50 |
P07M-5 |
20:00 |
Enebybergs IF Z -
Råsunda IS
|
1-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
29 |
P07M-3 |
19:40 |
IF Brommapojkarna 07-5 -
Vendelsö IK Svart
|
2-4
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
30 |
P07M-3 |
19:40 |
Huddinge IF -
Kälvesta IOF
|
4-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
39 |
P07M-4 |
19:40 |
IF Brommapojkarna 07-15 -
Pappas pojkar
|
9-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
40 |
P07M-4 |
19:40 |
Hässelby SK P078 2 -
IF Brommapojkarna 07-20
|
0-4
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
48 |
P07M-5 |
19:00 |
Råsunda IS -
Bele Barkarby P07
|
2-6
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
47 |
P07M-5 |
19:00 |
Årsta P07 Svart -
Enebybergs IF Z
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
28 |
P07M-3 |
19:00 |
Kälvesta IOF -
Enebybergs IF X
|
1-5
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
27 |
P07M-3 |
19:00 |
Vendelsö IK Svart -
Huddinge IF
|
2-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
70 |
P07L-2 |
19:00 |
IFK Lidingö FK Blå -
Södertälje FK
|
3-0
|
Grimsta GR2 |
|
|
69 |
P07L-2 |
19:00 |
Sickla IF Svart 2 -
Ängby IF P07 gul
|
1-1
|
Grimsta GR1 |
|
|
59 |
P07L-1 |
18:20 |
Sickla IF Svart 1 -
Vendelsö IK
|
6-3
|
Grimsta GR1 |
|
|
37 |
P07M-4 |
18:20 |
Pappas pojkar -
Hässelby SK P078 2
|
2-2
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
38 |
P07M-4 |
18:20 |
IF Brommapojkarna 07-20 -
Enebybergs IF Y
|
5-1
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
60 |
P07L-1 |
18:20 |
Enskede IK Ljusblå -
Spånga IS FK P07-5/6
|
0-3
|
Grimsta GR2 |
|
|
45 |
P07M-5 |
17:50 |
Råsunda IS -
Årsta P07 Svart
|
1-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
67 |
P07L-2 |
17:40 |
Ängby IF P07 gul -
IFK Lidingö FK Blå
|
1-5
|
Grimsta GR1 |
|
|
68 |
P07L-2 |
17:40 |
Södertälje FK -
Hässelby SK P07-4
|
3-3
|
Grimsta GR2 |
|
|
26 |
P07M-3 |
17:40 |
Enebybergs IF X -
IF Brommapojkarna 07-5
|
2-4
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
25 |
P07M-3 |
17:40 |
Kälvesta IOF -
Vendelsö IK Svart
|
0-3
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
36 |
P07M-4 |
17:00 |
Enebybergs IF Y -
IF Brommapojkarna 07-15
|
1-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
35 |
P07M-4 |
17:00 |
IF Brommapojkarna 07-20 -
Pappas pojkar
|
2-2
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
43 |
P07M-5 |
17:00 |
Årsta P07 Svart -
Bele Barkarby P07
|
4-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
57 |
P07L-1 |
17:00 |
Vendelsö IK -
Enskede IK Ljusblå
|
1-4
|
Grimsta GR1 |
|
|
58 |
P07L-1 |
17:00 |
Spånga IS FK P07-5/6 -
Boo FF 11
|
1-0
|
Grimsta GR2 |
|
|
65 |
P07L-2 |
16:20 |
Södertälje FK -
Ängby IF P07 gul
|
2-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
66 |
P07L-2 |
16:20 |
Hässelby SK P07-4 -
Sickla IF Svart 2
|
0-6
|
Grimsta GR2 |
|
|
23 |
P07M-3 |
16:20 |
Vendelsö IK Svart -
Enebybergs IF X
|
1-1
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
24 |
P07M-3 |
16:20 |
Huddinge IF -
IF Brommapojkarna 07-5
|
4-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
33 |
P07M-4 |
16:20 |
Pappas pojkar -
Enebybergs IF Y
|
2-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
34 |
P07M-4 |
16:20 |
Hässelby SK P078 2 -
IF Brommapojkarna 07-15
|
0-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
155 |
F07-22 |
15:40 |
Hässelby SK 2 -
Spånga F07-2
|
2-4
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
41 |
P07M-5 |
15:40 |
Bele Barkarby P07 -
Enebybergs IF Z
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
154 |
F07-21 |
15:40 |
Ursvik IK 2 -
Hässelby SK
|
1-1
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
56 |
P07L-1 |
15:40 |
Boo FF 11 -
Sickla IF Svart 1
|
2-1
|
Grimsta GR2 |
|
|
55 |
P07L-1 |
15:40 |
Spånga IS FK P07-5/6 -
Vendelsö IK
|
4-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
63 |
P07L-2 |
15:00 |
Ängby IF P07 gul -
Hässelby SK P07-4
|
3-0
|
Grimsta GR1 |
|
|
64 |
P07L-2 |
15:00 |
IFK Lidingö FK Blå -
Sickla IF Svart 2
|
2-4
|
Grimsta GR2 |
|
|
20 |
P07M-2 |
15:00 |
Hässelby SK P07-2 Svart -
Spånga IS FK
|
1-6
|
Grimsta GR3 |
|
|
151 |
F07-18 |
15:00 |
Hässelby SK 3 -
Bele Barkarby FF
|
0-1
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
152 |
F07-19 |
15:00 |
Huddinge IF 2 -
Huddinge IF 1
|
6-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
31 |
P07M-4 |
15:00 |
Enebybergs IF Y -
Hässelby SK P078 2
|
3-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
32 |
P07M-4 |
15:00 |
IF Brommapojkarna 07-15 -
IF Brommapojkarna 07-20
|
0-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
22 |
P07M-3 |
14:20 |
IF Brommapojkarna 07-5 -
Kälvesta IOF
|
5-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
21 |
P07M-3 |
14:20 |
Enebybergs IF X -
Huddinge IF
|
2-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
153 |
F07-20 |
14:20 |
Hammarby IF -
Ursvik IK 1
|
0-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
53 |
P07L-1 |
14:20 |
Vendelsö IK -
Boo FF 11
|
0-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
54 |
P07L-1 |
14:20 |
Enskede IK Ljusblå -
Sickla IF Svart 1
|
2-3
|
Grimsta GR2 |
|
|
19 |
P07M-2 |
14:20 |
IF Brommapojkarna P07-4 -
Ängby IF RV
|
2-2
|
Grimsta GR3 |
|
|
150 |
F07-17 |
14:20 |
IFK Stocksund -
Danderyd SK
|
4-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
62 |
P07L-2 |
13:40 |
Sickla IF Svart 2 -
Södertälje FK
|
1-1
|
Grimsta GR2 |
|
|
148 |
F07-3 |
13:40 |
Ursvik IK 2 -
Spånga F07-2
|
0-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
149 |
F07-3 |
13:40 |
Hässelby SK 3 -
Huddinge IF 1
|
2-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
9 |
P07M-1 |
13:40 |
Hässelby SK P07-2 Röd -
Sickla IF blå
|
1-5
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
10 |
P07M-1 |
13:40 |
Ekerö IK Gul -
IF Brommapojkarna P07-06
|
3-4
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
61 |
P07L-2 |
13:40 |
Hässelby SK P07-4 -
IFK Lidingö FK Blå
|
2-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
71 |
P07L-17 |
13:10 |
Vinnare grupp 3 -
Vinnare grupp 4
|
2-3
|
Grimsta GR3 |
|
|
18 |
P07M-2 |
13:00 |
Spånga IS FK -
Ekerö IK Svart
|
5-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
17 |
P07M-2 |
13:00 |
Ängby IF RV -
Hässelby SK P07-2 Svart
|
8-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
51 |
P07L-1 |
13:00 |
Boo FF 11 -
Enskede IK Ljusblå
|
3-1
|
Grimsta GR1 |
|
|
52 |
P07L-1 |
13:00 |
Sickla IF Svart 1 -
Spånga IS FK P07-5/6
|
1-0
|
Grimsta GR2 |
|
|
142 |
F07-2 |
13:00 |
Ursvik IK 1 -
Hässelby SK 2
|
1-2
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
143 |
F07-2 |
13:00 |
Huddinge IF 2 -
Danderyd SK
|
1-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
72 |
P07L-18 |
12:30 |
2:an grupp 3 -
2:an grupp 4
|
2-2
|
Grimsta GR3 |
|
|
136 |
F07-1 |
12:20 |
IFK Stocksund -
Hässelby SK
|
7-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
137 |
F07-1 |
12:20 |
Hammarby IF -
Bele Barkarby FF
|
1-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
7 |
P07M-1 |
12:20 |
Sickla IF blå -
Ekerö IK Gul
|
6-1
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
8 |
P07M-1 |
12:20 |
IF Brommapojkarna P07-06 -
AIK P07 Orange
|
2-0
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
73 |
P07L-19 |
12:20 |
3:an grupp 3 -
3:an grupp 4
|
4-3
|
Grimsta GR2 |
|
|
74 |
P07L-20 |
12:20 |
4:an grupp 3 -
4:an grupp 4
|
3-3
|
Grimsta GR1 |
|
|
329 |
P07L-3 |
11:40 |
Kälvesta IOF 2 -
Hässelby SK P078 1
|
0-5
|
Grimsta GR2 |
|
|
328 |
P07L-3 |
11:40 |
Tyresö FF P07 Strand -
Sickla IF blå
|
3-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
146 |
F07-3 |
11:40 |
Spånga F07-2 -
Huddinge IF 1
|
0-4
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
147 |
F07-3 |
11:40 |
Ursvik IK 2 -
Hässelby SK 3
|
0-1
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
15 |
P07M-2 |
11:40 |
Spånga IS FK -
Ängby IF RV
|
4-6
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
16 |
P07M-2 |
11:40 |
Ekerö IK Svart -
IF Brommapojkarna P07-4
|
1-9
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
5 |
P07M-1 |
11:00 |
IF Brommapojkarna P07-06 -
Sickla IF blå
|
1-4
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
6 |
P07M-1 |
11:00 |
AIK P07 Orange -
Hässelby SK P07-2 Röd
|
1-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
141 |
F07-2 |
11:00 |
Ursvik IK 1 -
Huddinge IF 2
|
0-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
140 |
F07-2 |
11:00 |
Hässelby SK 2 -
Danderyd SK
|
0-1
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
335 |
P07L-4 |
11:00 |
Mörtnäs IF -
IF Brommapojkarna 07-22
|
1-2
|
Grimsta GR2 |
|
|
334 |
P07L-4 |
11:00 |
Vallentuna Bk -
Sollentuna FK P07-Töjnan
|
4-0
|
Grimsta GR1 |
|
|
327 |
P07L-3 |
10:20 |
Tyresö FF P07 Strand -
Kälvesta IOF 2
|
6-2
|
Grimsta GR2 |
|
|
326 |
P07L-3 |
10:20 |
Sickla IF blå -
Hässelby SK P078 1
|
6-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
134 |
F07-1 |
10:20 |
Hässelby SK -
Bele Barkarby FF
|
0-7
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
135 |
F07-1 |
10:20 |
IFK Stocksund -
Hammarby IF
|
4-0
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
13 |
P07M-2 |
10:20 |
Ängby IF RV -
Ekerö IK Svart
|
5-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
14 |
P07M-2 |
10:20 |
Hässelby SK P07-2 Svart -
IF Brommapojkarna P07-4
|
3-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
145 |
F07-3 |
09:40 |
Huddinge IF 1 -
Ursvik IK 2
|
3-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
3 |
P07M-1 |
09:40 |
Sickla IF blå -
AIK P07 Orange
|
4-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
4 |
P07M-1 |
09:40 |
Ekerö IK Gul -
Hässelby SK P07-2 Röd
|
5-1
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
144 |
F07-3 |
09:40 |
Hässelby SK 3 -
Spånga F07-2
|
4-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
333 |
P07L-4 |
09:40 |
Vallentuna Bk -
Mörtnäs IF
|
2-2
|
Grimsta GR2 |
|
|
332 |
P07L-4 |
09:40 |
Sollentuna FK P07-Töjnan -
IF Brommapojkarna 07-22
|
0-3
|
Grimsta GR1 |
|
|
324 |
P07L-3 |
09:00 |
Kälvesta IOF 2 -
Sickla IF blå
|
0-6
|
Grimsta GR1 |
|
|
325 |
P07L-3 |
09:00 |
Hässelby SK P078 1 -
Tyresö FF P07 Strand
|
0-3
|
Grimsta GR2 |
|
|
138 |
F07-2 |
09:00 |
Huddinge IF 2 -
Hässelby SK 2
|
5-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
139 |
F07-2 |
09:00 |
Danderyd SK -
Ursvik IK 1
|
1-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
11 |
P07M-2 |
09:00 |
Ekerö IK Svart -
Hässelby SK P07-2 Svart
|
2-4
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
12 |
P07M-2 |
09:00 |
IF Brommapojkarna P07-4 -
Spånga IS FK
|
2-2
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
2 |
P07M-1 |
08:20 |
Hässelby SK P07-2 Röd -
IF Brommapojkarna P07-06
|
0-5
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
1 |
P07M-1 |
08:20 |
AIK P07 Orange -
Ekerö IK Gul
|
2-0
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
133 |
F07-1 |
08:20 |
Bele Barkarby FF -
IFK Stocksund
|
2-2
|
Hässelby Gård HG2 |
|
|
132 |
F07-1 |
08:20 |
Hammarby IF -
Hässelby SK
|
5-0
|
Hässelby Gård HG1 |
|
|
330 |
P07L-4 |
08:20 |
Mörtnäs IF -
Sollentuna FK P07-Töjnan
|
4-2
|
Grimsta GR1 |
|
|
331 |
P07L-4 |
08:20 |
IF Brommapojkarna 07-22 -
Vallentuna Bk
|
1-3
|
Grimsta GR2 |
|
|