5 |
P11MS-1 |
09:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
IFK Lidingö FK P06:10
|
6-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
6 |
P11MS-1 |
09:00 |
AIK P-06 Gul -
FK BROMMA
|
0-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
8 |
P11MS-2 |
09:00 |
IF BP P06-4U -
Täby FK Gribby Blå
|
0-4
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
9 |
P11MS-2 |
09:00 |
Vendelsö IK Handen -
IF Brommapojkarna 10
|
4-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
16 |
P11MS-3 |
09:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Boo FF P06:5
|
4-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
17 |
P11MS-3 |
09:30 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Täby FK Svart
|
2-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
31 |
P11MS-1 |
10:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
AIK P-06 Gul
|
4-4
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
32 |
P11MS-1 |
10:30 |
FK BROMMA -
Sollentuna FK Sportfältet
|
1-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
35 |
P11MS-2 |
10:30 |
Täby FK Gribby Blå -
Vendelsö IK Handen
|
0-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
36 |
P11MS-2 |
10:30 |
IF Brommapojkarna 10 -
IF BP P06-4U
|
2-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
45 |
P11MS-3 |
11:00 |
Boo FF P06:5 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
0-3
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
46 |
P11MS-3 |
11:00 |
Täby FK Svart -
Rönninge Salem Fotboll
|
0-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
58 |
P11MS-1 |
12:00 |
FK BROMMA -
IFK Lidingö FK P06:10
|
1-0
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
59 |
P11MS-1 |
12:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
AIK P-06 Gul
|
3-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
64 |
P11MS-2 |
12:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Täby FK Gribby Blå
|
6-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
65 |
P11MS-2 |
12:00 |
IF BP P06-4U -
Vendelsö IK Handen
|
1-3
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
73 |
P11MS-3 |
12:30 |
Täby FK Svart -
Boo FF P06:5
|
4-2
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
74 |
P11MS-3 |
12:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Sollentuna FK Vaxmora
|
1-1
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
92 |
P11MS-17 |
14:00 |
Vendelsö IK Handen -
Sollentuna FK Vaxmora
|
1-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
93 |
P11MS-17 |
14:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
FK BROMMA
|
5-0
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
94 |
P11MS-18 |
14:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Täby FK Svart
|
4-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
95 |
P11MS-18 |
14:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Täby FK Gribby Blå
|
1-6
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
100 |
P11MS-19 |
14:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
IF BP P06-4U
|
1-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
101 |
P11MS-19 |
14:30 |
AIK P-06 Gul -
Boo FF P06:5
|
4-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
116 |
P11MS-17 |
15:30 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Sollentuna FK Sportfältet
|
2-2
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
117 |
P11MS-17 |
15:30 |
FK BROMMA -
Vendelsö IK Handen
|
0-6
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
118 |
P11MS-18 |
15:30 |
Täby FK Svart -
Rönninge Salem Fotboll
|
4-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
119 |
P11MS-18 |
15:30 |
Täby FK Gribby Blå -
IF Brommapojkarna 10
|
0-3
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
124 |
P11MS-19 |
16:00 |
IF BP P06-4U -
AIK P-06 Gul
|
3-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
125 |
P11MS-19 |
16:00 |
Boo FF P06:5 -
IFK Lidingö FK P06:10
|
2-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
138 |
P11MS-17 |
17:00 |
FK BROMMA -
Sollentuna FK Vaxmora
|
2-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
139 |
P11MS-17 |
17:00 |
Vendelsö IK Handen -
Sollentuna FK Sportfältet
|
0-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
140 |
P11MS-18 |
17:00 |
Täby FK Gribby Blå -
Täby FK Svart
|
3-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
141 |
P11MS-18 |
17:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Rönninge Salem Fotboll
|
10-1
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
146 |
P11MS-19 |
17:30 |
Boo FF P06:5 -
IF BP P06-4U
|
0-5
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
147 |
P11MS-19 |
17:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
AIK P-06 Gul
|
3-5
|
Nedre2StoraMossen |
|
|