71 |
P10-1 |
07:30 |
Barkarö SK Blå -
Irsta IF lag 1
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
69 |
P13-1 |
07:30 |
GIF Sundsvall P03 -
BK Sport Gul
|
5-1
|
Båt-Sam |
|
|
68 |
F13-2 |
07:30 |
Forsby FF -
SKILJEBO SK F03
|
0-2
|
ICA Bron |
|
|
70 |
P13-2 |
07:30 |
Västerås IK 2 Svart -
Barkarö SK
|
0-3
|
Stiga |
|
|
72 |
P10-1 |
07:30 |
TNIS P-06 Grön -
Triangeln IK (Grön)
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
73 |
P10-1 |
08:05 |
IK Oden P06 -
Barkarö SK Röd
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
74 |
P10-1 |
08:05 |
Triangeln IK (Svart) -
TNIS P-06 Svart
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
76 |
P13-1 |
08:15 |
IFK Västerås -
Västerås IK 2 Gul
|
0-0
|
Båt-Sam |
|
|
75 |
F13-2 |
08:15 |
Triangeln IK -
Sätra SK
|
3-0
(WO) |
Stiga |
|
|
79 |
P13-2 |
09:00 |
IFK Nyköping P03 -
Kvicksunds SK P 03/04
|
10-0
|
Båt-Sam |
|
|
77 |
F13-1 |
09:00 |
Irsta IF F03 -
Södertälje FK
|
3-0
|
ICA Bron |
|
|
78 |
F13-1 |
09:00 |
Skogstorp GOIF -
AIK F04 ungdomsakademi
|
0-1
|
Stiga |
|
|
81 |
P8-1 |
09:00 |
IK Oden P08 -
Barkarö P08 - lag röd
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
80 |
F8-1 |
09:00 |
Irsta IF lagvit -
Skogstorps GoiF
|
Dolt
|
Söndag-A3 |
|
|
83 |
P10-1 |
09:15 |
Irsta IF lag 1 -
Kvicksunds sportklubb
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
82 |
P10-1 |
09:15 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Irsta IF lag 2
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
85 |
P8-1 |
09:25 |
Kvicksunds SK P8 -
Barkarö P08 - lag blå
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
84 |
F8-1 |
09:25 |
Irsta IF lag grön -
Kvicksunds SK F8
|
Dolt
(WO) |
Söndag-A3 |
|
|
86 |
F13-2 |
09:45 |
SKILJEBO SK F03 -
Triangeln IK
|
2-0
|
Båt-Sam |
|
|
87 |
F13-2 |
09:45 |
Sätra SK -
Forsby FF
|
0-3
(WO) |
ICA Bron |
|
|
88 |
P13-1 |
09:45 |
Västerås IK P03:1 -
GIF Sundsvall P03
|
0-0
|
Stiga |
|
|
91 |
P10-1 |
09:50 |
TNIS P-06 Grön -
IK Oden P06
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
90 |
P9-1 |
09:50 |
Babylon IF -
BK Sport P9 Gul
|
1-0
|
Söndag-A2 |
|
|
89 |
P9-1 |
09:50 |
Skogstorp goif Röd -
IFK Eskilstuna Blå
|
2-2
|
Söndag-A3 |
|
|
92 |
P10-1 |
09:50 |
Skogstorps GoIF -
Triangeln IK (Svart)
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
93 |
P9-1 |
10:15 |
Skogstorp goif Grön -
BK Sport P9 Svart
|
3-1
|
Söndag-A3 |
|
|
94 |
P10-1 |
10:25 |
Barkarö SK Blå -
TNIS P-06 Svart
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
96 |
P13-1 |
10:30 |
BK Sport Gul -
IFK Västerås
|
1-3
|
Båt-Sam |
|
|
95 |
F13-1 |
10:30 |
Södertälje FK -
Skogstorp GOIF
|
0-4
|
ICA Bron |
|
|
97 |
P13-2 |
10:30 |
Barkarö SK -
IFK Nyköping P03
|
1-1
|
Stiga |
|
|
98 |
F8-1 |
10:40 |
Skogstorps GoiF -
Irsta IF lag grön
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
99 |
P8-1 |
10:40 |
Barkarö P08 - lag röd -
Kvicksunds SK P8
|
Dolt
|
Söndag-A3 |
|
|
101 |
P10-1 |
11:00 |
Irsta IF lag 1 -
TNIS P-06 Grön
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
100 |
P10-1 |
11:00 |
Triangeln IK (Grön) -
IF Brommapojkarna P07:1
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
103 |
P8-1 |
11:05 |
Barkarö P08 - lag blå -
IK Oden P08
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
102 |
F8-1 |
11:05 |
Skogstorps GoiF -
Irsta IF lagvit
|
Dolt
|
Söndag-A3 |
|
|
106 |
P13-2 |
11:15 |
Kvicksunds SK P 03/04 -
Västerås IK 2 Svart
|
0-7
|
Båt-Sam |
|
|
105 |
F13-2 |
11:15 |
Sätra SK -
SKILJEBO SK F03
|
0-3
(WO) |
ICA Bron |
|
|
104 |
F13-1 |
11:15 |
AIK F04 ungdomsakademi -
Irsta IF F03
|
0-1
|
Stiga |
|
|
108 |
P9-1 |
11:30 |
IFK Eskilstuna Blå -
Skogstorp goif Grön
|
0-1
|
Söndag-A2 |
|
|
107 |
P9-1 |
11:30 |
IFK Eskilstuna P9 Vit -
Babylon IF
|
4-1
|
Söndag-A3 |
|
|
109 |
P10-1 |
11:35 |
Triangeln IK (Svart) -
IK Oden P06
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
110 |
P10-1 |
11:35 |
Skogstorps GoIF -
Irsta IF lag 2
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
112 |
P13-1 |
12:00 |
Västerås IK 2 Gul -
Västerås IK P03:1
|
0-2
|
Båt-Sam |
|
|
113 |
P13-1 |
12:00 |
GIF Sundsvall P03 -
IFK Västerås
|
0-1
|
ICA Bron |
|
|
111 |
F13-2 |
12:00 |
Forsby FF -
Triangeln IK
|
2-1
|
Stiga |
|
|
114 |
F10-1 |
12:10 |
Eskilstuna United DFF -
Irsta F-06
|
1-5
|
A-betong |
|
|
115 |
F10-1 |
12:10 |
Tillberga ik -
Skogstorp vit
|
0-15
|
Söndag-B2 |
|
|
117 |
P8-1 |
12:20 |
Barkarö P08 - lag blå -
Barkarö P08 - lag röd
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
116 |
F8-1 |
12:20 |
Kvicksunds SK F8 -
Skogstorps GoiF
|
Dolt
|
Söndag-A3 |
|
|
124 |
P10-1 |
12:45 |
Barkarö SK Röd -
Irsta IF lag 2
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
119 |
P13-2 |
12:45 |
Kvicksunds SK P 03/04 -
Barkarö SK
|
3-7
|
Båt-Sam |
|
|
120 |
P13-2 |
12:45 |
Västerås IK 2 Svart -
IFK Nyköping P03
|
2-5
|
ICA Bron |
|
|
118 |
F13-1 |
12:45 |
AIK F04 ungdomsakademi -
Södertälje FK
|
7-0
|
Stiga |
|
|
122 |
P8-1 |
12:45 |
IK Oden P08 -
Kvicksunds SK P8
|
Dolt
|
Söndag-A2 |
|
|
121 |
F8-1 |
12:45 |
Irsta IF lagvit -
Irsta IF lag grön
|
Dolt
|
Söndag-A3 |
|
|
123 |
P10-1 |
12:45 |
Kvicksunds sportklubb -
Triangeln IK (Grön)
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
126 |
P9-1 |
13:10 |
Skogstorp goif Grön -
BK Sport P9 Gul
|
1-1
|
Söndag-A2 |
|
|
125 |
P9-1 |
13:10 |
BK Sport P9 Svart -
IFK Eskilstuna Blå
|
1-6
|
Söndag-A3 |
|
|
127 |
P10-1 |
13:20 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Barkarö SK Blå
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
128 |
F13-1 |
13:30 |
Irsta IF F03 -
Skogstorp GOIF
|
1-1
|
Båt-Sam |
|
|
130 |
P13-1 |
13:30 |
Västerås IK 2 Gul -
GIF Sundsvall P03
|
0-3
|
ICA Bron |
|
|
129 |
P13-1 |
13:30 |
Västerås IK P03:1 -
BK Sport Gul
|
5-2
|
Stiga |
|
|
131 |
P9-1 |
13:35 |
Skogstorp goif Röd -
IFK Eskilstuna P9 Vit
|
1-4
|
Söndag-A3 |
|
|
132 |
F10-1 |
13:55 |
Skogstorp grön -
Eskilstuna United DFF
|
1-3
|
A-betong |
|
|
133 |
F10-1 |
13:55 |
Irsta F-06 -
Skogstorp vit
|
1-1
|
Söndag-B2 |
|
|
137 |
P9-1 |
14:00 |
Babylon IF -
Skogstorp goif Röd
|
5-2
|
Söndag-A2 |
|
|
134 |
P9-1 |
14:25 |
BK Sport P9 Gul -
IFK Eskilstuna Blå
|
0-8
|
Söndag-A3 |
|
|
135 |
P10-1 |
14:30 |
Barkarö SK Röd -
Skogstorps GoIF
|
Dolt
|
A-betong |
|
|
136 |
P10-1 |
14:30 |
TNIS P-06 Svart -
Kvicksunds sportklubb
|
Dolt
|
Söndag-B2 |
|
|
138 |
P9-1 |
14:50 |
IFK Eskilstuna P9 Vit -
BK Sport P9 Svart
|
2-0
|
Söndag-A3 |
|
|
140 |
P13-1 |
15:00 |
IFK Västerås -
Västerås IK P03:1
|
0-1
|
Båt-Sam |
|
|
139 |
F13 |
15:00 |
Irsta IF F03 -
Forsby FF
|
1-0
(FL) |
ICA Bron |
Semifinal 1 |
|
141 |
P13-1 |
15:00 |
BK Sport Gul -
Västerås IK 2 Gul
|
2-1
|
Stiga |
|
|
142 |
F10-1 |
15:40 |
Eskilstuna United DFF -
Tillberga ik
|
11-1
|
A-betong |
|
|
143 |
F10-1 |
15:40 |
Skogstorp grön -
Irsta F-06
|
1-0
|
Söndag-B2 |
|
|
144 |
F13 |
15:45 |
SKILJEBO SK F03 -
AIK F04 ungdomsakademi
|
2-1
(FL) |
Båt-Sam |
Semifinal 2 |
|
146 |
P13 |
16:30 |
IFK Nyköping P03 -
GIF Sundsvall P03
|
2-1
|
ICA Bron |
Semifinal 2 |
|
145 |
P13 |
16:30 |
Västerås IK P03:1 -
Barkarö SK
|
3-4
|
Stiga |
Semifinal 1 |
|
147 |
F13 |
17:15 |
Irsta IF F03 -
SKILJEBO SK F03
|
0-1
|
Båt-Sam |
FINAL |
|
148 |
F10-1 |
17:25 |
Skogstorp vit -
Eskilstuna United DFF
|
1-2
|
A-betong |
|
|
149 |
F10-1 |
17:25 |
Tillberga ik -
Skogstorp grön
|
1-13
|
Söndag-B2 |
|
|
150 |
P13 |
18:00 |
Barkarö SK -
IFK Nyköping P03
|
0-2
|
Stiga |
FINAL |
|