90 |
G04-1 |
08:00 |
FbS Bohemians II -
Herbadent FK Jizni Mesto
|
4-2
|
HB1 |
|
|
91 |
G99-1 |
08:00 |
TJ Sokol Kralovske Vinohrady -
TJ Sokol Jaromer
|
1-3
|
HB2 |
|
|
92 |
G99-1 |
08:00 |
FbK Vosy Praha -
SK Florbal Benesov
|
6-3
|
HB3 |
|
|
93 |
B06-2 |
08:00 |
FBs Hummel Hattrick Brno II -
itelligence Bulldogs Brno
|
0-10
|
HB4 |
|
|
94 |
G01-1 |
08:00 |
FbS Bohemians -
Vallentuna IBK
|
2-4
|
JED |
|
|
95 |
B02-2 |
08:00 |
Florbal Chomutov -
FBC Texas
|
17-1
|
SHJ |
|
|
96 |
B01-2 |
08:00 |
Peaches IBK 02 -
FbS Slavia Plzen
|
2-0
|
TJJM |
|
|
97 |
G01-1 |
08:50 |
Vallentuna IBK plus Czech -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
0-3
|
HB1 |
|
|
98 |
B06-2 |
08:50 |
Florbal Chomutov -
Black Angels
|
0-5
|
HB2 |
|
|
99 |
B06-3 |
08:50 |
Florbalova akademie MB -
Florbal Usti
|
3-5
|
HB3 |
|
|
100 |
B06-3 |
08:50 |
FBs Hummel Hattrick Brno I -
FBC Jesenice
|
4-2
|
HB4 |
|
|
101 |
G04-1 |
08:50 |
SV Stars -
Florbal Chomutov
|
8-0
|
JED |
|
|
102 |
B01-1 |
08:50 |
Fbc Cpp Bystron Ostrava -
Black Angels
|
3-5
|
SHJ |
|
|
103 |
B01-1 |
08:50 |
IBF Borlange -
FK Slovan Jindrichuv
|
5-4
|
TJJM |
|
|
104 |
B02-3 |
09:40 |
Florko Kosice -
FBS Bohemians Praha 4
|
5-3
|
HB1 |
|
|
105 |
B04-1 |
09:40 |
FBC Kanonyri Kladno -
FBC Ricany
|
1-0
|
HB2 |
|
|
106 |
B04-2 |
09:40 |
Florbal Chomutov -
FBS Bohemians Praha 4
|
1-7
|
HB3 |
|
|
107 |
B06-1 |
09:40 |
Snipers Bratislava -
FBC Start98 Kunratice Black
|
1-3
|
HB4 |
|
|
108 |
B02-2 |
09:40 |
FBC Kanonyri Kladno -
FBC Ricany
|
9-3
|
JED |
|
|
109 |
B01-2 |
09:40 |
FbC Vipers Most -
FbS Bohemians
|
5-9
|
SHJ |
|
|
110 |
B02-3 |
09:40 |
FBC Start98 Kunratice Black -
Technology Mlada Boleslav
|
3-3
|
TJJM |
|
|
111 |
G01-1 |
10:30 |
FBS Olomouc -
FbS Bohemians
|
2-0
|
HB1 |
|
|
112 |
G04-1 |
10:30 |
SC Tempish Vitkovice -
FbS Bohemians II
|
5-1
|
HB2 |
|
|
113 |
B02-1 |
10:30 |
FbK Vosy Praha -
Black Angels
|
3-5
|
HB3 |
|
|
114 |
B06-1 |
10:30 |
Technology Florbal MB -
K1 Florbal Zidenice Black
|
3-2
|
HB4 |
|
|
115 |
G99-1 |
10:30 |
Florbal Chomutov -
FbK Vosy Praha
|
2-4
|
JED |
|
|
116 |
G99-1 |
10:30 |
SK Bivojky Litvinov -
TJ Sokol Kralovske Vinohrady
|
6-0
|
SHJ |
|
|
117 |
B04-3 |
10:30 |
Snipers Bratislava -
Technology Florbal MB
|
3-10
|
TJJM |
|
|
118 |
B04-1 |
11:20 |
FBC Panthers Liberec -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
0-11
|
HB1 |
|
|
119 |
G99-1 |
11:20 |
TJ Sokol Jaromer -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
0-4
|
HB2 |
|
|
120 |
G04-1 |
11:20 |
Herbadent FK Jizni Mesto -
FBC Texas
|
8-1
|
HB3 |
|
|
121 |
G01-1 |
11:20 |
Black Angels -
Vallentuna IBK plus Czech
|
5-2
|
JED |
|
|
122 |
B02-1 |
11:20 |
FBC Start98 Kunratice Yellow -
FBs Hummel Hattrick Brno
|
0-7
|
SHJ |
|
|
123 |
B04-2 |
11:20 |
FBs Hummel Hattrick Brno -
Fbc Cpp Bystron Ostrava
|
1-5
|
TJJM |
|
|
124 |
G04-1 |
12:10 |
FbS Bohemians I -
SV Stars
|
4-1
|
HB1 |
|
|
125 |
B04-1 |
12:10 |
FbS Bohemians -
FBC Kanonyri Kladno
|
2-2
|
HB2 |
|
|
126 |
B04-2 |
12:10 |
FbO Florko Kosice -
Florbal Chomutov
|
6-0
|
HB3 |
|
|
127 |
B04-3 |
12:10 |
FbK Vosy Praha -
FBK Skorpioni Ostrava
|
4-3
|
HB4 |
|
|
128 |
G01-1 |
12:10 |
Vallentuna IBK -
FBC Loisto
|
8-2
|
JED |
|
|
129 |
B01 |
12:10 |
IBF Borlange -
FbC Vipers Most
|
4-2
|
SHJ |
B-Semifinal 1 |
|
130 |
B01 |
12:10 |
FbS Slavia Plzen -
Fbc Cpp Bystron Ostrava
|
1-2
(STR) |
TJJM |
B-Semifinal 2 |
|
131 |
G99-1 |
13:00 |
SK Florbal Benesov -
Florbal Chomutov
|
3-3
|
JED |
|
|
132 |
B06-1 |
13:00 |
FBC Start98 Kunratice Yellow -
Snipers Bratislava
|
1-15
|
SHJ |
|
|
133 |
B04-3 |
13:00 |
FBS Olomouc -
Snipers Bratislava
|
9-1
|
TJJM |
|
|
134 |
G04-1 |
13:50 |
FBC Texas -
SC Tempish Vitkovice
|
0-11
|
HB1 |
|
|
135 |
G99-1 |
13:50 |
FbK Vosy Praha -
TJ Sokol Jaromer
|
7-2
|
HB3 |
|
|
136 |
G01-1 |
13:50 |
MMKS Podhale Nowy Targ -
Black Angels
|
3-3
|
JED |
|
|
137 |
B02-1 |
13:50 |
FBC Kanonyri Kladno B -
FbK Vosy Praha
|
4-4
|
SHJ |
|
|
138 |
G01-1 |
14:40 |
Vallentuna IBK plus Czech -
Vallentuna IBK
|
1-1
|
HB1 |
|
|
139 |
G04-1 |
14:40 |
Florbal Chomutov -
FbS Bohemians I
|
0-11
|
HB2 |
|
|
140 |
G99-1 |
14:40 |
MMKS Podhale Nowy Targ -
SK Bivojky Litvinov
|
2-3
|
HB3 |
|
|
141 |
G04-1 |
14:40 |
SV Stars -
Herbadent FK Jizni Mesto
|
5-1
|
JED |
|
|
142 |
B01 |
14:40 |
Peaches IBK 02 -
FK Slovan Jindrichuv
|
3-2
|
SHJ |
A-Semifinal 2 |
|
143 |
B01 |
14:40 |
Black Angels -
FbS Bohemians
|
2-3
(STR) |
TJJM |
A-Semifinal 1 |
|
144 |
B06 |
15:30 |
FBs Hummel Hattrick Brno II -
FBC Start98 Kunratice Yellow
|
6-1
|
HB1 |
B-1/4-final 3 |
|
145 |
B06 |
15:30 |
Florbal Usti -
Snipers Bratislava
|
3-2
|
HB2 |
B-1/4-final 4 |
|
146 |
B06 |
15:30 |
Florbal Chomutov -
Florbalova akademie MB
|
1-9
|
HB3 |
B-1/4-final 2 |
|
147 |
B06 |
15:30 |
FBs Hummel Hattrick Brno I -
K1 Florbal Zidenice Black
|
5-0
|
JED |
A-1/4-final 4 |
|
148 |
B06 |
15:30 |
Black Angels -
FBC Jesenice
|
2-10
|
SHJ |
A-1/4-final 2 |
|
149 |
G04-1 |
16:20 |
FbS Bohemians II -
FBC Texas
|
17-0
|
HB1 |
|
|
150 |
B04 |
16:20 |
FBC Panthers Liberec -
FBK Skorpioni Ostrava
|
4-3
|
HB2 |
B-1/8-final 8 |
|
151 |
B02 |
16:20 |
Florko Kosice -
FBC Start98 Kunratice Yellow
|
5-3
|
HB3 |
B-1/4-final 4 |
|
152 |
G01-1 |
16:20 |
FBC Loisto -
FBS Olomouc
|
1-5
|
JED |
|
|
153 |
B02 |
16:20 |
FBC Ricany -
FBC Kanonyri Kladno B
|
9-0
|
SHJ |
B-1/4-final 3 |
|
154 |
B02 |
16:20 |
FBC Texas -
FBS Bohemians Praha 4
|
1-11
|
TJJM |
B-1/4-final 2 |
|
155 |
G04-1 |
17:10 |
SC Tempish Vitkovice -
Florbal Chomutov
|
9-4
|
HB1 |
|
|
156 |
G99-1 |
17:10 |
TJ Sokol Kralovske Vinohrady -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
0-3
|
HB2 |
|
|
157 |
G99-1 |
17:10 |
TJ Sokol Jaromer -
Florbal Chomutov
|
2-4
|
HB3 |
|
|
158 |
G99-1 |
17:10 |
SK Bivojky Litvinov -
SK Florbal Benesov
|
5-3
|
HB4 |
|
|
159 |
B02 |
17:10 |
FBC Kanonyri Kladno -
FBC Start98 Kunratice Black
|
4-1
|
JED |
A-1/4-final 2 |
|
160 |
B02 |
17:10 |
Technology Mlada Boleslav -
FBs Hummel Hattrick Brno
|
7-2
|
TJJM |
A-1/4-final 4 |
|
161 |
B06 |
18:00 |
FBs Hummel Hattrick Brno II -
Florbal Usti
|
0-6
|
HB1 |
B-Semifinal 2 |
|
162 |
G04-1 |
18:00 |
Herbadent FK Jizni Mesto -
FbS Bohemians I
|
0-15
|
HB2 |
|
|
163 |
B06 |
18:00 |
FBC Start98 Kunratice Black -
Florbalova akademie MB
|
3-1
|
HB3 |
B-Semifinal 1 |
|
164 |
G01-1 |
18:00 |
Vallentuna IBK -
Black Angels
|
0-3
|
HB4 |
|
|
165 |
B06 |
18:00 |
itelligence Bulldogs Brno -
FBs Hummel Hattrick Brno I
|
5-2
|
JED |
A-Semifinal 2 |
|
166 |
B06 |
18:00 |
Technology Florbal MB -
FBC Jesenice
|
3-5
|
TJJM |
A-Semifinal 1 |
|
167 |
B04 |
18:50 |
FBC Ricany -
Florbal Chomutov
|
4-1
|
HB1 |
B-1/4-final 1 |
|
168 |
B04 |
18:50 |
Technology Florbal MB -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
4-3
|
HB2 |
B-1/4-final 2 |
|
169 |
B04 |
18:50 |
FBs Hummel Hattrick Brno -
Snipers Bratislava
|
1-3
|
HB3 |
B-1/4-final 3 |
|
170 |
B04 |
18:50 |
FBS Bohemians Praha 4 -
FBC Panthers Liberec
|
6-3
|
HB4 |
B-1/4-final 4 |
|
171 |
B04 |
18:50 |
FbO Florko Kosice -
FBS Olomouc
|
4-3
(FL) |
JED |
A-1/4-final 2 |
|
172 |
B04 |
18:50 |
FbK Vosy Praha -
FbS Bohemians
|
4-2
|
TJJM |
A-1/4-final 4 |
|
173 |
B02 |
19:40 |
FbK Vosy Praha -
FBS Bohemians Praha 4
|
5-3
|
HB1 |
B-Semifinal 1 |
|
174 |
B02 |
19:40 |
FBC Ricany -
Florko Kosice
|
1-5
|
HB2 |
B-Semifinal 2 |
|
175 |
G01-1 |
19:40 |
FBS Olomouc -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
1-3
|
HB3 |
|
|
176 |
G01-1 |
19:40 |
FbS Bohemians -
FBC Loisto
|
2-3
|
HB4 |
|
|
177 |
B02 |
19:40 |
Black Angels -
FBC Kanonyri Kladno
|
6-2
|
JED |
A-Semifinal 1 |
|
178 |
B02 |
19:40 |
Florbal Chomutov -
Technology Mlada Boleslav
|
0-9
|
TJJM |
A-Semifinal 2 |
|
179 |
B04 |
20:30 |
Snipers Bratislava -
FBS Bohemians Praha 4
|
5-2
|
HB1 |
B-Semifinal 2 |
|
180 |
B04 |
20:30 |
FBC Ricany -
Technology Florbal MB
|
2-3
|
HB2 |
B-Semifinal 1 |
|
181 |
B04 |
20:30 |
FBC Kanonyri Kladno -
FbO Florko Kosice
|
7-5
|
JED |
A-Semifinal 1 |
|
182 |
B04 |
20:30 |
Fbc Cpp Bystron Ostrava -
FbK Vosy Praha
|
8-3
|
TJJM |
A-Semifinal 2 |
|