255 |
K |
08:00 |
Vinnare grupp 1 -
2:an grupp 2
|
4-1
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
256 |
K |
08:00 |
Vinnare grupp 2 -
2:an grupp 1
|
2-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
253 |
M-1 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Rosvik IK
|
1-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
252 |
M-1 |
08:00 |
Lira BK -
IFK Kalix
|
2-2
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
258 |
L |
08:00 |
Vinnare grupp 2 -
2:an grupp 1
|
2-0
|
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
257 |
L |
08:00 |
Vinnare grupp 1 -
2:an grupp 2
|
2-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
259 |
E |
08:00 |
Vinnare grupp 1 -
Bästa 3
|
5-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 1 |
|
260 |
E |
08:00 |
2:a bästa 3 -
Vinnare grupp 2
|
2-4
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 2 |
|
254 |
C |
08:00 |
5:an grupp 1 -
5:an grupp 2
|
1-6
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 9-10 |
|
265 |
F |
08:50 |
Vinnare match 243 -
Vinnare match 244
|
5-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
266 |
F |
08:50 |
Vinnare match 248 -
Vinnare match 249
|
1-3
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
262 |
D |
08:50 |
Vinnare grupp 2 -
2:an grupp 1
|
1-3
(STR) |
D 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
261 |
D |
08:50 |
Vinnare grupp 1 -
2:an grupp 2
|
5-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
263 |
E |
08:50 |
Vinnare grupp 3 -
2:an grupp 2
|
4-3
|
R3 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 3 |
|
264 |
E |
08:50 |
2:an grupp 1 -
2:an grupp 3
|
4-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
1/4-final 4 |
|
269 |
C |
09:00 |
Vinnare grupp 1 -
2:an grupp 2
|
7-6
(STR) |
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
270 |
C |
09:00 |
Vinnare grupp 2 -
2:an grupp 1
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
268 |
G-4 |
09:00 |
Överkalix IF -
Gammelstads IF vit
|
3-3
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
267 |
G-3 |
09:00 |
Lira BK TS -
Notvikens IK 2
|
3-2
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
271 |
K |
09:00 |
4:an grupp 1 -
4:an grupp 2
|
8-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 7-8 |
|
272 |
N |
09:40 |
5:an grupp 1 -
5:an grupp 2
|
5-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
Plac. 9-10 |
|
275 |
F |
09:40 |
Förlorare match 243 -
Förlorare match 244
|
6-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 5-8, 1 |
|
276 |
F |
09:40 |
Förlorare match 248 -
Förlorare match 249
|
0-5
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 5-8, 2 |
|
277 |
O-1 |
09:40 |
Lira BK F02 -
Luleå FC F03
|
5-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
278 |
O-1 |
09:40 |
Bergnäsets AIK F02 -
Luleå FC F02
|
1-2
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
273 |
E |
09:40 |
3:e bästa 3 -
Bästa 4
|
5-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Placering 9-10 |
|
274 |
E |
09:40 |
2:a bästa 4 -
3:e bästa 4
|
0-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
Placering 11-12 |
|
282 |
J |
10:00 |
Vinnare grupp 1 -
4:an grupp 1
|
4-0
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
283 |
J |
10:00 |
2:an grupp 1 -
3:an grupp 1
|
4-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
279 |
H-1 |
10:00 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 1
|
5-0
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
280 |
H-2 |
10:00 |
Gammelstads IF vit -
IFK Luleå 2
|
3-1
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
281 |
C |
10:00 |
4:an grupp 1 -
4:an grupp 2
|
2-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 7-8 |
|
284 |
G-1 |
10:20 |
Lira BK FS1 -
Bergnäsets AIK 1
|
4-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
285 |
G-2 |
10:20 |
Lira BK FS2 -
Gammelstads IF grön
|
3-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
288 |
M |
10:30 |
Vinnare grupp 1 -
4:an grupp 1
|
5-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
289 |
M |
10:30 |
2:an grupp 1 -
3:an grupp 1
|
4-2
(STR) |
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
287 |
L |
10:30 |
4:an grupp 1 -
4:an grupp 2
|
0-1
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 7-8 |
|
286 |
L |
10:30 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 2
|
3-5
|
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 5-6 |
|
290 |
E |
10:30 |
Bästa 5 -
2:a bästa 5
|
3-4
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Placering 13-14 |
|
292 |
H-2 |
10:40 |
Lira BK Gul -
Rutviks SK Pojkar -03
|
7-0
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
291 |
H-1 |
10:40 |
Luleå SK -
Överkalix IF
|
1-3
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
294 |
B |
11:00 |
Vinnare grupp 1 -
4:an grupp 1
|
4-0
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
295 |
B |
11:00 |
2:an grupp 1 -
3:an grupp 1
|
2-3
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
293 |
G-4 |
11:00 |
Rutviks SK -
Luleå FC 2
|
2-5
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
297 |
O-1 |
11:00 |
Sävast AIF F02 -
Luleå FC F02
|
1-2
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
K |
11:00 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 2
|
3-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 5-6 |
|
300 |
E |
11:20 |
Vinnare match 259 -
Vinnare match 260
|
6-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
301 |
E |
11:20 |
Vinnare match 263 -
Vinnare match 264
|
4-5
|
C2 7-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
304 |
O-1 |
11:20 |
Bergnäsets AIK F02 -
Luleå FC F03
|
3-2
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
305 |
O-1 |
11:20 |
Lira BK F02 -
FC Lynx F02
|
4-4
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
299 |
D |
11:20 |
4:an grupp 1 -
4:an grupp 2
|
5-1
|
D 7-manna (Gstad) |
Plac. 7-8 |
|
298 |
D |
11:20 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 2
|
0-3
(WO) |
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 5-6 |
|
302 |
F |
11:20 |
3:e bästa 3 -
Bästa 4
|
2-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Placering 9-10 |
|
303 |
F |
11:20 |
2:a bästa 4 -
3:e bästa 4
|
2-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
Placering 11-12 |
|
306 |
G-3 |
11:40 |
Luleå FC 1 -
Sundom IF
|
5-1
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
307 |
A |
12:00 |
Vinnare grupp 1 -
4:an grupp 1
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
308 |
A |
12:00 |
2:an grupp 1 -
3:an grupp 1
|
5-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
309 |
C |
12:00 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 2
|
4-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 5-6 |
|
310 |
D |
12:10 |
5:an grupp 1 -
5:an grupp 2
|
0-3
(WO) |
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 9-10 |
|
311 |
F |
12:10 |
Bästa 5 -
2:a bästa 5
|
2-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Placering 13-14 |
|
312 |
G-1 |
12:20 |
Luleå SK -
Notvikens IK 1
|
3-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
313 |
G-2 |
12:20 |
Sunderby SK -
TP-47
|
0-5
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
314 |
H-1 |
12:40 |
Gammelstads IF grön -
Lira BK Blå
|
2-1
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
315 |
O-1 |
12:40 |
Sävast AIF F02 -
Lira BK F02
|
0-3
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
319 |
K |
13:00 |
Vinnare match 255 -
Vinnare match 256
|
0-7
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
320 |
K |
13:00 |
Förlorare match 255 -
Förlorare match 256
|
3-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
321 |
M |
13:00 |
5:an grupp 1 -
6:an grupp 1
|
2-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 5-6 |
|
317 |
G-3 |
13:00 |
Bergnäsets AIK 2 -
Lira BK TS
|
1-1
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
316 |
G-1 |
13:00 |
Bodens BK -
Lira BK FS1
|
6-1
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
322 |
N |
13:00 |
3:an grupp 1 -
3:an grupp 2
|
0-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
Plac. 5-6 |
|
323 |
N |
13:00 |
4:an grupp 1 -
4:an grupp 2
|
0-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
Plac. 7-8 |
|
318 |
J |
13:00 |
5:an grupp 1 -
6:an grupp 1
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
Plac. 5-6 |
|
324 |
H-1 |
13:20 |
IFK Luleå 1 -
Luleå SK
|
3-1
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
325 |
O-1 |
13:20 |
Gammelstads IF F03 -
Bergnäsets AIK F02
|
1-3
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
327 |
G-2 |
13:40 |
Bodens BK grön -
Lira BK FS2
|
2-3
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
326 |
G-1 |
13:40 |
Bergnäsets AIK 1 -
Luleå SK
|
1-4
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
328 |
F |
13:50 |
Vinnare match 265 -
Vinnare match 266
|
0-4
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
329 |
F |
13:50 |
Förlorare match 265 -
Förlorare match 266
|
1-3
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
330 |
C |
14:00 |
Vinnare match 269 -
Vinnare match 270
|
4-5
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
331 |
C |
14:00 |
Förlorare match 269 -
Förlorare match 270
|
3-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
332 |
O-1 |
14:00 |
Luleå FC F03 -
FC Lynx F02
|
0-3
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
334 |
G-3 |
14:20 |
Notvikens IK 2 -
Luleå FC 1
|
0-7
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
333 |
G-1 |
14:20 |
Notvikens IK 1 -
Bodens BK
|
1-3
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
335 |
N |
14:40 |
Vinnare match 239 -
Vinnare match 240
|
3-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
336 |
N |
14:40 |
Förlorare match 239 -
Förlorare match 240
|
1-3
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
338 |
J |
15:00 |
Vinnare match 282 -
Vinnare match 283
|
3-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
339 |
J |
15:00 |
Förlorare match 282 -
Förlorare match 283
|
0-2
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
340 |
L |
15:00 |
Vinnare match 257 -
Vinnare match 258
|
1-4
|
D 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
341 |
L |
15:00 |
Förlorare match 257 -
Förlorare match 258
|
3-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
337 |
G-2 |
15:00 |
Gammelstads IF grön -
Sunderby SK
|
1-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
342 |
H-1 |
15:20 |
Överkalix IF -
Gammelstads IF grön
|
7-1
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
343 |
M |
15:30 |
Vinnare match 288 -
Vinnare match 289
|
1-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
344 |
M |
15:30 |
Förlorare match 288 -
Förlorare match 289
|
0-7
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
345 |
G-3 |
15:40 |
Sundom IF -
Bergnäsets AIK 2
|
5-3
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
346 |
B |
16:00 |
Vinnare match 294 -
Vinnare match 295
|
8-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
347 |
B |
16:00 |
Förlorare match 294 -
Förlorare match 295
|
1-2
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
348 |
D |
16:00 |
Vinnare match 261 -
Vinnare match 262
|
0-1
|
D 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
349 |
D |
16:00 |
Förlorare match 261 -
Förlorare match 262
|
3-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
351 |
E |
16:20 |
Vinnare match 300 -
Vinnare match 301
|
9-8
|
C1 7-manna (Gstad) |
FINAL |
|
352 |
E |
16:20 |
Förlorare match 300 -
Förlorare match 301
|
3-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
350 |
G-2 |
16:20 |
TP-47 -
Bodens BK grön
|
8-2
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
353 |
O-1 |
16:20 |
Luleå FC F02 -
Gammelstads IF F03
|
6-0
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
354 |
A |
17:00 |
Vinnare match 307 -
Vinnare match 308
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
355 |
A |
17:00 |
Förlorare match 307 -
Förlorare match 308
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
356 |
O-1 |
17:00 |
FC Lynx F02 -
Sävast AIF F02
|
0-0
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|