18 |
G12-4 |
08:00 |
Ajer IBK -
Øreåsen Hvit
|
1-5
|
Ekneshallen 1 |
|
|
17 |
G14-2 |
08:00 |
Asker IBK G02 -
Sarpsborg Sharks G14-2
|
3-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
44 |
G10-2 |
08:00 |
NOR 92 G05 -
Slevik G10
|
2-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
58 |
G12-2 |
08:30 |
Øreåsen Svart -
Greåker IBK
|
0-7
|
Ekneshallen 1 |
|
|
21 |
G16-3 |
08:30 |
Bækkelaget G16 -
Sarpsborg Sharks G99
|
3-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
22 |
G10-1 |
08:30 |
Hakadal Blå -
NOR 92 G06
|
5-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
23 |
G14-3 |
09:00 |
Asker IBK G01 -
Slevik IBK Hvit
|
2-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
24 |
G12-3 |
09:00 |
NOR 92 Hvit -
Vigør G12
|
1-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
25 |
G10-1 |
09:00 |
Fredrikstad IBK -
Greåker IBK G10
|
4-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
26 |
J16-1 |
09:30 |
Sarpsborg hvit -
NOR 92
|
3-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
27 |
G14-1 |
09:30 |
GIF Fighters G01 -
Sjetne Panthers
|
1-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
28 |
G10-1 |
09:30 |
NOR 92 G06 -
Sarpsborg Sharks G10
|
1-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
29 |
G16-3 |
10:00 |
Ajer IBK -
Tunet G16-2
|
0-7
|
Ekneshallen 1 |
|
|
30 |
G14-4 |
10:00 |
Ajer IBK -
Slevik IBK
|
4-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
31 |
G10-2 |
10:00 |
Vigør G10 -
NOR 92 G05
|
9-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
32 |
J16-1 |
10:30 |
Sarpsborg blå -
Bygdø Monolitten
|
0-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
33 |
G12-1 |
10:30 |
NOR 92 Blå -
Fredrikstad Rød
|
0-4
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
34 |
G10-2 |
10:30 |
Tunet IBK -
Slevik G10
|
2-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
35 |
G16-2 |
11:00 |
Slevik G16 -
Asker IBK G00
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
36 |
G16-1 |
11:00 |
Greåker G16 -
Asker IBK G99
|
0-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
37 |
G10-1 |
11:00 |
Fredrikstad IBK -
Hakadal Blå
|
2-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
38 |
G12-4 |
11:30 |
Tunet Slingshots -
Ajer IBK
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
39 |
G12-1 |
11:30 |
GIF Fighters G12-2 -
Drøbak Frogn
|
7-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
40 |
G10-1 |
11:30 |
Sarpsborg Sharks G10 -
Greåker IBK G10
|
7-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
41 |
G16-1 |
12:00 |
NOR 92 IBK -
Drøbak Frogn
|
8-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
42 |
G14-2 |
12:00 |
NOR 92 Hvit -
Asker IBK G02
|
2-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
6 |
G12-2 |
12:30 |
Greåker IBK -
Sveiva
|
1-8
|
Ekneshallen 1 |
|
|
19 |
G10-2 |
12:30 |
Slevik G10 -
Tunet IBK
|
5-7
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
45 |
G12-4 |
13:00 |
Øreåsen Hvit -
Sarpsborg Sharks
|
1-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
46 |
G10-1 |
13:00 |
Greåker IBK G10 -
Hakadal Blå
|
0-7
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
47 |
G14-2 |
13:30 |
Sarpsborg Sharks G14-2 -
Fjerdingby IBK G14
|
0-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
48 |
G10-1 |
13:30 |
Sarpsborg Sharks G10 -
Fredrikstad IBK
|
7-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
49 |
G14-4 |
14:00 |
Sarpsborg Sharks G14-1 -
Ajer IBK
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
50 |
G10-1 |
14:00 |
Greåker IBK G10 -
NOR 92 G06
|
4-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
80 |
G16-3 |
14:30 |
Bækkelaget G16 -
Ajer IBK
|
4-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
52 |
G10-2 |
14:30 |
Vigør G10 -
Tunet IBK
|
5-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
53 |
G12-3 |
15:00 |
Ull/Kisa G12 -
NOR 92 Hvit
|
8-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
54 |
G10-1 |
15:00 |
Hakadal Blå -
Sarpsborg Sharks G10
|
3-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
55 |
G14-4 |
15:30 |
Slevik IBK -
BMIL G13
|
9-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
56 |
G10-2 |
15:30 |
NOR 92 G05 -
Vigør G10
|
0-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
57 |
G14-1 |
15:30 |
NOR 92 Blå -
GIF Fighters G01
|
5-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
20 |
G12-2 |
16:00 |
GIF Fighters G12-1 -
Øreåsen Svart
|
10-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
59 |
G10-1 |
16:00 |
NOR 92 G06 -
Fredrikstad IBK
|
2-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
60 |
G12-3 |
16:00 |
Vigør G12 -
Tunet Lilla
|
3-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
61 |
G14-3 |
16:30 |
Greåker IBK Hvit -
Asker IBK G01
|
1-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
62 |
G12-1 |
16:30 |
NOR 92 Blå -
GIF Fighters G12-2
|
4-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
63 |
G16-2 |
16:30 |
Tunet G16-1 -
Nes G16
|
3-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
64 |
G14-3 |
17:00 |
Slevik IBK Hvit -
BMIL Vikings
|
1-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
65 |
G10-2 |
17:00 |
NOR 92 G05 -
Tunet IBK
|
2-5
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
66 |
G14-1 |
17:00 |
Sjetne Panthers -
Greåker IBK Rød
|
0-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
67 |
J16-1 |
17:30 |
NOR 92 -
Bygdø Monolitten
|
3-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
68 |
G10-2 |
17:30 |
Slevik G10 -
Vigør G10
|
2-9
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
69 |
G16-1 |
17:30 |
Drøbak Frogn -
Asker IBK G99
|
1-10
|
Solberghallen 1 |
|
|
70 |
J16-1 |
18:00 |
Sarpsborg hvit -
Sarpsborg blå
|
4-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
71 |
G14-2 |
18:00 |
Sarpsborg Sharks G14-2 -
NOR 92 Hvit
|
1-6
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
72 |
G12-4 |
18:00 |
Øreåsen Hvit -
Tunet Slingshots
|
2-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
73 |
G16-3 |
18:30 |
Tunet G16-2 -
Sarpsborg Sharks G99
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
75 |
G12-1 |
18:30 |
Fredrikstad Rød -
Drøbak Frogn
|
6-3
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
74 |
G16-1 |
18:30 |
NOR 92 IBK -
Greåker G16
|
5-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
76 |
G14-2 |
19:00 |
Fjerdingby IBK G14 -
Asker IBK G02
|
1-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
77 |
G12-4 |
19:00 |
Sarpsborg Sharks -
Ajer IBK
|
9-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
83 |
G14-4 |
19:00 |
BMIL G13 -
Ajer IBK
|
0-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
79 |
G12-2 |
19:30 |
Øreåsen Svart -
Sveiva
|
0-8
|
Ekneshallen 1 |
|
|
86 |
G12-3 |
19:30 |
Tunet Lilla -
NOR 92 Hvit
|
0-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
81 |
G12-3 |
19:30 |
Vigør G12 -
Ull/Kisa G12
|
3-6
|
Solberghallen 1 |
|
|
82 |
G16-2 |
20:00 |
Nes G16 -
Asker IBK G00
|
0-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
78 |
G14-4 |
20:00 |
Slevik IBK -
Sarpsborg Sharks G14-1
|
2-7
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
84 |
G12-2 |
20:00 |
Greåker IBK -
GIF Fighters G12-1
|
2-13
|
Solberghallen 1 |
|
|
85 |
G14-3 |
20:30 |
BMIL Vikings -
Asker IBK G01
|
10-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
51 |
G16-3 |
20:30 |
Sarpsborg Sharks G99 -
Ajer IBK
|
1-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
87 |
G14-1 |
20:30 |
Sjetne Panthers -
NOR 92 Blå
|
0-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
88 |
G14-1 |
21:00 |
Greåker IBK Rød -
GIF Fighters G01
|
3-1
|
Ekneshallen 1 |
|
|
89 |
G16-2 |
21:00 |
Tunet G16-1 -
Slevik G16
|
1-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
90 |
G14-3 |
21:00 |
Slevik IBK Hvit -
Greåker IBK Hvit
|
1-1
|
Solberghallen 1 |
|
|