Pojkar 06
Antal: 90
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
382 | P06-1 | AIK Vit - Hässelby SK 3 | 3-2 | ||||
391 | P06-2 | Hammarby IF 3 - Sickla IF Blå | 7-0 | ||||
393 | P06-2 | Sickla IF Blå - IFKHaninge P06 | 0-0 | ||||
652 | P06 | Älvsjö AIK P06 VIT - Sollentuna FK Helenelund | 0-9 | A-1/8-final 2 | |||
660 | P06 | Hammarby P06:10 - Jarlaberg Gul | 3-0 (WO) | A-1/4-final 2 |
Ti 2016-10-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
429 | P06-8 | 18:00 | Spånga IS P06:6 - Stureby sk | 3-2 | Spånga IP, inne i hallen |
Ti 2016-10-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
379 | P06-1 | 20:00 | Vendelsö Handen 1 - AIK Vit | 1-4 | Hanvedens Ip |
Sö 2016-10-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
386 | P06-1 | 10:00 | Hammarby IF Grön - Danderyds SK 2 | 6-1 | Bäckahagens BP | Inget omklädningsrum | |
397 | P06-3 | 16:00 | Saltsjöbadens IF P06 Neglinge - Danderyds SK | 7-1 | Saltsjöbadens IP 2 |
Ti 2016-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
416 | P06-6 | 20:00 | Vendelsö Handen 2 - Örby IS | 3-1 | Hanvedens IP |
On 2016-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
398 | P06-3 | 19:00 | IFK Haninge 2 - Jarlabergs IF svart | 1-0 | Jordbro IP |
Fr 2016-10-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
377 | P06-1 | 17:30 | AIK Vit - Hammarby IF Grön | 4-4 | Bergshamra IP | ||
404 | P06-4 | 18:30 | IFK Österåker P06 - Sollentuna FK Sportfältet 2 | 2-2 | Wasavallen |
Lö 2016-10-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | P06-7 | 14:10 | Saltsjö-Boo IF - Skogås-Trångsunds FF P06 R2 | 4-0 | Nacka IP 11 | ||
390 | P06-2 | 17:30 | IFKHaninge P06 - Åkersberga BK grön | 1-3 | Brandbergens IP |
Sö 2016-10-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
430 | P06-8 | 14:00 | Skogås-Trångsunds FF P06 R1 - Sollentuna FK Sportfältet 1 | 1-1 | Nytorp mosse ip |
Lö 2016-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
383 | P06-1 | 10:00 | Vendelsö Handen 1 - Hammarby IF Grön | 5-4 | Vendelsömalmsskolans BP |
Sö 2016-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
396 | P06-2 | 14:00 | IFKHaninge P06 - Hammarby IF 3 | 5-6 | Torvalla IP |
Lö 2016-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
378 | P06-1 | 10:00 | Hässelby SK 3 - Danderyds SK 2 | 1-0 | Hässelby IP 21 |
Sö 2016-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
385 | P06-1 | 10:00 | Hässelby SK 3 - Vendelsö Handen 1 | 2-1 | Hässelby IP 21 | ||
406 | P06-4 | 15:00 | Sollentuna FK Sportfältet 2 - Enebybergs IF | 5-2 | Edsbergs Sportfält |
To 2016-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | P06-3 | 19:00 | IFK Haninge 2 - Hammarby IF P06:10 | 0-21 | Torvalla IP |
Lö 2016-11-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
387 | P06-2 | 13:30 | Sollentuna FK Helenelund - IFKHaninge P06 | 7-3 | Helenelunds IP (7-manna) | ||
470 | P06-3 | 14:00 | Danderyds SK - Hammarby IF P06:10 | 1-11 | Danderydsvallen | ||
432 | P06-8 | 14:00 | Sollentuna FK Sportfältet 1 - Stureby sk | 1-1 | Edsbergs Sportfält | ||
409 | P06-5 | 14:00 | FC Djursholm - Saltsjö-Boo IF orange | 1-6 | Ingarö IP |
Sö 2016-11-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
407 | P06-4 | 15:00 | Sollentuna FK Sportfältet 2 - Hammarby IF | 1-2 | Edsbergs Sportfält | ||
415 | P06-6 | 15:00 | IFK Stocksund P06 - Tallkrogens IF | 10-0 | Söderberg & Partners vallen Stocksund | Tröjfärg: vit/ blå |
Ti 2016-11-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
400 | P06-3 | 19:00 | Jarlabergs IF svart - Saltsjöbadens IF P06 Neglinge | 4-2 | Nacka IP 2 |
Lö 2016-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
408 | P06-4 | 11:00 | Enebybergs IF - IFK Österåker P06 | 0-5 | RM-Hallen | ||
399 | P06-3 | 14:00 | Danderyds SK - IFK Haninge 2 | 3-1 | Danderydsvallen | ||
392 | P06-2 | 15:00 | Sollentuna FK Helenelund - Åkersberga BK grön | 3-0 | Helenelunds IP | ||
413 | P06-5 | 16:00 | Jarlabergs IF gul - Saltsjö-Boo IF orange | 4-4 | Nacka IP 2 | ||
414 | P06-5 | 17:00 | FC Djursholm - IF BP 3 | 13-0 | Danderydshallen |
Sö 2016-11-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
410 | P06-5 | 16:00 | IF BP 3 - Jarlabergs IF gul | 3-3 | Nacka IP 2 |
Lö 2016-12-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
426 | P06-7 | 11:10 | Saltsjö-Boo IF - Åkersberga BK svart | 3-2 | Ingarö IP | ||
384 | P06-1 | 13:00 | Danderyds SK 2 - AIK Vit | 0-6 | Danderydsvallen | ||
381 | P06-1 | 14:00 | Danderyds SK 2 - Vendelsö Handen 1 | 3-5 | Danderydsvallen | ||
471 | P06-3 | 17:00 | Hammarby IF P06:10 - Jarlabergs IF svart | 10-0 | Kärrtorps IP, Plan 1 | Planbyte pga snö/is |
Sö 2016-12-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
424 | P06-7 | 16:00 | Älvsjö AIK P06 VIT - Saltsjö-Boo IF | 2-4 | Älvsjö IP |
Ti 2016-12-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
411 | P06-5 | 19:00 | Saltsjö-Boo IF orange - IF BP 3 | 9-0 | Nacka IP 2A |
Sö 2016-12-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | P06-3 | 09:00 | Jarlabergs IF svart - Danderyds SK | 1-1 | RM-Halen | ||
469 | P06-3 | 11:00 | Hammarby IF P06:10 - Saltsjöbadens IF P06 Neglinge | 9-1 | Kärrtorps IP1 |
Lö 2017-01-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
412 | P06-5 | 15:30 | Jarlabergs IF gul - FC Djursholm | 5-1 | RM-Hallen |
Sö 2017-01-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
388 | P06-2 | 10:00 | Åkersberga BK grön - Hammarby IF 3 | 0-7 | Röllingby IP |
Lö 2017-02-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
420 | P06-6 | IFK Stocksund P06 - Vendelsö Handen 2 | 8-4 |
Sö 2017-02-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
395 | P06-2 | 10:00 | Åkersberga BK grön - Sickla IF Blå | 2-2 | Röllingby IP |
Sö 2017-02-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
418 | P06-6 | 16:00 | Örby IS - IFK Stocksund P06 | 1-13 | Söderberg & Partner Vallen, Stocksund | ||
425 | P06-7 | 16:00 | Älvsjö AIK P06 VIT - Skogås-Trångsunds FF P06 R2 | 3-2 | Älvsjö IP plan 5 |
Lö 2017-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
389 | P06-2 | 11:00 | Sickla IF Blå - Sollentuna FK Helenelund | 0-6 | Sicklavallen |
Sö 2017-02-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
422 | P06-7 | 10:00 | Åkersberga BK svart - Älvsjö AIK P06 VIT | 1-4 | Röllingby IP | ||
394 | P06-2 | 12:30 | Hammarby IF 3 - Sollentuna FK Helenelund | 2-3 | Kärrtorps IP |
Sö 2017-03-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
380 | P06-1 | 10:00 | Hammarby IF Grön - Hässelby SK 3 | 3-2 | Kärrtorps IP, plan 2 | ||
417 | P06-6 | 14:00 | Tallkrogens IF - Vendelsö Handen 2 | 2-9 | Sandåkra BP |
Må 2017-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
431 | P06-8 | 18:00 | Skogås-Trångsunds FF P06 R1 - Spånga IS P06:6 | 2-4 | Nytorp mosse ip |
On 2017-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
405 | P06-4 | 18:30 | Hammarby IF - IFK Österåker P06 | 0-3 | Skarpnäcks Sportfält |
Fr 2017-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
427 | P06-8 | 18:00 | Sollentuna FK Sportfältet 1 - Spånga IS P06:6 | 5-3 | Edsbergs Sportfält |
Sö 2017-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
403 | P06-4 | 14:00 | Enebybergs IF - Hammarby IF | 0-3 (WO) | Enebybergs IP |
On 2017-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
419 | P06-6 | 17:15 | Örby IS - Tallkrogens IF | 2-2 | Lisebergs BP |
Fr 2017-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
654 | P06 | 18:15 | Jarlaberg Gul - IFK Österåker P06 | 7-3 | Fisksätra IP 2 | A-1/8-final 4 |
Lö 2017-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
670 | P06 | 15:30 | FC Djursholm - Enebybergs IF | 6-4 | B-1/8-final 5 |
Sö 2017-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
423 | P06-7 | Skogås-Trångsunds FF P06 R2 - Åkersberga BK svart | 0-0 | ||||
428 | P06-8 | 12:15 | Stureby sk - Skogås-Trångsunds FF P06 R1 | 2-4 | |||
402 | P06-3 | 14:00 | Saltsjöbadens IF P06 Neglinge - IFK Haninge 2 | 2-1 | Saltsjöbadens IP 2 |
Må 2017-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
653 | P06 | 17:45 | Hammarby P06:10 - Vendelsö Handen 2 | 3-1 | Kärrtorps IP 2 | A-1/8-final 3 |
Ti 2017-03-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
671 | P06 | 19:00 | Danderyds SK - Örby IS | 2-3 (FL) | Danderydsvallen | B-1/8-final 6 |
On 2017-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
658 | P06 | 18:30 | Hammarby IF Grön - Spånga IS P06:6 | 5-1 | Skarpnäcks Sportfält | A-1/8-final 8 | |
657 | P06 | 19:10 | Saltsjö-Boo if - Hammarby IF 3 | 10-9 (STR)(FL) | Orminge bollplan | A-1/8-final 7 | |
668 | P06 | 19:45 | Jarlabergs IF svart - Tallkrogens IF | 6-0 | Fisksätra IP 2 | B-1/8-final 3 |
To 2017-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
669 | P06 | 18:15 | IF BP 3 - Sollentuna FK Sportfältet 2 | 2-8 | Edsbergs Sportfält | B-1/8-final 4 |
Sö 2017-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
656 | P06 | 13:00 | Saltsjöbadens IF P06 Neglinge - IFK Stocksund P06 | 2-8 | Saltsjöbadens IP | A-1/8-final 6 |
Må 2017-03-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
666 | P06 | 18:30 | Hässelby SK 3 - Stureby sk | 2-0 | Maltesholmsskolans BP | B-1/8-final 1 | |
673 | P06 | 20:00 | Vendelsö Handen 1 - Skogås-Trångsunds FF P06 R1 | 3-0 | Hanvedens IP | B-1/8-final 8 |
Ti 2017-03-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
655 | P06 | 19:10 | Saltsjö-Boo IF orange - Hammarby IF | 1-5 | Orminge bollplan | A-1/8-final 5 |
On 2017-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
675 | P06 | 19:30 | Jarlabergs IF svart - Sollentuna FK Sportfältet 2 | 0-2 | Fisksätra IP 2 | B-1/4-final 2 |
To 2017-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
651 | P06 | 18:15 | AIK Vit - Sollentuna FK Sportfältet 1 | 2-1 | Edsbergs Sportfält | A-1/8-final 1 | |
672 | P06 | 19:00 | Åkersberga BK svart - Sickla IF Blå | 4-3 | Söraskolans konstgräs | B-1/8-final 7 |
Lö 2017-04-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
667 | P06 | 11:00 | Skogås-Trångsunds FF P06 R2 - Åkersberga BK grön | 5-1 | Älvsjö IP 4 | B-1/8-final 2 | |
674 | P06 | 14:00 | Hässelby SK 3 - Skogås-Trångsunds FF P06 R2 | 8-1 | Älvsjö IP 4 | B-1/4-final 1 | |
676 | P06 | 16:00 | FC Djursholm - Örby IS | 5-2 | Älvsjö IP 4 | B-1/4-final 3 | |
677 | P06 | 17:00 | Åkersberga BK svart - Vendelsö Handen 1 | 1-2 | Älvsjö IP 4 | B-1/4-final 4 |
Fr 2017-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
659 | P06 | 19:00 | AIK Vit - Sollentuna FK Helenelund | 5-3 | Bergshamra IP | A-1/4-final 1 |
On 2017-04-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
662 | P06 | 18:00 | Saltsjö-Boo if - Hammarby IF Grön | 5-3 | Stavsborgs bollplan | A-1/4-final 4 |
On 2017-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
661 | P06 | 19:00 | Hammarby IF - IFK Stocksund P06 | 3-14 | SoP | A-1/4-final 3 |
Må 2017-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
664 | P06 | 13:15 | IFK Stocksund P06 - Saltsjö-Boo if | 1-2 | Älvsjö IP 4 | A-Semifinal 2 | |
678 | P06 | 17:00 | Hässelby SK 3 - Sollentuna FK Sportfältet 2 | 1-6 | Älvsjö IP 4 | B-Semifinal 1 | |
679 | P06 | 18:15 | FC Djursholm - Vendelsö Handen 1 | 2-3 | Älvsjö IP 4 | B-Semifinal 2 |
Sö 2017-05-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
663 | P06 | 16:30 | AIK Vit - Hammarby P06:10 | 2-4 | Bergshamra IP | A-Semifinal 1 |
Ti 2017-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
665 | P06 | 10:00 | Hammarby P06:10 - Saltsjö-Boo if | 3-1 (FL) | Älvsjö IP 4 | A-FINAL | |
680 | P06 | 16:00 | Sollentuna FK Sportfältet 2 - Vendelsö Handen 1 | 0-3 | Älvsjö IP 4 | B-FINAL |