Matcher ORN
Antal: 66
To 2019-05-30
Fr 2019-05-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
185 | P03-4 | 08:00 | Offensiv Lidingö - Ledbergs IF Grön | 1-1 | ORN | ||
195 | P04-1 | 08:50 | Åkersberga IBF - FBC Lerum | 1-3 | ORN | ||
205 | H-3 | 09:40 | IBF Borlänge - IBF Offensiv Lidingö | 1-2 | ORN | ||
215 | F05-1 | 10:30 | Hässelby SK IBK - FBI Tullinge | 5-1 | ORN | ||
225 | P03-3 | 11:20 | Hofors IBK - Järfälla IBK | 3-3 | ORN | ||
235 | P04-4 | 12:10 | IBK Husar - IBF Falun U | 2-6 | ORN | ||
245 | F04-2 | 13:00 | Nynäshamns IBK - Huddinge IK F05 | 1-4 | ORN | ||
255 | HJ18-5 | 13:50 | Sundsvall FBC - IBF Falun U 1 | 4-0 | ORN | ||
265 | F05-1 | 14:40 | Täby FC - Hässelby SK IBK | 1-3 | ORN | ||
275 | DJ20-1 | 15:30 | Vendelsö IK - Storvreta IBK | 0-1 | ORN | ||
285 | HJ18-4 | 16:20 | Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK | 6-1 | ORN | ||
295 | P02-3 | 17:10 | Torshälla IBK - Ingarö IF | 1-3 | ORN | ||
305 | P04-2 | 18:00 | IBF Leksand - Huddinge IBS 2 | 1-5 | ORN | ||
315 | H-2 | 18:50 | Sundborns GOIF - Tungelsta IF | 1-4 | ORN | ||
324 | P03-2 | 19:40 | Älvsjö AIK 03/04 - Sundsvall FBC 2 | 0-3 | ORN | ||
333 | P06-3 | 20:30 | AIK - Bele Barkarby IF | 1-1 | ORN | ||
342 | P02-3 | 21:20 | FBC Aspen - Torshälla IBK | 5-0 | ORN | ||
351 | P04-2 | 22:10 | Ledbergs IF - IBF Leksand | 5-1 | ORN |
Lö 2019-06-01
Sö 2019-06-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
546 | F05-2 | 08:00 | Bele Barkarby IF F07 - Tumba GOIF F06 | 5-5 | ORN | ||
554 | HM | 08:50 | BK Ockra - Sågmyra Flyers | 3-0 | ORN | Semifinal 2 | |
563 | DJ20 | 09:40 | FBC Lerum - Storvreta IBK | 3-2 | ORN | Semifinal 2 | |
572 | P02 | 10:30 | Sundsvall FBC - Farsta Sharks IBK | 5-1 | ORN | 1/8-final 4 | |
580 | H | 11:20 | Bele Barkarby IF - FBC Aspen | 4-1 | ORN | 1/4-final 2 | |
589 | P03 | 12:10 | Telge SIBK - Gävle GIK | 5-6 (STR)(FL) | ORN | 1/4-final 4 | |
598 | P04 | 13:00 | Bohemians (CZ) - Onyx Innebandy | 2-5 | ORN | 1/4-final 1 | |
606 | P06 | 13:50 | Hässelby SK - Florbal Chodov 1 (CZ) | 1-2 | ORN | Semifinal 1 | |
615 | H | 14:40 | Lockerud/Mariestad - Vallentuna IBK | 1-2 | ORN | Semifinal 2 | |
623 | HJ18 | 15:30 | Skälby IBK/ Tillberga IK U - Sundsvall FBC | 3-7 | ORN | Semifinal 1 | |
631 | P04 | 16:20 | Onyx Innebandy - Bele Barkarby IF Svart | 1-3 | ORN | Semifinal 1 |