117 |
P14 |
18:45 |
Sollentuna FK -
Enskede IK P02-5
|
6-4
(STR) |
Spånga IP 11-m |
B-FINAL |
|
116 |
P14 |
18:15 |
Hammarby P02.6 -
Brommapojkarna
|
0-1
|
Spånga IP 11-m |
A-FINAL |
|
114 |
P14 |
17:45 |
Enskede IK P02-5 -
IFK Lidingö FK P02:3 Blå
|
1-0
|
Bromsten IP 11-m |
B-Semifinal 2 |
|
115 |
P14 |
17:45 |
Sollentuna FK -
Täby United FC
|
2-1
|
Spånga IP 11-m |
B-Semifinal 1 |
|
112 |
P14 |
17:15 |
IFK Lidingö FK P02:3 Vit -
Brommapojkarna
|
0-1
|
Bromsten IP 11-m |
A-Semifinal 2 |
|
113 |
P14 |
17:15 |
Hammarby P02.6 -
Kungsängens IF
|
4-0
|
Spånga IP 11-m |
A-Semifinal 1 |
|
111 |
P10 |
17:00 |
AIK P06U2 -
Rågsveds IF
|
4-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
A-FINAL |
|
110 |
P10 |
16:30 |
AIK P06 svart -
DIF P06 lag 7
|
2-1
|
SÄ1 SödraÄngby |
B-FINAL |
|
109 |
P14-1 |
16:15 |
Sollentuna FK -
IFK Lidingö FK P02:3 Blå
|
1-0
|
Bromsten IP 11-m |
|
|
108 |
P14-2 |
16:10 |
IFK Lidingö FK P02:3 Vit -
Enskede IK P02-5
|
2-1
|
Spånga IP 11-m |
|
|
107 |
P10 |
16:00 |
Vendelsö IK P06 Handen -
Rågsveds IF
|
2-3
|
SÄ2 SödraÄngby |
A-Semifinal 2 |
|
106 |
P10 |
16:00 |
AIK P06U2 -
Vendelsö IK Gul 2
|
4-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
A-Semifinal 1 |
|
105 |
P14-1 |
15:45 |
Hammarby P02.6 -
Brommapojkarna
|
2-0
|
Bromsten IP 11-m |
|
|
104 |
P14-2 |
15:40 |
Täby United FC -
Kungsängens IF
|
0-1
|
Spånga IP 11-m |
|
|
102 |
P10 |
15:30 |
Sickla IF Blå 2 -
AIK P06 svart
|
1-5
|
SÄ1 SödraÄngby |
B-Semifinal 1 |
|
103 |
P10 |
15:30 |
DIF P06 lag 7 -
Runby IF
|
2-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
B-Semifinal 2 |
|
101 |
P12L |
15:15 |
Västerhaninge IF vit -
Segeltorps IF P04:3
|
1-4
|
Fotbollshall Spånga IP |
Plats 5-6 |
|
99 |
P12L |
15:10 |
Enskede IK Röd -
Sollentuna FK Helenelund
|
1-0
|
BR1 Bromsten |
Plats 9-10 |
|
100 |
P12L |
15:10 |
Tullinge TP -
Karlbergs BK
|
2-1
|
BR2 Bromsten |
Plats 7-8 |
|
96 |
P14-2 |
15:00 |
Täby United FC -
IFK Lidingö FK P02:3 Vit
|
1-1
|
Spånga IP 11-m |
|
|
97 |
P10 |
15:00 |
Vendelsö IK P06 Handen -
FK Bromma P06
|
5-4
(STR) |
SÄ1 SödraÄngby |
A-1/4-final 3 |
|
98 |
P10 |
15:00 |
Sickla IF Blå 1 -
Rågsveds IF
|
1-7
|
SÄ2 SödraÄngby |
A-1/4-final 4 |
|
95 |
P11L |
14:55 |
IFK VIksjö 2:1 -
IF Brommapojkarna 05
|
4-2
(STR) |
NÄ2 Nälsta |
A-FINAL |
|
93 |
P12L |
14:40 |
Brottby SK -
Boo FF
|
6-0
|
BR2 Bromsten |
Plats 3-4 |
|
94 |
P12MS |
14:40 |
Skogås-Trångsund Blå -
Enskede IK Röd
|
5-0
|
Fotbollshall Spånga IP |
A-FINAL |
|
92 |
P12L |
14:40 |
Västerås IK 2 -
Knivsta IK
|
3-1
|
BR1 Bromsten |
FINAL |
|
91 |
P10 |
14:30 |
Vendelsö IK Gul 1 -
Vendelsö IK Gul 2
|
1-7
|
SÄ2 SödraÄngby |
A-1/4-final 2 |
|
89 |
P14-2 |
14:30 |
Kungsängens IF -
Enskede IK P02-5
|
4-0
|
Spånga IP 11-m |
|
|
90 |
P10 |
14:30 |
AIK P06U2 -
Älta IF
|
10-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
A-1/4-final 1 |
|
88 |
P11L |
14:15 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
Årsta FF P05:1
|
2-4
|
NÄ1 Nälsta |
B-FINAL |
|
85 |
F1011-1 |
14:05 |
Ekerö IK -
IK Frej
|
0-5
|
BR1 Bromsten |
|
|
86 |
F1011-1 |
14:05 |
Boo FF -
IFK Viksjö
|
1-4
|
BR2 Bromsten |
|
|
87 |
P12MS |
14:05 |
BP P04-6 -
Brommapojkarna BP 04:04
|
0-5
|
Fotbollshall Spånga IP |
B-FINAL |
|
84 |
P14-1 |
13:40 |
IFK Lidingö FK P02:3 Blå -
Brommapojkarna
|
1-0
|
Blackeberg 11-m |
|
|
80 |
P12L-2 |
13:35 |
Knivsta IK -
Sollentuna FK Helenelund
|
2-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
81 |
P12L-2 |
13:35 |
Karlbergs BK -
Segeltorps IF P04:3
|
2-4
|
BR2 Bromsten |
|
|
82 |
P11L |
13:35 |
IFK VIksjö 2:1 -
Ängby IF P05
|
1-0
|
NÄ1 Nälsta |
A-Semifinal 1 |
|
83 |
P11L |
13:35 |
IFK VIksjö 2:2 -
IF Brommapojkarna 05
|
1-3
|
NÄ2 Nälsta |
A-Semifinal 2 |
|
79 |
P10-3 |
13:30 |
Rågsveds IF -
DIF P06 lag 7
|
4-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
78 |
P10-3 |
13:30 |
Vendelsö IK P06 Handen -
Sickla IF Blå 2
|
3-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
75 |
P12MS |
13:30 |
Husby FF -
Enskede IK Röd
|
2-3
|
Fotbollshall Spånga IP |
A-Semifinal 2 |
|
76 |
P12L-1 |
13:30 |
Tullinge TP -
Västerås IK 2
|
0-3
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
77 |
P12L-1 |
13:30 |
Enskede IK Röd -
Västerhaninge IF vit
|
1-3
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
74 |
P14-1 |
13:10 |
Sollentuna FK -
Hammarby P02.6
|
0-1
|
Blackeberg 11-m |
|
|
72 |
P11L |
13:05 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
6-0
|
NÄ1 Nälsta |
B-Semifinal 1 |
|
73 |
P11L |
13:05 |
Täby United -
Årsta FF P05:1
|
0-3
|
NÄ2 Nälsta |
B-Semifinal 2 |
|
67 |
P12MS |
13:00 |
Skogås-Trångsund Blå -
Ursvik Svart
|
2-1
|
Fotbollshall Spånga IP |
A-Semifinal 1 |
|
68 |
P12MS |
13:00 |
BP P04-6 -
Västerhaninge IF blå
|
4-1
|
SPÅ1 Spånga |
B-Semifinal 1 |
|
69 |
P12MS |
13:00 |
Brommapojkarna BP 04:04 -
IFK Stocksund
|
4-3
|
SPÅ2 Spånga |
B-Semifinal 2 |
|
70 |
P10-2 |
13:00 |
Älta IF -
Vendelsö IK Gul 2
|
3-4
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
71 |
P10-2 |
13:00 |
FK Bromma P06 -
AIK P06 svart
|
1-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
66 |
F1011-1 |
13:00 |
IFK Viksjö -
AIK
|
1-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
65 |
F1011-1 |
13:00 |
IK Frej -
Boo FF
|
5-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
64 |
P14-2 |
12:35 |
IFK Lidingö FK P02:3 Vit -
Kungsängens IF
|
1-0
|
Blackeberg 11-m |
|
|
59 |
P12L-2 |
12:30 |
Segeltorps IF P04:3 -
Boo FF
|
0-3
|
BR2 Bromsten |
|
|
63 |
P10-1 |
12:30 |
Runby IF -
AIK P06U2
|
0-10
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
61 |
P12L-1 |
12:30 |
Västerhaninge IF vit -
Brottby SK
|
1-0
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
62 |
P10-1 |
12:30 |
Vendelsö IK Gul 1 -
Sickla IF Blå 1
|
1-3
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
60 |
P12L-1 |
12:30 |
Västerås IK 2 -
Enskede IK Röd
|
4-1
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
58 |
P12L-2 |
12:30 |
Sollentuna FK Helenelund -
Karlbergs BK
|
1-5
|
BR1 Bromsten |
|
|
57 |
P14-2 |
12:05 |
Enskede IK P02-5 -
Täby United FC
|
1-0
|
Blackeberg 11-m |
|
|
52 |
P12MS-2 |
12:00 |
Husby FF -
Brommapojkarna BP 04:04
|
3-2
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
53 |
P12MS-1 |
12:00 |
Enskede IK Röd -
BP P04-6
|
2-2
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
54 |
P12MS-1 |
12:00 |
Skogås-Trångsund Blå -
IFK Stocksund
|
3-1
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
55 |
P10-3 |
12:00 |
Sickla IF Blå 2 -
DIF P06 lag 7
|
2-1
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
56 |
P10-3 |
12:00 |
Vendelsö IK P06 Handen -
Rågsveds IF
|
1-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
50 |
P11L-1 |
11:55 |
IFK VIksjö 2:1 -
IF Brommapojkarna 05
|
2-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
51 |
P11L-1 |
11:55 |
Årsta FF P05:1 -
SKÅ IK Bygdegård Grön
|
4-6
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
49 |
F1011-1 |
11:55 |
AIK -
Ekerö IK
|
1-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
48 |
F1011-1 |
11:55 |
IFK Viksjö -
IK Frej
|
1-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
43 |
P12MS-2 |
11:30 |
Västerhaninge IF blå -
Ursvik Svart
|
3-3
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
42 |
P14-1 |
11:30 |
Hammarby P02.6 -
IFK Lidingö FK P02:3 Blå
|
3-0
|
Blackeberg 11-m |
|
|
44 |
P12L-1 |
11:30 |
Västerhaninge IF vit -
Västerås IK 2
|
2-4
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
45 |
P12L-1 |
11:30 |
Brottby SK -
Tullinge TP
|
2-1
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
46 |
P10-2 |
11:30 |
Vendelsö IK Gul 2 -
AIK P06 svart
|
2-1
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
47 |
P10-2 |
11:30 |
Älta IF -
FK Bromma P06
|
4-4
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
40 |
P12L-2 |
11:25 |
Segeltorps IF P04:3 -
Sollentuna FK Helenelund
|
3-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
41 |
P12L-2 |
11:25 |
Boo FF -
Knivsta IK
|
1-2
|
BR2 Bromsten |
|
|
38 |
P11L-2 |
11:20 |
SKÅ IK Bygdegård Gul -
IFK VIksjö 2:2
|
0-3
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
39 |
P11L-2 |
11:20 |
Ängby IF P05 -
Täby United
|
1-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
34 |
P12MS-1 |
11:00 |
Skogås-Trångsund Blå -
Enskede IK Röd
|
2-0
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
35 |
P12MS-1 |
11:00 |
IFK Stocksund -
BP P04-6
|
2-2
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
36 |
P10-1 |
11:00 |
Sickla IF Blå 1 -
AIK P06U2
|
0-8
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
37 |
P10-1 |
11:00 |
Vendelsö IK Gul 1 -
Runby IF
|
4-2
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
33 |
P14-1 |
11:00 |
Brommapojkarna -
Sollentuna FK
|
2-0
|
Blackeberg 11-m |
|
|
32 |
P12MS-2 |
10:55 |
Västerhaninge IF blå -
Husby FF
|
0-6
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
30 |
F1011-1 |
10:50 |
IK Frej -
AIK
|
4-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
31 |
F1011-1 |
10:50 |
Boo FF -
Ekerö IK
|
2-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
28 |
P11L-1 |
10:45 |
Årsta FF P05:1 -
IFK VIksjö 2:1
|
0-6
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
29 |
P11L-1 |
10:45 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
IF Brommapojkarna 05
|
0-3
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
24 |
P12L-1 |
10:30 |
Västerås IK 2 -
Brottby SK
|
2-2
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
25 |
P12L-1 |
10:30 |
Enskede IK Röd -
Tullinge TP
|
2-2
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
26 |
P10-3 |
10:30 |
Rågsveds IF -
Sickla IF Blå 2
|
12-1
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
27 |
P10-3 |
10:30 |
DIF P06 lag 7 -
Vendelsö IK P06 Handen
|
1-4
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
23 |
P12MS-2 |
10:25 |
Ursvik Svart -
Brommapojkarna BP 04:04
|
0-0
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
21 |
P12L-2 |
10:20 |
Sollentuna FK Helenelund -
Boo FF
|
0-7
|
BR1 Bromsten |
|
|
22 |
P12L-2 |
10:20 |
Karlbergs BK -
Knivsta IK
|
0-5
|
BR2 Bromsten |
|
|
19 |
P11L-2 |
10:10 |
Ängby IF P05 -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
2-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
20 |
P11L-2 |
10:10 |
Täby United -
IFK VIksjö 2:2
|
3-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
18 |
P10-2 |
10:00 |
AIK P06 svart -
Älta IF
|
2-3
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
17 |
P10-2 |
10:00 |
FK Bromma P06 -
Vendelsö IK Gul 2
|
3-3
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
15 |
P12MS-1 |
10:00 |
Enskede IK Röd -
IFK Stocksund
|
2-0
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
16 |
P12MS-1 |
10:00 |
BP P04-6 -
Skogås-Trångsund Blå
|
1-5
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
14 |
P12MS-2 |
09:50 |
Brommapojkarna BP 04:04 -
Västerhaninge IF blå
|
1-1
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
12 |
F1011-1 |
09:45 |
AIK -
Boo FF
|
0-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
13 |
F1011-1 |
09:45 |
Ekerö IK -
IFK Viksjö
|
0-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
10 |
P11L-1 |
09:35 |
IF Brommapojkarna 05 -
Årsta FF P05:1
|
1-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
11 |
P11L-1 |
09:35 |
IFK VIksjö 2:1 -
SKÅ IK Bygdegård Grön
|
2-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
6 |
P12L-1 |
09:30 |
Brottby SK -
Enskede IK Röd
|
2-0
|
SPÅ1 Spånga |
|
|
7 |
P12L-1 |
09:30 |
Tullinge TP -
Västerhaninge IF vit
|
4-0
|
SPÅ2 Spånga |
|
|
8 |
P10-1 |
09:30 |
Runby IF -
Sickla IF Blå 1
|
1-2
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
9 |
P10-1 |
09:30 |
AIK P06U2 -
Vendelsö IK Gul 1
|
5-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
5 |
P12MS-2 |
09:20 |
Husby FF -
Ursvik Svart
|
3-3
|
Fotbollshall Spånga IP |
|
|
4 |
P12L-2 |
09:15 |
Knivsta IK -
Segeltorps IF P04:3
|
2-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
3 |
P12L-2 |
09:15 |
Boo FF -
Karlbergs BK
|
3-4
|
BR1 Bromsten |
|
|
1 |
P11L-2 |
09:00 |
IFK VIksjö 2:2 -
Ängby IF P05
|
2-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
2 |
P11L-2 |
09:00 |
SKÅ IK Bygdegård Gul -
Täby United
|
0-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|