363 |
P129M-1 |
09:00 |
IFK LIDINGÖ FK -
IFK Viksjö P04-1
|
1-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
364 |
P129L-1 |
09:00 |
Råsunda IS -
Sollentuna FK Norrviken
|
0-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
365 |
P129M-2 |
09:00 |
Kista Sc -
Täby United Viggan
|
1-2
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
366 |
P129M-1 |
09:30 |
Hammarby P04.2 -
Väsby IK
|
3-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
367 |
P129L-1 |
09:30 |
Ekerö IK - P04 Sandudden -
Älvsjö AIK röd
|
5-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
368 |
P129M-2 |
09:30 |
IFK Viksjö P04-2 -
Älvsjö AIK P04 Gul
|
0-2
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
369 |
P7-1 |
10:00 |
Aspudden - Tellus Gul 09 -
Boo FF P09:12
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
370 |
P7-1 |
10:00 |
IFK Viksjö P09-1 -
IFK Österåker Guidetti
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
371 |
P7-1 |
10:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Hammarby IF FF 14
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
372 |
F129L-1 |
10:00 |
Håbo FF -
IFK Viksjö
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
373 |
P129M-3 |
10:00 |
Håbo FF -
Reymersholms IK
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
374 |
P11L-3 |
10:00 |
Ekerö Ik -
IFK Västerås P05 Blå
|
0-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
375 |
P11L-3 |
10:00 |
Alsike IF Vit -
Årsta FF P05:2
|
2-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
376 |
P11L-1 |
10:00 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
Vasalunds IF P05Svart
|
0-4
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
377 |
P11L-1 |
10:00 |
Reymersholm IK 05:1 -
Årsta FF P05:1
|
5-2
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
378 |
P129M-1 |
10:10 |
IFK Viksjö P04-1 -
Hammarby P04.2
|
0-6
|
Bromstens BR11 |
|
|
379 |
P129L-1 |
10:10 |
Sollentuna FK Norrviken -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
2-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
380 |
P129M-2 |
10:10 |
Täby United Viggan -
IFK Viksjö P04-2
|
4-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
381 |
P7-2 |
10:30 |
Bele Barkarby P09:3 -
Sollentuna Fotboll Eriksberg
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
382 |
P7-2 |
10:30 |
Rönninge Salem Fotboll 2 -
Boo FF P09:6
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
383 |
P7-2 |
10:30 |
IFK Österåker Lag Marta -
Karlberg BK Gul
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
384 |
F129L-1 |
10:30 |
Enskede IK -
RSF
|
0-0
|
Nälsta N11 |
|
|
385 |
P129M-3 |
10:30 |
Brommapojkarna 10 -
Vendelsö IK P04
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
386 |
P11L-4 |
10:30 |
Hässelby SK 4 -
IFK Västerås P05 Vit
|
1-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
387 |
P11L-4 |
10:30 |
Hammarby IF PO5-4 -
Ursvik IK P05Gul1
|
2-1
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
388 |
P129M-1 |
10:40 |
Väsby IK -
IFK LIDINGÖ FK
|
0-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
389 |
P129L-1 |
10:40 |
Älvsjö AIK röd -
Råsunda IS
|
0-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
390 |
P129M-2 |
10:40 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Kista Sc
|
0-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
391 |
P11M-2 |
10:40 |
Kista SC -
Segeltorps IF P05:1
|
3-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
392 |
P11M-2 |
10:40 |
Järla IF -
Spånga P05-3
|
0-1
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
393 |
P7-1 |
11:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Aspudden - Tellus Gul 09
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
394 |
P7-1 |
11:00 |
Boo FF P09:12 -
IFK Viksjö P09-1
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
395 |
P7-1 |
11:00 |
IFK Österåker Guidetti -
Hammarby IF FF 14
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
396 |
P11M-1 |
11:00 |
Boo FF 05:03 -
Danderyds SK
|
0-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
397 |
P11M-1 |
11:00 |
Alsike IF Gul -
Spånga 05-1
|
7-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
398 |
F129L-1 |
11:15 |
IFK Viksjö -
Enskede IK
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
399 |
P129M-3 |
11:15 |
Reymersholms IK -
Brommapojkarna 10
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
400 |
P129M-1 |
11:20 |
Väsby IK -
IFK Viksjö P04-1
|
3-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
401 |
P129L-1 |
11:20 |
Älvsjö AIK röd -
Sollentuna FK Norrviken
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
402 |
P129M-2 |
11:20 |
Älvsjö AIK P04 Gul -
Täby United Viggan
|
1-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
403 |
P11L-1 |
11:20 |
Vasalunds IF P05Svart -
Reymersholm IK 05:1
|
1-3
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
404 |
P11L-1 |
11:20 |
Årsta FF P05:1 -
SKÅ IK Bygdegård Grön
|
5-2
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
405 |
P7-2 |
11:30 |
Boo FF P09:6 -
Bele Barkarby P09:3
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
406 |
P7-2 |
11:30 |
Sollentuna Fotboll Eriksberg -
IFK Österåker Lag Marta
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
407 |
P7-2 |
11:30 |
Karlberg BK Gul -
Rönninge Salem Fotboll 2
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
408 |
P11L-3 |
11:30 |
IFK Västerås P05 Blå -
Alsike IF Vit
|
1-3
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
409 |
P11L-3 |
11:30 |
Årsta FF P05:2 -
Ekerö Ik
|
3-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
410 |
F129L-1 |
11:45 |
RSF -
Håbo FF
|
0-3
|
Nälsta N11 |
|
|
411 |
P129M-3 |
11:45 |
Vendelsö IK P04 -
Håbo FF
|
1-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
412 |
P129M-1 |
11:50 |
IFK LIDINGÖ FK -
Hammarby P04.2
|
1-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
413 |
P129L-1 |
11:50 |
Råsunda IS -
Ekerö IK - P04 Sandudden
|
2-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
414 |
P129M-2 |
11:50 |
Kista Sc -
IFK Viksjö P04-2
|
4-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
415 |
P7-1 |
12:00 |
IFK Österåker Guidetti -
Rönninge Salem Fotboll
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
416 |
P7-1 |
12:00 |
Aspudden - Tellus Gul 09 -
IFK Viksjö P09-1
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
417 |
P7-1 |
12:00 |
Hammarby IF FF 14 -
Boo FF P09:12
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
418 |
P11L-4 |
12:00 |
IFK Västerås P05 Vit -
Hammarby IF PO5-4
|
1-2
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
419 |
P11L-4 |
12:00 |
Ursvik IK P05Gul1 -
Hässelby SK 4
|
4-1
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
420 |
P11M-2 |
12:00 |
Segeltorps IF P05:1 -
Järla IF
|
1-3
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
421 |
P11M-2 |
12:00 |
Spånga P05-3 -
Kista SC
|
2-4
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
422 |
F129L-3 |
12:20 |
FK Bromma F04 -
Hanvikens SK
|
0-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
423 |
P129M-4 |
12:20 |
Hammarby 04-10 -
Pershagens SK
|
3-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
424 |
P129M-5 |
12:20 |
IF Brommapojkarna 8 -
Tullinge TP
|
0-2
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
425 |
P7-2 |
12:30 |
IFK Österåker Lag Marta -
Boo FF P09:6
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
426 |
P7-2 |
12:30 |
Sollentuna Fotboll Eriksberg -
Karlberg BK Gul
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
427 |
P7-2 |
12:30 |
Bele Barkarby P09:3 -
Rönninge Salem Fotboll 2
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
428 |
F129L-1 |
12:30 |
RSF -
IFK Viksjö
|
0-5
|
Nälsta N11 |
|
|
429 |
P129M-3 |
12:30 |
Vendelsö IK P04 -
Reymersholms IK
|
4-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
430 |
P11M-1 |
12:30 |
Danderyds SK -
Alsike IF Gul
|
0-7
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
431 |
P11M-1 |
12:30 |
Spånga 05-1 -
Boo FF 05:03
|
2-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
432 |
P11L-1 |
12:40 |
Årsta FF P05:1 -
Vasalunds IF P05Svart
|
0-2
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
433 |
P11L-1 |
12:40 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
Reymersholm IK 05:1
|
0-2
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
434 |
F129L-3 |
12:50 |
BKBK F04 -
Västerhaninge IF Vit
|
0-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
435 |
P129M-4 |
12:50 |
Bele Barkarby P04 Vit -
Sunnersta AIF
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
436 |
P129M-5 |
12:50 |
Assyriska FF -
Upsala IF Vit
|
3-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
437 |
P7-1 |
13:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Boo FF P09:12
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
438 |
P7-1 |
13:00 |
IFK Österåker Guidetti -
Aspudden - Tellus Gul 09
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
439 |
P7-1 |
13:00 |
Hammarby IF FF 14 -
IFK Viksjö P09-1
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
440 |
F129L-1 |
13:00 |
Håbo FF -
Enskede IK
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
441 |
P129M-3 |
13:00 |
Håbo FF -
Brommapojkarna 10
|
2-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
442 |
P11L-3 |
13:00 |
Årsta FF P05:2 -
IFK Västerås P05 Blå
|
7-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
443 |
P11L-3 |
13:00 |
Ekerö Ik -
Alsike IF Vit
|
0-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
444 |
P11M-2 |
13:20 |
Spånga P05-3 -
Segeltorps IF P05:1
|
3-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
445 |
P11M-2 |
13:20 |
Kista SC -
Järla IF
|
3-2
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
446 |
F129L-3 |
13:30 |
Hanvikens SK -
BKBK F04
|
2-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
447 |
P7-2 |
13:30 |
Boo FF P09:6 -
Sollentuna Fotboll Eriksberg
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
448 |
P7-2 |
13:30 |
Karlberg BK Gul -
Bele Barkarby P09:3
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
449 |
P7-2 |
13:30 |
Rönninge Salem Fotboll 2 -
IFK Österåker Lag Marta
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
450 |
P129M-4 |
13:30 |
Pershagens SK -
Bele Barkarby P04 Vit
|
0-1
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
451 |
F129L-2 |
13:30 |
Knivsta IK -
Skogås Trångsunds FF
|
0-0
|
Nälsta N11 |
|
|
452 |
P129L-5 |
13:30 |
Reymersholms IK -
Ängby IF
|
0-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
453 |
P129M-5 |
13:30 |
Tullinge TP -
Assyriska FF
|
0-1
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
454 |
P11L-4 |
13:30 |
Ursvik IK P05Gul1 -
IFK Västerås P05 Vit
|
4-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
455 |
P11L-4 |
13:30 |
Hässelby SK 4 -
Hammarby IF PO5-4
|
0-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
456 |
F129L-3 |
14:00 |
Västerhaninge IF Vit -
FK Bromma F04
|
0-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
457 |
F7-1 |
14:00 |
BSK lag 1 -
Kista SC
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
458 |
F7-1 |
14:00 |
Sollentuna FK Helenelund -
Vendelsö IK F09 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
459 |
F7-2 |
14:00 |
BSK lag 2 -
Spånga f09-1
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
460 |
P129M-4 |
14:00 |
Sunnersta AIF -
Hammarby 04-10
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
461 |
F129L-2 |
14:00 |
Kista SC -
Västerhaninge IF Blå
|
0-3
|
Nälsta N11 |
|
|
462 |
P129L-5 |
14:00 |
Triangelns IK -
Tullinge TP
|
0-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
463 |
P129M-5 |
14:00 |
Upsala IF Vit -
IF Brommapojkarna 8
|
2-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
464 |
P11M-1 |
14:00 |
Spånga 05-1 -
Danderyds SK
|
1-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
465 |
P11M-1 |
14:00 |
Boo FF 05:03 -
Alsike IF Gul
|
1-4
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
466 |
P11L-2 |
14:00 |
Kista SC -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
1-5
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
467 |
P11L-2 |
14:00 |
Alsike IF Svart -
Årsta FF P05:1 Vit
|
2-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
468 |
F7-2 |
14:30 |
Ursvik IK F-09 Svart -
Vendelsö IK F09 Lila
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
469 |
P11M-3 |
14:30 |
IF BP-12 -
Norrtulls SK
|
3-2
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
470 |
P11M-3 |
14:30 |
Assyriska P05 Vit -
Spånga P05-4
|
1-1
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
471 |
F129L-3 |
14:40 |
Västerhaninge IF Vit -
Hanvikens SK
|
1-2
|
Bromstens BR11 |
|
|
472 |
P129M-4 |
14:40 |
Sunnersta AIF -
Pershagens SK
|
2-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
473 |
P129M-5 |
14:40 |
Upsala IF Vit -
Tullinge TP
|
1-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
474 |
P11L-5 |
14:40 |
Lohärad IF -
Sollentuna FK
|
0-8
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
475 |
P11L-5 |
14:40 |
FC JÄRFÄLLA -
Älvsjö AIK Röd
|
0-2
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
476 |
F7-1 |
14:45 |
Viggbyholm IK FF Vit -
BSK lag 1
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
477 |
F7-1 |
14:45 |
Kista SC -
Sollentuna FK Helenelund
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
478 |
F129L-2 |
14:45 |
Skogås Trångsunds FF -
Kista SC
|
4-0
|
Nälsta N11 |
|
|
479 |
P129L-5 |
14:45 |
Ängby IF -
Triangelns IK
|
2-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
480 |
F7-2 |
15:00 |
Viggbyholm IK FF Röd -
BSK lag 2
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
481 |
F129L-3 |
15:10 |
FK Bromma F04 -
BKBK F04
|
0-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
482 |
P129M-4 |
15:10 |
Hammarby 04-10 -
Bele Barkarby P04 Vit
|
0-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
483 |
P129M-5 |
15:10 |
IF Brommapojkarna 8 -
Assyriska FF
|
0-4
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
484 |
P11M-4 |
15:10 |
Norrtulls SK - 2 -
Spånga 05-7
|
1-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
485 |
P11M-4 |
15:10 |
Boo FF lag 7 -
Upsala IF
|
0-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
486 |
F7-2 |
15:15 |
Spånga f09-1 -
Ursvik IK F-09 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
487 |
F129L-2 |
15:15 |
Västerhaninge IF Blå -
Knivsta IK
|
0-0
|
Nälsta N11 |
|
|
488 |
P129L-5 |
15:15 |
Tullinge TP -
Reymersholms IK
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
489 |
P11L-2 |
15:20 |
SKÅ IK Bygdegård Gul -
Alsike IF Svart
|
6-1
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
490 |
P11L-2 |
15:20 |
Årsta FF P05:1 Vit -
Kista SC
|
0-5
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
491 |
F7-1 |
15:30 |
Vendelsö IK F09 Vit -
Viggbyholm IK FF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
492 |
P129L-2 |
15:40 |
Danmarks IF P04 -
Sollentuna FK Syd
|
1-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
493 |
F7-1 |
15:40 |
BSK lag 1 -
Sollentuna FK Helenelund
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
494 |
P129L-4 |
15:40 |
IFK Viksjö P04-4 -
UNIK Blå
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
495 |
P129L-3 |
15:40 |
Upsala IF Vit -
Vendelsö IK P04
|
4-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
496 |
P11M-3 |
15:50 |
Norrtulls SK -
Assyriska P05 Vit
|
2-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
497 |
P11M-3 |
15:50 |
Spånga P05-4 -
IF BP-12
|
0-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
498 |
F7-2 |
15:55 |
Vendelsö IK F09 Lila -
Viggbyholm IK FF Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
499 |
F129L-2 |
16:00 |
Västerhaninge IF Blå -
Skogås Trångsunds FF
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
500 |
P129L-5 |
16:00 |
Triangelns IK -
Reymersholms IK
|
0-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
501 |
P11L-5 |
16:00 |
Sollentuna FK -
FC JÄRFÄLLA
|
5-0
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
502 |
P11L-5 |
16:00 |
Älvsjö AIK Röd -
Lohärad IF
|
1-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
503 |
P129L-2 |
16:10 |
BP P04 Sundby -
Vårby Gård IF Lag 1
|
3-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
504 |
F7-2 |
16:10 |
BSK lag 2 -
Ursvik IK F-09 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
505 |
P129L-4 |
16:10 |
Ingarö IF -
Sollentuna FK/vallen nord
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
506 |
P129L-3 |
16:10 |
KISTA SC KFUM 2 -
Vårby Gård IF Lag 2
|
0-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
507 |
F7-1 |
16:15 |
Viggbyholm IK FF Vit -
Kista SC
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
508 |
F129L-2 |
16:30 |
Knivsta IK -
Kista SC
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
509 |
P129L-5 |
16:30 |
Ängby IF -
Tullinge TP
|
0-5
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
510 |
P11M-4 |
16:30 |
Spånga 05-7 -
Boo FF lag 7
|
3-2
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
511 |
P11M-4 |
16:30 |
Upsala IF -
Norrtulls SK - 2
|
2-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
512 |
F7-1 |
16:35 |
Vendelsö IK F09 Vit -
BSK lag 1
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
513 |
P11L-2 |
16:40 |
Årsta FF P05:1 Vit -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
1-5
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
514 |
P11L-2 |
16:40 |
Kista SC -
Alsike IF Svart
|
5-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
515 |
P129L-2 |
16:50 |
Sollentuna FK Syd -
BP P04 Sundby
|
0-1
|
Bromstens BR11 |
|
|
516 |
F7-2 |
16:50 |
Viggbyholm IK FF Röd -
Spånga f09-1
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
517 |
P129L-4 |
16:50 |
UNIK Blå -
Ingarö IF
|
5-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
518 |
P129L-3 |
16:50 |
Vendelsö IK P04 -
KISTA SC KFUM 2
|
5-1
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
519 |
F7-2 |
17:00 |
Vendelsö IK F09 Lila -
BSK lag 2
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
520 |
F7-1 |
17:10 |
Sollentuna FK Helenelund -
Viggbyholm IK FF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
521 |
P11M-3 |
17:10 |
Spånga P05-4 -
Norrtulls SK
|
3-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
522 |
P11M-3 |
17:10 |
IF BP-12 -
Assyriska P05 Vit
|
3-4
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
523 |
P129L-2 |
17:20 |
Vårby Gård IF Lag 1 -
Danmarks IF P04
|
0-3
|
Bromstens BR11 |
|
|
524 |
P129L-4 |
17:20 |
Sollentuna FK/vallen nord -
IFK Viksjö P04-4
|
1-2
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
525 |
P129L-3 |
17:20 |
Vårby Gård IF Lag 2 -
Upsala IF Vit
|
1-5
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
526 |
P11L-5 |
17:20 |
Älvsjö AIK Röd -
Sollentuna FK
|
0-3
|
Ärvinge ÄV1 |
|
|
527 |
P11L-5 |
17:20 |
Lohärad IF -
FC JÄRFÄLLA
|
2-0
|
Ärvinge ÄV2 |
|
|
528 |
F7-1 |
17:30 |
Kista SC -
Vendelsö IK F09 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
529 |
F7-2 |
17:40 |
Ursvik IK F-09 Svart -
Viggbyholm IK FF Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
530 |
P11M-4 |
17:50 |
Upsala IF -
Spånga 05-7
|
2-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
531 |
P11M-4 |
17:50 |
Norrtulls SK - 2 -
Boo FF lag 7
|
3-2
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
532 |
F7-2 |
17:55 |
Spånga f09-1 -
Vendelsö IK F09 Lila
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
533 |
P129L-2 |
18:00 |
Vårby Gård IF Lag 1 -
Sollentuna FK Syd
|
1-0
|
Bromstens BR11 |
|
|
534 |
P129L-4 |
18:00 |
Ingarö IF -
IFK Viksjö P04-4
|
1-0
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
535 |
P129L-3 |
18:00 |
Vårby Gård IF Lag 2 -
Vendelsö IK P04
|
1-7
|
Spånga SPÅ11 |
|
|
536 |
P129L-2 |
18:30 |
Danmarks IF P04 -
BP P04 Sundby
|
1-2
|
Bromstens BR11 |
|
|
537 |
P129L-4 |
18:30 |
UNIK Blå -
Sollentuna FK/vallen nord
|
4-3
|
KV9 Kvarnbacka |
|
|
538 |
P129L-3 |
18:30 |
Upsala IF Vit -
KISTA SC KFUM 2
|
0-0
|
Spånga SPÅ11 |
|
|