39 |
P16-1 |
09:00 |
Grand Bodø -
TP-47
|
3-2
|
ARCUS |
|
|
40 |
F13-1 |
09:00 |
Bergnäset AIK -
IFK Luleå
|
1-1
|
BJÖRX |
|
|
41 |
P13-2 |
09:00 |
Piteå IF 1 -
Lira BK
|
1-1
|
HERTSÖ |
|
|
42 |
F14-2 |
09:00 |
Luleå SK/Notviken -
Alviks IK
|
2-0
|
PORSÖ |
|
|
43 |
P14-3 |
09:00 |
Ersmarks IK -
IFK Luleå
|
4-0
|
TUNA |
|
|
44 |
P16-1 |
10:00 |
Lira BK -
Piteå IF
|
4-1
|
ARCUS |
|
|
45 |
F13-1 |
10:00 |
Gammelstads IF -
Piteå IF 1
|
0-7
|
BJÖRX |
|
|
46 |
P13-2 |
10:00 |
Gammelgårdens IF -
Alviks IK
|
0-5
|
HERTSÖ |
|
|
47 |
F14-2 |
10:00 |
Storfors AIK -
FC Norrsken
|
3-0
|
PORSÖ |
|
|
48 |
F16-2 |
10:00 |
Sunderby SK -
BAIK/Alvik
|
0-0
|
SKOG |
|
|
49 |
P14-3 |
10:00 |
Gammelgårdens IF -
Gammelstads IF
|
4-0
|
TUNA |
|
|
50 |
P16-3 |
11:00 |
Sunderby SK -
Sävast AIF
|
8-0
|
ARCUS |
|
|
51 |
F13-2 |
11:00 |
Ersmarks IK -
Lira BK
|
5-0
|
BJÖRX |
|
|
52 |
P13-3 |
11:00 |
Storfors AIK -
Munksund-Skuthamns SK
|
1-1
|
HERTSÖ |
|
|
53 |
F14-1 |
11:00 |
Piteå IF -
Morön BK
|
0-0
|
PORSÖ |
|
|
54 |
F16-2 |
11:00 |
Lira BK F02 -
TP-47
|
0-0
|
SKOG |
|
|
55 |
P14-2 |
11:00 |
Lira BK -
Munksund-Skuthamns SK
|
0-1
|
TUNA |
|
|
56 |
P16-3 |
12:00 |
Kiruna FF -
Alviks IK
|
2-0
|
ARCUS |
|
|
57 |
F13-2 |
12:00 |
Luleå SK -
Piteå IF 2
|
0-2
|
BJÖRX |
|
|
58 |
P13-3 |
12:00 |
IFK Luleå -
Kiruna FF
|
2-3
|
HERTSÖ |
|
|
59 |
F14-1 |
12:00 |
Lira BK -
Assi if
|
2-1
|
PORSÖ |
|
|
60 |
F16-1 |
12:00 |
Unbyns IF -
IBFF/SAIK
|
0-4
|
SKOG |
|
|
61 |
P14-2 |
12:00 |
Bodens BK -
Sunnanå SK
|
1-7
|
TUNA |
|
|
62 |
P16-2 |
13:00 |
Tegs SK -
IFK Kalix
|
7-0
|
ARCUS |
|
|
63 |
F13-1 |
13:00 |
Piteå IF 1 -
Trångfors IF
|
3-2
|
BJÖRX |
|
|
64 |
P13-1 |
13:00 |
Luleå SK -
Piteå IF 2
|
1-4
|
HERTSÖ |
|
|
65 |
F14-3 |
13:00 |
Sunderby SK -
Munksund-Skuthamns SK
|
2-2
|
PORSÖ |
|
|
66 |
F16-1 |
13:00 |
Assi IF -
Lira BK/Alvik IK F01
|
0-3
|
SKOG |
|
|
67 |
P14-1 |
13:00 |
Alviks IK -
Morön BK
|
6-0
|
TUNA |
|
|
68 |
P16-2 |
14:00 |
Gammelstads IF -
Bodens BK FF
|
0-4
|
ARCUS |
|
|
69 |
F13-1 |
14:00 |
Gammelstads IF -
IFK Luleå
|
1-4
|
BJÖRX |
|
|
70 |
P13-1 |
14:00 |
Gällivare SK -
Sävast AIF
|
5-2
|
HERTSÖ |
|
|
71 |
F14-3 |
14:00 |
Gammelgårdens IF -
Bergnäset AIK
|
0-1
|
PORSÖ |
|
|
72 |
F16-2 |
14:00 |
TP-47 -
BAIK/Alvik
|
1-2
|
SKOG |
|
|
73 |
P14-1 |
14:00 |
Kiruna FF -
Luleå SK
|
0-1
|
TUNA |
|
|
74 |
P16-1 |
15:00 |
Piteå IF -
Grand Bodø
|
0-3
|
ARCUS |
|
|
75 |
F13-2 |
15:00 |
Storfors AIK -
Ersmarks IK
|
1-4
|
BJÖRX |
|
|
76 |
P13-2 |
15:00 |
Gammelgårdens IF -
Lira BK
|
2-2
|
HERTSÖ |
|
|
77 |
F14-2 |
15:00 |
FC Norrsken -
Alviks IK
|
2-3
|
PORSÖ |
|
|
78 |
F16-2 |
15:00 |
Infjärdens SK -
Lira BK F02
|
1-0
|
SKOG |
|
|
79 |
P14-3 |
15:00 |
IFK Luleå -
Gammelgårdens IF
|
2-7
|
TUNA |
|
|
80 |
P16-1 |
16:00 |
TP-47 -
Lira BK
|
0-0
|
ARCUS |
|
|
81 |
F13-2 |
16:00 |
Lira BK -
Piteå IF 2
|
0-2
|
BJÖRX |
|
|
82 |
P13-2 |
16:00 |
Alviks IK -
Piteå IF 1
|
3-2
|
HERTSÖ |
|
|
83 |
F14-2 |
16:00 |
Storfors AIK -
Luleå SK/Notviken
|
0-1
|
PORSÖ |
|
|
84 |
F16-1 |
16:00 |
Lira BK/Alvik IK F01 -
IBFF/SAIK
|
2-0
|
SKOG |
|
|
85 |
P14-3 |
16:00 |
Gammelstads IF -
Ersmarks IK
|
0-5
|
TUNA |
|
|
86 |
P16-3 |
17:00 |
Sunderby SK -
Kiruna FF
|
2-0
|
ARCUS |
|
|
87 |
F13-1 |
17:00 |
IFK Luleå -
Piteå IF 1
|
1-2
|
BJÖRX |
|
|
88 |
P13-3 |
17:00 |
Munksund-Skuthamns SK -
Kiruna FF
|
0-5
|
HERTSÖ |
|
|
89 |
F14-1 |
17:00 |
Morön BK -
Assi if
|
1-0
|
PORSÖ |
|
|
90 |
F16-1 |
17:00 |
Assi IF -
Unbyns IF
|
5-0
|
SKOG |
|
|
91 |
P14-2 |
17:00 |
Sunnanå SK -
Munksund-Skuthamns SK
|
4-1
|
TUNA |
|
|
92 |
P16-3 |
18:00 |
Sävast AIF -
Alviks IK
|
0-2
|
ARCUS |
|
|
93 |
F13-1 |
18:00 |
Trångfors IF -
Bergnäset AIK
|
0-0
|
BJÖRX |
|
|
94 |
P13-3 |
18:00 |
IFK Luleå -
Storfors AIK
|
4-1
|
HERTSÖ |
|
|
95 |
F14-1 |
18:00 |
Piteå IF -
Lira BK
|
1-2
|
PORSÖ |
|
|
96 |
F16-2 |
18:00 |
TP-47 -
Infjärdens SK
|
1-1
|
SKOG |
|
|
97 |
P14-2 |
18:00 |
Lira BK -
Bodens BK
|
1-0
|
TUNA |
|
|
98 |
P16-2 |
19:00 |
Gammelstads IF -
IFK Kalix
|
2-0
|
ARCUS |
|
|
99 |
F13-2 |
19:00 |
Piteå IF 2 -
Ersmarks IK
|
2-3
|
BJÖRX |
|
|
100 |
P13-1 |
19:00 |
Sävast AIF -
Piteå IF 2
|
4-3
|
HERTSÖ |
|
|
101 |
F14-3 |
19:00 |
Sunderby SK -
Gammelgårdens IF
|
0-0
|
PORSÖ |
|
|
102 |
F16-2 |
19:00 |
Lira BK F02 -
Sunderby SK
|
0-6
|
SKOG |
|
|
103 |
P14-1 |
19:00 |
Kiruna FF -
Alviks IK
|
1-1
|
TUNA |
|
|
104 |
P16-2 |
20:00 |
Bodens BK FF -
Tegs SK
|
1-2
|
ARCUS |
|
|
105 |
F13-2 |
20:00 |
Luleå SK -
Storfors AIK
|
2-2
|
BJÖRX |
|
|
106 |
P13-1 |
20:00 |
Luleå SK -
Gällivare SK
|
2-3
|
HERTSÖ |
|
|
107 |
F14-3 |
20:00 |
Munksund-Skuthamns SK -
Bergnäset AIK
|
2-4
|
PORSÖ |
|
|
108 |
P14-1 |
20:00 |
Morön BK -
Luleå SK
|
1-5
|
TUNA |
|
|