04/05
|
3-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
246 |
F11L-2 |
08:40 |
Hanviken SK vit -
Västerhaninge VIT
|
2-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
251 |
P11M-4 |
08:40 |
Bele Barkarby Vit -
Sollentuna FK Norrviken
|
0-2
|
Knutby KN2 |
|
|
250 |
P11M-4 |
08:40 |
Boo FF P04:13 -
Brommapojkarna P04-25
|
0-3
|
Knutby KN1 |
|
|
248 |
P10M-3 |
08:40 |
Sollentuna FK P05 Norrviken 2 -
Spånga IS P05-7
|
7-0
|
Bromstens BR1 |
|
|
249 |
P10M-3 |
08:40 |
Alsike IF Gul -
Sundbybergs IK P05City
|
1-4
|
Bromstens BR2 |
|
|
241 |
P9-2 |
08:15 |
Hammarby IF FF P06:10 -
Årsta FF A
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
242 |
P9-2 |
08:15 |
TÄBY FK 1 -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
243 |
P9-2 |
08:15 |
Rimbo IF Blå -
Spånga IS 1
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
244 |
P10S-1 |
08:15 |
Enskede IK P10 -
BP 05-4
|
1-8
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
245 |
P10S-1 |
08:15 |
BP P05-3 -
Täby United FC
|
2-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|