153 |
G14-3 |
21:30 |
Vålerenga -
IK Akerselva
|
5-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
152 |
G14-3 |
21:30 |
Øreåsen -
Varla IBK
|
3-4
|
Kongstenhallen A |
|
|
151 |
G14-2 |
20:45 |
Lørenskog IBK -
FC Helsingborg
|
1-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
146 |
J14-1 |
20:45 |
Strømmen IBK -
Nittedal Wolves
|
0-10
|
Borgehallen |
|
|
147 |
G14-2 |
20:45 |
Østensjø/Dverg IBK G14 -
Sveiva
|
3-9
|
Kongstenhallen A |
|
|
148 |
J17-1 |
20:45 |
Hagfors IF Ungdom F01 -
Tønsberg IBK
|
4-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
149 |
J17-1 |
20:45 |
Sagene J15 -
BMIL J17
|
0-4
|
Kongstenhallen C |
|
|
150 |
J14-1 |
20:45 |
Holmlia Innebandy -
FC Helsingborg
|
0-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
143 |
G15-2 |
20:00 |
Bækkelaget -
Varla IBK Svart
|
4-13
|
Kongstenhallen C |
|
|
144 |
G15-3 |
20:00 |
Slevik G15 -
Bærums Verk Hauger IF
|
13-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
145 |
G15-3 |
20:00 |
Strømmen G 15 -
FC Helsingborg
|
1-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
142 |
G14-4 |
20:00 |
Tunet Ibk -
SF Grei
|
9-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
141 |
G15-2 |
20:00 |
Gjerdrum -
Sveiva
|
1-17
|
Kongstenhallen A |
|
|
139 |
J14-2 |
20:00 |
Østensjø -
Sagene J14
|
1-1
|
Borgehallen |
|
|
140 |
J14-2 |
20:00 |
Grei J-14 -
Fet
|
0-0
|
Gressvikhallen |
|
|
133 |
J14-3 |
19:15 |
Ullkisa -
Gjelleråsen if
|
1-3
|
Gressvikhallen |
|
|
134 |
G14-3 |
19:15 |
Øreåsen -
Vålerenga
|
6-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
135 |
G12-1 |
19:15 |
Tønsberg G12 -
Sveiva G12
|
1-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
136 |
G12-1 |
19:15 |
Slevik -
Lambertseter IF
|
19-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
137 |
G17-1 |
19:15 |
BMIL -
Fbc Vinga Mariners
|
3-8
|
Kongstenhallen D |
|
|
138 |
G14-4 |
19:15 |
Fredrikstad IBK -
BMIL G14
|
7-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
132 |
G17-1 |
19:15 |
Fredrikstad IBK -
Ellingsrud IL
|
12-0
|
Borgehallen |
|
|
131 |
J17-1 |
18:15 |
Hagfors IF Ungdom F01 -
Sagene J15
|
7-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
130 |
J17-1 |
18:15 |
BMIL J17 -
Greåker j15
|
8-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
127 |
G14-2 |
18:15 |
FC Helsingborg -
Østensjø/Dverg IBK G14
|
2-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
128 |
G14-3 |
18:15 |
Varla IBK -
IK Akerselva
|
6-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
125 |
G17-2 |
18:15 |
NOR 92 G17 -
Greåker Bulldogs
|
1-4
|
Borgehallen |
|
|
126 |
G17-2 |
18:15 |
Slevik IBK -
Nittedal Wolvez
|
6-0
|
Gressvikhallen |
|
|
129 |
G10-1 |
18:15 |
Nittedal Wolves Rød -
Sveiva G07
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
124 |
G10-1 |
17:30 |
Tunet Lilla -
Drøbak Innebandy G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
122 |
G10-1 |
17:30 |
Nittedal Wolves Blå -
Strømmen IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
121 |
G14-2 |
17:30 |
Lørenskog IBK -
Sveiva
|
2-4
|
Kongstenhallen B |
|
|
120 |
J14-1 |
17:30 |
Holmlia Innebandy -
Nittedal Wolves
|
0-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
119 |
G15-1 |
17:30 |
Holmlia -
Fet
|
1-5
|
Gressvikhallen |
|
|
118 |
G15-1 |
17:30 |
NOR 92 G15 -
Greåker Bulldogs
|
3-3
|
Borgehallen |
|
|
123 |
J14-1 |
17:30 |
FC Helsingborg -
Strømmen IBK
|
10-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
111 |
G15-3 |
16:45 |
Bærums Verk Hauger IF -
Strømmen G 15
|
0-11
|
Borgehallen |
|
|
113 |
J10-1 |
16:45 |
Slevik Innebandy -
Gjelleråsen J07/08 Grønn
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
112 |
G15-3 |
16:45 |
FC Helsingborg -
Slevik G15
|
5-4
|
Gressvikhallen |
|
|
114 |
G10-1 |
16:45 |
Østensjø/Dverg -
Drøbak Flyers
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
115 |
G10-1 |
16:45 |
Tønsberg Innebandyklubb -
Fredrikstad IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
116 |
J14-2 |
16:45 |
Sagene J14 -
Fet
|
3-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
117 |
J14-2 |
16:45 |
Østensjø -
Grei J-14
|
3-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
107 |
G12-1 |
16:00 |
Lambertseter IF -
Tønsberg G12
|
2-8
|
Kongstenhallen B |
|
|
108 |
G10-1 |
16:00 |
Slevik innebandy klubb -
Ullkisa G07
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
109 |
G12-3 |
16:00 |
Strømmen Warriors 05 -
IBF Göteborg Vit
|
1-6
|
Kongstenhallen D |
|
|
110 |
J14-3 |
16:00 |
Sveiva -
Ullkisa
|
2-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
106 |
G10-1 |
16:00 |
ULL KISA airforce -
Lambertseter IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
105 |
G15-2 |
16:00 |
Gjerdrum -
Bækkelaget
|
1-2
|
Gressvikhallen |
|
|
104 |
G14-4 |
16:00 |
BMIL G14 -
Tunet Ibk
|
0-13
|
Borgehallen |
|
|
97 |
G15-2 |
15:00 |
Varla IBK Svart -
Sveiva
|
2-2
|
Borgehallen |
|
|
98 |
G14-4 |
15:00 |
Fredrikstad IBK -
SF Grei
|
3-2
|
Gressvikhallen |
|
|
99 |
G10-1 |
15:00 |
Fredrikstad IBK -
Sveiva G07
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
100 |
J10-1 |
15:00 |
Gjelleråsen J07/08 Hvit -
Slevik Innebandy
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
101 |
G10-1 |
15:00 |
Nittedal Wolves Rød -
Drøbak Innebandy G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
102 |
J10-1 |
15:00 |
Tunet Lilla -
ULL KISA GIRL POWER
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
103 |
J17-1 |
15:00 |
Tønsberg IBK -
Greåker j15
|
3-7
|
Kongstenhallen E |
|
|
94 |
G10-1 |
14:15 |
Nittedal Wolves Blå -
Slevik innebandy klubb
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
95 |
G10-1 |
14:15 |
Drøbak Flyers -
Strømmen IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
96 |
J17-1 |
14:15 |
BMIL J17 -
Hagfors IF Ungdom F01
|
5-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
93 |
G12-3 |
14:15 |
Ull/Kisa g/j 2006 -
Sarpsborg IBK
|
3-7
|
Kongstenhallen B |
|
|
92 |
G10-1 |
14:15 |
Lambertseter IF -
Gif Fighters g10
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
91 |
G14-1 |
14:15 |
Tønsberg IBK -
Sagene G14
|
0-11
|
Gressvikhallen |
|
|
90 |
G14-1 |
14:15 |
Strømmen Innebandy -
Greåker G 14
|
2-8
|
Borgehallen |
|
|
83 |
G12-4 |
13:30 |
IBF Göteborg Svart -
Greåker Rød
|
7-2
|
Borgehallen |
|
|
85 |
J12-1 |
13:30 |
Østensjø/Dverg IBK -
Strømmen IBK
|
0-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
84 |
G12-4 |
13:30 |
Holmlia sk -
Gjelleråsen IF Fighters
|
1-6
|
Gressvikhallen |
|
|
86 |
J10-1 |
13:30 |
Nittedal Wolves -
Gjelleråsen J07/08 Grønn
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
87 |
J12-1 |
13:30 |
Sveiva -
NOR 92
|
8-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
88 |
J14-3 |
13:30 |
Gjelleråsen if -
Sveiva
|
1-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
89 |
G10-1 |
13:30 |
Drøbak Innebandy G10 -
Ullkisa G07
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
79 |
G10-1 |
12:45 |
Fredrikstad IBK -
Østensjø/Dverg
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
80 |
G10-1 |
12:45 |
Tønsberg Innebandyklubb -
Drøbak Flyers
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
81 |
J10-1 |
12:45 |
ULL KISA GIRL POWER -
Slevik Innebandy
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
82 |
G17-1 |
12:45 |
Ellingsrud IL -
BMIL
|
2-10
|
Kongstenhallen E |
|
|
78 |
G10-1 |
12:45 |
Tunet Lilla -
Lambertseter IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
77 |
G12-2 |
12:45 |
IK Akerselva -
GIF Fighters
|
3-2
|
Gressvikhallen |
|
|
76 |
G12-2 |
12:45 |
Greåker Hvit -
Dotteviks IF
|
2-7
|
Borgehallen |
|
|
69 |
J13-1 |
12:00 |
Holmlia J13 -
BVHIF Verket Innebandy J13
|
3-2
|
Borgehallen |
|
|
70 |
J13-1 |
12:00 |
Østensjø -
GIF Fighters
|
2-1
|
Gressvikhallen |
|
|
71 |
G13-2 |
12:00 |
Strømmen IBK -
Drøbak Innebandy
|
5-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
72 |
G10-1 |
12:00 |
Slevik innebandy klubb -
ULL KISA airforce
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
73 |
G13-2 |
12:00 |
Gjerdrum -
Bækkelagets SK
|
4-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
74 |
G17-1 |
12:00 |
Fbc Vinga Mariners -
Fredrikstad IBK
|
3-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
75 |
G13-1 |
12:00 |
Ull/Kisa G12 -
Tunet IBK
|
0-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
66 |
G10-1 |
11:15 |
Drøbak Innebandy G10 -
Gif Fighters g10
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
67 |
G13-1 |
11:15 |
Sarpsborg IBK -
Nor92
|
6-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
68 |
J14-3 |
11:15 |
Gjelleråsen if -
Ullkisa
|
2-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
65 |
J10-1 |
11:15 |
Tunet Lilla -
Gjelleråsen J07/08 Hvit
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
64 |
J10-1 |
11:15 |
Slevik Innebandy -
Nittedal Wolves
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
63 |
G12-1 |
11:15 |
Tønsberg G12 -
Slevik
|
1-5
|
Gressvikhallen |
|
|
62 |
G12-1 |
11:15 |
Sveiva G12 -
Lambertseter IF
|
18-0
|
Borgehallen |
|
|
61 |
G17-2 |
10:15 |
Slevik IBK -
NOR 92 G17
|
2-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
60 |
G17-2 |
10:15 |
Nittedal Wolvez -
Greåker Bulldogs
|
1-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
55 |
J17-1 |
10:15 |
Greåker j15 -
Hagfors IF Ungdom F01
|
1-7
|
Borgehallen |
|
|
56 |
J17-1 |
10:15 |
Sagene J15 -
Tønsberg IBK
|
2-2
|
Gressvikhallen |
|
|
52 |
G10-1 |
10:15 |
Drøbak Flyers -
Fredrikstad IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
58 |
G15-1 |
10:15 |
Greåker Bulldogs -
Fet
|
4-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
59 |
G10-1 |
10:15 |
Lambertseter IF -
Slevik innebandy klubb
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
49 |
G12-3 |
09:30 |
Ull/Kisa g/j 2006 -
Strømmen Warriors 05
|
0-7
|
Gressvikhallen |
|
|
50 |
G17-1 |
09:30 |
Fbc Vinga Mariners -
Ellingsrud IL
|
16-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
51 |
G12-4 |
09:30 |
Greåker Rød -
Gjelleråsen IF Fighters
|
6-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
54 |
G14-1 |
09:30 |
Sagene G14 -
Strømmen Innebandy
|
4-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
53 |
G14-1 |
09:30 |
Greåker G 14 -
Tønsberg IBK
|
19-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
57 |
G15-1 |
09:30 |
NOR 92 G15 -
Holmlia
|
8-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
48 |
G12-3 |
09:30 |
Sarpsborg IBK -
IBF Göteborg Vit
|
0-6
|
Borgehallen |
|
|
47 |
G13-2 |
08:45 |
Drøbak Innebandy -
Gjerdrum
|
2-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
43 |
G12-2 |
08:45 |
GIF Fighters -
Greåker Hvit
|
3-5
|
Kongstenhallen A |
|
|
44 |
G12-2 |
08:45 |
Dotteviks IF -
IK Akerselva
|
4-4
|
Kongstenhallen B |
|
|
45 |
G12-4 |
08:45 |
IBF Göteborg Svart -
Holmlia sk
|
9-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
46 |
J14-3 |
08:45 |
Ullkisa -
Sveiva
|
0-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
41 |
J12-1 |
08:30 |
NOR 92 -
Østensjø/Dverg IBK
|
5-1
|
Borgehallen |
|
|
42 |
J12-1 |
08:30 |
Strømmen IBK -
Sveiva
|
0-6
|
Gressvikhallen |
|
|
36 |
J13-1 |
08:00 |
BVHIF Verket Innebandy J13 -
Østensjø
|
1-6
|
Kongstenhallen A |
|
|
37 |
J13-1 |
08:00 |
GIF Fighters -
Holmlia J13
|
3-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
38 |
G13-2 |
08:00 |
Bækkelagets SK -
Strømmen IBK
|
3-4
|
Kongstenhallen C |
|
|
39 |
G13-1 |
08:00 |
Tunet IBK -
Nor92
|
4-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
40 |
G13-1 |
08:00 |
Ull/Kisa G12 -
Sarpsborg IBK
|
0-11
|
Kongstenhallen E |
|
|