148 |
ROSA-1 |
08:30 |
Powerpoff girls! -
Brigitte & the Stickbreakers
|
0-3
|
Meller Park |
|
|
149 |
ROSA-1 |
08:45 |
Natt&Dag -
Team Sika
|
0-5
|
Meller Park |
|
|
150 |
ROSA-1 |
09:00 |
Happy Campers -
Powerpoff girls!
|
4-0
|
Meller Park |
|
|
156 |
ROSA-2 |
09:15 |
Chunky Monkeys -
Erre herre er party
|
0-6
|
Meller Park |
|
|
158 |
ROSA-2 |
09:30 |
Sagene Pils -
Chunky Monkeys
|
6-0
|
Meller Park |
|
|
147 |
ROSA-1 |
09:30 |
Team Sika -
Happy Campers
|
8-2
|
Teamdesign.no |
|
|
159 |
ROSA-2 |
09:45 |
Erre herre er party -
Team Gomp
|
6-2
|
Meller Park |
|
|
160 |
ROSA-2 |
10:00 |
Cunts n roses -
Sagene Pils
|
0-6
|
Meller Park |
|
|
166 |
ROSA-3 |
10:15 |
BI-jentene -
Nittedal Gogogirls
|
1-3
|
Meller Park |
|
|
167 |
ROSA-3 |
10:30 |
Super forvirra høner -
Løkki Ladies
|
3-1
|
Meller Park |
|
|
168 |
ROSA-3 |
10:45 |
Sagene Pale Ale -
BI-jentene
|
2-1
|
Meller Park |
|
|
169 |
ROSA-3 |
11:00 |
Nittedal Gogogirls -
Super forvirra høner
|
2-0
|
Meller Park |
|
|
170 |
ROSA-3 |
11:15 |
Løkki Ladies -
Sagene Pale Ale
|
0-9
|
Meller Park |
|
|
177 |
ROSA-4 |
11:45 |
victorious secret -
Sagene Lager
|
2-0
|
Meller Park |
|
|
157 |
ROSA-2 |
12:00 |
Team Gomp -
Cunts n roses
|
2-7
|
Meller Park |
|
|
178 |
ROSA-4 |
12:15 |
The first ladies -
De små blå vol.2
|
0-5
|
Salming |
|
|
179 |
ROSA-4 |
12:30 |
Team Twerk -
victorious secret
|
1-3
|
Meller Park |
|
|
180 |
ROSA-4 |
12:45 |
Sagene Lager -
The first ladies
|
1-0
|
Meller Park |
|
|
162 |
ROSA-3 |
13:00 |
Nittedal Gogogirls -
Sagene Pale Ale
|
2-3
|
Meller Park |
|
|
192 |
ROSA |
14:00 |
Natt&Dag -
Cunts n roses
|
7-1
|
Meller Park |
A-sluttspill kvalikk 1 |
|
193 |
ROSA |
14:00 |
Nittedal Gogogirls -
Sagene Lager
|
2-1
|
Salming |
A-sluttspill kvalikk 2 |
|
194 |
ROSA |
14:15 |
Happy Campers -
Sagene Pils
|
0-3
|
Meller Park |
A-sluttspill kvalikk 3 |
|
195 |
ROSA |
14:15 |
Super forvirra høner -
victorious secret
|
1-4
|
Salming |
A-sluttspill kvalikk 4 |
|
196 |
ROSA |
15:00 |
Team Sika -
victorious secret
|
1-2
|
Meller Park |
A-1/4 Final 1 |
|
197 |
ROSA |
15:15 |
Erre herre er party -
Nittedal Gogogirls
|
6-2
|
Salming |
A-1/4 Final 2 |
|
198 |
ROSA |
15:15 |
Sagene Pale Ale -
Sagene Pils
|
6-3
|
Teamdesign.no |
A-1/4 Final 3 |
|
199 |
ROSA |
15:30 |
De små blå vol.2 -
Natt&Dag
|
4-2
|
Meller Park |
A-1/4 Final 4 |
|
200 |
ROSA |
16:30 |
victorious secret -
Erre herre er party
|
1-4
|
Meller Park |
A-Semifinal 1 |
|
201 |
ROSA |
16:30 |
Sagene Pale Ale -
De små blå vol.2
|
1-2
|
Salming |
A-Semifinal 2 |
|
202 |
ROSA |
17:00 |
victorious secret -
Sagene Pale Ale
|
4-3
|
Teamdesign.no |
3/4-plass |
|
204 |
ROSA |
17:30 |
Erre herre er party -
De små blå vol.2
|
4-1
|
Teamdesign.no |
A-Finale |
|