Flickor 03 (11)
Antal: 29
Fr 2017-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | J-2 | 09:00 | Luleå SK/Notviken IK - Piteå IF | 5-0 | C 11-manna (Byavallen) | ||
46 | J-1 | 12:00 | Morön BK - BAIK | 0-3 | B 11-manna (Gstad) | ||
48 | J-2 | 12:00 | Rutvik SK - Sunderby Sk | 0-3 (WO) | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
58 | J-1 | 13:00 | Gammelstads IF - Lira BK F03 | 1-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
83 | J-2 | 15:00 | Älvdalen United - Luleå SK/Notviken IK | 2-4 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
98 | J-1 | 17:00 | Mssk F03 - Gammelstads IF | 3-0 | C 11-manna (Byavallen) | ||
104 | J-2 | 18:00 | Piteå IF - Rutvik SK | 3-0 (WO) | A 11-manna (Gstad) | ||
110 | J-1 | 19:00 | Lira BK F03 - Morön BK | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
114 | J-1 | 20:00 | Gammelstads IF - BAIK | 0-8 | A 11-manna (Gstad) | ||
115 | J-2 | 20:00 | Sunderby Sk - Älvdalen United | 4-1 | B 11-manna (Gstad) |
Lö 2017-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
116 | J-1 | 08:00 | Mssk F03 - Lira BK F03 | 1-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
117 | J-2 | 08:00 | Luleå SK/Notviken IK - Rutvik SK | 3-0 (WO) | B 11-manna (Gstad) | ||
212 | J-1 | 13:00 | BAIK - Mssk F03 | 0-3 | C 11-manna (Byavallen) | ||
232 | J-2 | 14:00 | Älvdalen United - Piteå IF | 0-3 | A 11-manna (Gstad) | ||
255 | J-2 | 15:00 | Sunderby Sk - Luleå SK/Notviken IK | 0-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
256 | J-1 | 15:00 | Morön BK - Gammelstads IF | 1-2 | C 11-manna (Byavallen) | ||
291 | J-2 | 17:00 | Rutvik SK - Älvdalen United | 0-3 (WO) | C 11-manna (Byavallen) | ||
303 | J-1 | 18:00 | BAIK - Lira BK F03 | 1-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
304 | J-2 | 18:00 | Piteå IF - Sunderby Sk | 2-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
313 | J-1 | 19:00 | Mssk F03 - Morön BK | 2-0 | B 11-manna (Gstad) |
Sö 2017-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1563 | J | 13:00 | Lira BK F03 - Älvdalen United | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
1567 | J | 13:00 | Morön BK - Rutvik SK | 3-0 (WO) | C 11-manna (Byavallen) | Placeringsmatch | |
1564 | J | 13:00 | Sunderby Sk - Gammelstads IF | 5-6 | S1 11-manna (Sunderbyn) | B-Semifinal 2 | |
1559 | J | 14:00 | Mssk F03 - Piteå IF | 1-0 (STR) | A 11-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
1560 | J | 14:00 | Luleå SK/Notviken IK - BAIK | 2-1 (STR) | C 11-manna (Byavallen) | A-Semifinal 2 | |
1566 | J | 18:00 | Älvdalen United - Sunderby Sk | 2-4 (STR) | C 11-manna (Byavallen) | B-Plac. 3-4 | |
1565 | J | 18:00 | Lira BK F03 - Gammelstads IF | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | B-FINAL | |
1561 | J | 19:00 | Mssk F03 - Luleå SK/Notviken IK | 2-3 (STR) | A 11-manna (Gstad) | A-FINAL | |
1562 | J | 19:00 | Piteå IF - BAIK | 2-1 | B 11-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 |