438 |
P08-1 |
08:00 |
TP-47 -
Keps08
|
4-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
461 |
P09-1 |
08:00 |
TP-47 P09 -
Keps 09
|
14-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
197 |
P07-2 |
08:00 |
TP-47 punainen -
KemPa
|
5-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
764 |
P0405-2 |
08:00 |
SuPS -
TP-47
|
1-3
|
Pohjan stadion |
|
|
697 |
T0708-2 |
08:00 |
Haukiputaan Pallo -
Merilappi United T07
|
3-2
|
Puuluoto 1 |
|
|
702 |
T06-1 |
08:00 |
TP-47 T08 Lohi -
KiuPa Kiuruveden Palloilijat
|
0-2
|
Puuluoto 3 |
|
|
186 |
P07-1 |
08:50 |
Haparanda FF -
Keps Valkonen
|
0-5
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
77 |
P06-1 |
08:50 |
Kolarin Kontio -
FC Santa Claus Juniorit
|
0-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
439 |
P08-1 |
08:50 |
Kolarin Kontio -
SoPa
|
1-1
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
83 |
P06-2 |
08:50 |
Sopa D06 -
KePS
|
2-1
|
Puuluoto 1 |
|
|
462 |
P09-1 |
08:50 |
Oulunsalon Pallo -
Oulunsalon Pallo valkoinen
|
3-3
|
Puuluoto 3 |
|
|
531 |
T0405-1 |
09:00 |
FC 92 Nivala -
TP-47/HauPa yj
|
1-0
|
Pohjan stadion |
|
|
541 |
P11V-1 |
09:00 |
Fc Kemi/KePS P11 punainen -
Haparanda FF
|
2-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
627 |
P12-1 |
09:00 |
TP-47 P12 -
Tojk Pojat 11-13
|
0-5
|
Puuluoto 7 |
|
|
557 |
P11V-1 |
09:00 |
TP-47 T10-11 valkoinen -
KemPa Brasilia
|
0-9
|
Puuluoto 8 |
|
|
290 |
P11E-1 |
09:30 |
Fc Kemi P11 musta -
TP-47 P11 Valkoinen
|
8-1
|
Puuluoto 6 |
|
|
78 |
P06-1 |
09:40 |
ToJK sininen -
IFK Kalix
|
1-7
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
84 |
P06-2 |
09:40 |
ToJK valkoinen -
OLS 06 Pohjoinen
|
2-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
691 |
T0708-1 |
09:40 |
Pellon Ponsi -
SoPa
|
2-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
187 |
P07-1 |
09:40 |
OLS Ranska 07 PSG -
TP-47 P07 valkoinen
|
0-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
703 |
T06-1 |
09:40 |
Limingan Pallokarhut T06 -
Merilappi United T06
|
1-0
|
Puuluoto 1 |
|
|
760 |
P0405-1 |
10:00 |
KemPa 04/05 -
IFK Luleå
|
2-1
|
Pohjan stadion |
|
|
991 |
P10V-1 |
10:00 |
Oulunsalon Pallo ManU -
TP-47 T09-10
|
3-5
|
Puuluoto 4 |
|
|
980 |
P10E-1 |
10:00 |
Fc Kemi P10 musta -
Haparanda FF
|
6-4
|
Puuluoto 5 |
|
|
274 |
P11E-1 |
10:00 |
Haupa Vihreä -
TP-47 P11 Punainen
|
2-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
628 |
P12-1 |
10:00 |
OLS Ranska -
HauPa (Keltainen)
|
2-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
272 |
P11E-1 |
10:00 |
OLS Ranska 11 PSG -
Haupa Keltainen
|
1-6
|
Puuluoto 8 |
|
|
698 |
T0708-2 |
10:30 |
Haukiputaan Pallo -
Kolarin Kontio
|
2-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
704 |
T06-1 |
10:30 |
TP-47 -
TP-47 T08 Lohi
|
3-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
440 |
P08-1 |
10:30 |
Keps08 -
Haparanda FF
|
2-2
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
699 |
T0708-2 |
10:30 |
Merilappi United T07 -
TP-47 T08 Pato
|
6-0
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
463 |
P09-1 |
10:30 |
Keps 09 -
KemPa09
|
1-9
|
Puuluoto 1 |
|
|
199 |
P07-2 |
10:30 |
KemPa -
IFK Kalix
|
0-3
|
Puuluoto 3 |
|
|
1020 |
P10V-1 |
10:30 |
Keps 2010 -
TP-47 P10 sininen
|
9-1
|
Puuluoto 4 |
|
|
545 |
P11V-1 |
10:30 |
Haupa Valkoinen -
Fc Kemi/KePS P11 punainen
|
0-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
635 |
P12-1 |
10:30 |
RoPS P12/13 Valkoinen -
Tojk Pojat 11-13
|
3-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
548 |
P11V-1 |
10:30 |
TP-47 T10-11 pun -
OLS Ruotsi 11 Hammarby
|
0-15
|
Puuluoto 8 |
|
|
532 |
T0405-1 |
11:00 |
ToU T03-04 -
Haparanda FF
|
4-0
|
Pohjan stadion |
|
|
979 |
P10E-1 |
11:00 |
Ajax P10 Ranska -
FC Santa Claus juniorit
|
9-0
|
Puuluoto 4 |
|
|
992 |
P10V-1 |
11:00 |
LaFK10 -
TP-47 P10 valkoinen
|
9-3
|
Puuluoto 5 |
|
|
553 |
P11V-1 |
11:00 |
KemPa Brasilia -
HauPa T11
|
1-3
|
Puuluoto 6 |
|
|
636 |
P12-1 |
11:00 |
RoPS P12/13 Sininen -
Keps12
|
5-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
300 |
P11E-1 |
11:00 |
Kempa P11 -
HauPa P12 keltainen
|
0-5
|
Puuluoto 8 |
|
|
441 |
P08-1 |
11:20 |
TP-47 -
Kolarin Kontio
|
5-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
464 |
P09-1 |
11:20 |
TP-47 P09 -
Oulunsalon Pallo
|
10-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
188 |
P07-1 |
11:20 |
Ajax-Sarkkiranta -
Keps Valkonen
|
3-3
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
201 |
P07-2 |
11:20 |
FC JPS -
OLS
|
9-3
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
442 |
P08-1 |
11:20 |
FC Kemi P08-09 -
SoPa
|
4-2
|
Puuluoto 3 |
|
|
993 |
P10V-1 |
11:30 |
TP-47 P10 punainen -
Ajax P10V Portugali
|
2-7
|
Puuluoto 4 |
|
|
277 |
P11E-1 |
11:30 |
OLS Ruotsi 11 AIK -
Haupa Vihreä
|
2-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
275 |
P11E-1 |
11:30 |
OLS Ranska 11 PSG -
Fc Kemi P11 musta
|
2-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
634 |
P12-1 |
11:30 |
HauPa P12 valkoinen -
OLS Ranska
|
0-5
|
Puuluoto 8 |
|
|
759 |
P0405-1 |
12:00 |
OLS 05 -
Kolarin Kontio
|
0-1
|
Pohjan stadion |
|
|
1029 |
P10E |
12:00 |
Haparanda FF -
Fc Kemi P10 punainen
|
9-1
|
Puuluoto 5 |
|
|
552 |
P11V-1 |
12:00 |
OLS Ruotsi 11 Hammarby -
TP-47 T10-11 valkoinen
|
9-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
554 |
P11V-1 |
12:00 |
Fc Kemi/KePS P11 punainen -
TP-47 T10-11 pun
|
6-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
637 |
P12-1 |
12:00 |
HauPa (Keltainen) -
TP-47 P12
|
9-0
|
Puuluoto 8 |
|
|
705 |
T06-1 |
12:10 |
KiuPa Kiuruveden Palloilijat -
Merilappi United T06
|
1-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
79 |
P06-1 |
12:10 |
ToJK sininen -
Kolarin Kontio
|
1-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
465 |
P09-1 |
12:10 |
Haparanda FF -
Oulunsalon Pallo valkoinen
|
9-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
85 |
P06-2 |
12:10 |
ToJK valkoinen -
Sopa D06
|
2-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
692 |
T0708-1 |
12:10 |
Pellon Ponsi -
Laivakankaan Futis Klubi
|
0-0
|
Puuluoto 1 |
|
|
693 |
T0708-1 |
12:10 |
SoPa -
Ifk Kalix
|
2-4
|
Puuluoto 3 |
|
|
994 |
P10V-1 |
12:30 |
TP-47 P10 valkoinen -
Oulunsalon Pallo ManU
|
8-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
981 |
P10E-1 |
12:30 |
Oulunsalon Pallo Juventus -
Ajax P10 Ranska
|
0-6
|
Puuluoto 5 |
|
|
294 |
P11E-1 |
12:30 |
Haupa Keltainen -
TP-47 P11 Punainen
|
16-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
640 |
P12-1 |
12:30 |
Tojk Pojat 11-13 -
RoPS P12/13 Sininen
|
0-5
|
Puuluoto 7 |
|
|
189 |
P07-1 |
13:00 |
TP-47 P07 valkoinen -
Haparanda FF
|
6-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
706 |
T06-1 |
13:00 |
TP-47 T08 Lohi -
Limingan Pallokarhut T06
|
1-5
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
80 |
P06-1 |
13:00 |
IFK Kalix -
FC Santa Claus Juniorit
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
533 |
T0405-1 |
13:00 |
ToJK 03-05 -
FC 92 Nivala
|
0-4
|
Pohjan stadion |
|
|
86 |
P06-2 |
13:00 |
OLS 06 Pohjoinen -
KePS
|
0-1
|
Puuluoto 1 |
|
|
982 |
P10E-1 |
13:00 |
FC Santa Claus juniorit -
Fc Kemi P10 musta
|
1-2
|
Puuluoto 4 |
|
|
998 |
P10V-1 |
13:00 |
LaFK10 -
TP-47 T09-10
|
3-1
|
Puuluoto 5 |
|
|
639 |
P12-1 |
13:00 |
OLS Ranska -
RoPS P12/13 Valkoinen
|
4-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
280 |
P11E-1 |
13:00 |
Haupa Vihreä -
TP-47 P11 Valkoinen
|
7-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
282 |
P11E-1 |
13:00 |
Kempa P11 -
OLS Ranska 11 PSG
|
0-4
|
Puuluoto 8 |
|
|
999 |
P10V-1 |
13:30 |
Ajax P10V Portugali -
TP-47 P10 sininen
|
3-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
642 |
P12-1 |
13:30 |
Keps12 -
HauPa P12 valkoinen
|
1-4
|
Puuluoto 6 |
|
|
555 |
P11V-1 |
13:30 |
Haparanda FF -
TP-47 T10-11 valkoinen
|
10-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
556 |
P11V-1 |
13:30 |
Haupa Valkoinen -
OLS Ruotsi 11 Hammarby
|
2-2
|
Puuluoto 8 |
|
|
444 |
P08-1 |
13:50 |
Kolarin Kontio -
FC Kemi P08-09
|
2-3
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
190 |
P07-1 |
13:50 |
OLS Ranska 07 PSG -
Ajax-Sarkkiranta
|
0-9
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
443 |
P08-1 |
13:50 |
Haparanda FF -
TP-47
|
0-6
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
202 |
P07-2 |
13:50 |
IFK Kalix -
TP-47 punainen
|
0-4
|
Puuluoto 1 |
|
|
466 |
P09-1 |
13:50 |
KemPa09 -
TP-47 P09
|
0-11
|
Puuluoto 3 |
|
|
534 |
T0405-1 |
14:00 |
TP-47/HauPa yj -
ToU T03-04
|
0-1
|
Pohjan stadion |
|
|
997 |
P10V-1 |
14:00 |
TP-47 P10 valkoinen -
Fc Kemi P10 punainen
|
5-4
|
Puuluoto 4 |
|
|
983 |
P10E-1 |
14:00 |
Haparanda FF -
Oulunsalon Pallo Juventus
|
6-3
|
Puuluoto 5 |
|
|
562 |
P11V-1 |
14:00 |
KemPa Brasilia -
TP-47 T10-11 pun
|
4-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
645 |
P12-1 |
14:00 |
RoPS P12/13 Sininen -
TP-47 P12
|
9-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
288 |
P11E-1 |
14:00 |
TP-47 P11 Punainen -
OLS Ruotsi 11 AIK
|
0-8
|
Puuluoto 8 |
|
|
984 |
P10E-1 |
14:30 |
Ajax P10 Ranska -
Fc Kemi P10 musta
|
6-4
|
Puuluoto 4 |
|
|
1011 |
P10V-1 |
14:30 |
TP-47 T09-10 -
TP-47 P10 punainen
|
1-4
|
Puuluoto 5 |
|
|
289 |
P11E-1 |
14:30 |
Kempa P11 -
Haupa Keltainen
|
0-9
|
Puuluoto 6 |
|
|
287 |
P11E-1 |
14:30 |
OLS Ranska 11 PSG -
HauPa P12 keltainen
|
1-5
|
Puuluoto 7 |
|
|
204 |
P07-2 |
14:40 |
OLS -
KemPa
|
3-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
445 |
P08-1 |
14:40 |
SoPa -
Keps08
|
1-5
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
467 |
P09-1 |
14:40 |
Oulunsalon Pallo -
Haparanda FF
|
4-3
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
468 |
P09-1 |
14:40 |
Oulunsalon Pallo valkoinen -
Keps 09
|
7-2
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
707 |
T06-1 |
14:40 |
TP-47 -
KiuPa Kiuruveden Palloilijat
|
1-1
|
Puuluoto 1 |
|
|
766 |
P0405-2 |
15:00 |
Sepsi-78 -
SuPS
|
1-2
|
Pohjan stadion |
|
|
1001 |
P10V-1 |
15:00 |
Keps 2010 -
Ajax P10V Portugali
|
9-1
|
Puuluoto 4 |
|
|
1004 |
P10V-1 |
15:00 |
TP-47 P10 sininen -
Oulunsalon Pallo ManU
|
4-3
|
Puuluoto 5 |
|
|
561 |
P11V-1 |
15:00 |
Haupa Valkoinen -
TP-47 T10-11 valkoinen
|
6-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
646 |
P12-1 |
15:00 |
HauPa P12 valkoinen -
RoPS P12/13 Valkoinen
|
1-3
|
Puuluoto 7 |
|
|
559 |
P11V-1 |
15:00 |
HauPa T11 -
Haparanda FF
|
3-1
|
Puuluoto 8 |
|
|
191 |
P07-1 |
15:30 |
Keps Valkonen -
TP-47 P07 valkoinen
|
4-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
690 |
T0708-1 |
15:30 |
Laivakankaan Futis Klubi -
Ifk Kalix
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
708 |
T06-1 |
15:30 |
Merilappi United T06 -
TP-47 T08 Lohi
|
2-0
|
Puuluoto 1 |
|
|
985 |
P10E-1 |
15:30 |
Oulunsalon Pallo Juventus -
FC Santa Claus juniorit
|
4-3
|
Puuluoto 4 |
|
|
295 |
P11E-1 |
15:30 |
OLS Ruotsi 11 AIK -
TP-47 P11 Valkoinen
|
2-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
648 |
P12-1 |
15:30 |
OLS Ranska -
RoPS P12/13 Sininen
|
5-2
|
Puuluoto 7 |
|
|
647 |
P12-1 |
15:30 |
HauPa (Keltainen) -
Keps12
|
3-0
|
Puuluoto 8 |
|
|
535 |
T0405-1 |
16:00 |
Haparanda FF -
ToJK 03-05
|
1-4
|
Pohjan stadion |
|
|
291 |
P11E-1 |
16:00 |
Haupa Vihreä -
Kempa P11
|
2-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
292 |
P11E-1 |
16:00 |
HauPa P12 keltainen -
Fc Kemi P11 musta
|
3-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
192 |
P07-1 |
16:20 |
Haparanda FF -
OLS Ranska 07 PSG
|
0-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
446 |
P08-1 |
16:20 |
Haparanda FF -
Kolarin Kontio
|
0-4
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
649 |
P12-1 |
16:30 |
TP-47 P12 -
HauPa P12 valkoinen
|
0-9
|
Puuluoto 6 |
|
|
565 |
P11V-1 |
16:30 |
Haupa Valkoinen -
KemPa Brasilia
|
3-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
564 |
P11V-1 |
16:30 |
Fc Kemi/KePS P11 punainen -
HauPa T11
|
1-0
|
Puuluoto 8 |
|
|
566 |
P11V-1 |
17:00 |
TP-47 T10-11 pun -
Haparanda FF
|
1-3
|
Puuluoto 6 |
|
|
651 |
P12-1 |
17:00 |
RoPS P12/13 Valkoinen -
Keps12
|
7-1
|
Puuluoto 7 |
|
|
650 |
P12-1 |
17:00 |
Tojk Pojat 11-13 -
HauPa (Keltainen)
|
1-3
|
Puuluoto 8 |
|
|
709 |
T06-1 |
17:10 |
Limingan Pallokarhut T06 -
TP-47
|
3-1
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
|
|
207 |
P07-2 |
17:10 |
TP-47 punainen -
OLS
|
7-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
|
|
447 |
P08-1 |
17:10 |
FC Kemi P08-09 -
Keps08
|
3-0
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
448 |
P08-1 |
17:10 |
TP-47 -
SoPa
|
6-3
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
|
|
469 |
P09-1 |
17:10 |
KemPa09 -
Oulunsalon Pallo
|
3-3
|
Puuluoto 1 |
|
|
206 |
P07-2 |
17:10 |
FC JPS -
KemPa
|
8-0
|
Puuluoto 3 |
|
|
299 |
P11E-1 |
17:30 |
TP-47 P11 Punainen -
Fc Kemi P11 musta
|
0-2
|
Puuluoto 6 |
|
|
302 |
P11E-1 |
17:30 |
Haupa Keltainen -
OLS Ruotsi 11 AIK
|
2-0
|
Puuluoto 7 |
|
|
303 |
P11E-1 |
17:30 |
TP-47 P11 Valkoinen -
HauPa P12 keltainen
|
0-3
|
Puuluoto 8 |
|
|
63 |
P06 |
18:00 |
IFK Kalix -
OLS 06 Pohjoinen
|
3-2
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
1/4-final 1 |
|
64 |
P06 |
18:00 |
KePS -
ToJK sininen
|
2-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
1/4-final 2 |
|
470 |
P09-1 |
18:00 |
Haparanda FF -
Keps 09
|
3-1
|
Länsiranta tekonurmi 1 |
|
|
65 |
P06 |
18:00 |
Sopa D06 -
Kolarin Kontio
|
1-0
|
Länsiranta tekonurmi 2 |
1/4-final 3 |
|
769 |
P0405 |
18:00 |
Kolarin Kontio -
OLS 05
|
4-2
|
Pohjan stadion |
|
|
471 |
P09-1 |
18:00 |
TP-47 P09 -
Oulunsalon Pallo valkoinen
|
4-0
|
Puuluoto 1 |
|
|
66 |
P06 |
18:00 |
FC Santa Claus Juniorit -
ToJK valkoinen
|
4-3
(STR) |
Puuluoto 3 |
1/4-final 4 |
|
568 |
P11V-1 |
18:00 |
OLS Ruotsi 11 Hammarby -
HauPa T11
|
3-0
|
Puuluoto 6 |
|
|
678 |
T0708 |
18:50 |
Haukiputaan Pallo -
SoPa
|
5-0
|
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 1 |
1/4-final 3 |
|
679 |
T0708 |
18:50 |
Pellon Ponsi -
Merilappi United T07
|
1-3
(STR) |
Haaparanta tekonurmi Gränsvallen 2 |
1/4-final 4 |
|
676 |
T0708 |
18:50 |
Laivakankaan Futis Klubi -
TP-47 T08 Pato
|
3-4
(STR) |
Länsiranta tekonurmi 1 |
1/4-final 1 |
|
169 |
P07 |
18:50 |
TP-47 P07 valkoinen -
TP-47 punainen
|
2-3
(STR) |
Länsiranta tekonurmi 2 |
Semifinal 1 |
|
677 |
T0708 |
18:50 |
Kolarin Kontio -
Ifk Kalix
|
3-0
|
Puuluoto 1 |
1/4-final 2 |
|
170 |
P07 |
18:50 |
FC JPS -
Ajax-Sarkkiranta
|
2-1
|
Puuluoto 3 |
Semifinal 2 |
|
765 |
P0405-2 |
19:00 |
TP-47 -
Sepsi-78
|
4-1
|
Pohjan stadion |
|
|