Division 2A
Antal: 42
Lö 2024-01-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Chlopaki Lasicy | 5-18 | Bana 1 | ||
14 | DIV2A-1 | 13:00 | Oak Island - SS Stockholm Södra | 6-12 | Bana 2 | ||
15 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - Huddinge IB | 5-9 | Bana 3 | ||
16 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Team Bleckan | 7-10 | Bana 1 | ||
17 | DIV2A-1 | 13:45 | Chlopaki Lasicy - Folkskolegatan | 18-1 | Bana 2 | ||
18 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Oak Island | 14-7 | Bana 3 |
Lö 2024-02-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - SS Stockholm Södra | 12-7 | Bana 1 | ||
50 | DIV2A-1 | 13:00 | Chlopaki Lasicy - Huddinge IB | 7-3 | Bana 2 | ||
51 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Oak Island | 11-8 | Bana 3 | ||
52 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Chlopaki Lasicy | 3-13 | Bana 1 | ||
53 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Team Bleckan | 11-3 | Bana 2 | ||
54 | DIV2A-1 | 13:45 | Oak Island - Folkskolegatan | 9-15 | Bana 3 |
Lö 2024-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | DIV2A-1 | 13:00 | SS Stockholm Södra - Huddinge IB | 6-8 | Bana 1 | ||
86 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Folkskolegatan | 8-10 | Bana 2 | ||
87 | DIV2A-1 | 13:00 | Chlopaki Lasicy - Oak Island | 11-5 | Bana 3 | ||
88 | DIV2A-1 | 13:45 | Chlopaki Lasicy - Team Bleckan | 12-7 | Bana 1 | ||
89 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Oak Island | 8-5 | Bana 2 | ||
90 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Folkskolegatan | 12-6 | Bana 3 |
Lö 2024-03-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - SS Stockholm Södra | 10-9 | Bana 1 | ||
122 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - Chlopaki Lasicy | 12-10 | Bana 2 | ||
123 | DIV2A-1 | 13:00 | Oak Island - Huddinge IB | 6-13 | Bana 3 | ||
124 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Folkskolegatan | 4-11 | Bana 1 | ||
125 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Chlopaki Lasicy | 6-11 | Bana 2 | ||
126 | DIV2A-1 | 13:45 | Oak Island - Team Bleckan | 11-12 | Bana 3 |
Lö 2024-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
157 | DIV2A-1 | 13:00 | Chlopaki Lasicy - SS Stockholm Södra | 14-5 | Bana 1 | ||
158 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Huddinge IB | 10-6 | Bana 2 | ||
159 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - Oak Island | 6-8 | Bana 3 | ||
160 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - SS Stockholm Södra | 11-5 | Bana 1 | ||
161 | DIV2A-1 | 13:45 | Folkskolegatan - Team Bleckan | 9-12 | Bana 2 | ||
162 | DIV2A-1 | 13:45 | Oak Island - Chlopaki Lasicy | 4-20 | Bana 3 |
Lö 2024-04-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
193 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Chlopaki Lasicy | 7-6 | Bana 1 | ||
194 | DIV2A-1 | 13:00 | Oak Island - SS Stockholm Södra | 11-7 | Bana 2 | ||
195 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - Huddinge IB | 10-13 (3) | Bana 3 | ||
196 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Team Bleckan | 4-17 | Bana 1 | ||
197 | DIV2A-1 | 13:45 | Chlopaki Lasicy - Folkskolegatan | 10-10 | Bana 2 | ||
198 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Oak Island | 20-3 | Bana 3 |
Lö 2024-04-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
229 | DIV2A-1 | 13:00 | Folkskolegatan - SS Stockholm Södra | 12-2 | Bana 1 | ||
230 | DIV2A-1 | 13:00 | Chlopaki Lasicy - Huddinge IB | 7-12 | Bana 2 | ||
231 | DIV2A-1 | 13:00 | Team Bleckan - Oak Island | 5-8 | Bana 3 | ||
232 | DIV2A-1 | 13:45 | SS Stockholm Södra - Chlopaki Lasicy | 10-13 | Bana 1 | ||
233 | DIV2A-1 | 13:45 | Huddinge IB - Team Bleckan | 12-2 | Bana 2 | ||
234 | DIV2A-1 | 13:45 | Oak Island - Folkskolegatan | 8-6 | Bana 3 |