105 |
P12-1 |
13:45 |
Alsike IF Röd -
IFK Lidingö FK blå
|
2-2
|
Hall 1 |
|
|
106 |
P12-1 |
13:45 |
ASSYRISKA ff Babylon -
Kista sc vit
|
0-2
|
Hall 2 |
|
|
107 |
P12-2 |
14:05 |
IFK Lidingö FK vit -
Vasalunds if /kista
|
0-0
|
Hall 1 |
|
|
108 |
P12-2 |
14:05 |
Alsike IF Vit -
Årsta FF P05:1
|
6-0
|
Hall 2 |
|
|
109 |
P12-3 |
14:25 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Ängby IF
|
1-3
|
Hall 1 |
|
|
110 |
P12-3 |
14:25 |
Kista sc blå -
Årsta FF P05:2
|
0-3
|
Hall 2 |
|
|
111 |
P12-1 |
14:45 |
IFK Lidingö FK blå -
ASSYRISKA ff Babylon
|
3-0
|
Hall 1 |
|
|
112 |
P12-1 |
14:45 |
Kista sc vit -
Alsike IF Röd
|
0-1
|
Hall 2 |
|
|
113 |
P12-2 |
15:05 |
Vasalunds if /kista -
Alsike IF Vit
|
0-1
|
Hall 1 |
|
|
114 |
P12-2 |
15:05 |
Årsta FF P05:1 -
IFK Lidingö FK vit
|
1-5
|
Hall 2 |
|
|
115 |
P12-3 |
15:25 |
Ängby IF -
Kista sc blå
|
2-1
|
Hall 1 |
|
|
116 |
P12-3 |
15:25 |
Årsta FF P05:2 -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
2-0
|
Hall 2 |
|
|
117 |
P12-1 |
15:45 |
Kista sc vit -
IFK Lidingö FK blå
|
0-1
|
Hall 1 |
|
|
118 |
P12-1 |
15:45 |
Alsike IF Röd -
ASSYRISKA ff Babylon
|
2-1
|
Hall 2 |
|
|
119 |
P12-2 |
16:05 |
Årsta FF P05:1 -
Vasalunds if /kista
|
0-8
|
Hall 1 |
|
|
120 |
P12-2 |
16:05 |
IFK Lidingö FK vit -
Alsike IF Vit
|
0-2
|
Hall 2 |
|
|
121 |
P12-3 |
16:25 |
Årsta FF P05:2 -
Ängby IF
|
4-0
|
Hall 1 |
|
|
122 |
P12-3 |
16:25 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Kista sc blå
|
2-2
|
Hall 2 |
|
|
123 |
P12-17 |
17:10 |
Alsike IF Vit -
Årsta FF P05:2
|
0-5
|
Hall 1 |
|
|
124 |
P12-17 |
17:10 |
IFK Lidingö FK blå -
Alsike IF Röd
|
2-0
|
Hall 2 |
|
|
125 |
P12-18 |
17:30 |
Vasalunds if /kista -
IFK Lidingö FK vit
|
2-2
|
Hall 1 |
|
|
126 |
P12-18 |
17:30 |
Ängby IF -
Kista sc vit
|
0-2
|
Hall 2 |
|
|
127 |
P12-19 |
17:50 |
ASSYRISKA ff Babylon -
Årsta FF P05:1
|
4-1
|
Hall 1 |
|
|
128 |
P12-19 |
17:50 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Kista sc blå
|
3-2
|
Hall 2 |
|
|
129 |
P12-17 |
18:10 |
Årsta FF P05:2 -
IFK Lidingö FK blå
|
1-2
|
Hall 1 |
|
|
130 |
P12-17 |
18:10 |
Alsike IF Röd -
Alsike IF Vit
|
6-2
|
Hall 2 |
|
|
131 |
P12-18 |
18:30 |
IFK Lidingö FK vit -
Ängby IF
|
5-0
|
Hall 1 |
|
|
132 |
P12-18 |
18:30 |
Kista sc vit -
Vasalunds if /kista
|
0-3
|
Hall 2 |
|
|
133 |
P12-19 |
18:50 |
Årsta FF P05:1 -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
2-7
|
Hall 1 |
|
|
134 |
P12-19 |
18:50 |
Kista sc blå -
ASSYRISKA ff Babylon
|
3-4
|
Hall 2 |
|
|
135 |
P12-17 |
19:10 |
Alsike IF Röd -
Årsta FF P05:2
|
1-4
|
Hall 1 |
|
|
136 |
P12-17 |
19:10 |
Alsike IF Vit -
IFK Lidingö FK blå
|
0-5
|
Hall 2 |
|
|
137 |
P12-18 |
19:30 |
Kista sc vit -
IFK Lidingö FK vit
|
0-0
|
Hall 1 |
|
|
138 |
P12-18 |
19:30 |
Vasalunds if /kista -
Ängby IF
|
6-0
|
Hall 2 |
|
|
139 |
P12-19 |
19:50 |
Kista sc blå -
Årsta FF P05:1
|
11-0
|
Hall 1 |
|
|
140 |
P12-19 |
19:50 |
ASSYRISKA ff Babylon -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
2-1
|
Hall 2 |
|
|