Pojkar 07/08
Antal: 28
To 2018-05-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | P07-1 | 09:40 | IBF Falun U 1 (P08) - UKS Europejczyk Gdansk (08) | Dolt | JA 1 | ||
18 | P07-1 | 09:40 | Samuelsdals IF - IBF Falun U | Dolt | ORN | ||
43 | P07-1 | 12:10 | Floorball Chodov (CZ) (P08) - Västerhaninge IBK (P08) | Dolt | JA 2 | ||
98 | P07-1 | 16:20 | FBS Gorily Plzen (CZ) - Paskov Saurians (CZ) | Dolt | JA 2 | ||
127 | P07-1 | 18:00 | IBF Falun U - 4 Player Team (CZ) | Dolt | SLA | ||
149 | P07-1 | 19:40 | TJ Sokol Nehvizdy (CZ) - IBF Falun U (P09) | Dolt | SLA |
Fr 2018-05-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
193 | P07-1 | 08:00 | Samuelsdals IF - FBS Gorily Plzen (CZ) | Dolt | SLA | ||
215 | P07-1 | 09:40 | TJ Sokol Nehvizdy (CZ) - Paskov Saurians (CZ) | Dolt | SLA | ||
219 | P07-1 | 10:30 | UKS Europejczyk Gdansk (08) - Floorball Chodov (CZ) (P08) | Dolt | JA 2 | ||
241 | P07-1 | 12:10 | Västerhaninge IBK (P08) - IBF Falun U 1 (P08) | Dolt | JA 2 | ||
308 | P07-1 | 17:10 | IBF Falun U 1 (P08) - Floorball Chodov (CZ) (P08) | Dolt | Lu A | ||
318 | P07-1 | 18:00 | Västerhaninge IBK (P08) - UKS Europejczyk Gdansk (08) | Dolt | JA 2 |
Lö 2018-05-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
391 | P07-1 | 08:00 | FBS Gorily Plzen (CZ) - IBF Falun U (P09) | Dolt | SLA | ||
396 | P07-1 | 08:50 | Västerhaninge IBK (P08) - TJ Sokol Nehvizdy (CZ) | Dolt | Lu A | ||
413 | P07-1 | 09:40 | IBF Falun U 1 (P08) - 4 Player Team (CZ) | Dolt | SLA | ||
474 | P07-1 | 14:40 | IBF Falun U - TJ Sokol Nehvizdy (CZ) | Dolt | Lu C | ||
475 | P07-1 | 14:40 | Paskov Saurians (CZ) - 4 Player Team (CZ) | Dolt | Lu D | ||
478 | P07-1 | 14:40 | Samuelsdals IF - IBF Falun U (P09) | Dolt | ORN | ||
515 | P07-1 | 18:00 | Samuelsdals IF - Floorball Chodov (CZ) (P08) | Dolt | JA 1 | ||
550 | P07-1 | 20:30 | UKS Europejczyk Gdansk (08) - FBS Gorily Plzen (CZ) | Dolt | Lu A |
Sö 2018-05-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
594 | P07-1 | 08:50 | IBF Falun U - Paskov Saurians (CZ) | Dolt | HBO | ||
604 | P07-1 | 09:40 | 4 Player Team (CZ) - IBF Falun U (P09) | Dolt | JA 2 | ||
606 | P07-1 | 09:40 | TJ Sokol Nehvizdy (CZ) - Samuelsdals IF | Dolt | Lu C | ||
626 | P07-1 | 12:10 | Paskov Saurians (CZ) - IBF Falun U 1 (P08) | Dolt | HBO | ||
636 | P07-1 | 13:00 | FBS Gorily Plzen (CZ) - Västerhaninge IBK (P08) | Dolt | JA 2 | ||
640 | P07-1 | 13:00 | Floorball Chodov (CZ) (P08) - IBF Falun U | Dolt | Lu B | ||
668 | P07-1 | 16:20 | UKS Europejczyk Gdansk (08) - IBF Falun U (P09) | Dolt | JA 2 | ||
671 | P07-1 | 16:20 | 4 Player Team (CZ) - Västerhaninge IBK (P08) | Dolt | Lu D |