76 |
P10-1 |
08:00 |
Erikslunds KF Lag2 -
Tyresö FF Fårdala/Öringe
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
77 |
P10-1 |
08:00 |
Mälarhöjden IK -11 -
Erikslunds KF Lag1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
78 |
P10-1 |
08:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Nockebyhovs IF P10
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
79 |
P09-1 |
08:20 |
Rönninge/SalemFotboll LagSvart -
Hammarby IF FF
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
80 |
P09-1 |
08:20 |
Hanviken sk blå -
Karlbergs BK grön lag 1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
81 |
P09-1 |
08:20 |
Mälarhöjdens IK 1 -
Hanviken sk gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
82 |
P09-2 |
08:40 |
Solberga BK P09 -
IF Brommapokarna svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
83 |
P09-2 |
08:40 |
Hanviken sk röd -
Karlbergs BK grön lag 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
84 |
P09-2 |
08:40 |
Mälarhöjdens IK 2 -
Hanviken sk svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
85 |
P10-1 |
09:00 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Tyresö FF Fårdala/Öringe
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
86 |
P10-1 |
09:00 |
Erikslunds KF Lag2 -
Mälarhöjden IK -11
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
87 |
P10-1 |
09:00 |
Erikslunds KF Lag1 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
88 |
P09-1 |
09:20 |
Stockholm City FC -
Hammarby IF FF
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
89 |
P09-1 |
09:20 |
Rönninge/SalemFotboll LagSvart -
Hanviken sk blå
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
90 |
P09-1 |
09:20 |
Karlbergs BK grön lag 1 -
Mälarhöjdens IK 1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
91 |
P09-2 |
09:40 |
Rönninge/Salem Fotboll Lag Gul -
IF Brommapokarna svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
92 |
P09-2 |
09:40 |
Solberga BK P09 -
Hanviken sk röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
93 |
P09-2 |
09:40 |
Karlbergs BK grön lag 2 -
Mälarhöjdens IK 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
94 |
P10-1 |
10:00 |
Tyresö FF Fårdala/Öringe -
Erikslunds KF Lag1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
95 |
P10-1 |
10:00 |
Nockebyhovs IF P10 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
96 |
P10-1 |
10:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Erikslunds KF Lag2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
97 |
P09-1 |
10:20 |
Hanviken sk gul -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
98 |
P09-1 |
10:20 |
Hammarby IF FF -
Karlbergs BK grön lag 1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
99 |
P09-1 |
10:20 |
Mälarhöjdens IK 1 -
Rönninge/SalemFotboll LagSvart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
100 |
P09-2 |
10:40 |
Hanviken sk svart -
Rönninge/Salem Fotboll Lag Gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
101 |
P09-2 |
10:40 |
IF Brommapokarna svart -
Karlbergs BK grön lag 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
102 |
P09-2 |
10:40 |
Mälarhöjdens IK 2 -
Solberga BK P09
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
103 |
P10-1 |
11:00 |
Erikslunds KF Lag1 -
Nockebyhovs IF P10
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
104 |
P10-1 |
11:00 |
Mälarhöjden IK -11 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
105 |
P10-1 |
11:00 |
Tyresö FF Fårdala/Öringe -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
106 |
P09-1 |
11:20 |
Hanviken sk blå -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
107 |
P09-1 |
11:20 |
Karlbergs BK grön lag 1 -
Hanviken sk gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
108 |
P09-1 |
11:20 |
Hammarby IF FF -
Mälarhöjdens IK 1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
109 |
P09-2 |
11:40 |
Hanviken sk röd -
Rönninge/Salem Fotboll Lag Gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
110 |
P09-2 |
11:40 |
Karlbergs BK grön lag 2 -
Hanviken sk svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
111 |
P09-2 |
11:40 |
IF Brommapokarna svart -
Mälarhöjdens IK 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
112 |
P10-1 |
12:00 |
Nockebyhovs IF P10 -
Erikslunds KF Lag2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
113 |
P10-1 |
12:00 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Erikslunds KF Lag1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
114 |
P10-1 |
12:00 |
Mälarhöjden IK -11 -
Tyresö FF Fårdala/Öringe
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
115 |
P09-1 |
12:20 |
Stockholm City FC -
Karlbergs BK grön lag 1
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
116 |
P09-1 |
12:20 |
Hanviken sk blå -
Hammarby IF FF
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
117 |
P09-1 |
12:20 |
Hanviken sk gul -
Rönninge/SalemFotboll LagSvart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
118 |
P09-2 |
12:40 |
Rönninge/Salem Fotboll Lag Gul -
Karlbergs BK grön lag 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
119 |
P09-2 |
12:40 |
Hanviken sk röd -
IF Brommapokarna svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
120 |
P09-2 |
12:40 |
Hanviken sk svart -
Solberga BK P09
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
121 |
P10-1 |
13:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Mälarhöjden IK -11
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
122 |
P10-1 |
13:00 |
Tyresö FF Fårdala/Öringe -
Nockebyhovs IF P10
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
123 |
P10-1 |
13:00 |
Erikslunds KF Lag2 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
124 |
P09-1 |
13:20 |
Mälarhöjdens IK 1 -
Hanviken sk blå
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
125 |
P09-1 |
13:20 |
Hammarby IF FF -
Hanviken sk gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
126 |
P09-1 |
13:20 |
Rönninge/SalemFotboll LagSvart -
Stockholm City FC
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
127 |
P09-2 |
13:40 |
Mälarhöjdens IK 2 -
Hanviken sk röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 1 |
|
|
128 |
P09-2 |
13:40 |
IF Brommapokarna svart -
Hanviken sk svart
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
129 |
P09-2 |
13:40 |
Solberga BK P09 -
Rönninge/Salem Fotboll Lag Gul
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
130 |
F09-2 |
14:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
131 |
F09-1 |
14:00 |
Bagarmossen Kärrtorp -
Gustavsbergs IF FK
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
132 |
F09-1 |
14:20 |
Mälarhöjdens IK F-10 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
133 |
F09-2 |
14:20 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Norrtulls SK
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
134 |
F09-2 |
14:40 |
Vasalund Solna -
IFK Aspudden-Tellus
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
135 |
F09-1 |
14:40 |
Nockebyhovs IF F09 -
Bagarmossen Kärrtorp
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
136 |
F09-1 |
15:00 |
Gustavsbergs IF FK -
Mälarhöjdens IK F-10
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
137 |
F09-2 |
15:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 2 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
138 |
F09-2 |
15:20 |
Norrtulls SK -
Vasalund Solna
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
139 |
F09-1 |
15:20 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Nockebyhovs IF F09
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
140 |
F09-1 |
15:40 |
Bagarmossen Kärrtorp -
Mälarhöjdens IK F-10
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
141 |
F09-2 |
15:40 |
IFK Aspudden-Tellus -
Mälarhöjdens IK Vit
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
142 |
F09-2 |
16:00 |
Vasalund Solna -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
143 |
F09-1 |
16:00 |
Nockebyhovs IF F09 -
Gustavsbergs IF FK
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
144 |
F09-1 |
16:20 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Bagarmossen Kärrtorp
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
145 |
F09-2 |
16:20 |
Norrtulls SK -
IFK Aspudden-Tellus
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
146 |
F09-2 |
16:40 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Vasalund Solna
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
147 |
F09-1 |
16:40 |
Mälarhöjdens IK F-10 -
Nockebyhovs IF F09
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
148 |
F09-1 |
17:00 |
Gustavsbergs IF FK -
Mälarhöjdens IK Röd
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
149 |
F09-2 |
17:00 |
Bagarmossen Kärrtorp lag 2 -
Norrtulls SK
|
Dolt
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
150 |
F09 |
17:20 |
Vasalund Solna -
Mälarhöjdens IK F-10
|
0-0
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
151 |
F09 |
17:20 |
Bagarmossen Kärrtorp -
IFK Aspudden-Tellus
|
0-0
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
152 |
F09 |
17:40 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Bagarmossen Kärrtorp lag 2
|
0-0
|
Liljeholmshallen 2 |
|
|
153 |
F09 |
17:40 |
Norrtulls SK -
Gustavsbergs IF FK
|
0-0
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|
154 |
F09 |
18:00 |
Nockebyhovs IF F09 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
0-0
|
Liljeholmshallen 3 |
|
|