Zawsze gramy uczciwie.

Pełna drużyna musi się składać z minimum 9 i  maksymalnie 15 przygotowanych i ubranych graczy

Gramy 1 bramkarzem i 5 zawodnikami w polu.

W trakcie meczu zawsze muszą grać co najmniej dwie panie (w tym bramkarka)

Mecze są sędziowane przez sędziów zgodnie ze standardowymi zasadami piłki nożnej, z pewnymi wyjątkami.

Drużyna z wieloma kontuzjami nie może wypożyczać zawodników z innej drużyny.

Zawsze gramy z zegarem właczonym przez cały czas meczu.

Mecze grupowe rozgrywane są 1x10 min.

Mecze play-off i finał rozgrywane są 2x8 minut z 3-minutową przerwą w połowie gry.

Kary wynoszą 1 min.

Drużyny, które nie są gotowe do gry w ciągu 1 minuty po zaplanowanym rozpoczęciu gry (w tym co najmniej 8 przygotowanych i ubranych graczy) automatycznie przegrywają grę przez "walkover".

Ochraniacze na nogi są obowiązkowe.

Nie ma przerwy w grze w celu zmiany - Drużyna jest karana, jeśli ma więcej niż 6 graczy na boisku.

Gdy piłka znajduje się poza linią boczną, stosuje się kopnięcie.  Kopnięcie odbywa się poprzez umieszczenie piłki na linii i zagranie jej nogami, podczas gdy piłka jest nieruchoma. Przeciwnicy muszą pozostać w odległości co najmniej 5 metrów od piłki.

Gdy piłka znajduje się poza przedłużoną linią bramkową, przyznawany jest rzut rożny lub "piłka bramkarza". Bramkarz musi rzucić piłkę, aby wznowić grę po "piłce bramkarza".

Bramkarz nie może rzucać przez połowę boiska po tym, jak piłka znalazła się poza przedłużoną linią bramkową – Jeśli bramkarz obronił/złapał piłkę podczas aktywnej gry, bramkarz może rzucić piłkę poza linię pomocniczą.

Zakaz spożywania alkoholu obowiązuje na całym obiekcie przez cały dzień.

Limit wieku 18 lat obowiązuje przez cały dzień i przez cały wieczór.

ENG:

At MAX Open, the following rules apply. We always play fair.

We play 1 goalkeeper and 5 outfield players.
Minimum 9 and maximum 15 dressed players per team & game
Always at least two girls on the field during the match (goalkeeper included)
The matches are officiated by referees and according to regular football rules, with some exceptions.
A team with a lot of injuries may not borrow players from another team
We always play with running clock throughout the games (not effective time).
The group matches are played 1x10 min
Play-off games and the final are played 2x8 minutes with a 3-minute break at half-time
Penalties are 1 min
Teams that are not ready to play within 1 minute after the scheduled start of the game (including at least 8 dressed players) automatically loses the game by “walk over”.