37 |
P01-1 |
12:00 |
Bollstanäs SK:Grön -
Hammarby IF FF 2:Grön
|
3-3
|
RMH A |
|
|
38 |
P01-1 |
12:00 |
Stuvsta IF -
Hägerstens SK 1
|
4-3
|
RMH B |
|
|
39 |
P01-2 |
12:00 |
FC Djursholm 1 -
Saltsjöbadens IF:Vit
|
2-1
|
RMH C |
|
|
40 |
P01-2 |
12:20 |
Ingarö IF -
Huddinge IF:Gul
|
2-1
|
RMH A |
|
|
43 |
P01-3 |
12:40 |
IF BP 13 -
IFK Haninge FK/Brb 3
|
3-0
|
RMH A |
|
|
46 |
P01-3 |
13:00 |
Råsunda IS -
Hammarby IF FF 4
|
2-2
|
RMH A |
|
|
47 |
P01-4 |
13:00 |
Hammarby IF FF 2:Vit -
Sunnersta AIF
|
1-2
|
RMH C |
|
|
48 |
P01-4 |
13:00 |
Bollstanäs SK:Gul -
Djurgården IF FF 1
|
1-2
|
RMH B |
|
|
49 |
P01-5 |
13:20 |
IF BP 3 -
Danderyds SK
|
0-0
|
RMH A |
|
|
50 |
P01-5 |
13:20 |
Vendelsö IK 1 -
Djurgården IF FF 2
|
1-2
|
RMH B |
|
|
55 |
P01-1 |
14:00 |
Hammarby IF FF 2:Grön -
Stuvsta IF
|
2-2
|
RMH A |
|
|
56 |
P01-1 |
14:00 |
Hägerstens SK 1 -
Bollstanäs SK:Grön
|
6-1
|
RMH B |
|
|
57 |
P01-2 |
14:00 |
Huddinge IF:Gul -
FC Djursholm 1
|
0-4
|
RMH C |
|
|
58 |
P01-2 |
14:20 |
Saltsjöbadens IF:Vit -
Ingarö IF
|
4-0
|
RMH C |
|
|
59 |
P01-3 |
14:20 |
IFK Haninge FK/Brb 3 -
Råsunda IS
|
1-2
|
RMH A |
|
|
60 |
P01-3 |
14:20 |
Hammarby IF FF 4 -
IF BP 13
|
2-1
|
RMH B |
|
|
61 |
P01-4 |
14:40 |
Sunnersta AIF -
Bollstanäs SK:Gul
|
4-0
|
RMH A |
|
|
64 |
P01-4 |
15:00 |
Djurgården IF FF 1 -
Hammarby IF FF 2:Vit
|
1-1
|
RMH A |
|
|
65 |
P01-5 |
15:00 |
Danderyds SK -
Vendelsö IK 1
|
1-0
|
RMH B |
|
|
66 |
P01-5 |
15:00 |
Djurgården IF FF 2 -
IF BP 3
|
2-2
|
RMH C |
|
|
67 |
P01-1 |
15:20 |
Hägerstens SK 1 -
Hammarby IF FF 2:Grön
|
1-0
|
RMH A |
|
|
68 |
P01-1 |
15:20 |
Bollstanäs SK:Grön -
Stuvsta IF
|
0-1
|
RMH B |
|
|
70 |
P01-2 |
15:40 |
Saltsjöbadens IF:Vit -
Huddinge IF:Gul
|
3-0
|
RMH A |
|
|
71 |
P01-2 |
15:40 |
Ingarö IF -
FC Djursholm 1
|
2-0
|
RMH B |
|
|
72 |
P01-3 |
16:00 |
Hammarby IF FF 4 -
IFK Haninge FK/Brb 3
|
2-0
|
RMH A |
|
|
73 |
P01-3 |
16:00 |
IF BP 13 -
Råsunda IS
|
0-1
|
RMH B |
|
|
74 |
P01-4 |
16:00 |
Djurgården IF FF 1 -
Sunnersta AIF
|
3-3
|
RMH C |
|
|
75 |
P01-4 |
16:20 |
Hammarby IF FF 2:Vit -
Bollstanäs SK:Gul
|
4-2
|
RMH C |
|
|
76 |
P01-5 |
16:20 |
Djurgården IF FF 2 -
Danderyds SK
|
5-0
|
RMH A |
|
|
77 |
P01-5 |
16:20 |
IF BP 3 -
Vendelsö IK 1
|
1-4
|
RMH B |
|
|
82 |
P01 |
17:00 |
Råsunda IS -
Djurgården IF FF 1
|
3-4
|
RMH B |
1/8-final 4 |
|
83 |
P01 |
17:00 |
Hägerstens SK 1 -
FC Djursholm 1
|
6-5
(STR) |
RMH C |
1/8-final 8 |
|
85 |
P01 |
17:20 |
Stuvsta IF -
Danderyds SK
|
3-0
|
RMH B |
1/4-final 1 |
|
86 |
P01 |
17:20 |
Hammarby IF FF 4 -
Djurgården IF FF 2
|
5-0
|
RMH C |
1/4-final 3 |
|
88 |
P01 |
17:40 |
Saltsjöbadens IF:Vit -
Djurgården IF FF 1
|
4-5
(STR) |
RMH C |
1/4-final 2 |
|
89 |
P01 |
17:40 |
Sunnersta AIF -
Hägerstens SK 1
|
5-3
(STR) |
RMH B |
1/4-final 4 |
|
97 |
P01 |
18:40 |
Stuvsta IF -
Djurgården IF FF 1
|
4-3
|
RMH B |
Semifinal 1 |
|
98 |
P01 |
18:40 |
Hammarby IF FF 4 -
Sunnersta AIF
|
0-3
|
RMH C |
Semifinal 2 |
|
104 |
P01 |
19:20 |
Stuvsta IF -
Sunnersta AIF
|
1-7
|
RMH C |
FINAL |
|