Flickor födda 05
Antal: 35
Lö 2019-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | F05-2 | 14:15 | Huddinge IF - Rönninge Salem Fotboll | 3-1 | Källbrinks IP |
Sö 2019-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | F05-2 | 13:00 | Vendelsö IK - Enskede IK | 2-3 | Haningevallen | ||
256 | F05-1 | 15:00 | Ekerö ik - IF Brommapojkarna 3 | 1-1 | Träkvistavallen |
Lö 2019-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
274 | F05-1 | 12:30 | Älta IF - Ekerö ik | 3-0 | Älta IP | ||
7 | F05-2 | 14:15 | Vendelsö IK - Huddinge IF | 0-1 | Haningevallen | ||
6 | F05-2 | 16:00 | Enskede IK - Rönninge Salem Fotboll | 4-0 | Enskede IP 2 |
Sö 2019-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
257 | F05-1 | 10:45 | Täby FK - Älta IF | 3-0 | Tibblevallen | ||
255 | F05-1 | 12:00 | Bollstanäs - AIK | 0-7 | Bollstanäs IP 1 | ||
262 | F05-1 | 18:00 | AIK - IF Brommapojkarna 3 | 3-0 | Skytteholms IP |
Lö 2020-01-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
266 | F05-1 | 14:30 | AIK - Täby FK | 7-1 | Skytteholms IP B-plan |
Lö 2020-02-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | F05-2 | 10:30 | Tullinge Fotboll - Vendelsö IK | 0-3 (WO) | Brantbrinks IP |
Lö 2020-02-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | F05-1 | Bollstanäs - Ekerö ik | 2-2 | Bollstanäs IP 2 |
Sö 2020-02-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
263 | F05-1 | 15:30 | Täby FK - Bollstanäs | 6-1 | Tibblevallen |
Ti 2020-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
272 | F05-1 | 19:30 | Älvsjö AIK FF - Bollstanäs | 2-2 | Älvsjö IP1 |
Lö 2020-02-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | F05-2 | 10:30 | Tullinge Fotboll - Enskede IK | 0-3 (WO) | Brantbrink IP |
Fr 2020-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
258 | F05-1 | 19:40 | Älvsjö AIK FF - AIK | 0-3 | Älvsjö IP1 |
Lö 2020-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | F05-2 | 10:30 | Huddinge IF - Tullinge Fotboll | 3-0 (WO) | Brantbrinks IP | ||
260 | F05-1 | 15:15 | IF Brommapojkarna 3 - Täby FK | 4-4 | Åkeshovs BP |
Sö 2020-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
265 | F05-1 | 09:45 | IF Brommapojkarna 3 - Älta IF | 2-3 | Åkeshovs BP | ||
2 | F05-2 | 14:00 | Rönninge Salem Fotboll - Tullinge Fotboll | 3-0 (WO) | Berga IP |
Lö 2020-03-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
264 | F05-1 | 11:00 | Ekerö ik - Älvsjö AIK FF | 1-3 | Träkvistavallen | ||
9 | F05-2 | 15:30 | Rönninge Salem Fotboll - Vendelsö IK | 1-0 | Berga IP |
Sö 2020-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
261 | F05-1 | 10:30 | Älta IF - Älvsjö AIK FF | 4-0 | Älta IP | ||
1 | F05-2 | 19:00 | Enskede IK - Huddinge IF | 0-2 | Farsta IP |
Fr 2020-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
479 | F05 | 19:40 | Älvsjö AIK FF - Vendelsö IK | 2-1 | Älvsjö IP1 | 1/8-final 3 |
Lö 2020-03-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
483 | F05 | 10:45 | Täby FK - Rönninge Salem Fotboll | 8-1 | Tibblevallen | 1/8-final 7 |
Sö 2020-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
477 | F05 | 17:00 | Ekerö ik - Bollstanäs | 2-1 | Träkvistavallen | 1/8-final 1 |
Fr 2020-03-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
482 | F05 | 18:00 | IF Brommapojkarna 3 - Tullinge Fotboll | 3-0 (WO) | Bromstens IP | 1/8-final 6 |
Lö 2020-03-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
486 | F05 | 11:00 | Älvsjö AIK FF - Älta IF | 2-5 | Älvsjö IP1 | 1/4-final 2 |
Sö 2020-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
485 | F05 | Ekerö ik - Huddinge IF | 3-2 (FL) | 1/4-final 1 |
Må 2020-04-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
487 | F05 | 10:00 | AIK - IF Brommapojkarna 3 | 5-1 | Stora Mossens IP | 1/4-final 3 |
On 2020-04-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
488 | F05 | 20:30 | Täby FK - Enskede IK | 2-4 | Skarpängs IP | 1/4-final 4 |
Fr 2020-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
490 | F05 | 15:00 | AIK - Enskede IK | 3-0 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 | |
489 | F05 | 16:30 | Ekerö ik - Älta IF | 4-5 (STR) | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 |
Lö 2020-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
491 | F05 | 15:00 | Älta IF - AIK | 0-6 | Älvsjö IP 1 | FINAL |