29 |
P04-1 |
08:00 |
Sköndals IK -
Huddinge IBS
|
0-11
|
LYCK |
|
|
30 |
P05-1 |
08:00 |
Täby FC Gribby Svart -
Rotebro IS Blå
|
4-2
|
SÖDB |
|
|
31 |
P03-2 |
08:00 |
AIK IBF -
IBK Lund P03 Victoria
|
0-6
|
TORV-A |
|
|
33 |
P06-2 |
08:00 |
Hässelby SK IBK -
Farsta IBK 1
|
2-3
|
VEND |
|
|
34 |
F02-1 |
08:50 |
FBI Tullinge -
Värmdö IF
|
1-3
|
LYCK |
|
|
36 |
P05-1 |
08:50 |
Grimsta AIK vit -
AIK IBF 1
|
4-4
|
TORV-A |
|
|
37 |
HJ20-1 |
08:50 |
Täby FC P02 -
Hässelby SK IBK HJ18
|
3-2
|
TORV-T |
|
|
38 |
P07-1 |
08:50 |
Örebro SK U Vit P08 -
Nacka IBK
|
Dolt
|
VEND |
|
|
39 |
P03-1 |
09:40 |
Telge SIBK -
Samuelsdals IF
|
5-5
|
LYCK |
|
|
40 |
HJ20-1 |
09:40 |
Huddinge IBS HJ18 -
Telge SIBK HJ18
|
1-2
|
SÖDB |
|
|
41 |
F03-1 |
09:40 |
Holmsund City IBC -
Farsta IBK F04
|
1-3
|
TORV-A |
|
|
42 |
F03-1 |
09:40 |
Nykvarns IF -
Lindås
|
0-2
|
TORV-T |
|
|
43 |
P06-1 |
09:40 |
Farsta IBK 2 -
Danderyds SK
|
3-7
|
VEND |
|
|
44 |
P05-1 |
10:30 |
Rotebro IS Röd -
Tumba GOIF
|
2-7
|
LYCK |
|
|
45 |
HJ20-1 |
10:30 |
Rotebro IS IBK 1 -
Stenhagens KK HJ18
|
5-0
|
SÖDB |
|
|
46 |
HJ20-2 |
10:30 |
Åby IBK Ungdom HJ18 -
O2-Jyväskylä (Fin)
|
6-5
|
TORV-A |
|
|
47 |
HJ20-2 |
10:30 |
Hässelby SK IBK P02 -
Danderyds SK IBF HJ18
|
2-4
|
TORV-T |
|
|
48 |
P07-1 |
10:30 |
AIK P08 -
Täby FC P09 Värtan
|
Dolt
|
VEND |
|
|
49 |
P06-1 |
11:20 |
Vallentuna 1 -
Lillån IBK
|
2-5
|
LYCK |
|
|
50 |
HJ20-2 |
11:20 |
Rotebro IS IBK 2 -
AIK IBF HJ18
|
3-4
|
SÖDB |
|
|
51 |
P03-1 |
11:20 |
FBI Tullinge -
Nacka IBK
|
6-4
|
TORV-A |
|
|
52 |
P04-1 |
11:20 |
Hässelby SK IBK Röd -
Hässelby SK IBK Svart
|
1-2
|
TORV-T |
|
|
53 |
P07-1 |
11:20 |
Örebro SK U Svart P08 -
Älta IF P08
|
Dolt
|
VEND |
|
|
54 |
P06-2 |
12:10 |
Vallentuna 2 -
Mariebergs SK
|
5-2
|
LYCK |
|
|
55 |
F02-1 |
12:10 |
Sigtuna -
FBI Tullinge
|
1-4
|
SÖDB |
|
|
56 |
P06-1 |
12:10 |
Offensiv Lidingö -
Täby FC Näsby
|
5-0
|
TORV-A |
|
|
57 |
F03-1 |
12:10 |
Lillån IBK F04 -
Nykvarns IF
|
0-0
|
TORV-T |
|
|
58 |
P06-2 |
12:10 |
Stäkets IF -
Töjnan IBK
|
1-4
|
VEND |
|
|
60 |
P04-1 |
13:00 |
Åby IBK Ungdom -
Sköndals IK
|
3-2
|
SÖDB |
|
|
61 |
P05-1 |
13:00 |
Rotebro IS Blå -
Grimsta AIK vit
|
1-2
|
TORV-A |
|
|
62 |
F02-1 |
13:00 |
Värmdö IF -
Bro IK
|
3-2
|
TORV-T |
|
|
63 |
P07-1 |
13:00 |
Nacka IBK -
Rotebro IS IBK
|
Dolt
|
VEND |
|
|
64 |
P03-2 |
13:50 |
Täby FC -
AIK IBF
|
6-6
|
LYCK |
|
|
65 |
F03-1 |
13:50 |
Lindås -
Holmsund City IBC
|
8-0
|
SÖDB |
|
|
66 |
P03-1 |
13:50 |
Samuelsdals IF -
Värmdö IF
|
2-2
|
TORV-A |
|
|
67 |
HJ20-2 |
13:50 |
O2-Jyväskylä (Fin) -
Hässelby SK IBK P02
|
5-9
|
TORV-T |
|
|
68 |
P07-1 |
13:50 |
Täby FC P09 Värtan -
Örebro SK U Vit P08
|
Dolt
|
VEND |
|
|
69 |
HJ20-1 |
14:40 |
Täby FC P02 -
Rotebro IS IBK 1
|
0-8
|
LYCK |
|
|
70 |
P05-1 |
14:40 |
Täby FC Gribby Svart -
Rotebro IS Röd
|
3-2
|
SÖDB |
|
|
72 |
HJ20-1 |
14:40 |
Hässelby SK IBK HJ18 -
Huddinge IBS HJ18
|
0-3
|
TORV-T |
|
|
73 |
P06-1 |
14:40 |
Lillån IBK -
Farsta IBK 2
|
6-1
|
VEND |
|
|
74 |
P03-1 |
15:30 |
Telge SIBK -
FBI Tullinge
|
3-3
|
LYCK |
|
|
75 |
HJ20-2 |
15:30 |
Åby IBK Ungdom HJ18 -
Rotebro IS IBK 2
|
8-1
|
SÖDB |
|
|
76 |
P03-2 |
15:30 |
IBK Lund P03 Victoria -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
5-3
|
TORV-A |
|
|
77 |
P04-1 |
15:30 |
Huddinge IBS -
Hässelby SK IBK Svart
|
2-0
|
TORV-T |
|
|
78 |
P06-2 |
15:30 |
Mariebergs SK -
Hässelby SK IBK
|
2-2
|
VEND |
|
|
79 |
HJ20-1 |
16:20 |
Telge SIBK HJ18 -
Stenhagens KK HJ18
|
5-4
|
LYCK |
|
|
80 |
F02-1 |
16:20 |
Värmdö IF -
Sigtuna
|
2-2
|
SÖDB |
|
|
81 |
F03-1 |
16:20 |
Farsta IBK F04 -
Nykvarns IF
|
1-3
|
TORV-A |
|
|
82 |
P05-1 |
16:20 |
AIK IBF 1 -
Tumba GOIF
|
4-3
|
TORV-T |
|
|
83 |
P07-1 |
16:20 |
Mariebergs SK -
Älta IF P08
|
Dolt
|
VEND |
|
|
84 |
P06-2 |
17:10 |
Vallentuna 2 -
Stäkets IF
|
2-4
|
LYCK |
|
|
85 |
F02-1 |
17:10 |
Bro IK -
FBI Tullinge
|
1-2
|
SÖDB |
|
|
86 |
P06-1 |
17:10 |
Vallentuna 1 -
Offensiv Lidingö
|
0-5
|
TORV-A |
|
|
87 |
HJ20-2 |
17:10 |
Danderyds SK IBF HJ18 -
AIK IBF HJ18
|
4-2
|
TORV-T |
|
|
88 |
P06-1 |
17:10 |
Danderyds SK -
Täby FC Näsby
|
5-2
|
VEND |
|
|
89 |
HJ20-1 |
18:00 |
Huddinge IBS HJ18 -
Täby FC P02
|
4-2
|
LYCK |
|
|
90 |
P05-1 |
18:00 |
Grimsta AIK vit -
Täby FC Gribby Svart
|
7-3
|
SÖDB |
|
|
91 |
F03-1 |
18:00 |
Holmsund City IBC -
Lillån IBK F04
|
3-1
|
TORV-A |
|
|
92 |
P06-2 |
18:00 |
Farsta IBK 1 -
Töjnan IBK
|
3-2
|
TORV-T |
|
|
93 |
P07-1 |
18:00 |
AIK P08 -
Örebro SK U Svart P08
|
Dolt
|
VEND |
|
|
94 |
P04-1 |
18:50 |
Åby IBK Ungdom -
Huddinge IBS
|
2-11
|
LYCK |
|
|
95 |
P03-1 |
18:50 |
Nacka IBK -
Samuelsdals IF
|
3-12
|
SÖDB |
|
|
96 |
P04-1 |
18:50 |
Sköndals IK -
Hässelby SK IBK Röd
|
1-3
|
TORV-T |
|
|
97 |
P07-1 |
18:50 |
Mariebergs SK -
Örebro SK U Vit P08
|
Dolt
|
VEND |
|
|
98 |
HJ20-1 |
19:40 |
Rotebro IS IBK 1 -
Telge SIBK HJ18
|
3-0
|
LYCK |
|
|
99 |
P05-1 |
19:40 |
Rotebro IS Röd -
AIK IBF 1
|
2-7
|
SÖDB |
|
|
100 |
HJ20-2 |
19:40 |
Hässelby SK IBK P02 -
Åby IBK Ungdom HJ18
|
3-5
|
TORV-T |
|
|
101 |
P06-1 |
19:40 |
Täby FC Näsby -
Lillån IBK
|
2-6
|
VEND |
|
|
102 |
P03-1 |
20:30 |
Värmdö IF -
Telge SIBK
|
0-4
|
LYCK |
|
|
103 |
P06-1 |
20:30 |
Offensiv Lidingö -
Danderyds SK
|
3-2
|
SÖDB |
|
|
104 |
F03-1 |
20:30 |
Lindås -
Farsta IBK F04
|
7-2
|
TORV-T |
|
|
105 |
P06-1 |
20:30 |
Farsta IBK 2 -
Vallentuna 1
|
0-4
|
VEND |
|
|
106 |
P05-1 |
21:20 |
Tumba GOIF -
Rotebro IS Blå
|
2-1
|
LYCK |
|
|
107 |
HJ20-2 |
21:20 |
AIK IBF HJ18 -
O2-Jyväskylä (Fin)
|
1-3
|
SÖDB |
|
|
108 |
HJ20-1 |
21:20 |
Stenhagens KK HJ18 -
Hässelby SK IBK HJ18
|
1-0
|
TORV-T |
|
|
109 |
P06-2 |
21:20 |
Hässelby SK IBK -
Vallentuna 2
|
5-0
|
VEND |
|
|
110 |
HJ20-2 |
22:10 |
Rotebro IS IBK 2 -
Danderyds SK IBF HJ18
|
2-9
|
LYCK |
|
|
111 |
P03-2 |
22:10 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
AIK IBF
|
3-2
|
SÖDB |
|
|
112 |
P03-2 |
22:10 |
IBK Lund P03 Victoria -
Täby FC
|
4-1
|
TORV-T |
|
|