Matcher Kongstenhallen E
Antal: 29
Fr 2012-09-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | DB-1 | 18:45 | Slugger med køller - Sarpsborg IBK | 2-1 | Kongstenhallen E | ||
10 | DB-2 | 19:30 | Holmlia - Fredrikstad IBK | 1-7 | Kongstenhallen E | ||
14 | DB-2 | 20:15 | Romsås IL Innebandy - Greåker | 2-3 | Kongstenhallen E | ||
16 | DB-1 | 21:00 | Floda IBK - Borgen | 7-0 | Kongstenhallen E |
Lö 2012-09-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | HB-4 | 09:15 | Gjerdrum IL - OSI | 0-1 | Kongstenhallen E | ||
27 | HB-1 | 10:00 | Selbak IBK - Vålerenga Innebandy 1 | 3-3 | Kongstenhallen E | ||
32 | HB-3 | 11:00 | St Croix IBK - Vålerenga Old Boys | 2-3 | Kongstenhallen E | ||
36 | HB-2 | 11:45 | Vågsbygd B - Søndre Vikings | 1-7 | Kongstenhallen E | ||
42 | HB-4 | 12:30 | Greåker 2 - OSI | 7-2 | Kongstenhallen E | ||
48 | HB-1 | 13:15 | Vålerenga Innebandy 1 - Larkollen Vikings | 7-0 | Kongstenhallen E | ||
51 | HB-3 | 14:00 | HSIL - St Croix IBK | 2-9 | Kongstenhallen E | ||
56 | DB-3 | 14:45 | GIF Fighters - Slevik | 1-3 | Kongstenhallen E | ||
63 | DB-1 | 15:45 | Borgen - Slugger med køller | 1-2 | Kongstenhallen E | ||
65 | HB-2 | 16:30 | Vågsbygd B - Nedre Furuset IBK | 1-13 | Kongstenhallen E | ||
72 | DB-2 | 17:15 | Fredrikstad IBK - Romsås IL Innebandy | 4-0 | Kongstenhallen E | ||
77 | G15-2 | 18:00 | Sarpsborg Blå - FBC Lerum | 0-5 | Kongstenhallen E | ||
81 | HB-2 | 19:00 | Nedre Furuset IBK - Søndre Vikings | 4-4 | Kongstenhallen E | ||
88 | G15-2 | 19:45 | Gjerdrum - Bygdø Monolitten G14 | 3-0 | Kongstenhallen E | ||
90 | G15-1 | 20:30 | DFI - Bygdø Monolitten 2 | 4-1 | Kongstenhallen E |
Sö 2012-09-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
96 | DB-3 | 08:00 | GIF Fighters - Skår IBK | 2-0 | Kongstenhallen E | ||
98 | HB-4 | 08:45 | Gjerdrum IL - Greåker 2 | 4-2 | Kongstenhallen E | ||
105 | DB-3 | 10:15 | Slevik - GIF Fighters | 4-1 | Kongstenhallen E | ||
110 | HB | 11:00 | Nedre Furuset IBK - Vålerenga Old Boys | 8-2 | Kongstenhallen E | 1/4-final 2 | |
114 | HB | 12:00 | Gjerdrum IL - Strømmen IBK | 4-3 (STR) | Kongstenhallen E | 1/4-final 4 | |
118 | DB | 13:00 | Fredrikstad IBK - GIF Fighters | 2-3 | Kongstenhallen E | 1/4-final 2 | |
124 | HB | 14:00 | Slevik 3 - Gjerdrum IL | 3-1 | Kongstenhallen E | Semifinal 2 | |
128 | DB | 15:00 | Slevik - GIF Fighters | 5-1 | Kongstenhallen E | Semifinal 2 | |
134 | HB | 16:00 | Vålerenga Innebandy 1 - Slevik 3 | 7-2 | Kongstenhallen E | FINAL | |
136 | DB | 17:00 | Floda IBK - Slevik | 0-1 | Kongstenhallen E | FINAL |