Pojkar 00
Antal: 33
Fr 2013-12-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | P00-3 | 11:40 | Ekerö IK - Romfartuna GIF | 9-4 | HBO | ||
12 | P00-1 | 11:40 | Jakobsbergs IBF - KaisMora UIF | 6-1 | LU C | ||
13 | P00-2 | 11:40 | IFK Gnesta - Tillberga IK Roosters | 3-3 | LU D | ||
17 | P00-2 | 12:30 | Malungs IBK - Sundborns GOIF | 2-7 | ENV | ||
30 | P00-3 | 14:10 | Envikens IF - Sandvikens AIK | 4-6 | ENV | ||
29 | P00-1 | 14:10 | Knäppmora AIK - Rönnby SK | 3-5 | LU A | ||
43 | P00-1 | 15:50 | WSK Lindesberg - Jakobsbergs IBF | 4-9 | LU D | ||
61 | P00-3 | 18:20 | Romfartuna GIF - Envikens IF | 1-4 | ENV | ||
59 | P00-1 | 18:20 | KaisMora UIF - Knäppmora AIK | 3-5 | LU B | ||
60 | P00-2 | 18:20 | Sundborns GOIF - IFK Gnesta | 0-4 | LU C | ||
64 | P00-3 | 19:10 | Sandvikens AIK - Ekerö IK | 2-2 | LU C | ||
77 | P00-2 | 20:50 | Tillberga IK Roosters - Malungs IBK | 4-1 | LU B | ||
81 | P00-1 | 21:40 | Rönnby SK - WSK Lindesberg | 4-6 | LU A |
Lö 2013-12-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | P00-1 | 08:00 | Jakobsbergs IBF - Knäppmora AIK | 12-0 | LU D | ||
107 | P00-2 | 10:30 | Tillberga IK Roosters - Sundborns GOIF | 4-2 | LU D | ||
109 | P00-2 | 11:20 | Malungs IBK - IFK Gnesta | 3-6 | LU A | ||
110 | P00-3 | 11:20 | Sandvikens AIK - Romfartuna GIF | 6-1 | LU B | ||
115 | P00-3 | 12:10 | Ekerö IK - Envikens IF | 1-2 | ENV | ||
126 | P00-1 | 13:50 | WSK Lindesberg - KaisMora UIF | 4-2 | LU C | ||
133 | P00-1 | 14:40 | Rönnby SK - Jakobsbergs IBF | 2-4 | LU D | ||
154 | P00-1 | 18:00 | Knäppmora AIK - WSK Lindesberg | 2-5 | HBO | ||
160 | P00-1 | 18:50 | KaisMora UIF - Rönnby SK | 3-4 | LU C |
Sö 2013-12-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
190 | P00 | 08:50 | Ekerö IK - Knäppmora AIK | 5-0 | HBO | 1/8-final 4 | |
191 | P00 | 08:50 | Rönnby SK - Sundborns GOIF | 2-3 (FL) | LU B | 1/8-final 6 | |
192 | P00 | 08:50 | Envikens IF - Malungs IBK | 0-4 | LU C | 1/8-final 8 | |
189 | P00 | 08:50 | Tillberga IK Roosters - Romfartuna GIF | 3-1 | LU D | 1/8-final 2 | |
203 | P00 | 11:20 | Jakobsbergs IBF - Tillberga IK Roosters | 3-1 | LU A | 1/4-final 1 | |
204 | P00 | 11:20 | IFK Gnesta - Ekerö IK | 1-3 | LU B | 1/4-final 2 | |
205 | P00 | 11:20 | Sandvikens AIK - Sundborns GOIF | 4-1 | LU C | 1/4-final 3 | |
206 | P00 | 11:20 | WSK Lindesberg - Malungs IBK | 5-6 (FL) | LU D | 1/4-final 4 | |
220 | P00 | 13:50 | Jakobsbergs IBF - Ekerö IK | 7-3 | HBO | Semifinal 1 | |
221 | P00 | 13:50 | Sandvikens AIK - Malungs IBK | 1-4 | LU B | Semifinal 2 | |
234 | P00 | 16:20 | Jakobsbergs IBF - Malungs IBK | 5-1 | LU C | FINAL |