563 |
G-2 |
08:00 |
Gammelstads IF Grön -
Lira BK 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
562 |
G-2 |
08:00 |
IFK Luleå 2 -
Sunderby SK blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
280 |
G-1 |
08:40 |
IFK Luleå 1 -
Notvikens IK 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
591 |
G-3 |
08:40 |
Lira BK 3 -
Gammelgårdens IF
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
G-1 |
09:20 |
IFK Luleå 4 -
Hedens IF 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
592 |
G-3 |
09:20 |
Gammelstads IF Vit -
Notvikens IK 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
567 |
G-2 |
10:00 |
Gammelstads IF Grön -
Sävast AIF 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
568 |
G-2 |
10:00 |
Lira BK 2 -
Rutvik SK Lag Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
310 |
G-1 |
10:00 |
Luleå SK vit -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
311 |
G-1 |
10:00 |
Nyborgs SK Vit -
Rutvik SK Lag Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
595 |
G-3 |
10:40 |
Gammelgårdens IF -
Hedens IF 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
593 |
G-3 |
10:40 |
Sunderby SK Gul -
Lira BK 3
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
594 |
G-3 |
11:20 |
IFK Luleå 3 -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
572 |
G-2 |
12:00 |
Rutvik SK Lag Gul -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
345 |
G-1 |
12:00 |
Hedens IF 2 -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
569 |
G-2 |
12:00 |
Sävast AIF 2 -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
354 |
G-1 |
12:40 |
Sävast AIF -
Rutvik SK Lag Grön
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
598 |
G-3 |
12:40 |
Hedens IF 1 -
Sunderby SK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
356 |
G-1 |
12:40 |
Notvikens IK 2 -
Luleå SK vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
369 |
G-1 |
13:20 |
Lira BK 1 -
Nyborgs SK Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
597 |
G-3 |
13:20 |
Gammelstads IF Vit -
Gammelgårdens IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
596 |
G-3 |
13:20 |
Notvikens IK 1 -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
576 |
G-2 |
14:00 |
Bergnäsets AIK Vit -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
574 |
G-2 |
14:00 |
Luleå SK blå -
Sunderby SK blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
400 |
G-1 |
15:20 |
Bergnäsets AIK Grön -
Lira BK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
401 |
G-1 |
15:20 |
IFK Luleå 1 -
Hedens IF 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
413 |
G-1 |
16:00 |
Luleå SK vit -
Nyborgs SK Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
578 |
G-2 |
16:00 |
Sunderby SK blå -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
579 |
G-2 |
16:00 |
Sävast AIF 2 -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
416 |
G-1 |
16:00 |
Rutvik SK Lag Grön -
IFK Luleå 4
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
577 |
G-2 |
16:00 |
Lira BK 2 -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
580 |
G-2 |
16:40 |
Rutvik SK Lag Gul -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|