Matcher
Antal: 219
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | GyP-21 | Värmdö Gy - Distra Gymnasium | Dolt | ||||
248 | GyP-21 | Nacka enskilda - Upplands-Bro Gy 1 | Dolt |
Lö 0002-02-02
To 2018-02-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | F8-2 | 00:00 | Skolhagenskolan - Mörbyskolan | 0-1 | Arrangör IP | ||
17 | F8-2 | 00:00 | Aspuddensskola 1 - Skolhagenskolan | 3-0 | Arrangör IP | ||
18 | F8-2 | 00:00 | Mörbyskolan - Aspuddensskola 1 | 0-4 | Arrangör IP |
On 2018-02-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | GyP-8 | Österåkers Gy - Skärgårds Gy | 2-2 | Österåkers Sportcentrum | |||
63 | GyP-8 | 13:00 | Rudbecks Gy 1 - Österåkers Gy | 4-2 | Österåkers Sportcentrum | ||
61 | GyP-8 | 13:30 | Skärgårds Gy - Rudbecks Gy 1 | 1-4 | Åkersberga Sportcentrum |
Fr 2018-02-23
Må 2018-02-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
142 | P9-4 | 00:00 | Johan skytteskolan - Futuraskolan Bergtorp | 3-1 | Arrangör IP | ||
143 | P9-4 | 00:00 | Vendelsömalmsskolan - Johan skytteskolan | 0-2 | Arrangör IP | ||
144 | P9-4 | 00:00 | Futuraskolan Bergtorp - Vendelsömalmsskolan | 2-1 | Arrangör IP |
Ti 2018-02-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
136 | P9-2 | 00:00 | Viksjöskolan - IES Järfälla | 5-0 | Arrangör IP | ||
137 | P9-2 | 00:00 | källtorpskolan - Viksjöskolan | 2-4 | Arrangör IP | ||
138 | P9-2 | 00:00 | IES Järfälla - källtorpskolan | 2-7 | Arrangör IP |
Må 2018-03-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | F7-1 | 00:00 | Futuraskolan Bergtorp 1 - Röllingbyskolan | 5-6 (FL) | Arrangör IP | ||
31 | GyF-3 | 00:00 | Östra Gy - Rönninge Gy | 1-1 | Arrangör IP | ||
32 | GyF-3 | 00:00 | Sjödals Gy - Östra Gy | 2-0 | Arrangör IP | ||
33 | GyF-3 | 00:00 | Rönninge Gy - Sjödals Gy | 2-1 | Arrangör IP | ||
34 | GyP-1 | 00:00 | Tumba Gy - Huddinge Gy 2 | 2-1 | Arrangör IP | ||
35 | GyP-1 | 00:00 | Sjödals Gy - Tumba Gy | 4-0 | Arrangör IP | ||
36 | GyP-1 | 00:00 | Huddinge Gy 2 - Sjödals Gy | 0-2 | Arrangör IP |
Ti 2018-03-06
On 2018-03-07
To 2018-03-08
Fr 2018-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | GyP-11 | 00:00 | Sthlm byggtekniska Gy - Blackebergs Gy 2 | 5-2 | Arrangör IP | ||
41 | GyP-11 | 00:00 | Rudbeck Gy 2 - Sthlm byggtekniska Gy | 2-0 | Arrangör IP | ||
42 | GyP-11 | 00:00 | Blackebergs Gy 2 - Rudbeck Gy 2 | 1-6 | Arrangör IP | ||
97 | P7-6 | 00:00 | Röllingbyskolan - Mörbyskolan | 2-3 | Arrangör IP | ||
98 | P7-6 | 00:00 | Futuraskolan Bergtorp - Röllingbyskolan | 4-1 | Arrangör IP | ||
99 | P7-6 | 00:00 | Mörbyskolan - Futuraskolan Bergtorp | 0-5 | Arrangör IP | ||
124 | P8-7 | 00:00 | Hagsätraskolan - Aspuddensskola 2 | 0-6 | Arrangör IP | ||
125 | P8-7 | 00:00 | Rudanskolan - Hagsätraskolan | 1-0 | Arrangör IP | ||
126 | P8-7 | 00:00 | Aspuddensskola 2 - Rudanskolan | 4-0 | Arrangör IP |
Må 2018-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
115 | P8-5 | 00:00 | IES Järfälla - Birkaskolan | 1-2 | Arrangör IP | ||
116 | P8-5 | 00:00 | Hässelby V. skola - IES Järfälla | 6-1 | Arrangör IP | ||
117 | P8-5 | 00:00 | Birkaskolan - Hässelby V. skola | 0-1 | Arrangör IP | ||
127 | P8-8 | 00:00 | Hammerstaskolan - Bredängsskolan | 0-11 | Arrangör IP | ||
128 | P8-8 | 00:00 | Annerstaskolan - Hammerstaskolan | 18-1 | Arrangör IP | ||
129 | P8-8 | 00:00 | Bredängsskolan - Annerstaskolan | 1-1 | Arrangör IP |
To 2018-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | GyP-10 | 00:00 | Sthlm Science/Innovation Gy - Rudbeck Gy 3 | 3-3 | Arrangör IP | ||
38 | GyP-10 | 00:00 | Danderyd Gy - Sthlm Science/Innovation Gy | 6-1 | Arrangör IP | ||
39 | GyP-10 | 00:00 | Rudbeck Gy 3 - Danderyd Gy | 1-5 | Arrangör IP | ||
68 | P4-1 | 00:00 | Lillholmsskolan - Västerholms Friskola | 3-6 | Arrangör IP | ||
109 | P8-3 | 00:00 | Vallatorpsskolan - Futuraskolan Bergtorp | 1-0 | Arrangör IP | ||
110 | P8-3 | 00:00 | Skolhagenskolan - Vallatorpsskolan | 0-1 | Arrangör IP | ||
111 | P8-3 | 00:00 | Futuraskolan Bergtorp - Skolhagenskolan | 0-1 | Arrangör IP | ||
66 | GyP-9 | 10:00 | Blackebergs Gy 1 - Bromma Gy | 1-2 | Arrangör IP | ||
64 | GyP-9 | 10:45 | Kungsholmens Gy - Blackebergs Gy 1 | 2-4 | Arrangör IP | ||
65 | GyP-9 | 11:30 | Bromma Gy - Kungsholmens Gy | 5-1 | Arrangör IP |
Fr 2018-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | P9-7 | 00:00 | Sjöängsskolan - Västerholms Friskola | 4-4 | Arrangör IP | ||
152 | P9-7 | 00:00 | Annerstaskolan - Sjöängsskolan | 3-1 | Arrangör IP | ||
153 | P9-7 | 00:00 | Västerholms Friskola - Annerstaskolan | 4-4 | Arrangör IP |
Må 2018-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
139 | P9-3 | 00:00 | Skolhagenskolan - Röllingbyskolan | 0-2 | Arrangör IP | ||
140 | P9-3 | 00:00 | Vallatorpsskolan - Skolhagenskolan | 3-5 | Arrangör IP | ||
141 | P9-3 | 00:00 | Röllingbyskolan - Vallatorpsskolan | 4-1 | Arrangör IP |
Ti 2018-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
145 | P9-5 | 08:00 | Hammerstaskolan - Bredängsskolan | 1-3 | Arrangör IP | ||
146 | P9-5 | 08:00 | Kvarnhagsskolan - Hammerstaskolan | 5-2 | Arrangör IP | ||
147 | P9-5 | 08:00 | Bredängsskolan - Kvarnhagsskolan | 3-2 | Arrangör IP |
To 2018-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
112 | P8-4 | 00:00 | Kista Inter. - Fribergaskolan 2 | 4-1 | Arrangör IP | ||
113 | P8-4 | 00:00 | Södervikskolan - Kista Inter. | 0-1 | Arrangör IP | ||
114 | P8-4 | 00:00 | Fribergaskolan 2 - Södervikskolan | 1-2 | Arrangör IP | ||
82 | P7-1 | 13:30 | Söderbymalmsskolan 2 - Annerstaskolan | 2-3 | Arrangör IP | ||
83 | P7-1 | 13:30 | Kvarnhagsskolan - Söderbymalmsskolan 2 | 3-0 | Arrangör IP | ||
84 | P7-1 | 13:30 | Annerstaskolan - Kvarnhagsskolan | 2-2 | Arrangör IP |
Fr 2018-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
220 | P9-6 | 09:00 | Hagsätraskolan - Nybodaskolan | 3-2 | Liljeholmshallarna 1 | ||
221 | P9-8 | 09:45 | Akademiska skolan - Årstaskolan | 0-2 | Liljeholmshallarna 1 | ||
217 | P9-1 | 10:30 | Vistaskolan - Kista Inter. | 4-3 | Liljeholmshallarna 1 | ||
218 | P9-1 | 10:55 | Akalla grundskola - Kista Inter. | 2-4 | Liljeholmshallarna 1 | ||
219 | P9-1 | 11:20 | Vistaskolan - Akalla grundskola | 8-1 | Liljeholmshallarna 1 |
Må 2018-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
216 | F7-17 | 09:30 | Röllingbyskolan - Aspuddensskola 2 | 0-1 | Liljeholmshallarna 3 | ||
215 | F7-17 | 09:50 | Aspuddensskola 1 - Futuraskolan Bergtorp 2 | 3-1 | Liljeholmshallarna 3 | ||
214 | F7-17 | 10:10 | Aspuddensskola 1 - Röllingbyskolan | 6-0 | Liljeholmshallarna 3 | ||
213 | F7-17 | 10:30 | Futuraskolan Bergtorp 2 - Aspuddensskola 2 | 1-0 | Liljeholmshallarna 3 | ||
211 | F7-17 | 10:50 | Röllingbyskolan - Futuraskolan Bergtorp 2 | 0-1 | Liljeholmshallarna 3 | ||
212 | F7-17 | 11:10 | Aspuddensskola 2 - Aspuddensskola 1 | 0-4 | Liljeholmshallarna 3 |
Ti 2018-03-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
169 | GyF-18 | Rönninge Gy - Värmdö Gy | 0-1 | ||||
170 | GyF-18 | Danderyd Gy - Rönninge Gy | 3-0 | ||||
171 | GyF-18 | Värmdö Gy - Danderyd Gy | 0-5 | ||||
246 | P6-17 | 12:30 | Futuraskolan Bergtorp - Lillholmsskolan | 3-8 | FINAL |
On 2018-04-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
226 | P9-19 | 14:30 | Vistaskolan - Årstaskolan | 4-5 | Vintervikshallen | ||
225 | P9-19 | 15:00 | Årstaskolan - Hagsätraskolan | 2-6 | Vintervikshallen | ||
224 | P9-19 | 15:30 | Hagsätraskolan - Vistaskolan | 0-5 | Vintervikshallen |
To 2018-04-12
Fr 2018-04-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | F8-17 | 10:00 | Katarina N. skola - Aspuddensskola 1 | 2-6 | Vintervikshallen | FINAL | |
238 | P5-1 | 11:00 | Västerholms Friskola - Smedshagsskolan | 3-4 | Vintervikshallen | ||
240 | P4-17 | 12:30 | Västerholms Friskola - Trångsundsskolan | 2-5 | Vintervikshallen | FINAL |
Må 2018-04-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
175 | GyP-18 | Rudbeck Gy 2 - Sjödals Gy | 1-2 | ||||
176 | GyP-18 | Upplands-Bro Gy 1 - Rudbeck Gy 2 | 3-2 | ||||
177 | GyP-18 | Sjödals Gy - Upplands-Bro Gy 1 | 0-2 | ||||
178 | GyP-19 | Rudbecks Gy 1 - Distra Gymnasium | 0-2 | ||||
179 | GyP-19 | Upplands-Bro Gy 3 - Rudbecks Gy 1 | 7-6 | ||||
180 | GyP-19 | Distra Gymnasium - Upplands-Bro Gy 3 | 3-1 | ||||
181 | GyP-20 | Danderyd Gy - Nacka enskilda | 3-4 | ||||
182 | GyP-20 | Upplands-Bro Gy 2 - Danderyd Gy | 0-7 | ||||
183 | GyP-20 | Nacka enskilda - Upplands-Bro Gy 2 | 3-2 |
Fr 2018-05-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
249 | GyP-21 | 10:00 | Distra Gymnasium - Nacka enskilda | 4-0 | Semifinal 2 | ||
250 | GyP-21 | 10:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Värmdö Gy | 4-2 | Semifinal 1 | ||
252 | GyP-21 | 11:00 | Värmdö Gy - Nacka enskilda | 3-4 | Bronsmatch | ||
251 | GyP-21 | 12:00 | Upplands-Bro Gy 1 - Distra Gymnasium | 4-2 | FINAL |