Flickor 07 (7)
Antal: 28
Fr 2019-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | L-2 | 08:50 | Lira BK - Rutvik SK | 5-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
12 | L-1 | 08:50 | IFK Luleå - Luleå SK Vit | 3-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
14 | L-3 | 08:50 | Sunderby SK - Luleå SK Blå | 5-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
22 | L-2 | 09:40 | Gammelstads IF grön - Sävast AIF vit | 3-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
44 | L-1 | 12:10 | FC Santa Claus juniorit - Sävast AIF röd | 5-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
46 | L-3 | 12:10 | Gammelstads IF vit - Sunderby SK | 1-1 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
71 | L-2 | 15:30 | Rutvik SK - Gammelstads IF grön | 2-4 | C1 7-manna (Gstad) | ||
72 | L-2 | 15:30 | Sävast AIF vit - Lira BK | 3-0 | C2 7-manna (Gstad) | ||
74 | L-1 | 15:30 | Luleå SK Vit - FC Santa Claus juniorit | 1-7 | E1 7-manna (Gstad) | ||
79 | L-3 | 16:20 | Luleå SK Blå - Gammelstads IF vit | 3-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
80 | L-1 | 16:20 | Sävast AIF röd - IFK Luleå | 3-0 | C2 7-manna (Gstad) |
Lö 2019-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | L-1 | 08:00 | Sävast AIF röd - Luleå SK Vit | 2-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
104 | L-2 | 08:00 | Sävast AIF vit - Rutvik SK | 0-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
117 | L-1 | 08:50 | IFK Luleå - FC Santa Claus juniorit | 2-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
120 | L-2 | 08:50 | Lira BK - Gammelstads IF grön | 2-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
132 | L-3 | 09:40 | Luleå SK Blå - Sunderby SK | 0-6 | C2 7-manna (Gstad) | ||
193 | L-3 | 13:00 | Sunderby SK - Gammelstads IF vit | 0-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
248 | L-3 | 16:20 | Gammelstads IF vit - Luleå SK Blå | 4-2 | D 7-manna (Gstad) |
Sö 2019-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
287 | L | 08:50 | Gammelstads IF grön - Gammelstads IF vit | 0-4 | C2 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 | |
288 | L | 08:50 | Rutvik SK - Luleå SK Vit | 4-3 | D 7-manna (Gstad) | B-1/4-final 4 | |
289 | L | 08:50 | Sunderby SK - Sävast AIF röd | 4-1 | E1 7-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 | |
348 | L | 12:10 | FC Santa Claus juniorit - Gammelstads IF vit | 3-1 | C1 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
349 | L | 12:10 | IFK Luleå - Luleå SK Blå | 4-1 | C2 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
351 | L | 12:10 | Lira BK - Sunderby SK | 0-1 | E1 7-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
353 | L | 12:10 | Sävast AIF vit - Rutvik SK | 4-2 | R4 7-manna (Rutvik) | B-Semifinal 2 | |
386 | L | 14:40 | Gammelstads IF vit - Lira BK | 2-3 | C1 7-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
408 | L | 15:30 | FC Santa Claus juniorit - Sunderby SK | 2-1 | D 7-manna (Gstad) | A-FINAL | |
409 | L | 15:30 | IFK Luleå - Sävast AIF vit | 1-2 | E1 7-manna (Gstad) | B-FINAL |