Pojkar 05 (7)
Antal: 34
Fr 2016-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | E-2 | 09:00 | Gammelstads IF P 05 - IFK Luleå 1 | 1-3 | D 7-manna (Gstad) | ||
6 | E-1 | 09:00 | Baik P05 - HedensIF | 1-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
13 | E-1 | 09:50 | IFK Luleå 3 - Lira BK Blå | 1-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
21 | E-3 | 10:40 | HauPa - Sävast AIF P05 | 4-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
22 | E-3 | 10:40 | IFK Luleå 2 - Sunderby SK | 3-2 | E1 7-manna (Gstad) | ||
39 | E-2 | 12:20 | Svartbjörnsbyns IF - Gammelstads IF P 05 | 4-1 | D 7-manna (Gstad) | ||
40 | E-1 | 12:20 | Sundom IF - Baik P05 | 5-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
48 | E-2 | 13:10 | IFK Luleå 1 - Lira BK Gul | 1-3 | D 7-manna (Gstad) | ||
49 | E-1 | 13:10 | HedensIF - IFK Luleå 3 | 0-4 | E1 7-manna (Gstad) | ||
72 | E-1 | 15:40 | Lira BK Blå - Sundom IF | 1-2 | E1 7-manna (Gstad) |
Lö 2016-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
112 | E-3 | 09:00 | Sävast AIF P05 - IFK Luleå 2 | 1-9 | D 7-manna (Gstad) | ||
113 | E-3 | 09:00 | Sunderby SK - HauPa | 0-3 | E1 7-manna (Gstad) | ||
129 | E-1 | 09:50 | Baik P05 - IFK Luleå 3 | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | ||
130 | E-2 | 09:50 | Gammelstads IF P 05 - Lira BK Gul | 2-8 | E1 7-manna (Gstad) | ||
145 | E-2 | 10:40 | Svartbjörnsbyns IF - IFK Luleå 1 | 1-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
146 | E-1 | 10:40 | Sundom IF - HedensIF | 5-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
177 | E-3 | 12:20 | IFK Luleå 2 - HauPa | 8-0 | D 7-manna (Gstad) | ||
178 | E-3 | 12:20 | Sävast AIF P05 - Sunderby SK | 3-1 | E1 7-manna (Gstad) | ||
198 | E-1 | 13:10 | Lira BK Blå - Baik P05 | 4-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
210 | E-2 | 14:00 | Lira BK Gul - Svartbjörnsbyns IF | 1-6 | D 7-manna (Gstad) | ||
211 | E-1 | 14:00 | IFK Luleå 3 - Sundom IF | 1-0 | E1 7-manna (Gstad) | ||
255 | E-1 | 16:30 | HedensIF - Lira BK Blå | 1-4 | R3 7-manna (Rutvik) |
Sö 2016-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
294 | E | 09:00 | Lira BK Blå - IFK Luleå 1 | 1-4 | D 7-manna (Gstad) | 1/8-final 6 | |
295 | E | 09:00 | Lira BK Gul - Sunderby SK | 0-4 | E1 7-manna (Gstad) | 1/8-final 2 | |
311 | E | 09:50 | Sävast AIF P05 - HedensIF | 1-2 | D 7-manna (Gstad) | 1/8-final 4 | |
312 | E | 09:50 | HauPa - Gammelstads IF P 05 | 6-0 | E1 7-manna (Gstad) | 1/8-final 8 | |
359 | E | 12:20 | Svartbjörnsbyns IF - HedensIF | 3-0 | D 7-manna (Gstad) | 1/4-final 2 | |
360 | E | 12:20 | IFK Luleå 3 - Sunderby SK | 0-1 (STR) | E1 7-manna (Gstad) | 1/4-final 1 | |
365 | E | 12:20 | IFK Luleå 2 - IFK Luleå 1 | 5-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 3 | |
366 | E | 12:20 | Sundom IF - HauPa | 1-3 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 4 | |
398 | E | 15:00 | IFK Luleå 2 - HauPa | 6-0 | D 7-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
399 | E | 15:00 | Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF | 0-4 | E1 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
417 | E | 17:00 | Svartbjörnsbyns IF - IFK Luleå 2 | 1-3 | D 7-manna (Gstad) | FINAL | |
418 | E | 17:00 | Sunderby SK - HauPa | 4-5 (STR) | E1 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 |