1 |
H-1 |
09:00 |
Sunnersta AIF lag 1 -
Uppsala IF
|
0-4
|
AD HALLEN |
|
|
2 |
H-1 |
09:20 |
Procyon BK -
Skyttorps IF
|
3-0
(WO) |
AD HALLEN |
|
|
3 |
H-1 |
09:40 |
Hagby IK -
Sunnersta AIF lag 1
|
1-4
|
AD HALLEN |
|
|
4 |
H-1 |
10:00 |
Uppsala IF -
Procyon BK
|
2-1
|
AD HALLEN |
|
|
5 |
H-1 |
10:20 |
Skyttorps IF -
Hagby IK
|
0-3
(WO) |
AD HALLEN |
|
|
6 |
H-1 |
10:40 |
Sunnersta AIF lag 1 -
Procyon BK
|
0-6
|
AD HALLEN |
|
|
7 |
H-1 |
11:00 |
Hagby IK -
Uppsala IF
|
0-3
|
AD HALLEN |
|
|
8 |
H-1 |
11:20 |
Skyttorps IF -
Sunnersta AIF lag 1
|
0-3
(WO) |
AD HALLEN |
|
|
9 |
H-1 |
11:40 |
Procyon BK -
Hagby IK
|
3-1
|
AD HALLEN |
|
|
10 |
H-1 |
12:00 |
Uppsala IF -
Skyttorps IF
|
3-0
(WO) |
AD HALLEN |
|
|
11 |
H-2 |
12:20 |
Vattholma IF -
IK Hinden
|
3-1
|
AD HALLEN |
|
|
12 |
H-2 |
12:40 |
IF Vindhemspojkarna -
Vaksala SK lag 2
|
3-0
|
AD HALLEN |
|
|
13 |
H-2 |
13:00 |
Uppsala Kurd BK -
Vattholma IF
|
1-0
|
AD HALLEN |
|
|
14 |
H-2 |
13:20 |
IK Hinden -
IF Vindhemspojkarna
|
0-0
|
AD HALLEN |
|
|
15 |
H-2 |
13:40 |
Vaksala SK lag 2 -
Uppsala Kurd BK
|
0-0
|
AD HALLEN |
|
|
16 |
H-2 |
14:00 |
Vattholma IF -
IF Vindhemspojkarna
|
0-3
|
AD HALLEN |
|
|
17 |
H-2 |
14:20 |
Uppsala Kurd BK -
IK Hinden
|
4-0
|
AD HALLEN |
|
|
18 |
H-2 |
14:40 |
Vaksala SK lag 2 -
Vattholma IF
|
0-4
|
AD HALLEN |
|
|
19 |
H-2 |
15:00 |
IF Vindhemspojkarna -
Uppsala Kurd BK
|
2-2
|
AD HALLEN |
|
|
20 |
H-2 |
15:20 |
IK Hinden -
Vaksala SK lag 2
|
1-1
|
AD HALLEN |
|
|
21 |
H-3 |
15:40 |
Bälinge IF -
IF Vesta
|
0-1
|
AD HALLEN |
|
|
22 |
H-3 |
16:00 |
Uppsala Näs IK -
Sunnersta AIF lag 2
|
1-2
|
AD HALLEN |
|
|
23 |
H-3 |
16:20 |
IFK Uppsala lag 2 -
Danmarks IF
|
1-1
|
AD HALLEN |
|
|
24 |
H-3 |
16:40 |
Sunnersta AIF lag 2 -
Bälinge IF
|
0-1
|
AD HALLEN |
|
|
25 |
H-3 |
17:00 |
IF Vesta -
IFK Uppsala lag 2
|
1-0
|
AD HALLEN |
|
|
26 |
H-3 |
17:20 |
Danmarks IF -
Uppsala Näs IK
|
2-2
|
AD HALLEN |
|
|
27 |
H-3 |
17:40 |
IFK Uppsala lag 2 -
Sunnersta AIF lag 2
|
0-1
|
AD HALLEN |
|
|
28 |
H-3 |
18:00 |
IF Vesta -
Danmarks IF
|
0-0
|
AD HALLEN |
|
|
29 |
H-3 |
18:20 |
Bälinge IF -
Uppsala Näs IK
|
1-1
|
AD HALLEN |
|
|
30 |
H-3 |
18:40 |
Sunnersta AIF lag 2 -
IF Vesta
|
2-1
|
AD HALLEN |
|
|
31 |
H-3 |
19:00 |
Danmarks IF -
Bälinge IF
|
0-1
|
AD HALLEN |
|
|
32 |
H-3 |
19:20 |
Uppsala Näs IK -
IFK Uppsala lag 2
|
1-0
|
AD HALLEN |
|
|
33 |
H-3 |
19:40 |
Sunnersta AIF lag 2 -
Danmarks IF
|
0-2
|
AD HALLEN |
|
|
34 |
H-3 |
20:00 |
Bälinge IF -
IFK Uppsala lag 2
|
2-0
|
AD HALLEN |
|
|
35 |
H-3 |
20:20 |
IF Vesta -
Uppsala Näs IK
|
0-0
|
AD HALLEN |
|
|